2015

Policja ściga biedaków… POLSKA NIE!… DLA POLAKÓW!

imagegen.ashx– Dlaczego policjanci nas tak prześladują, czy w Polsce nie ma już gorszych przestępców?

– pyta starszy mężczyzna z okolic Goleniowa, który skontaktował się z naszą redakcją.

Od lat wraz z rodziną i sąsiadami, gdy zaczynał   się   sezon,  szli do lasu na jagody i grzyby, by potem sprzedać je przy  drodze. — Teraz   są   ścigani przez policjantów.   Taki handel jest bowiem zabroniony. 

– U nas jest straszna bieda – mówi.  – Nikt nam nie pomaga, musimy sobie sami radzić.   I robimy, co możemy.

Czytaj dalej

Ludzie na przemiał: Jak pracują Polacy?… — trzeba zdusić to robactwo, uciszyć roboli

635603329584260349 1Polscy pracownicy —  trybiki w machinie?  źródło: Thinkstock

„…Gdy   więc,   dajmy  na to, właściciel winnicy zatrudnia syna swojego sąsiada, — proponuje mu przyzwoite wynagrodzenie,  — bo, po pierwsze, sąsiadów się nie okrada, —  bo, po drugie, bierze pod uwagę, że jego młody pracownik może kiedyś zostać jego zięciem.

Kieruje tym pracodawcą solidarność, podobna do plemiennej. — System wartości podpowiada mu, że „swoich” się nie krzywdzi”.

635598803129944467 2

 ———————————————————————————————————————————————————-

ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci”

Hartmanowi zastrzelili psa. On wie, że zrobił to „polski cham” i zapowiada zemstę

bc100083e25e43e3b92677dc578ff0abFot. YouTube

— Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. — A  jak  nie  na   was, to  na  wasze  dzieci

— autorem tych przepełnionych nienawiścią słów jest Jan Hartman, znany zwolennik tolerancji i przeciwnik homofobii.

Hartman poinformował na swoim blogu, że ktoś zabił jego psa. Szkoda zwierzęcia, ale to, co wypisuje ateista i filozof po raz kolejny pokazuje, jak bardzo nienawidzi Polaków i nimi gardzi.

— Ty chamie, polski chamie!

— grzmi Hartman.


Duda prezydentem… Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Czy   kandydatura   pana Dudy na prezydenta RP jest rozsądną alternatywą   dla  obecnego prezydenta, czy też wzorem stryjka, zamienimy siekierkę na kijek?

Andrzej Duda  fot. East News fakty.interia.pl————————–

Czy   w   demokratycznym  systemie politycznym, wyborcy mają prawo  poznać życiorys kandydata na (powiedzmy) prezydenta kraju? 

A czy mogą pytać o najbliższą jego rodzinę: ojca, matkę, żonę, teścia,  rodzeństwo?    Czym   oni  się wszyscy zajmują?   Jakie     mają poglądy   w istotnych   kwestiach   politycznych,   społecznych   i   ideologicznych?    Jakie mają   wykształcenie,   pochodzenie społeczne   i  narodowościowe?

Czy wyborcy (a w ich imieniu media) mogą „prześwietlić” na wylot nie tylko kandydata na najwyższy urząd państwowy, ale i jego najbliższą rodzinę?

Czytaj dalej

Konstytucyjny szwindel Kwaśniewskiego, – czyli Polaków zdążymy wydoić, zanim się połapią, o co w tym wszystkim chodzi…

By³y prezydent Aleksander Kwaœniewski (P) i jeden z liderów Lewica i Demokraci Marek BorowskiAleksander Kwaśniewski oskarżany jest przez różnych dziennikarzy o udział w aferach gospodarczych. 

 Nikt z nich nie mówi o jednym z największych przekrętów w historii Polski, którego ojcem i twórcą jest były prezydent Polski.  — Za ten jeden występek powinien być doprowadzony na ławę oskarżonych.

