ŻYDZI I GOJE 2014

Chrześcijanie, przestańcie przelewać krew w żydowskich interesach i w żydowskich wojnach!

aOpublikowano by

To zdjęcie przemawia tysiącem wyrazów! Pierwszą i drugą wojnę światową zorganizowali Żydzi po to, by żydowski program posunął się krok dalej. Afganistan, Irak, Pakistan i Libia to wojny za NWO.

Ale ciekawe jest to, że na każdego Żyda tracącego życie w takich wojnach, życie tracą  dziesiątki  tysięcy  ich  chrześcijańskich  ‚pożytecznych idiotów’, a  w końcu  chrześcijan,  którzy  przeżyją  na polu walki wyrzuca się jak zużytą chusteczkę!

Spójrzmy na sytuację w Ameryce,—  weterani wojen w Korei, Wietnamie, Wojnach I i II w Zatoce, w Afganistanie,  — stanowią największą grupę w statystykach  bezdomnych  śpiących  na  ulicach!

Według listy 400 najbogatszych Forbesa, bogactwo 400 najbogatszych Amerykanów  wynosi  $1,57 bn.   —  Żeby to wyrazić jasno, 400 osób ma większy majątek niż 155 mln ludzi razem. I większość z tych 400 pasożytów stanowią Żydzi!   Czytaj dalej

———————————————————————

Antypapież Wojtyła o Żydach

Jezus synem Izraela

Jezus z Nazaretu jest członkiem wielkiej rodziny ludzkiej poprzez naród, do którego bezpośrednio przynależy. Jest synem Izraela, wybranego przez Boga ludu Starego Przymierza.

Jezus rodzi się pośród tego ludu, wzrasta w jego kulturze i religii. Jest prawdziwym Izraelitą, myśli i mówi po aramejsku według ówczesnych zasad pojęciowych i lingwistycznych, zachowuje zwyczaje i obyczaje swego środowiska.

Jako Izraelita jest dziedzicem Starego Przymierza i dziedzictwu temu dochowuje wierności.

(Audiencja generalna, Watykan, 4 lutego 1987r.)

——————————————————————————

Kwestia żydowska w świetle nauki Kościoła Katolickiego

Rozdział z książki ks. dr Stanisława Trzeciaka: TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce, Warszawa 1939

[…] Za rabinem Thonem powtarzają stale żydzi i oddani im masoni, że

— „nie można być chrześcijaninem i równocześnie antysemitą w jednej osobie”.

Co więcej posuwają się żydzi do tego, że Kapłanów Katolickich, wykazujących złość żydowską, odsądzają od katolicyzmu, a innych Kapłanów i wiernych chcą pouczać, jak mają postępować wobec żydów, jak mają żydów bronić, by pozostać prawdziwymi katolikami, bo tego wymaga nauka chrześcijańska o miłości bliźniego.

To nie Amerykanie, a rasistowscy żydzi podsłuchują cały świat – „Polski rząd zgodził się na szpiegowanie Polaków przez NSA”

Jews-spying-220x150Wszystko wyszło ja na jaw.

Szokujące „informacje” z ubiegłego roku o podsłuchiwaniu Francuzów przez Amerykanów okazały się typową syjonistyczną zmyłą. Jak już się nie dało tego ukryć, to najlepiej poszukać winnego gdzie indziej:

Teraz Francja na podsłuchu. 70 mln rozmów telefonicznych przechwyconych przez Amerykanów”, „Amerykański wywiad na masową skalę podsłuchiwał Francuzów?”,

Prezydent Francji żąda wyjaśnień ws. podsłuchów”, „Francja: MSZ wzywa ambasadora USA z powodu działalności NSA. 70 mln zapisów danych nt. rozmów Francuzów” 

– to tylko niektóre z artykułów dezinformacyjnych, które pojawiły się w „polskiej” prasie, zresztą dopiero po tym,  gdy nagłośniły to media „zachodnie”.

