„Holokaust” – FAKTY

Plik:Auschwitz I entrance snow.jpg

Nieprawdziwe są liczne kadry filmów fabularnych, pokazujące kolumny Żydów, przechodzących przez tę bramę

“Brunatne żniwa” – Żydzi w mundurach nazistowskich Niemiec

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1d/Young_Jewish_members_from_German_Chapter_of_Betar_in_Berlin%2C_1936.jpg

Młodzi żydowscy członkowie oddziału Betaru nazistowskich Niemiec – Berlin1936 /http://upload .wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1d/Young_Jewish_members_from _German _Chapter _of_Betar_in_Berlin%2C_1936.jpg

Badanie tego zdjęcia zajęło mi kilka miesięcy, pokazywałem je kolegom, sąsiadom, rodzinie. Postanowiłem na jego podstawie napisać tę notkę.

Na  zdjęciu  widać  Żydów  w  mundurach  nazistowskich  Niemiec,  oczywiście wszyscy wiemy, iż takich Żydów było więcej. 

Ich  udział  w  napaści  na Polskę miał ogromny wpływ na stosunki Polsko-Żydowskie,  obywatele polscy jak wynika ze zdjęcia musieli walczyć z połączonymi siłami niemiecko-żydowskimi na zachodzie i z komunistami na wschodzie.  Udział żydów w napaści na Polskę jest więc jasny, nieznana jest tylko skala tego obrzydliwego zachowania.

Żydzi biorący udział w napaści na Polskę czerpali z tego niezliczone profity.. od żołdu,  poprzez  udział  w grabieżach dokonywanych wspólnie z nazistami na ludności i majątku Polskim.  Czytaj dalej →

Ukryty holokaust / The Secret Holocaust – Eustace Mullins

The Secret Holocaust –  Eustace Mullins: http://www.fourwinds10.com/site- run_data/history/zionism/news.php?q=1247102782;  – 8.07.2009 tłumacze nie Ola Gordon

Eustace Mullins  – amerykański  lotnik  weteran,  38 m-cy służby w II  wojnie światowej.  Pochodził  z  Wirginii,  wykształcenie: Uniwersytety Washington / Lee / New York / Ohio / North Dakota, Esculaes des Bella Artes, San Migiel de Allenie  (Meksyk),  Institute  of  Contemporary Arts,  Washington  DC.  Zmarł 2.02.2010.

W XIX  wieku rozpoczęło się nieustanne niszczenie cywilizacji przez drapieżne hordy bezbożnego komunizmu, jak również planowana przez nich zagłada wszystkich nie-żydowskich społeczności i organizacji politycznych.

Spowodowało to niesamowite  cierpienia i śmierć wielu milionów chrześcijan w różnych częściach świata.  Podczas gdy te chrześcijańskie ofiary leżą w grobach,  nieznane  i  nie  opłakane,  nowa  klasa   międzynarodowych   obywateli (twórców marksistowskiego terroryzmu) głosi, że są jedynymi „ofiarami”, które znosiły cierpienia przez ostatnie 150 lat.

Sześć milionów Żydów – JUŻ W LATACH ► 1915-1938 !!!

Opublikowano 8 mar 2013 : Tłumaczenie: Dante/ Zobacz także: http://wolna-polska.pl/mit-6-milionow

————————————

Jak w ZSRR tworzono mity holocaustu – 7 milionów zamordowanych w Treblince

Dnia 14 maja 1945 roku radio moskiewskie podało informację o tym, że

— „7.000.000 ludzi było, w ciągu trzech lat, zamordowanych przez Niemcy w polskim obozie grozy w Treblince”.

Tego samego dnia tę lipną moskiewską „informację” opublikowały liczne gazety na całym świecie. — Gazeta „The Daily Mail” wydrukowała moskiewską fałszywkę następnego dnia.

a091-600x314 1————————————————————————————————

Mity Wielkiej Wojny Ojczyźnianej i holocaustu uzupełniają się w szkole wzajemnie. — George Orwell nazywał twórcę mitów holocaustu (żydokomunistę) Ehrenburga  „prostytutką literacką”.

Czytaj dalej

Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem

Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301.

