ŻYDZI a SPRAWA POLSKA 2015

Ej Polsko, Polsko…

zniszczenie przemysłu i wyłudzanie „odszkodowań” — Ponure sępy krążą nad Polską jak nad padliną — i wydzierają dla siebie co smakowitsze kąski…

flaga-polski.jpg 1Nie tylko żydowskie „przedsiębiorstwo holokaust” wyłudza od Polski odszkodowania.

schetyna.jpg 1c5bcyd.jpeg 2Czytaj dalej

Prezydent Lech Kaczyński w Izraelu – Zdrada państwa i Narodu Polskiego

linia zielona_zwoje-scrolls.com

Wincenty Witos oskarża Żydów – Jan Bodakowski

Originally posted on forumemjot dla Polski:

Nakładem   Muzeum  Historii Polskiego Ruchu Ludowego  i IPN  ukazała  się   doskonała praca   Sławomira   Mańko „Polski ruch ludowy wobec Żydów (1895-1939)”.

Praca ta ukazuje zbieżność poglądów   prawicowych   ludowców   z poglądami   narodowców   co   do roli   Żydów  w   II RP.

Jednym   z    krytyków   działań społeczności   żydowskiej   był również   Wincenty   Witos.

 Już   w   1896   na   łamach „Przyjaciela ludu”   Wincenty Witos  oskarżał   Żydów,   że

— usuwają chłopów polskich z każdego dochodowego zajęcia, zmonopolizowali  handel  i  dyktują  wysokie ceny, w  sojuszu  z  dziedzicami  traktują  włościan   jak   śmieci,   — sprzedają  drożej  tym  chłopom,  którzy świadomi są swojej godności.

Zdaniem Witosa

— „ludzi   rozumnych,   szanujących swoją godność, Żydzi prześladują we wszelki możliwy sposób, starając się ich zohydzić w oczach innych”.

Podczas I wojny światowej Wincenty Witos głosił, że

— „ludność jeszcze przed wojną miała dość powodów do niechęci, a…

View original 465 słów więcej

Jak Żydzi kolaborowali z Niemcami – żydowski entuzjazm dla okupantów Polski

Żydzi według relacji świadków mówili: —  „Już się wasza zasrana Polska skończyła”

—————————————————————————————————————————————–

… Przekaz,   że   Polacy   są wspólnikami Niemców, jest zabiegiem świadomym. Ma zasłonić obraz postaw samych Żydów wobec niemieckiego okupanta… Wielu Żydów, dopuściło się zbrodni największej: kolaboracji i współpracy z oprawcami.

Entuzjazm dla okupantów

Już we wrześniu 1939 r.,   — gdy w Polsce toczyła się jeszcze kampania wojenna,  — żydowscy mieszkańcy wielu polskich miast i miasteczek witali uroczyście wkraczające oddziały Wehrmachtu.

Tak było m.in. w Łodzi i Pabianicach,   — gdzie z inicjatywy miejscowych Żydów zbudowano nawet ukwiecone triumfalne bramy, a delegacje witały niemieckich żołnierzy chlebem i solą.

Czytaj dalej

Żyd Hartman z B’nai B’rith za prewencyjną eugeniką … jak Hitler ?

Żyd uczy nas talmudycznej etyki

„Zawzięty obrońca trzeźwości Kwaśniewskiego, etyk, m. in. o eugenice i nowym gatunku czlowieka (dosłownie).” 

Założyciel loży masońskiej B’nai B’rith Polska – Jan Hartman

uwazamrze.pl

Nie można tego inaczej potraktować jako zapowiedź Wielkiego Ucisku zapowiadanego w Biblii przez św. Jana w księdze Objawienia. Bestia Biblijna już   nawet  obnaża się ze swoimi założeniami. —  To oznacza, że społeczeństwo zostało odpowiednio przygotowane pod kątem utemperowania, pozbawienia samodzielnego myślenia czy inaczej mówiąc sprania mózgów.

— Jak zwykle kościół katolicki jako nierządnica ujeżdżająca bestie —  w takich sprawach milczy.

Czytaj dalej

Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu

Słowo wstępne

Tragedia, która spadła na Polskę w 1989 roku w postaci “okrągłego stołu”, wolnych wyborów i rządu Mazowieckiego, —  nie została jeszcze przez większość Narodu zrozumiana.

Wszyscy się cieszyli, że komuna upadła. — Polacy nie zdawali sobie sprawy z komedii,  w którą zostali uwikłani w sposób z góry zaplanowany.