Czytaj dalej

Marine Le Pen: Światem rządzą międzynarodowe koncerny i wielka finansjera

Marine Le Pen / foto: wikimedia.commons.comMarine Le Pen / foto: wikimedia.commons.com

Marine Le Pen, przewodnicząca Frontu Narodowego napisała na Twitterze:

„Globalizacja to barbarzyństwo, to państwo narodowe powinno ograniczać nadużycia i regulować.

Dziś świat jest rządzony przez międzynarodowe koncerny i wielką finansjerę”

Odniosła się także do traktatu TTIP oraz zakazie wystawienia szopki Bożonarodzeniowej w departamencie Wandei.

Szefowa Frontu Narodowego zwróciła uwagę na zagrożenie,  jakie płynie ze strony planowanego podpisania Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP)

Prezydent Boliwii: Jedność Ameryki Łacińskiej kluczowa wobec agresji USA

bolivian-president-evo-morales-accuses-the-us-of-hacking-email-accountsBoliwia mówi, że silniejsza współpraca regionalna odgrywa kluczową rolę w zwalczaniu wrogości gospodarczej USA wobec Ameryki Łacińskiej.

Żyd Chodorkowski wzywa do rewolucji i zabicia Putina

a110Rosji potrzebna jest rewolucja, następca powinien  — „zniszczyć Putina fizycznie”.

Michaił Chodorkowski w wywiadzie dla największej szwajcarskiej gazety „Die Neue Zurcher Zeitung” nadzwyczaj szczerze wypowiedział się o Rosji, Putinie i o sobie.

W szczególności czytelnik dowiaduje się, że według Chodorkowskiego:

– Rosja ma szansę  „zmiany reżimu w ciągu następnych 10 lat 50 na 50″

– zmiana reżimu drogą demokratyczną jest nierealna

– potrzebne są „środki rewolucyjne” i „rząd tymczasowy” a dopiero potem „demokratyczne wybory”

Czytaj dalej

Ponad 4 tysiące rabinów żydowskich w jednym miejscu – na Eastern Parkway, Brooklyn

rabbis 2Około 4200 rabinów z Chabad Lubawicz spotkało się w jednym miejscu, w centralnej siedzibie na Eastern Parkway, Brooklyn. — Rabini zjechali się z całego świata,  później pozowali do wspólnego zdjęcia.

Jak Ukraina broni się przed bankructwem

538949451-600x458-300x22912.12.2014| Pierwszy budżet nowego rządu na Ukrainie przewiduje drastyczne cięcia socjalne. Premier Jaceniuk chce w ten sposób przeznaczyć więcej środków na obsługę długów.  — Zakłada się masową prywatyzację.

Pieniędzy publicznych wystarczy jeszcze przez kilka tygodni. — Międzynarodowy Fundusz Walutowy dostrzega dziurę w budżecie na sumę 15 miliardów dolarów, która ma być ‘krótkoterminowo zatkana’.  — Unia Europejska chce dopłacić,  jednakże jest zaskoczona wymiarem potrzeb finansowych.

Nowy rząd przedstawił swój pierwszy budżet. — Kilka dni temu Jaceniuk przygotował swój kraj na olbrzymie zmiany.

Budżet jest faktycznie oświadczeniem bankructwa, w którym ukraińskie państwo wypowiada umowę społeczną, —  gdyż przedsięwzięte środki zaradcze uderzają przede wszystkim w tych, którzy państwa potrzebują: w emerytów, chorych i dzieci.

Czytaj dalej

Ukraina – Eurosodoma rozpoczęła eksterminację biedoty

aaa4 1Ukraina – W związku z porozumieniem z Unią Europejską wprowadza się zakaz sprzedaży domowego mleka i śmietany.

Od 1 stycznia 2015 roku wchodzi w życie ustawa o bezpieczeństwie i jakości produktów żywnościowych.  — Nowa ustawa grozi tym, że tysiące emerytów z nędznymi emeryturami i nowymi taryfami opłat za usługi komunalne pozostaną bez jedynego źródła zarobkowania dającego im możliwość przeżycia.