Nie zginęło 6 mln Żydów: to twierdzenie było całkowitą fabrykacją*

Sowieci ewakuują żydów – archiwum żydowskiej agencji prasowej JTA ujawnia, gdzie się “podziała” większość brakujących wybrańców

Kładziemy szczególny nacisk na źródło poniżej zamieszczonych zdjęć oraz tekstu. Jest to źródło w 100 % żydowskie (Jewish Telegraphic Agency), jakie w latach II WŚ informowało o wydarzeniach na froncie oraz informowało o losach “wybrańców”.

37 informacji JTA publikowanych w kolejnych odcinkach, pokazuje dokąd “przepadli brakujący żydzi” z Polski i w jaki “cudowny sposób się odnaleźli”, przywiezieni do Polski na sowieckich tankach.

linia zielona_zwoje-scrolls.com

Kardynał Koch pisze o odpowiedzialności Kościoła za antysemityzm… ze względu na „chrześcijańsko-teologiczny” antyjudaizm

Kardynał Kurt Koch – przewodniczący Papieskiej Rady ds. Jedności Chrześcijan – twierdzi,

— że ze względu na —  „chrześcijańsko-teologiczny” antyjudaizm — wyznawcy Chrystusa niewystarczająco zwalczali nazistów.

A przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech mówił o historycznej winie Kościoła.

We Frankfurcie odbyły się niemieckie uroczystości związane z 50. rocznicą przyjęcia deklaracji „Nostra aetate”. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele niemieckiego Kościoła i organizacji żydowskich.

Przewodniczący Podkomisji ds. Stosunków z Judaizmem niemieckiego Episkopatu, bp Heinrich Mussinghoff, przestrzegł przed wzrostem antysemityzmu, wskazując,

że walka z nienawiścią wobec żydów jest obowiązkiem wszystkich Niemców i chrześcijan.

Czytaj dalej

„Spalone wsie za Żydów” – Film o brutalnych represjach okupanta niemieckiego na Polakach za pomaganie żydom

„Historia przemilczana” — Film o brutalnych represjach okupanta niemieckiego na Polakach za pomaganie żydom i o podłym manipulowaniu opinią światową w celu obciążenia Polaków winą za holokaust.

Z komentarza: „gdyby to żydzi mieli narażać swoje życie dla ratowania Polaków, nie przetrwałby żaden Polak” (cytuję słowa  żydówki z wykładu, który polecam poniżej) —  szkoda że tak mało mówi się o tym, że  w żydowskim prawie narażenie swojego życia dla ratowania nawet drugiego żyda, — nie mówiąc już o goju — było zakazane.

Największa inwestycja unijna w Polsce IG-Farbenwerke Auschwitz

Co na ten temat mówi obywatel Niemiec,  pan doktor Matthias Rath :

IG-Farbenwerke Auschwitz

Rodzina rtm. Pileckiego nie zaproszona na obchody wyzwolenia Auschwitz

rtm Pilecki - Twarz odwagi_.naszdziennik.pl

————————

Jak widać, rtm. Pilecki jest nadal niebezpieczny (zob. Zabić rotmistrza)

— „Musieliśmy być bardzo rygorystyczni…”  —  czy to z powodu tych słów wypowiedzianych przez rotmistrza Pileckiego uwięzionego przez żydo-komuistyczną bezpiekę,  podczas widzenia wypowiedzianych do żony???  — „Oświęcim to była igraszka”. – rotmistrz Witold Pilecki

Profesor Michael Foot, angielski znawca europejskiej konspiracji antyniemieckiej, uznał rtm. Pileckiego za

jedną z sześciu twarzy odwagi” tej konspiracji, za „sumienie walczącej przeciw Niemcom Europy”.

——————————————–

ŁUNA NAD AUSCHWITZ — KAZIMIERZ ŚWITOŃ — TAJEMNICA OJCA MAKSYMILIANA I ZWYCIĘSTWA POLSKI: USOPAŁ KONGRES 2011

KAZIMIERZ ŚWITOŃ O OBRONIE KRZYŻA SATANISTACH I MAKSYMILIANIE KOLBE NA KONGRESIE USOPAL — 2011 W URUGWAJU

KAZIMIERZ ŚWITOŃ: ŚW. MAKSYMILIAN KOLBE CHCE MAUZOLEUM MĘCZEŃSTWA POLAKÓW!

