ŻYDZI a SPRAWA POLSKA 2014

nr3_tusk-i-nataniachu-23_02_2011-jerozolima_opis_jozefbizon.files.wordpress.com———————————————————–

Ludobójstwo Polaków – Zbrodnia w Brzostowicy Małej.

Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”?

Knesset w Krakowie 2014 – autor Zenon Nowak

KONTROWERSJA WOKÓŁ STANU WOJENNEGO (SW)

wojna-z-narodem-polskimIm dalej od daty SW i im większe rozczarowanie rzeczywistością,  tym bardziej różnicują się oceny tamtych wydarzeń. — Rośnie zwłaszcza liczba wyrażająca zrozumienie dla ówczesnych decyzji.

Warto, więc przypomnieć przyczyny, które spowodowały tamtą decyzję. Dziś nie ma już wątpliwości, że z jednej strony SW sprowokowali walczący o władzę, a z drugiej ci, co nie chcieli nią się dzielić.

Amnesty International broni ukraińskiego nazizmu!!!

——————————————————————————

Oppenheimer wyrzuca Butler-Błasińską na bruk.

Aby zdać sobie sprawę z wielopokoleniowych morderstw na takiej samej zasadzie jak w mojej rodzinie Gawrońskich —  należy z rozwagą brać udział w życiu społecznym w celu poznania wroga. 

Aby kontrolować świat judeo-sataniści nie cofną się przed niczym, a w szczególności przed zdziczałą satysfakcją,  jaką jest dla nich cierpienie rodzin lub długoletnie niszczenia człowieka. — Wszak oni nie żyją dla ludzi i z ludźmi — tylko z mamoną i przeciwko ludziom.

Jak powstrzymać budowę Judeopolonii? – Szukać sojuszników omijając Waszyngton i Tel Awiw!

syr-pol_slider2 1Miliony złotych —  ukradzione z kieszeni polskiego podatnika —  na powstanie Muzeum [zakłamanej] Historii Żydów Polskich;  — wypłacanie Żydom zasiłków z polskiej kasy za zbrodnie, których dokonali niemieccy naziści.

Takich „cegiełek” pod budowę Judeopolonii mamy aż nadto, by łudzić się jeszcze, że Polacy mają do dyspozycji własne państwo. Nic jednak nie jest przesądzone.

Historia Polski pokazuje, że pisane przez wrogów rozmaite scenariusze wcale nie muszą doczekać się zaplanowanego przez nich finału.  — Wystarczy wspomnieć rok 1920, kiedy przegnaliśmy znad Wisły czerwoną zarazę.

Jednak obecnie sprawa wydaję się być bardziej skomplikowana i —  po ludzku rzecz ujmując —  beznadziejna.

Czy może będzie nowa hanuka, nuklearna hanuka nad Europą? – W Sejmie kolejny już raz zapalono chanukowe świeczki.

W Sejmie kolejny już raz zapalono chanukowe świeczki. – Jest to bezczelny, prowokujący, poniżający nas Lechitów wyraz władzy żydostwa nad Polską i Polakami.

EugeniuszGrzeszczak 1[A cóż to święto-peselowy obrazek obok stoi??? jakiś cadyk-patron sejmowy???… podobno JPII obwołali patronem judepolina ??? — emjot]

W tym roku zapalaczem był Eugeniusz Grzeszczak – PSL, osobnik o aparycji wybitnie niepolskiej i jak łatwo sądzić – niepolskiego pochodzenia. Zapalacz głosował za koszernym ubojem w Polsce, a którego sejmowe echo – w całej Europie – odbiło się kolejnym uczuciem niechęci czy obrzydzenia i to bardziej wobec Polaków, aniżeli żydów.