Ta komedia może się zakończyć tragicznie dla Narodu Polskiego, —  tragicznie na dziesiątki, a może nawet na setki lat.

Komuna upadła, bo taka decyzja zapadła w Nowym Jorku, w gabinecie Rockefellera przy współudziale tajnej żydo-masońskiej loży B’nei B’rith.

10.07.2001  JEDWABNE UROCZYSTOSCI ZALOBNE - 60 ROCZNICA MORDU N/Z ALEKSANDER KWASNIEWSKI SZEWACH WEISS  FOT. WOJCIECH OLKUSNIK / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE: HOLOCAUST ROCZNICE SYTUACYJNE UROCZYSTOSCI ZYDZI

Komunę, która była skompromitowana do cna, postanowiono zastąpić nowym szyldem.

— „Nasi” ludzie zostaną na swoich stanowiskach. — Żyd Rakowski pomaga wykończyć partię, a całe legiony żydów, dotąd partyjnych, przeszły do opozycji i jako działacze katoliccy „Solidarności” dogadali się przy „okrągłym stole” ze swoimi wrogami rządu.

Najpierw tajne rozmowy ze sobą, tajny podział ról, a potem komedia dla nieświadomego Narodu.  — Żydzi, wykorzystując naiwność Polaków i przy ich pomocy, opanowali obecnie całkowicie wszystkie najważniejsze dziedziny życia w Polsce.

Czytaj dalej

ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci”

Hartmanowi zastrzelili psa. On wie, że zrobił to „polski cham” i zapowiada zemstę

bc100083e25e43e3b92677dc578ff0abFot. YouTube

— Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. — A  jak  nie  na   was, to  na  wasze  dzieci

— autorem tych przepełnionych nienawiścią słów jest Jan Hartman, znany zwolennik tolerancji i przeciwnik homofobii.

Hartman poinformował na swoim blogu, że ktoś zabił jego psa. Szkoda zwierzęcia, ale to, co wypisuje ateista i filozof po raz kolejny pokazuje, jak bardzo nienawidzi Polaków i nimi gardzi.

— Ty chamie, polski chamie!

— grzmi Hartman.

Kardynał Koch pisze o odpowiedzialności Kościoła za antysemityzm… ze względu na „chrześcijańsko-teologiczny” antyjudaizm

Kardynał Kurt Koch – przewodniczący Papieskiej Rady ds. Jedności Chrześcijan – twierdzi,

— że ze względu na —  „chrześcijańsko-teologiczny” antyjudaizm — wyznawcy Chrystusa niewystarczająco zwalczali nazistów.

A przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech mówił o historycznej winie Kościoła.

We Frankfurcie odbyły się niemieckie uroczystości związane z 50. rocznicą przyjęcia deklaracji „Nostra aetate”. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele niemieckiego Kościoła i organizacji żydowskich.

Przewodniczący Podkomisji ds. Stosunków z Judaizmem niemieckiego Episkopatu, bp Heinrich Mussinghoff, przestrzegł przed wzrostem antysemityzmu, wskazując,

że walka z nienawiścią wobec żydów jest obowiązkiem wszystkich Niemców i chrześcijan.

Czytaj dalej

Spotkanie rabinów i kardynałów w Domus Galilaeae w Ziemi Świętej w maju 2015 r. |Hulali po polu i pili…

 Tekst opublikowany został w serwisie internetowym Radia Watykańskiego i oznaczony Tagiem “Wspólne dziedzictwo”!!!!

 a sekta jude-wojtyliańska celebruje żydowskie cierpiętnictwo i miłość względem narodu żydowskiego

«Niewielu rabinów wie, czym jest w Kościele katolickim Droga Neokatechumenalna. Niewielu zna tę miłość, którą żywicie względem narodu żydowskiego, a która pochodzi z katechumenatu wspólnoty chrześcijańskiej». Na tej Drodze wyjaśnia się głębokie korzenie naszej wiary. Mówi się o Abrahamie, wyjściu z Egiptu, historii zbawienia. …

TAK WIĘC NAWRACAJCIE SIĘ I WIERZCIE W TALMUD! — mówi posoborowie

†††

W maju 2015 r. 120 rabinów z różnych krajów świata zebrało się w Ziemi Świętej razem z grupą kardynałów, biskupów i katechistów wędrownych.