„Spiegel” o Auschwitz: Zbrodnia bez kary. „Druga wina Niemców”

„Hańba po Auschwitz” – tak tygodnik „Der Spiegel” tytułuje swój wiodący artykuł na temat sądowych rozliczeń z personelem niemieckich obozów koncentracyjnych.

Cena Powstania Warszawskiego: transporty pruszkowskie do Auschwitz

70. rocznica Powstania Warszawskiego powinna być okazją do przypomnienia ofiar cywilnych, jakie w związku z nim zostały poniesione.

Dyrektor Muzeum Auschwitz przyznaje: „komora gazowa” została sfabrykowana

Dyrektor Muzeum Auschwitz przyznał że „komora gazowa” została sfabrykowana

W bezprecedensowym filmowym wywiadzie z dr. Franciszek Piper – starszy kurator i dyrektor archiwów Państwowego Muzeum w Auschwitz, przyznał przed kamerą, że

„krematorium 1″, rzekoma „mordercza komora gazowa” pokazywana setkom tysięcy turystów każdego roku w obozie w Auschwitz została wybudowana w rzeczywistości po wojnie przez Związek Radziecki na bezpośredni rozkaz Stalina.

To, co faktycznie dr. Piper powiedział przed kamerą dotyczyło raportu Leuchter’a, który okazał się być prawdziwy: nie było żadnych morderczych zagazowań w budynku oznaczonym jako „komora gazowa” w Auschwitz.

Tym oświadczeniem wydanym przez dyrektora Państwowego Muzeum w Auschwitz, jeden z największych „faktów” historycznych został zniszczony.

Ta „komora gazowa” jest ważnym historycznym „Faktem”, na którym oparte jest wiele zagranicznych i krajowych polityk państw zachodnich od czasu II wojny światowej.

———————————————

List Kazimierza Świtonia do papieża Jana Pawła II – List z Watykanu do Kazimierza Świtonia / w sprawie ciała św. Maksymiliana/

———————————————-

ŚWIĘTY MAKSYMILIAN MARIA KOLBE: Wielka tajemnica ! – APEL!!!

Dalszy ciąg z nadesłanych materiałów, dokumentów i listów od  Kazimierza Świtonia – prezesa Stowarzyszenia Pamięci Polaków Zamordowanych w K.L. Auschwitz do członka założycielskiego Zygmunta Jana Prusińskiego.

Wielka tajemnica !

Od 67 lat zmowa oświęcimska kryje jedną z największych na terenie Polski tajemnic drugiej wojny światowej.

Na naszej Polskiej ziemi w Oświęcimiu, Niemcy zbudowali potężny obóz zagłady. Obóz w którym planowali wymordować wszystkich Polaków. Przez cały okres okupacji hitlerowskiej kominy K.L. Auschwitz dymiły na okrągło w dzień i w noc roznosząc woń palonych ludzkich ciał.

W tym obozie mordowano prawie tylko Polaków. Żydów uśmiercali w obozie w Brzezince, zaś w Auschwitz rasiści żydowscy byli „kapami” i znęcali się nad Polakami.

Setki tysięcy Polaków zostało przez Niemców zamordowanych tylko za to, że nie chcieli się wyrzec wiary w Boga i bycia Polakami. Wiele książek napisano na temat tego obozu, dlatego nie będę się powtarzał. Pragnę tylko ujawnić tajemnicę ciała Świętego Maksymiliana Marii Kolbego.

Czytaj dalej

ŁUNA NAD AUSCHWITZ : K. ŚWITOŃ – USOPAL KONGRES 2011 – TAJEMNICA OJCA MAKSYMILIANA I ZWYCIĘSTWA POLSKI

————————————–

Marzec 2011 – Kazimierz Świtoń i Jan Grudniewski są na Kongresie USOPAL, na którym ujawniona została tajemnica wielkiego polskiego Świętego Maksymiliana Marii Kolbe. Jego ciało nie uległo spaleniu, lecz jaśnieje wielkim blaskiem i jak się pojawi wśród Polaków – Polska powstanie z kolan!