Czytaj dalej

Jak Niemcy stworzyli Ukrainę i w jakim celu — Roman Dmowski – “Kwestia ukraińska” – Źródło: Archiwum MSWiA, sygn. K-458. |POLECAM!!! Bardzo ważny tekst, szczególnie od punktu III.

PREZENTUJEMY NIEPUBLIKOWANY DOTYCHCZAS, TEKST AUTORSTWA ROMANA DMOWSKIEGO POŚWIĘCONY UKRAINIE.

MATERIAŁ POCHODZI Z ARCHIWUM MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI !!!

Bardzo ważny tekst, który uzmysławia nam, jak Niemcy stworzyli Ukrainę i w jakim celu.  — Polecam szczególnie od punktu III.

e3fbd63c6c8f0dd1d88f3357805b0871,14,0 1Roman Dmowski – “Kwestia ukraińska”

Tekst pochodzi z 1930 roku.

Źródło: Archiwum MSWiA, sygn. K-458.

Czytaj dalej

Dlaczego Syjoniści rządzą Polską? — Jak Berman konspirował Żydów w Polsce…

Dekret z dnia 10 listopada 1945 r. o zmianie i ustalaniu imion i nazwisk.

Na podstawie ustawy z dnia 3 stycznia 1945 r . o trybie wydawania dekretów z mocą ustawy (Dz. U. R. P. Nr 1, poz. 1)

– Rada Ministrów postanawia, a Prezydium Krajowej Rady Narodowej zatwierdza, co następuje:

Zmiana nazwisk

Żydzi wprowadzili w POLSCE jurysdykcję talmudyczną

Wszyscy     NIE-ŻYDZI     będą     mieli     status     prawny     toshav   ger  („OBCY    REZYDUJĄCY    CUDZOZIEMIEC”,    nawet  w ich własnej ziemi. 

cf. Alan Unterman,   Dictionary  of Jewish Lore and Legend   [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148).

Jurysdykcja   Państwa   obejmuje   swym zasięgiem, wszelką  władzę sprawowaną na terytorium państwa,

a w przypadku POLSKI, dotyczy to władzy: ustawodawczej,   wykonawczej   i  sądowniczej (rys. 1). 

——————————————————————-

Polskę zniszczyła partia pod nazwą “Solidarność” – dr Leszek Skonka

UBÓSTWO SPOŚRÓD WSZYSTKICH 175 PAŃSTW SKLASYFIKOWANYCH PRZEZ ONZ-TOWSKI PROGRAM ROZWOJU UNDP. KOJARZYŁO SIĘ Z BIEDNYMI KRAJAMI AFRYKI,      —         obecnie także z nędzą Polski.

Dla niektórych Czytelników już sam tytuł wydaje się prowokacyjny. Nie chcą pamiętać, ale wszystko, co działo się po 31 sierpnia 1980 roku  — odbywało się pod szyldem Solidarności i z akceptacją czynną lub bierną postawą społeczeństwa sympatyzującego z tą partią p.n. Solidarność, a szczególnie ludzi zrzeszonych w Solidarności.

Wiele osób nadal nie dostrzega upadku, klęski Państwa i Narodu.

Bieda!!! – największy sukces ostatniego 25-lecia ■■■

i.iplsc.com_zbieracz-zlomu-na-warszawskim-mokotowie-fot-t-lipkoFoto/i.iplsc.com/ Zbieracz złomu na warszawskim Mokotowie

Bez wątpienia największym sukcesem ostatniego 25-lecia — a szczególnie postkomunistów — było wyprodukowanie biedy w Polsce. Co ważniejsze, doprowadzili do tego że bieda jest dziedziczona i zostaje głównym elementem spadku po dziadku, babci, matce, ojcu itd.

Bieda wpisuję się w logiczny ciąg zdarzeń,  które zgotowano Polsce, jest elementem który został cynicznie zaplanowany i wprowadzony w życie.