Chanuka – święto Żydów i filosemickiej pseudoprawicy

W tym roku w Parlamencie Europejskim świece chanukowe zapalił polityk PiS Ryszard Czarnecki.  — Na swojej stronie internetowej europoseł partii Kaczyńskiego napisał po angielsku w zaproszeniu na uroczystość:

„Chciałbym serdecznie zaprosić na uroczystość Chanuka – Święta Świateł, która stała się od 2002 roku tradycją w Parlamencie Europejskim. Jest dla mnie wielkim zaszczytem i wyróżnieniem, że w tym roku, ta uroczystość odbywa się pod moim patronatem, jak Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego”.

Niemiecki serial szkalujący Armię Krajową zwyciężył w konkursie w Nowym Jorku

Międzynarodowa nagroda Emmy Award przyznawana jest produkcjom telewizyjnym spoza Stanów Zjednoczonych. W tym roku została wręczona 42. raz.

Laueatami Emmy Award były m.in. tak popularne seriale jak “Murphy Brown”, “Rodzina Soprano”, “MASH”  czy  “Przystanek Alaska”.

wpolityce.pl / Kresy.pl | Za: Kresy.pl (26 listopada 2014)

Im bardziej antypolskie, tym lepsze.  — „Nasze matki, nasi ojcowie” z nagrodą  Emmy

Kwestia żydowska w świetle nauki Kościoła Katolickiego

Rozdział z książki ks. dr Stanisława Trzeciaka: TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce, Warszawa 1939

[…] Za rabinem Thonem powtarzają stale żydzi i oddani im masoni, że

— „nie można być chrześcijaninem i równocześnie antysemitą w jednej osobie”.

Co więcej posuwają się żydzi do tego, że Kapłanów Katolickich, wykazujących złość żydowską, odsądzają od katolicyzmu, a innych Kapłanów i wiernych chcą pouczać, jak mają postępować wobec żydów, jak mają żydów bronić, by pozostać prawdziwymi katolikami, bo tego wymaga nauka chrześcijańska o miłości bliźniego.

Wszystko to ma na celu, by wbijać klin między kler katolicki, a wiernych, albo między Władzę Duchowną a działaczy odżydzeniowych,  — by jednych przeciw drugim nastawić i w zamieszanie wprowadzić.

Widzieliśmy wprawdzie, jak Chrystus Pan i Apostołowie chłostali złość żydowską, —  ale żydzi zbyt często zarzucają nam, że nie rozumiemy Ewangelii lub, że mylnie ją pojmujemy.

Kolejne uderzenie syjonistów w polską kulturę i historię!

PAV„Rycerz Niepokalanej” — pismem antysemickim, prace historyków kościelnych  — to teksty propagandowe, AK  — to zbrodniarze, polska kultura  — zawiera antysemickie kody uniemożliwiające dyskusję, natomiast Abp Henryk Hoser suspendował ks. Lemańskiego, — ponieważ ten ostatni dbał o żydowską spuściznę

– to tezy postawione na konferencji w IFiS PAN z udziałem J.T. Grossa.

Wygląda na to, że w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk działa,  — opłacana z pieniędzy polskich podatników, —  syjonistyczna sekta pseudonaukowców, która od wielu lat sieje antypolską propagandę, nadając jej pozory naukowego dyskursu.

Niemiecki serial szkalujący Armię Krajową zwyciężył w konkursie w Nowym Jorku

Międzynarodowa nagroda Emmy Award przyznawana jest produkcjom telewizyjnym spoza Stanów Zjednoczonych. W tym roku została wręczona 42. raz.

Laueatami Emmy Award były m.in. tak popularne seriale jak “Murphy Brown”, “Rodzina Soprano”, “MASH”  czy  “Przystanek Alaska”.

Roszczenia wobec Polski – Środowiska żydowskie wystawiły Polsce kuriozalny rachunek na 65 mld dolarów. – Czy Polska nie mogłaby wystawić Żydom podobnego rachunku za kilkusetletnią gościnę, jakiej im udzieliła?

Środowiska żydowskie wystawiły Polsce kuriozalny rachunek na 65 mld dolarów.  — Nadal nie wiadomo czy omawiano tę kwestię za plecami Polaków podczas wyjazdowego posiedzenia rządu Donalda Tuska w Izraelu, —  ale można przypuszczać, że tak.