Św. Maksymilian Maria Kolbe – Do dzisiaj Auschwitz kryje największą tajemnicę II Wojny Światowej.

Na przełomie lipca i sierpnia w 1941 roku po ucieczce więźnia, komendant obozu postanowił, że co dziesiąty z więźniów będzie ukarany śmiercią głodową w bunkrze bloku jedenastego. Los przypadł na p. Gajowniczka ojca rodziny, wtedy święty Maksymilian Maria Kolbe wystąpił z szeregu i prosił komendanta, aby ten zechciał Gajowniczka uwolnić od kary, a on za niego pójdzie do bunkra głodowego.

Tak też się stało, Święty Maksymilian poszedł na śmierć głodową z miłości do innego więźnia i oddał swoje życie naszej Królowej Maryi Niepokalanej, Którą tak bardzo miłował przez całe swoje życie.

14 sierpnia 1941 roku, po strasznej męczarni w bunkrze głodowym, święty Maksymilian został zamordowany zastrzykiem fenolu. Zwłoki świętego Maksymiliana usiłowano spalić w krematorium. Płomienie ogarnęły całe ciało, ale nie uległo ono spaleniu.

Nastąpiła niesamowita konsternacja, ponownie włożono ciało Świętego do innego pieca, lecz i tam nie uległo Ono spaleniu i po dłuższym okresie czasu zostało wyjęte z pieca i pogrzebane na terenie obozu. Nie wiadomo tylko w którym miejscu.

Czytaj dalej

Św. Maksymilian Maria Kolbe – ON NIE SPALIŁ SIĘ – JEGO CIAŁO WYKOPALI MASONI I GDZIEŚ UKRYLI, PRZERAŻENI ŻE WŁADZA SIĘ IM Z RĄK WYMKNIE!

Wiadomość przekazał Kazimierz Świtoń. W oświęcimskim krematorium ciało Świętego Maksymiliana nie spaliło się, pomimo tego, że kilka razy było wkładane do rozpalonego pieca. Strażnicy obozowi kazali więźniom zakopać ciało w okolicach krematorium.

Natchniony obrońca Krzyża na Żwirowisku opowiedział o tym podczas swojej wizyty w Urugwaju w roku 2011 – u Jana Kobylańskiego, szefa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ).

Zaniepokojeni sataniści (WASP-owska masoneria – ci, którzy sprawują władzę nad Światem i nad Polską) monitorujący polski internet i oglądający wystąpienie Świtonia w USOPAŁ w Urugwaju wpadli wtedy w popłoch, rozkazali podległym sobie ludziom zarządzającym terenem bylego hitlerowskiego obozu w Auschwitz sprawdzić, jak się sprawy mają,

A ci szybko odnaleźli (wiedzieli gdzie szukać jeszcze od hitlerowców zapewne) i wykopali Święte Ciało – żeby je potem Nieznanym Sprawcom przekazać.

  Czytaj dalej

Święty Maksymilian Maria Kolbe – Zamilczany Cud XX wieku: Jego ciało nie uległo spaleniu!!!

——————————————————

św. Maksymilian z Niepokalaną i Aniołami w celi śmierci_gloria.tv

Ciało św. Maksymiliana NIE uległo spaleniu…

Przyznam, że kiedy tylko mogę w rozmowach z franciszkanami konwentualnymi to wspominam, czy wiedzą coś o tej opcji, że On mógł się nie spalić. Wówczas obserwuję niejakie zmieszanie.

Pytam czy jestem pierwsza która o tym mówi? Niektórzy faktycznie wydają się być zaskoczeni, niektórzy zaś mówią, że słyszeli od dawna, ale nie jest to nigdzie odnotowane w materiałach beatyfikacyjnych „bo po co”.

Moim zdaniem jak jeden, drugi, trzeci człowiek im mówił, że o czymś takim od świadków z Obozu słyszał, to wypada to odnotować. Ale ja się oczywiście na Watykanie nie znam.

Znając jednak dowcip św Maksymiliana, jakoś wewnętrznie przekonana jestem, że On jeszcze jakoś „wypłynie”, a ten ostatni znak również wykorzysta dla chwały Niepokalanej.