Miejscem czterodniowego spotkania, zakończonego 7 maja, był ośrodek Domus Galilaeae, wzniesiony przez wspólnoty neokatechumenalne nad brzegami Jeziora Genezaret, na Górze Błogosławieństw.

Była to okazja do wzajemnego poznania w przyjaznej, braterskiej atmosferze, — a także do wspólnej modlitwy. — Spotkanie prowadziła międzynarodowa ekipa odpowiedzialna za Drogę Neokatechumenalną z hiszpańskim malarzem Kiko Argüello na czele.

Udział wzięło siedmiu kardynałów, każdy innej narodowości. — Jednym z nich był kard. Stanisław Ryłko, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Świeckich.

— Australijski kardynał George Pell, prefekt Sekretariatu Ekonomicznego Stolicy Apostolskiej, — przywiózł przesłanie Papieża Franciszka, w którym czytamy:

„Przekazuję wam wszystkim, którzy uczestniczycie w tym spotkaniu, moje pozdrowienia, i zapewniam was o mojej duchowej bliskości.

Mam nadzieję, że wasze spotkanie będzie okazją do umocnienia wspólnych wam więzi braterstwa i do pogłębienia zaangażowania, aby dać usłyszeć wołanie niewinnych poprzez język muzyki.

W jedności z wami proszę Boga, by wysłuchał tego wołania i uleczył udręki wszystkich, którzy cierpią. — Ja także modlę się, aby serca były otwarte na błaganie niewinnych w całym świecie”.

Czytaj dalej

Program Eliminacji Polaków

Żydzi   praktycznie   opanowali   już  wszystkie instytucje państwa Polskiego, — rząd, partie polityczne, media, sądownictwo, system finansowy i monetarny, przemysł i ekonomię.

Dzięki temu mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi.

O tym, że żydzi nie tylko wybrali sobie Polskę na „Nowe Jeruzalem”, — ale że realizują już zaawansowany plan sprowadzania żydów do Polski i eliminacji Polaków, — można się było przekonać analizując wytyczne, które Donald Tusk przywiózł z Izraela, po wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela.

W artykule na stronie internetowej Wierni Polsce Suwerennej [http://www.wiernipolsce.pl/] z 25 lutego 2011 roku zatytułowanym —  „Izrael-Polska:  — przygotowania do wspólnej wojny na Bliskim Wschodzie ( z Iranem?) oraz na wypadek nie do końca przewidzianych jej następstw”,

Żydzi jadą nas rabować!

Opublikowano 23/06/2015 by

żyd pieniądze 3W Polsce panuje swoista zmowa milczenia. Bez mrugnięcia okiem i głębszego zastanowienia zwracamy żydom ich utracone majątki, choć odbierali je Niemcy, rozdajemy żydom obywatelstwo polskie jak ciepłe bułeczki i płacimy odszkodowania za nie nasze winy. Z czego wynika ten chory układ? Czy Polacy boją się żydów? Leszek Żebrowski napisał kiedyś, że w Polsce pozostało wielu żydów, których macki sięgają bardzo głęboko. Czyżby nasza lokalna władza bała się tych układów? Trzeba wreszcie powiedzieć STOP nielegalnemu rozkradaniu Państwa Polskiego przez Izrael!

***

Bardzo stanowcze pismo wpłynęło w dniu 24 kwietnia 2015 roku do kancelarii prezydenta miasta Kalisza, pana Grzegorza Sapińskiego od przedstawicieli kilku kaliskich stowarzyszeń i partii politycznych. — Pismo dotyczy niejasności związanych z przekazaniem gruntów przy ulicy Nowy Świat Gminie Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu.

Nikt z przedstawicieli lokalnych mediów nie podjął tematu. — Michał Bangrowski (KNP) napisał na swoim profilu facebookowym:

Niestety media milczą w tej sprawie mimo tego, że zostały o tym poinformowane! 24.04.15 r. —  Stowarzyszenie Kaliscy Patrioci, Kongres Nowej Prawicy Kalisz, Solidarna Polska Kalisz, ONR Brygada Wielkopolska wspólnym głosem zaapelowali do Prezydenta Miasta Kalisza – Pana Grzegorza Sapińskiego oraz Wiceprezydent Miasta Kalisza – Pani Karoliny Pawliczak  — do natychmiastowego wstrzymania, a w konsekwencji zaprzestania prowadzenia jakichkolwiek rozmów i podpisywania porozumień z przedstawicielami Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu,

—  które mają na celu bezpłatne przekazanie własności Skarbu Państwa położonego na terenie dawnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kaliszu!, — którym włada z mocy prawa Miasto Kalisz.