To nie Amerykanie, a rasistowscy żydzi podsłuchują cały świat – „Polski rząd zgodził się na szpiegowanie Polaków przez NSA”

Jews-spying-220x150Wszystko wyszło ja na jaw.

Szokujące „informacje” z ubiegłego roku o podsłuchiwaniu Francuzów przez Amerykanów okazały się typową syjonistyczną zmyłą. Jak już się nie dało tego ukryć, to najlepiej poszukać winnego gdzie indziej:

Polska wyraziła gotowość sprzedaży broni Ukrainie

aa0Nie tak dawno premier Polski, Ewa Kopacz , oświadczała wszystkim, że Warszawa nie zamierza brać udziału w ukraińskim konflikcie.

Ale w praktyce dzisiaj prezydent Polski, Bronisław Komorowski, podczas spotkania z prezydentem Petro Poroszenko powiedział:  —  „Nigdzie nie słyszałem o jakimś embargo na  sprzedaż  broni  Ukrainie.  —  Jeżeli Ukraina będzie tym zainteresowana,  to oczywiście Polska jest absolutnie otwarta na rozmowy”.

Ale tutaj jeszcze maleńkie pytanie:  — czy ktokolwiek będzie monitorował i śledził,  ażeby Ukraina płaciła za broń?

Warszawa: „Patroszenko won z polskich stron!”

a131-533x400Dwudniową wizytę w Polsce rozpoczął dziś prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. — Oligarcha stojący na czele państwa ukraińskiego przybył uczestniczyć w podpisaniu przez Bronisława Komorowskiego ustawy o ratyfikacji umowy stowarzyszeniowej Ukrainy z UE, jutro zaś spotka się z ukraińskimi studentami w Lublinie.

Jednym z punktów wizyty „króla czekolady” było też wystąpienie w sejmie. — Do budynku parlamentu musiał się jednak dostać tylnym wejściem – przed wejściem głównym na Poroszenkę czekali demonstranci protestujący przeciwko polityce władz Kijowa wobec Noworosji i gloryfikacji zbrodniczych formacji nacjonalistów ukraińskich.

Uwaga na ruskich agentów!

Z paranoikami to jest dziwna sprawa. —  Zwłaszcza z tymi, którzy wiarę w Boga i Ojczyznę zamienili na wiarę w PiS.

Przyznam, że z ciekawością obserwuję fanatyzm, który objawia się nie tylko na portalu o ironicznie brzmiącej nazwie „niezależna”, —  gdzie wolność słowa objawia się w cenzurowaniu wypowiedzi polemicznych i usuwaniu wszelkich objawów „myślozbrodni”, wobec pisowskiej polityki antypolskiej, — ale jest tam coś więcej, pobudzanie paranoi w szukaniu ruskich agentów, paranoi zabawnej poniekąd, ale stanowiącej też jakiś przejaw społecznej schizofrenii.

Bieda!!! – największy sukces ostatniego 25-lecia ■■■

i.iplsc.com_zbieracz-zlomu-na-warszawskim-mokotowie-fot-t-lipkoFoto/i.iplsc.com/ Zbieracz złomu na warszawskim Mokotowie

Bez wątpienia największym sukcesem ostatniego 25-lecia — a szczególnie postkomunistów — było wyprodukowanie biedy w Polsce. Co ważniejsze, doprowadzili do tego że bieda jest dziedziczona i zostaje głównym elementem spadku po dziadku, babci, matce, ojcu itd.

Bieda wpisuję się w logiczny ciąg zdarzeń,  które zgotowano Polsce, jest elementem który został cynicznie zaplanowany i wprowadzony w życie.

Bieda została wykorzystana jako główny bat na polskiego ducha, jako element trzymania za mordę społeczeństwa, jako element służący degrengoladzie i uczynienia z Polaków niewolników.