Czytaj dalej

Jeden z nas był Świętym… – mówi jeden z ostatnich świadków słynnego apelu w obozie KL Auschwitz, na którym o. Maksymilian Kolbe zdeklarował się pójść na śmierć

33_ps_big 1

Michał Micherdziński był jednym z ostatnich świadków słynnego apelu w obozie KL Auschwitz, na którym o. Maksymilian Kolbe zdeklarował się pójść na śmierć w zamian za współwięźnia. Prezentujemy rozmowę z Michałem Micherdzińskim, w której wspomina o. Maksymiliana i tamten apel 29 lipca 1941 roku. Na dwa lata przed śmiercią Michała Micherdzińskiego (1919-2006), rozmowę z nim przeprowadził o. Witold Pobiedziński.

——————————-

Wszystkich więźniów przywożonych do obozu Auschwitz witano tymi samymi słowami:

„Nie przybyliście do sanatorium, tyko do niemieckiego obozu koncentracyjnego, z którego nie ma innego wyjścia, jak tylko przez komin. Żydzi mogą żyć dwa tygodnie, księża miesiąc, a reszta trzy miesiące. Komu się to nie podoba, może zaraz iść na druty”.

Oznaczało to, że może ponieść śmierć, ponieważ w drutach okalających obóz płynął bez przerwy prąd wysokiego napięcia. Te słowa już na początku odbierały nadzieję.

W Auschwitz dostąpiłem ogromnej łaski, z o. Maksymilianem przebywałem w jednym bloku, stałem z nim w jednym szeregu w czasie selekcji na śmierć. Byłem naocznym świadkiem jego heroicznej ofiary, która mi i innym więźniom przywróciła nadzieję.

Czytaj dalej

Pamela Geller: Polacy to „potomkowie nazistowskich oprawców” – Antypolonizm w Stanach Zjednoczonych ma się dobrze.

Opublikowano 06/08/2014 by emjot

Pamela Geller: Polacy to "potomkowie nazistowskich oprawców"Amerykańska publicystka pisząca niedawno o antysemityzmie szalejącym w Europie ostrzega przed… polskimi „antysemitami” pracującymi w Muzeum Auschwitz – Birkenau.

Ta chwila w życiu żydów powinna być otaczana szacunkiem przez potomków nazistowskich oprawców. Zamiast tego, pobożni żydzi są aresztowani. To ohydne. Dumni żydzi nie są już bezpieczni w Auschwitz” – twierdzi Geller.