Ustawa pozbawia ludzi możliwości handlu na rynkach produktami własnego wyrobu.  — W ten sposób sprzedawcy domowej śmietany, mleka, sera i mięsa pozostaną bez środków do życia. 

Podobne ustawy obowiązują już w krajach Unii Europejskiej i są obliczone na to,  ażeby dochody i zysk miały specjalistyczne kombinaty i farmy.

Czytaj dalej

Tajny plan Izraela: „Drugi Izrael” na Ukrainie »»» polecam!

a123 1Rola żydowskich osobistości i państwa Izrael w kryzysie ukraińskim nie przeszła niezauważona, biorąc pod uwagę to, że ta społeczność stanowi mniej niż 1% populacji.

Ale tajny raport w posiadaniu rządu Netanyahu potwierdza, że aszkenazyjscy Żydzi nie pochodzą z Lewantu, lecz są potomkami Chazarów. — Jest to mało znana populacja założona w imperium żydowskim w X wieku na brzegach M Czarnego.  — Dlatego niektórzy syjoniści postrzegają Ukrainę jako możliwy drugi Izrael.

Czytaj dalej

Francja zapłaci 60.000.000 dolarów za holokaust deportowanych

Na  lamach internetowego wydania The Jerusalem Post/ REUTERS / 12/05/2014, —  ukazała się wiadomość, że 8 grudnia tego roku, w Waszyngtonie zostanie podpisana umowa, na podstawie której Francja zapłaci 60.000.000 dolarów za holokaust deportowanych  — po ok. $100.000 na osobę.

„Moderniści” naprawdę są tradycjonalistami – rabinicznymi tradycjonalistami

— „Franciszek] troszczy się o mnie —  pilnuje   i nadzoruje osobiście i dogląda, aby  wszystko,  co  dotyczy  mojej  żywności  —   żeby  to wszystko było koszerne i zgodne z moją  tradycją religijną”  —  Rabin Abraham Skórka /Rabbi Abraham Skorka

Papa-JudiosArgentina 1 Franciszek ze swoimi żydowskim przyjaciółmi rabinami — delektuje się tradycyjnym, poddanym ubojowi rytualnemu — koszernym posiłkem w Watykanie w styczniu 2014

Straszliwy akt wandalizmu w Brukseli: – lewacy niszczą szopkę

mid_32522fot. fratresinunum.com

Nieznani sprawcy zniszczyli tradycyjną szopkę umieszczaną w Adwencie na Wielkim Placu Brukseli.  — Za ekscesem najprawdopodobniej stoją anarchiści, dewastacja miała być wyrazem sprzeciwu wobec… polityki rządu.

Francuski sąd zakazuje szopki. – Wznieca się „bunt szopkowy”

mid_32618Decyzja sądu administracyjnego nakazująca usunięcie szopki stojącej w holu siedziby merostwa w La Roche-sur-Yon we francuskiej Wandei,  — przyniosła odwrotny od spodziewanego skutek.

——————————————————————————————

Niemiecki Deutsche Welle podaje, iż linie zaopatrzeniowe ISIS idą przez NATO-wską Turcję – WIDMO ISIS jest działaniem NATO!!! >>> Holokaust Chrześcijan

PolitykaTony Cartalucci, landdestroyer.blogspot.co.uk
W. Brytania
2014-11-29

Niemiecki Deutsche Welle (DW) opublikował raport wideo, który powinien mieć szerokie konsekwencje  —  jest to prawdopodobnie pierwszy nadawca na zachodzie, który przyznał, że

— tak  zwane  „państwo  islamskie” (ISIS  nie  finansuje się “z handlu ropą na czarnym rynku“ lub „okupami za zakładników”, ale wartymi miliardy dolarów dostawami realizowanymi poprzez NATO-wską granicę Turecko- Syryjską setkami ciężarówek dziennie.