Bieda została wykorzystana jako główny bat na polskiego ducha, jako element trzymania za mordę społeczeństwa, jako element służący degrengoladzie i uczynienia z Polaków niewolników.

To wszystko zostało zaplanowane,  — bieda nie wzięła się z powietrza ani nie zrzucili jej amerykanie,  — ona została wprowadzona w Polsce przez zdrajców, handlarzy i służby Moskwy i Berlina i nożem chrzczonych.

Bp Józef Zawitkowski: „Naród umiera! „

Bolszewickie  zagrożenia  to  mały  pikuś  wobec  dzisiejszych zagrożeń. — To już nie dzika horda bolszewicka. To wykształcone politycznie bestie —  mówił bp. Józef Zawitkowski w homilii.

zawitkowski-684x310

Tak mocnego i apokaliptycznego kazania dawno nie słyszeliśmy.

Podczas Mszy Świętej na spotkaniu Rodzin Radia Maryja w Wołominie, bp Zawitkowski powiedział m.in.

— „Kładę przed Wami, wobec Królowej, kładę życie i śmierć. Błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie. —  Ja i mój dom ostaniemy przy Bogu.

Bolszewickie zagrożenia to mały pikuś wobec dzisiejszych zagrożeń. To już nie dzika horda bolszewicka.  —  To wykształcone politycznie bestie.

linia zielona_zwoje-scrolls.com

Tusk wziął pierwszą pensję 105 tys. zł. A ty ile zarabiasz?

635557051330855341Donald Tusk jest szefem Rady Europejskiej / AFP

We wszystkich noworocznych rankingach polityków został okrzyknięty największym wygranym 2014 roku. — Nic dziwnego – Donald Tusk (58 l.) nie tylko został najważniejszym człowiekiem w Unii Europejskiej, ale zarabia teraz na równi z wielkimi światowych salonów politycznych.

—————————————————

91% zwolenników PO za siłową pacyfikacją strajku górników za pomocą wojska, lub oddziałów prewencji policji, dawniej ZOMO

Foto/Nie dla rządowego planu likwidacji kopalń/facebook.com

Sondaż OBOP PSP – 91% zwolenników PO za siłową pacyfikacją strajku górników za pomocą wojska, lub oddziałów prewencji policji, dawniej ZOMO.

Aż 91% zwolenników Platformy Obywatelskiej uważa, — że nie należy prowadzić żadnych rozmów ze strajkującymi pod ziemią górnikami, tylko wprowadzić do akcji wojsko i policję i protest siłą spacyfikować.

— Strajkujących górników zaaresztować, a prowodyrów postawić przed sądami w trybie przyspieszonym i skazać na co najmniej kilkuletnie wyroki bezwzględnego więzienia.

Zjednoczony Śląsk broni kopalń – Górnicy, kibice, nauczyciele, taksówkarze razem…

Foto: Sebastian Piotr Kozielski‎/facebook.com

Zaostrza się protest w obronie polskich kopalń. — Dziś na ulicę razem z górnikami wyszli nauczyciele, kibice, studenci, sportowcy a nawet pracownicy zakładów pogrzebowych.

Dziś w Bytomiu odbywała się manifestacja w obronie Kopalni Węgla Kamiennego Bobrek – Centrum.  — W proteście udział bierze już 2, 500 górników i 14 kopalń.

Na ulice Bytomia wyszli również solidaryzujący się z górnikami przedstawiciele innych grup społecznych. — Szacuje się, że w marszu protestacyjnym udział wzięło nawet 10 000 osób.

Czytaj dalej

Chcesz rozumieć otaczający świat – to wyrzuć telewizor, kup komputer! – Śląsk walczy teraz nie o swoje miejsca pracy! — Górnicy walczą o niezależność energetyczną a tym samym – o niepodległość Polski.

Rząd i media głównego nurtu chcą sprowadzić protesty górników w obronie kopalń do walki jedynie o miejsca pracy.