Polacy w Auschwitz – niechciana pamięć – „KŁAMSTWO OŚWIĘCIMSKIE”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu zlikwidowała Izbę Pamięci Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Rodzin Oświęcimskich.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu zlikwidowała Izbę Pamięci Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Rodzin Oświęcimskich. 14 czerwca 2014 r. pod tablicą upamiętniającą przybycie I. transportu polskich więźniów do KL Auschwitz, prezes ChSRO Grzegorz Rosengarten przypomniał następujące fakty: </p /><p>Chronologia wydarzeń związanych z likwidacją „Izby Pamięci Pierwszego Transportu Polskich Więźniów Politycznych do KL Auschwitz” znajdującej się w historycznym budynku tzw. Monopolu, obecnie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu im. Rotmistrza W. Pileckiego”</p><p>29.11.2013r. – Rektor PWSZ w Oświęcimiu im. Rotmistrza W. Pileckiego, prof. zw. dr hab. Witold Stankowski proponując spotkanie z przedstawicielami Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Rodzin Oświęcimskich, w piśmie informuje m. innymi „Jednocześnie pragnę poinformować, że ze względu na konieczność rozbudowy biblioteki uczelnianej, od stycznia 2014r. dotychczas użytkowane przez Stowarzyszenie pomieszczenia przeznaczone zostaną w użytkowanie studentów Uczelni korzystających ze zbiorów bibliotecznych i audiowizualnych”</p><p>11.12.2014r. – Spotkanie przedstawicieli ChSRO i Uczelni na którym obie stron przedstawiły swoje racje: uwarunkowania historyczne powstania Izby Pamięci i Uczelni (ChSRO) oraz formalno – prawne związane z zajmowaniem pomieszczeń przez ChSRO i zamierzeń w stosunku do tych pomieszczeń (PWSZ). W protokole ze spotkania ChSRO zawarło zapis „Wychodząc naprzeciw planom nowych władz uczelni, w zakresie nowego przeznaczenia dotychczasowych pomieszczeń, mieszczących Izbę Pamięci o Pierwszym Transporcie Polskich Więźniów Politycznych do KL Auschwitz, a zarazem przed przystąpieniem do wspólnych dalszych rozmów w tym zakresie - w imię przyszłej współpracy - uważamy za nieodzowne i niezbędne wcześniejsze, jednoznaczne wyjaśnienie i rozwiązanie kwestii związanych z dotychczasowym funkcjonowaniem i opieką ChSRO nad ww. wystawą w duchu współpracy, nie skutkującej niezasłużonym obciążeniom finansowym”. </p><p>13.01.2014r. – Spotkanie, w którym ze strony Uczelni brał udział Rektor i Kanclerz Waldemar Tański oraz zarządu CHSRO podczas którego zostały wypracowane i podpisane ustalenia (w ramach Protokołu) dotyczące między innymi przyszłości Izby Pamięci - przewidywały:<br />ChSRO zobowiązuje się do końca miesiąca stycznia przenieść zgromadzone materiały dydaktyczne z Izby Pamięci Pierwszego Transportu do KL Auschwitz (pomieszczenie nr 0.25) do pomieszczenia 0.26 w budynku Collegium sub Horologio.<br />ChSRO i PWSZ w Oświęcimiu niezwłocznie podpisze szczegółowe ustalenia w zakresie organizacji wystawy Pierwszego Transportu Polskich Więźniów Politycznych do KL Auschwitz, która na wniosek Uczelni ma być przeniesiona z Izby Pamięci na hol przed aulą w budynku Collegium sub Horologio. Rektor zadeklarował, że uczelnia weźmie na siebie koszty związane z techniczną stroną jej organizacji, w tym związane z zabudową, monitoringiem, ubezpieczeniem itp.) i zwrócił się do ChSRO o propozycje merytoryczne odnośnie samej ekspozycji. Mając na uwadze zaproponowany termin połowy lutego br. ChSRO zgodziło się zdemontować wystawę niezwłocznie po podjęciu ww. ustaleń.<br />4) PWSZ w Oświęcimiu zobowiązała się do przygotowania umowy nieodpłatnego korzystania przez CHSRO z pomieszczenia wskazanego w pkt. 2. Przez okres 2 lat. ChSRO zaproponowało zawarcie w ww. umowie klauzuli woli przedłużenia czasu użyczenia ww. pomieszczenia na zasadach symbolicznej opłaty”.<br />30.01.2014r. – ChSRO realizując ustalenia opuszcza pomieszczenie nr 0.25, w którym przechowywane były materiały dydaktyczne i wystawiennicze oraz przenosi je do wskazanego pomieszczenia.<br />14.02.2014r. – Spotkanie kanclerza Uczelni z przedstawicieli ChSRO, na którym jest bezskuteczna próba przedstawienia nowej organizacji wystawy nazwanej „Izba Pamięci …”. W trakcie spotkania kanclerz podważył wcześniejsze ustalenia w szczególności dotyczące „(…) Rektor zadeklarował, że uczelnia weźmie na siebie koszty związane z techniczną stroną jej organizacji, w tym związane z zabudową, monitoringiem, ubezpieczeniem itp.) i zwrócił się do ChSRO o propozycje merytoryczne odnośnie samej ekspozycji. Mając na uwadze zaproponowany termin połowy lutego br. ChSRO zgodziło się zdemontować wystawę niezwłocznie po podjęciu ww. ustaleń.”<br />17.02.2014r. – Rektor w piśmie powołując się na ustalenia zwraca się o opuszczenie pomieszczenia, w którym znajduje się „Izba Pamięci …” i jednocześnie informuje o uwarunkowania formalno prawnych angażowania się Uczelni w aranżację wystawy oraz zapowiada przeprowadzenie likwidacji Izby … we własnym zakresie – co następuje w następnych dniach pomimo protestu wysłanego drogą e-mailową (17.02.2014) i pisemną (25.02.2014) na ręce Rektora.<br />29.05.2014 - Spotkanie Prezesa ChSRO z Rektorem i Kanclerzem Uczelni w celu przełamania impasu i uniknięcia skandalu w związku z likwidacją „Izby Pamięci … „. Władze Uczelni zadeklarowały ustnie (brak podpisanego jeszcze protokołu ze spotkania) między innymi, że sformułują deklarację wspierającą działania ChSRO dotyczące pozyskiwania środków finansowych i partnerów w celu realizacji projektu organizacji wystawy pierwszego transportu polskich więźniów politycznych do KL Auschwitz, a także określi zaangażowanie Uczelni w ten projekt również w aspekcie finansowym. Pomimo, że powyższe miało być zrealizowane pilnie w terminie około tygodniowym – do tej pory nie stwierdzamy realizacji powyższych ustaleń.14 czerwca 2014 r.  pod  tablicą  upamiętniającą  przybycie  I. transportu pol- skich więźniów do  KL Auschwitz,  prezes ChSRO Grzegorz Rosengarten przy- pomniał następujące fakty:

Chronologia  wydarzeń  związanych  z  likwidacją  „Izby Pamięci  Pierwszego  Transportu  Polskich Więźniów Politycznych do KL Auschwitz”   znajdującej się  w  historycznym  budynku  tzw. Monopolu ,  obecnie  Państwowej  Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu im. Rotmistrza W. Pileckiego”

Skandaliczny list pracownicy Żydowskiego Instytutu Historycznego

Posted on 06/06/2014 by emjot

A w ogóle co w Polsce robi jakiś  „Żydowski Instytut Historyczny”?  Przecież, jak stwierdził sam red. Szechter, Żydów w Polsce „nie ma”. Admin

† [A w ogóle to gwoli żydowskiej prawdy „histerycznej” warto zapoznać się: ►“Brunatne żniwa” – Żydzi w mundurach nazistowskich NiemiecSześć mi lionów Żydów – JUŻ W LATACH ► 1915-1938 !!!  ► Kolaboranci  żydowscy  w czasie II wojny światowej (8) – gorliwa służba Niemcom Kolejna bariera ży dowskiej  bezczelności  została  przekroczona. ►Prawda  o  zagładzie  Żydów podczas  II wojny światowej. Rękoma  Żydów zadano śmierć Żydom – bez- bronnym Żydom!Pamiątki z KL Auschwitz wystawione na sprzedaż usu nięte z eBaya ORAZ  odwiedzić stronę „HOLOKAUST”  

 TO JEST PRZYSZŁOŚĆ POLSKI – POWALONE KRZYŻE

Usunięte ze Żwirowiska krzyże złożono na terenie klasztoru OO. Franciszkanów w Harmężach_.aferyprawa.euUsunięte ze Żwirowiska krzyże złożono na terenie klasztoru OO. Franciszkanów w Harmężach.

Kalendarium konfliktu oświęcimskiego

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
_________________________________________________________

Rabin Ehrenkranz przewiduje wybór Bergoglio

rabin wiadomości Wolna Polska

Czy wybór Jorge Bergoglio był przewidziany na całe lata przed tym jak do tego wyboru doszło? Czy jego wybór byłby korzystny dla jakiejś szczególnej grupy?

W artykule zatytułowanym „Catholic-Jewish dialogue” uber-koszerny reporter John Allen pisze w dniu 20 stycznia 2005 roku dla „National Catholic Reporter” co następuje

„Jeszcze jeden dowód na ewolucję w stosunkach żydowsko-katolickich powinien pojawić się kiedy Ehrenkranz zaplanuje zabranie delegacji rabinów i amerykańskich biskupów do Auschwitz i następnie do Rzymu po błogosławieństwa papieża jak i głównego rabina Izraela.

Biskupom będą przewodzili kardynał William Keeler z Baltimore i arcybiskup Timothy Dolan z Milwaukee.

Plany przewidują, że grupa poleci z USA do Rzymu a następnie do Krakowa skąd autobusem pojedzie do Auschwitz. Będą oprowadzeni (po obozie) po czym odbędzie się obiad,  na terenie obozu, z otwartym dialogiem pomiędzy rabinami i biskupami.