Czytaj dalej

„Spalone wsie za Żydów” – Film o brutalnych represjach okupanta niemieckiego na Polakach za pomaganie żydom

„Historia przemilczana” — Film o brutalnych represjach okupanta niemieckiego na Polakach za pomaganie żydom i o podłym manipulowaniu opinią światową w celu obciążenia Polaków winą za holokaust.

Z komentarza: „gdyby to żydzi mieli narażać swoje życie dla ratowania Polaków, nie przetrwałby żaden Polak” (cytuję słowa  żydówki z wykładu, który polecam poniżej) —  szkoda że tak mało mówi się o tym, że  w żydowskim prawie narażenie swojego życia dla ratowania nawet drugiego żyda, — nie mówiąc już o goju — było zakazane.

Izraelska gazeta wzywa Polskę do „rozliczenia się z przeszłością” i zwrotu 170 tys. nieruchomości Żydom

Opublikowano24/06/2015by
flagi-Izraela——————————————————————————————

W   gazecie   „The   Jerusalem   Post”, politolog wzywa Polskę, by ta   „rozliczyła   się   ze   swoją  przeszłością” oraz zwróciła 170 000 zrabowanych nieruchomości, przed wojną należących do Żydów.

Daniel Schatz, w dziale opinii izraelskiego dziennika napisał:

„Najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością. Pomimo 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, — nie znaleziono żadnego realnego rozwiązania krytycznej kwestii restytucji dla polskich ofiar Holokaustu czy pogromów z 1968 r”.

Trwające duchy przeszłości muszą zostać zwalczone, a dawne krzywdy muszą zostać naprawione.

Najwyższy czas, by Polska uczciła pamięć tych, którzy zostali zamordowani w czasie tyranii nazistów oraz oddała sprawiedliwość ocalałym oraz ich spadkobiercom poprzez naprawę bezprawnej konfiskaty mienia przez reżim nazistowski oraz komunistyczny

– dodał.

Dlaczego PiS tworzy lobby izraelskie w polskim parlamencie?

———————————————————————————————————————————-

PZPR, komuniści, okrągły stół, Balcerowicz, Platforma Obywatelska, —  to siły przejęte przez międzynarodową finansjerę.

— Prawo i Sprawiedliwość, — to kierunek izraelski. —  Wiele osób z prawicy nie przyjmuje tego do wiadomości.

Znają historię Judeopolonii, znają zapędy Izraela w mordowaniu Palestyńczyków, rozumieją wędrówkę żydów, którzy sprzedawali gościnne państwa na rzecz okupantów.  — To jest historia znana i prawdziwa.

Dlatego wielu prawicowcom tak trudno przełknąć prawdę o izraelskim kierunku politycznym partii PiS. — Krytykują źródła, wymyślają argumenty, ślepo bronią swoich idoli politycznych.

Tym razem na ścisłą współpracę PiS, — czyli tworzenie lobby izraelskiego w polskim parlamencie,  — mamy dowód z izraelskiego źródła oraz od posła… PiS.

The „Jerusalem Post” opisuje sukces lobby izraelskiego w Polsce

„Antysemityzm nadal rośnie w Europie i na całym świecie.

W przeciwieństwie do tego, — to członkowie polskiego parlamentu wyciągnęli rękę i publicznie wsparli państwo żydowskie, zaledwie 70 lat po Holokaust,

—  powiedział były MK Shai Hermesh, przewodniczący z WJC-Izrael.

Delegacja „Fundacji Sojusznicy Izraela (The Israel Allies Foundation)” została zorganizowana na spotkaniu w Warszawie z udziałem wysokich rangą polskich polityków, — w tym posła Jana Dziedziczaka, który będzie przewodniczył Caucus (zamknięte zebranie ścisłego kierownictwa partii).

Parlamentarzyści z obu stron opozycji i koalicji przystąpili z posłem Dziedziczakiem do rozszerzenia relacji między Polską a Państwem Izrael.

Czytaj dalej

Wiceprzewodniczący Knesetu z wizytą w Senacie |POLECAM!

Opublikowano23/06/2015by
———————————————————————

Wielowymiarowe stosunki polsko-izraelskie były tematem spotkania, w którym 23 czerwca 2015 r. uczestniczyli wicemarszałek Senatu Jan Wyrowiński i wiceprzewodniczący Knesetu Yehiel Hilik Bar.