8d72d4bac35b34dffae083423f9db745—————————————————

Głodowe emerytury- w ciągu 5 lat władza obniżyła ludziom emerytury o połowę! — „Przewał” stulecia !!!

Nowa, kapitałowa formuła obliczania świadczeń emerytalnych zrobi z polskich emerytów armię żebraków.

—————————————-

Do Połowy roku – 21 osób umarło w szpitalach na skutek nieudzielenia pomocy – pokazuje to powolną degrengoladę całego społeczeństwa…

21 osób umarło w szpitalach na skutek nieudzielenia pomocy.  — To ilustruje nie tylko stan polskiej służby zdrowia, ale również powolną degrengoladę personelu medycznego.

Nie można wszystkiego zrzucić na procedury, brak pieniędzy i nadmiar pracy. Obawiam się, że ten wymierny w tragizmie wskaźnik pokazuje powolną degrengoladę całego społeczeństwa…

Głodowe emerytury- w ciągu 5 lat władza obniżyła ludziom emerytury o połowę! — „Przewał” stulecia !!!

Tusk wziął pierwszą pensję 105 tys. zł. A ty ile zarabiasz?

635557051330855341Donald Tusk jest szefem Rady Europejskiej / AFP

…Właśnie wziął pierwszą pensję: — ponad 105 tysięcy złotych! — Do tego przeróżne dodatki na mieszkanie czy przeprowadzkę. — Szkoda tylko, że przez długich 7 lat swych rządów w kraju tak słabo zadbał o rodaków. Choć w kraju się poprawiło [komu się poprawiło??? – emjot], — wielu Polaków narzeka, że zarabia nawet mniej niż dekadę temu!…

Tak żyje się w Polsce! Niepełnosprawny 23-latek opiekuje się trójką rodzeństwa. Pomagają tylko znajomi

Takie dramaty rzadko trafiają do mainstreamowych mediów. Tam widzimy   najczęściej   Polskę   dostatnią.   —   Rzeczywistość  bywa  jednak dramatyczna.

23 -letni  Arek  ze  Szczecina  sam opiekuje się trojgiem swojego rodzeństwa. — Jest niepełnosprawny. — Tylko z jego renty żyje cała rodzina. — Pomagają tylko znajomi.

Trzy lata temu Arek uległ wypadkowi.  — Przez 7 miesięcy poruszał się na wózku inwalidzkim,  — teraz dzięki rehabilitacji chodzi o kulach.

— Przez kilkanaście miesięcy nie było mnie w domu, bo leżałem w szpitalu w Kostrzynie nad Odrą i tam miałem rehabilitację.  — Wtedy była jeszcze mama więc to ona opiekowała się i wychowywała dzieci

— opowiadał chłopak portalowi mmszczecin.pl.

Czytaj dalej

Coraz więcej emerytów popełnia samobójstwo

Polska należy do krajów o największej liczbie samobójstw w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców.

— Według danych GUS-u w 2013r.  — w grupie wiekowej ponad 70 lat odebrało sobie życie 651 osób. To niepokojący wzrost o 50% w stosunku do 2012 roku.

Z informacji jakie podaje GUS wynika, że w 2013 r. Polacy popełnili 6 tysięcy samobójstw,  — to o 33% więcej niż w 2012r.

Polska znajduje się w niechlubnej czołówce krajów o największej liczbie samobójstw w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców.

Wskaźnik ten stanowi u nas 17,5,  — w Niemczech 12,2,  — a w pogrążonych kryzysem ekonomicznym Hiszpanii i Grecji odpowiednio 7,6 i 3,5.

Czytaj dalej

Reklamy

Jedna odpowiedź na „2015

  1. lolek pisze:

    To wygląda na czystki. Powinno się bardzo szczegółowo zbadać przyczyny, okoliczności samobójstw, wyliczyć statystyki. Powinien to zrobić przede wszystkim sejm, senat, rząd. Ale władza wyraźnie jest zainteresowana ukrywaniem problemu. Polska, to chory kraj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s