To wszystko zostało zaplanowane,  — bieda nie wzięła się z powietrza ani nie zrzucili jej amerykanie,  — ona została wprowadzona w Polsce przez zdrajców, handlarzy i służby Moskwy i Berlina i nożem chrzczonych.

Nowa kolosalna dotacja dla Świątyni Opatrzności?

Kolejne miliony z kieszeni podatników może otrzymać Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie.   — Posłanka Platformy Obywatelskiej, Izabela Mrzygłocka, w imieniu klubu parlamentarnego tej partii złożyła wniosek o przeznaczenie 16 milionów złotych na budowę Muzeum Jana Pawła II, które powstaje w Świątyni Opatrzności w Warszawie.

Pieniądze te miałyby pochodzić z budżetu państwa, z wydatków przewidzianych na kulturę i ochronę dziedzictwa narodowego.

Rząd chce przekazać 2 miliony złotych Muzeum Żydów Polskich

Rządowy projekt ustawy budżetowej na rok 2015 przewiduje przekazanie dwóch milionów otych na Muzeum Żydów Polskich. Pieniądze te miałby charakter oddzielnej rezerwy. 

Dla porównania na CBA plan budżetowy zakłada – 3,5 miliona, na Chrześcijańską Akademię Teologiczną, promującą tolerancję i ekumenizm 750 000 złotych.  — Ani złotówki nie przyznano katolickim uczelniom wyższym.

Sprzedają PŻB i PLL LOT!!! – PiS – NA CO CZEKACIE?!!!! … AŻ NAS ROZKRADNĄ???? – RUSZYĆ TE PRZYKLEJONE DO STOŁKÓW DOOPSKA!!!!!!!

Teraz V Kolumna przymierza się do oddania we wraże łapska, super dochodowego przedsiębiorstwa,  jakim są PLL LOT!!!!!

Donald Tusk Polacy winni ? LUDOBÓJSTWA NA UKRAIŃCACH !! info TVN 24

Tusk: — Ukraińcy podobnie mogliby nazwać ludobójstwem akcję „Wisła”

– Kłamią ci, którzy twierdzą, że patriotą jest ten, kto najgłośniej wykrzyczy swoje oburzenie

– stwierdził premier Donald Tusk, komentując gorącą dyskusję na temat zbrodni wołyńskiej.  — Dodał, że  — według definicji ONZ, — Ukraińcy mogliby za ludobójstwo uznać akcję „Wisła”.

Kolaboranci z Polski w Parlamencie Europejskim.

Krasnodębski (PiS) fałszywie deklaruje iż cyt:

« Zabieram głos jako poseł z kraju, który kiedyś był Ojczyzną wielu milionów żydów «

DZISIAJ WAS OKRADLI !!! na waszych oczach.. — PIĘKNY SPEKTAKL POPIS W SEJMIE – do Pawłowicz – sprzątaj babo — do Kaczyńskiego siadaj kurduplu — A WSZYSTKO PO TO ŻEBYŚCIE NIE ZAUWAŻYLI JAK WAM 300 miliardów zł ukradli

Lublin zaprotestuje przeciwko wizycie w Polsce prezydenta Ukrainy

commons.wikimedia.orgW najbliższy czwartek, planowana jest wizyta prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki w Polsce.

Jednym z punktów wizyty, ma być odsłonięcie w Lublinie monumentu, upamiętniającego wielki głód na Ukrainie.  —  Przeciwko wizycie protestuje m.in Obóz Wielkiej Polski, a jego członkowie zapowiadają demonstracje.

Organizator akcji, w krótkim uzasadnieniu protestu pisze:

— Nie chcemy wizyty głowy państwa, które gloryfikuje morderców naszych przodków.

Kopalnia „Wujek”…. „Oheimgrube” Kattowitz……..???????????????