Według Jana Wyrowińskiego, — te stosunki, polityczne, gospodarcze, kulturalne, społeczne, nigdy nie były tak dobre jak obecnie i są traktowane priorytetowo.

klaawl6bbVOE6tCTha2O2ayTlNOSV5l2YqNtXlKulFWQe1-jao9Fq5kimgl4Yehiel Hilik Bar podkreślił, — że Kneset jest jednomyślny w   kwestii pogłębiania relacji z Polską i kultywowania naszej wspólnej historii”.

Parlamentarzyści zgodzili się co do tego, że relacje te należy nakierować na przyszłość – nowe technologie czy innowacyjność.

Wicemarszałek Senatu pogratulował swemu rozmówcy wyboru na stanowisko wiceprzewodniczącego Knesetu  oraz funkcji przewodniczącego parlamentarnej grupy przyjaźni Izrael-Polska.

Wyraził nadzieję, że  jego bliskie związki z Polską przyczynią się do budowy dobrych relacji polsko-izraelskich.

Jan Wyrowiński przypomniał,  — że przywrócenie stosunków między Polską a Izraelem nastąpiło w 1990 r.  

— po przełomie demokratycznym w naszym kraju.

— „Dla ludzi Solidarności oczywiste było, że te relacje muszą się odrodzić.  — Myślę, że 25 lat naszych stosunków zaowocowało przemianą świadomości społeczeństwa polskiego, a także normalnymi kontaktami między Polakami a Żydami”

– powiedział wicemarszałek Senatu.

Czytaj dalej

Żydowski desant na Europę Środkową

Opublikowano23/06/2015

[ https://www.facebook.com/eMisjaTv ] Grzegorz Braun, — reżyser i publicysta, a ostatnio także kandydat na prezydenta RP podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi przedstawia wizję Europy, — w której

— „wszyscy chcą się dogadać po naszym trupie”.

Zdaniem Brauna — rozkład polskiej suwerenności odbywa się na wielu płaszczyznach, począwszy od zwalczania rodzimej kultury i tradycji, wypaczania pojęcia rodziny, przez niewolniczy system podatkowy, przymusową emigrację, grabież majątku narodowego, aż do tajnych porozumień międzynarodowych, o których Polacy dowiadują się jako ostatni.

A wszystko dlatego, — że niepodległa Polska nie leży w niczyim interesie.

Zwłaszcza żydów, — którzy od dłuższego czasu planują ewakuację Izraela na tereny Europy Środkowo-Wschodniej.

Bogusław Wolniewicz – 53 DRUGIE DNO IDY: To Żydzi powinni przepraszać Polaków, a nie my ich

Opublikowano23/06/2015

Andrzej Duda w Londynie zapytany, czemu izraelski parlament obradował w Polsce [+VIDEO]

Andrzej Duda w Londynie zapytany, czemu izraelski parlament obradował w Polsce

ba189d943518709dced60d6788575c82Bez odpowiedzi pozostało pytanie zadane kandydatowi PiS na prezydenta, Andrzejowi Dudzie, dlaczego izraelski Kneset obradował na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Duda potwierdził jedynie, że był obecny na obradach jako delegat polskiego parlamentu.

Izraelski Kneset obradował w Polsce 27 stycznia 2014 roku. Posiedzenie izraelskiego parlamentu odbyło się w Krakowie. Jednym z delegatów polskiego parlamentu był Andrzej Duda, obecny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

——————————

Duda prezydentem… Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Czy   kandydatura   pana Dudy na prezydenta RP jest rozsądną alternatywą   dla  obecnego prezydenta, czy też wzorem stryjka, zamienimy siekierkę na kijek?

Andrzej Duda  fot. East News fakty.interia.pl————————–

Czy   w   demokratycznym  systemie politycznym, wyborcy mają prawo  poznać życiorys kandydata na (powiedzmy) prezydenta kraju? 

A czy mogą pytać o najbliższą jego rodzinę: ojca, matkę, żonę, teścia,  rodzeństwo?    Czym   oni  się wszyscy zajmują?   Jakie     mają poglądy   w istotnych   kwestiach   politycznych,   społecznych   i   ideologicznych?    Jakie mają   wykształcenie,   pochodzenie społeczne   i  narodowościowe?