Poroszenko nadał obywatelstwo cudzoziemcom, którzy obejmą ministerialne stanowiska. „Potrzebujemy międzynarodowej polityki zarządzania państwem”

Poroszenko nadał obywatelstwo cudzoziemcom,  którzy obejmą ministerialne stanowiska. — „Potrzebujemy międzynarodowej polityki zarządzania państwem”

Coraz większy sceptycyzm polskich studentów wobec żaków z Ukrainy – Kierownictwo UMCS jednego z akademików nakazało, ściągnąć wywieszone przez studentów na Dzień Niepodległości polskie flagi, aby „nie razić” Ukraińców.

Prof. Faurisson znowu nękany

Wieczorem, w środę 19 listopada 2014, dwaj oficerowie policji z pobliskiego miasta Clermont-Ferrand, jeden z nich komendant, przyszli do domu profesora w Vichy w celu dokonania przeszukania: — chcieli zabrać komputer i pewne dokumenty.

Nie znaleźli ani komputera, ani dokumentów.

Strassburskie biuro LICRA („Międzynarodowa Liga Przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi”) — poprosiła oskarżyciela publicznego o podjęcie działań przeciwko funkcjonowaniu „nieoficjalnego bloga” prof. Faurissona, na którym ukazały się dwa artykuły o obozie wojennym Natzweiler-Struthof w Alzacji:

Ukraina – Ukraiński żydo-triumf – dzień Grojsmanów – Eduard Hodos ( video )

Nowiny z chazarskiego kaganatu przedstawia Eduard Hodos. — Część 1 z dnia 27.11.2014 roku. 

USA, Ukraina i Kanada poparły nazizm w głosowaniu w ONZ!!! – Sprzeciwiły się rezolucji w sprawie walki z nazizmem i gloryfikacji Holocaustu podczas II Wojny Światowej

Amerykańskie  media:   —  USA,  Ukraina  i  Kanada  poparły  nazizm   w głosowaniu w ONZ

Ukraiński generał: Ukrainą rządzą syjonistyczni żydzi i masoneria

Na podst. nagrania wideo: Ukrainian General reveals the Jewish control of Ukraine nagranie pochodzi jeszcze z 7 marca 2014,  — jest to wypowiedź generała-pułkownika Jana Kazemirowicza, zostało dokonane w Simferopolu.

Gen Jan Kamizerowicz

Gen. płk Jan Kamizerowicz

Oświadczam tym, którzy będą to oglądać, że Turczynow, Jaceniuk, Tiahnybok i inni im podobni,  — oświadczam otwarcie i wiem, że to jest fakt.

— Że są oni sponsorowanymi agentami CIA z USA. Co więcej, Jaceniuk jest pierwszym zastępcą szefa masonerii na Ukrainie. A głową masonerii jest,  — jeśli o tym nie wiecie, — Pinczuk.  — Kuzyn Kuczmy.

ONZ: izraelskie akty represji muszą się skończyć!

ONZ: izraelskie akty represji muszą się skończyć!Praktykowane przez izraelski rząd burzenie palestyńskich domów w akcie odwetu za przemoc ze strony Palestyńczyków musi się natychmiast skończyć 

— wezwali eksperci ONZ, podkreślając, iż działania te stanowią pogwałcenie praw człowieka.

 —  Wszystkie akty przemocy wymagają twardej odpowiedzi ze strony izraelskich władz. Osoby odpowiedzialne za przemoc powinny być sądzone i skazane

—  oświadczył Makarim Wibisono, specjalny sprawozdawca relacjonujący przestrzeganie praw człowieka na terytoriach palestyńskich.

Czytaj dalej

„Pozbawić wszelkich szans”. ► Izrael gotowy na wszystko, Saudowie pomogą

Flaga IzraelaFoto/pl.wikipedia.org

Izrael, jedyne atomowe mocarstwo regionu, a jednocześnie kraj, którego wymazania z mapy świata często domagają się irańscy politycy, jest, co nie dziwi, zagorzałym przeciwnikiem porozumienia Iranu z mocarstwami ws. programu atomowego.

W swoim sprzeciwie Tel Awiw ma niecodziennego sojusznika – radykalnie muzułmańską Arabię Saudyjską.