Znalazłam   dzisiaj…    16 grudnia…..  w 33 rocznicę pacyfikacji na Facebooku na stronie polskiej!!! — Kopalnia Wujek „Oheimgrube” – Kattowitz, Poland – Górnictwo/materiały | Facebook: https://pl-pl.facebook.com/pages/Kopalnia-Wujek-Oheimgrube/110775058999175

Piotr Tyma prezes Związku Ukraińców: Spadkobierca ukraińskich morderców z UPA i OUN – bezczelnie, bezkarnie pluje Polakom w twarz.

Ten parking jest niedaleko ronda  „Ofiar Wołynia”. To już nie zwykłe plucie. To bezczelne, bezkarne plucie Polakom w twarz. — To zachęta na takie działania od tej m….

Absurd goni absurd – Polska a sprawa ukraińska – Polacy utrzymują ukraińskich… studentów spod znaku UPA

Czy rząd Kopacz uczestniczy w kradzieży? – Haracz, zwrot mienia czy zuchwała kradzież? ◄ POLECAM!!!

Czy plotka o deklarowanej pomocy rządu Kopacz, przy planowanym „zwrocie 60 mld $”,  — jest prawdą? 

Czy chodzi o rekompensatę dla realnych, żyjących spadkobierców żydowskiego majątku, czy o pieniądze dla skazywanych w USA geszefciarzy?

A może o specyficzną daninę dla państwa Izrael bez tytułu prawnego do urojonego ponad miarę majątku znajdującego się w Polsce?

A co z wypłatą reperacji wojennych przez Niemcy w kwotach:  — za zrównaną z ziemią Warszawę – 45 mld $  — oraz za całość zniszczeń dokonanych w Polsce, oszacowanych na sumę 850 mld $?

Kiedy rząd nazywany polskim upomni się na arenie międzynarodowej o wypłatę należnych Polsce odszkodowań?

Czytaj dalej

Ile kosztowała budowa Muzeum Historii Żydów Polskich polskiego podatnika …czyli kultura głupcze…!!!

Razem wydatki budowę Muzeum Historii Żydów Polskich wyniosły od 2007 do 2013 roku:  — 88.290.847,52 zł.

tusk_6Jak koszerne towarzystwo puszcza z torbami polskiego podatnika!!! Znalezione na http://www.niepoprawni.pl

Muzeum Historii Żydów Polskich dba o pozytywny wizerunek Izraela w Polsce

foto/mmwarszawa.pl

Podczas gdy Izrael kontynuuje akcje krwawej pacyfikacji Palestyńczyków w Gazie, utworzone przy ogromnym wsparciu śp. Lecha Kaczyńskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich kreuje pozytywny wizerunek Izraela organizując cykl spotkań poświęconych  — „związkom Izraela z Polską, wzajemnym inspiracjom, które przejawiają się w realizowanych projektach kulturalnych i artystycznych”.

Skandal w „polskim” Sejmie – Prezes Związku Ukraińców w Polsce Tyma oskarża Polaków o nienawiść do Ukraińców i niszczenie nielegalnych pomników upamiętniających OUN-UPA!!!

POSŁOWIE POTĘPILI SPRAWCÓW „DEWASTACJI”!!! Banderowcy w polskim Sejmie?

Mit holocaustu ma zastąpić Mękę Chrystusa – Pedro Varela

Polski polityk odwołałby to spotkanie

Polski polityk odwołałby to spotkaniePremier Ewa Kopacz spotkała się z prezydentem Izraela Reuvenem Rivlinem — mimo że ten dopuścił się szkalujących Polskę i Polaków fałszerstw dziejów, wskazując na książki J.T. Grossa jako wiarygodne źródło historii relacji polsko-żydowskich.  — Czas dla niego znaleźli również Marszałkowie Sejmu i Senatu: Radosław Sikorski i Bogdan Borusewicz.

Położono kamień węgielny pod Judeopolonię ► Opluwał Polaków i bili mu brawa… czyli żydowskie „mistyczne doświadczenia” związków z polską historią

Opublikowano

——————————————————–

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s