Czy wyborcy (a w ich imieniu media) mogą „prześwietlić” na wylot nie tylko kandydata na najwyższy urząd państwowy, ale i jego najbliższą rodzinę?

Czytaj dalej

Żydzi wprowadzili w POLSCE jurysdykcję talmudyczną

Wszyscy     NIE-ŻYDZI     będą     mieli     status     prawny     toshav   ger  („OBCY    REZYDUJĄCY    CUDZOZIEMIEC”,    nawet  w ich własnej ziemi. 

cf. Alan Unterman,   Dictionary  of Jewish Lore and Legend   [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148).

Jurysdykcja   Państwa   obejmuje   swym zasięgiem, wszelką  władzę sprawowaną na terytorium państwa,

a w przypadku POLSKI, dotyczy to władzy: ustawodawczej,   wykonawczej   i  sądowniczej (rys. 1). 

Czytaj dalej

———————————————————

Dlaczego Syjoniści rządzą Polską? — Jak Berman konspirował Żydów w Polsce…

Dekret z dnia 10 listopada 1945 r. o zmianie i ustalaniu imion i nazwisk.

Na podstawie ustawy z dnia 3 stycznia 1945 r . o trybie wydawania dekretów z mocą ustawy (Dz. U. R. P. Nr 1, poz. 1)

————————————-

Republika rzydowska nad Wisłą – Centrum Badań nad Zagładą Żydów przeciwko lokalizacji pomnika Polaków ratujących Żydów w czasie II wojny

—————————————–

Jarosław przeproś za Banderę!

Rosyjski magnat Michaił Fridman – faktycznie żyd z Ukrainy – nabył koncesję na wydobycie gazu w Polsce

Konstytucyjny szwindel Kwaśniewskiego, – czyli Polaków zdążymy wydoić, zanim się połapią, o co w tym wszystkim chodzi…

By³y prezydent Aleksander Kwaœniewski (P) i jeden z liderów Lewica i Demokraci Marek BorowskiAleksander Kwaśniewski oskarżany jest przez różnych dziennikarzy o udział w aferach gospodarczych. 

 Nikt z nich nie mówi o jednym z największych przekrętów w historii Polski, którego ojcem i twórcą jest były prezydent Polski.  — Za ten jeden występek powinien być doprowadzony na ławę oskarżonych.

Przypomnę, w jaki sposób Aleksander Kwaśniewski przyczynił się do bilionowego zadłużenia kraju.

Kandydat PiS Andrzej Duda o polityce zagranicznej w zgodzie z Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim

  – Kandydat PiS Andrzej Duda o polityce zagranicznejw zgodzie z Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim

W rozmowie Igora Janke z Andrzejem Dudą – Andrzej Duda jest za dalekim zaangażowaniem się Polski w konflikt na Ukrainie. — Boczy się na premiera Węgier Viktora Orbana.  — Nie rozumie lub udaje, że nie rozumie,—  że polityka zagraniczna musi być spójna z polityką wewnętrzna państwa.

Andrzej Duda będzie więc działał zgodne z interesem USA i Izraela.

Knesset w Krakowie —  autor Zenon Nowak

Rozmowa Igora Janke z Andrzejem Dudą – część I

Będzie też dbał o żydowskie święto Chanuka jak i Lech Kaczyński.

kornhauser_rurkami_na_odlew-zloz-600——————
Boguchwała, A.D. 27 luty 2015 r. – Józef Bizoń

Za; https://jozefbizon.wordpress.com/2015/02/27/kandydat-pis-andrzej-duda-o-polityce-zagranicznej-w-zgodzie-z-donaldem-tuskiem-i-bronislawem-komorowskim

—————————————–

ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci”

Terror kontrwywiadu wojskowego — na bramce do Muzeum państwowego ku pamięci OFIAR żydokomuny

Żydowski lobbing – Polska grozi zawaleniem – Marek Franczak: syn legendarnego Żołnierza Wyklętego Józefa Franczaka „Lalusia”.

—————————-

Żydo-reżim Ukrainy wrogi wobec Polaków – Chcieli uczcić ofiary rzezi wołyńskiej – nie wpuszczono ich na Ukrainę.

Mięsne danie „rzeź wołyńska” w menu podczas happeningu w Kijowie [+VIDEO / +FOTO]

UWAGA:!!! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Podczas happeningu w kijowskim lokalu Bar Hot, — gdzie wręczono prześmiewcze nagrody „Watnika Roku”, — jednym z serwowanych poczęstunków było mięsne danie,  — któremu nadano nazwę … „rzeź wołyńska”.