Izrael nie dla chrześcijan? Będzie państwem „tylko dla żydów”?

Izrael nie dla chrześcijan? Będzie państwem „tylko dla Żydów”?Izraelski rząd przyjął projekt ustawy, z którego wynika, — że państwo położone w Palestynie jest państwem żydowskim.

Rasistowskie przepisy uderzą nie tylko w Palestyńczyków, ale także bliskowschodnich chrześcijan.

„W Państwie Izrael istnieje indywidualna równość dla wszystkich obywateli,  — ale prawo narodowe (jest zarezerwowane) tylko dla ludu żydowskiego” 

—  oświadczył premier Netanjahu, otwierając posiedzenie rządu  –  donosi „Polska The Times”.

„Izrael to państwo żydowskie”.

Amerykanie mówią: dość izraelskiej dominacji ◄ POLECAM!!

audi_floor

7 marca 2014 roku w Sali National Press Club w Waszyngtonie  — odbyła się  9-cio  godzinna  konferencja  NATIONAL  SUMMIT  TO  REASSESS  THE U.S. – ISRAEL „SPECIAL RELATIONSHIP”, —  której  tematem  były relacje Amerykańsko –Izraelskie.

Przemawiający wyrażali swoje oburzenie polityką uległości Ameryki wobec Izraela, pojawiały się też opinie mówiące, że amerykański rząd, media, armia i agencje wywiadowcze są kontrolowane przez Izraelski Mossad.

—————————————————

Największa manipulacja w dziejach świata – mit III Rzeszy i religia holocaustu!

„Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy,  inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. —  Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody.

Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. — Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”.

Premier Izraela Menachem Begin, laureat pokojowej nagrody Nobla

————————————————–

Premier Izraela chce zmienić definicję państwa na – „państwo ludu żydowskiego”.

Benjamin Netanjahu /AFPBenjamin Netanjahu /AFP

 Izraelski premier oświadczył, że chce poddać dyskusji na forum rządu projekt ustawy stwierdzającej, że —  Izrael jest  „państwem ludu żydowskiego”.

[…]  Benjamin Netanjahu, — stanął na stanowisku, że stwierdzenie, iż

„Państwo Izrael jest państwem narodowym ludu żydowskiego”  — stanowi  — „problem centralny i ważny dla przyszłości ludu żydowskiego w państwie”.  Czytaj dalej

Żydzi zakazali norweskiemu lekarzowi leczenia Palestyńczyków

Władze Izraela zakazały norweskiemu lekarzowi Madsowi Gilbertowi wjazdu do okupowanej przez Żydów Palestyny.  — Powodem zakazu było to, że lekarz wcześniej podczas pracy w Strefie Gazy śmiał mówić prawdę o żydowskich zbrodniach na Palestyńczykach…

Kto zabił Jezusa? – Przeobrażanie chrześcijaństwa w swoiście nieudaną  i  wypaczoną żydowską sektę.

Nowy Testament jest wykorzystywany jako pretekst do atakowania chrześcijaństwa, a zarazem stanowi jego fundament.

Antychrześcijańskie uprzedzenia i fobie, podsycane nawiązaniami do Holokaustu i nawoływaniem do ciągłego bicia się w piersi, stają na usługach coraz bardziej niszczycielskiej i zgubnej dechrystianizacji   

  – pisze w najnowszym numerze „Do Rzeczy” ks. prof. Waldemar Chrostowski. […]

„New York Times”: USA oddały Rosjanom Europę Wschodnią w zamian za porozumienie z Iranem?

Stany Zjednoczone mogą przymknąć oko na wielkie nagromadzenie rosyjskiego wojska na granicy z Ukrainą w zamian za pomoc Moskwy w negocjacjach nuklearnych z Iranem

– ostrzega komentator  „The New York Timesa”,  Roger Cohen.

Some content on this page was disabled on 03/08/2015 as a result of a DMCA takedown notice from Nacjonalista.pl. You can learn more about the DMCA here:

https://en.support.wordpress.com/copyright-and-the-dmca/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s