4f9e63c784c98d9c3d4fd8f8c2f5ab08 1W menu —podczas rozdania „nagród”  — znalazły się także takie dania jak „odeski dom związków zawodowych”  — (w maju 2014 żywcem spłonęło tam kilkadziesiat osób)  —  mięsny burger  — czy też potrawa „zgwałcona emerytka”.

Lech Kaczyński – mąż stanu czy zdrajca?

PiS przeciwko państwu palestyńskiemu – z powodu „szczególnej wrażliwości Polaków na kwestię bezpieczeństwa narodu żydowskiego”.

mossad-us-flag1

Parlament Europejski przyjął symboliczną rezolucję w sprawie uznania państwa palestyńskiego, popierając  — „co do zasady uznanie państwowości palestyńskiej oraz rozwiązanie dwupaństwowe”.

W głosowaniu, — które odbyło się w zeszłym miesiącu, — 498 posłów PE opowiedziało się za przyjęciem rezolucji, — przy jedynie 88 głosach przeciwnych i 111 wstrzymujących się.

— Jak donosiły we wtorek portale izraelskie i syjonistyczne, — wśród nielicznych posłów PE głosujących zgodnie z interesami Tel-Awiwu znaleźli się  — europarlamentarzyści  — Prawa i Sprawiedliwości.

Media syjonistyczne przytaczają całą listę zasłużonych w głosowaniu Polaków. — Wśród posłów PE głosujących przeciwko rezolucji wymieniani zostali: — Ryszard Czarnecki,  Andrzej Duda — (kandydat PiS na prezydenta RP), —Anna Fotyga — (b. szefowa MSZ), — Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.

Czytaj dalej

Superukład w PiS

HER_0654.JPGFoto/Adam Hofman/newspix.pl

Jeśli zgodnie z planami kierownictwa PiS — Mirosława Stachowiak-Różecka poprowadzi kampanię prezydencką Andrzeja Dudy, — będzie to oznaczać jedno: — w PiS zacznie odzyskiwać wpływy Adam Hofman.

W zasadzie żadna to tajemnica, — że w kilka osób od lat tworzą zgraną paczkę towarzyską:  — Hofman, Stachowiak-Różecka i jej mąż Radosław Poraj-Różecki, europoseł Dawid Jackiewicz, Robert Pietryszyn.

Łączy ich nie tylko praca na gruncie politycznym. Są w dużej zażyłości, trzymają się razem, wspólnie wyjeżdżają na wakacje. — I wspierają się wzajemnie na wielu polach.

— Stachowiak-Różecka jeszcze w maju 2013 r. pracowała w spółce Supra Brokers.  — To nieprzypadkowa firma. — Jej wice prezesem jest Marcin Pietryszyn, brat Roberta Pietryszyna, najlepszego przyjaciela Hofmana jeszcze z czasów studiów.  — Gdy było trzeba, pożyczył Hofmanowi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sprawę tych pożyczek wyjaśniało CBA.

Robert Pietryszyn kieruje dziś wrocławskim stadionem,—  a spółka, w której pracuje jego brat, stadion ubezpiecza.

Czytaj dalej

Polański uciekł z Polski, choć zapewniał, że nie czmychnie

Roman Polański był w PolsceJakub Gruca / newspix.​pl

… chyba jednak się nie poddał procedurze ekstradycyjnej, bo zdążył jedynie wpaść ze swoimi prawnikami do polskiej prokuratury, by złożyć wyjaśnienia i…  — na drugi dzień widziano go już na lotnisku Kraków Balice,  — gdzie wsiadał do samolotu, lecącego do Paryża (wcześniej oczywiście rozdał kilka autografów)…

Czarnecki (PiS) o wystąpieniu Nigela Farage’a dot. obietnic Tuska: – „to było chamstwo…”

Ryszard Czarnecki Sejm 01.JPG

Ryszard Czarnecki (2014)/pl.wikipedia.org

Obatel Czarnecki z PiS — poproszony przez dziennikarzy o komentarz wystąpienia Nigela Farage’a dotyczący niezrealizowanych obietnic Tuska, skoku na kasę i jego wizji Europy  [zob. Nigel Farage zmiażdżył Donalda Tuska] — odpowiedział:

— Popatrzyliśmy na siebie, z siedzącą obok panią Fotygą (PiS) i jednogłośnie powiedzieliśmy to samo  —  to było chamstwo…

[Informacja za: emisja Fakty TVN, godz. 17.30 – TVN24 ; 14 sty 2014]

Nigel Farage zmiażdżył Donalda Tuska

http://www.prawy.pl/images/stories/politycy/farage.jpg

—————————————-

Jest pan najnowszym imigrantem. Zamienił pan pensję 60 tys. euro na 300 tys. euro rocznie. Moje gratulacje, właśnie rozbił pan bank!

– powiedział brytyjski eurodeputowany Nigel Farage, zwracając się do Donalda Tuska podczas wtorkowego posiedzenia Parlamentu Europejskiego.

——————————————————

91% zwolenników PO za siłową pacyfikacją strajku górników za pomocą wojska, lub oddziałów prewencji policji, dawniej ZOMO

Foto/Nie dla rządowego planu likwidacji kopalń/facebook.com

Sondaż OBOP PSP – 91% zwolenników PO za siłową pacyfikacją strajku górników za pomocą wojska, lub oddziałów prewencji policji, dawniej ZOMO.

Aż 91% zwolenników Platformy Obywatelskiej uważa, — że nie należy prowadzić żadnych rozmów ze strajkującymi pod ziemią górnikami, tylko wprowadzić do akcji wojsko i policję i protest siłą spacyfikować.

— Strajkujących górników zaaresztować, a prowodyrów postawić przed sądami w trybie przyspieszonym i skazać na co najmniej kilkuletnie wyroki bezwzględnego więzienia.

Miliardy na „trzynastki” dla samorządowych krezusów! Dostaną taaakie dodatki… 5 mld zł !!!

Opublikowano 16/01/2015 by
07865e42843396f70d156d99539dcbbcfot. profile H. Gronkiewicz-Waltz, P. Adamowicz i R. Biedronia na FB/Wikimedia Commons/Artur Andrysiak/lic. c.c. 3.0

Co miesiąc sowita pensja, a pod koniec roku miły prezent – nawet kilkanaście tysięcy złotych ekstra wypłaty!  — W myśl zasady – czy się stoi czy się leży, to trzynastka się należy…

Samorządy już rezerwują pule na te dodatkowe wypłaty. Z danych resortu finansów wynika, że państwo wyda na nie…   5 mld zł!!!

Jak odzyskiwacze kamienic szkodzą Warszawie – Stop Reprywatyzacji

Stop-Reprywatyzacji-580x263Stop Reprywatyzacji

Jednym z powszechnych mitów jest jakoby reprywatyzacja budynków w Warszawie była dziejową sprawiedliwością, oddawaniem tego, co bezprawnie odebrano tak zwanym „prawowitym właścicielom”. — Gdy przyjrzymy się procederowi odzyskiwania kamienic zobaczymy, że ze sprawiedliwością nie ma on nic wspólnego.

WOLNY CZYN: 130 tysięcy głosów: są dowody fałszerstwa! 12 stycznia 2015 — Oddalenie wszystkich wniosków dowodowych strony polskiej – wkroczenie milicji – sędziowie uciekli z sali.

Poniżej krótki zwiastun filmowy relacji pełnej, jaka opublikowana będzie później.

12 stycznia Sąd Okręgowy w Katowicach w składzie: — pani sędzia Agata Stankiewicz-Rataj; pani sędzia Anna Bogaczyk-Żyłka; pani sędzia Izabella Knych – zakończył rozpoznanie (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym sfałszowanym przez Platformę Obywatelską…..

Sześciu oskarżonych za antysemickie plakaty

O udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się drukowaniem i rozklejaniem plakatów, oskarżono mieszkańców Lublina.

Wśród oskarżonych jest 51-letni Krzysztof K.  — były pracownik Muzeum na Majdanku w Lublinie. — Pozostali to 35-letni Krzysztof K., 34-letni Bartłomiej K. i 34-letni Łukasz P.  —  mieszkańcy Lublina, bezrobotni, bez zawodu.

Według prokuratora

— tworzyli oni zorganizowaną grupę przestępczą — z określonym podziałem ról —  która w okresie od grudnia 2010 r. do stycznia 2014 r. popełniała przestępstwa nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych, kierowania gróźb bezprawnych, propagowania  faszyzmu, znieważania innych osób.

Za: http://blogmedia24.pl/node/70099 ; Maryla, śr., 31/12/2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s