Następnie grupa powróci do Rzymu gdzie członkowie grupy zostaną pobłogosławieni zarówno przez papieża jak i przez głównego rabina Izraela, który przybędzie w związku z tym do Rzymu.

Czytaj dalej

Owoce pontyfikatu JP II: Polskie klęski – Kalendarium konfliktu oświęcimskiego — Od tego się zaczęło

Polskie klęski: Sławomir Cenckiewicz, Krzysztof Cierpisz – Kalendarium konfliktu oświęcimskiego

hirarchia kościelna usuwa krzyże z oświęcimia

Rabin Joskowicz z wizytą u Prymasa (1989)

OŚWIĘCIMSKA HEKATOMBA NARODU POLSKIEGO i dziwne DZIAŁANIA HIERARCHII KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO w POLSCE czyli KOMU poza ŻYDAMI przeszkadzały SIOSTRY KARMELITANKI na MIEJSCU KAŹNI SETEK TYSIĘCY POLAKÓW ?!!!

Jan Paweł II wchodzi do rzymskiej synagogi i obejmuje głównego rabina_gazetawarszawska.com_bibula.comZaprzeczając przeszłym naukom, Jan Paweł II wchodzi do rzymskiej synagogi i obejmuje głównego rabina/gazetawarszawska.com/bibula.com

*****

MARZEC 1983 – WRZESIEŃ 1998

12 styczeń 1983  – siostra Zofia Jaśniak, przełożona domu sióstr karmelitanek bosych  w  Poznaniu, zwraca się do  Urzędu do Spraw Wyznań  w Warszawie z prośbą o założenie domu zakonnego w Oświęcimiu, w budynku starego teatru usytuowanego obok Żwirowiska.

2 luty 1983  – prowincjał karmelitów bosych o. Eugeniusz Jan Morawski w liś- cie do Urzędu do Spraw Wyznań  poparł ideę założenia klasztoru kontempla- cyjnego  w pobliżu  byłego niemieckiego obozu Auschwitz. Prowincjał napisał m.in.:

„uważamy za nieulegającą wątpliwości potrzebę założenia oraz nieu- stannej modlitwy  i  pokuty w  tym  miejscu, które  bez Chrystusowego Krzyża tchnie beznadziejnością”.  Czytaj dalej

_____________________________________

Jak zlikwidowano krzyże na żwirowisku oświęcimskim? – W majestacie prawa pod osłoną nocy! – Z aprobatą „Kościoła Katolickiego” w Polsce i „polskich biskupów”.

Posted on 23/07/2013 by

Reblogged from forumdlazycia:

Kliknij, aby wyświetlić oryginalny wpisFot. PAP.: Rabin Joskowicz grozi Papieżowi palcem, mówiąc: „Proszę, aby Pan Papież dał wezwanie do swoich ludzi, by także ten ostatni krzyż wyprowadzili z tego obozu”.

__________________________________________

Słowa Israela Singera,  który w 1996 roku powiedział:

„Więcej niż trzy miliony Żydów zginęło w Polsce  i  polscy obywatele  nic nie robią na rzecz spadkobierców polskich Żydów.  Nigdy  nie będziemy pozwalali na to. (…) Mamy wiadomości od nich,  że Polska zamierza za- mrozić rewindykacje za pozostawione mienie żydowskie w Polsce. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, to będzie  „publicznie  zaatako- wana i upokarzana” na forum międzynarodowym”.

I ta zapowiedź jest konsekwentnie realizowana…

———————————-

Kolejna bariera żydowskiej bezczelności została przekroczona.

Kolejna bariera żydowskiej bezczelności – Debata w Warszawie  “Czy Holokaustzastąpił Polakom rewolucję burżuazyjną?” – została przekroczona (tekst poniżej).

Po okresie Wojtyłowego przepraszania, nastąpił w Polsce okres ogólnopols- kiego kajania się i otwarcie wszelkich bram na pochód żydowskiej agresji.

 • Symbolem polskiego upodlenia w żydowskim jarzmie było wypędzenie Sióstr Karmelitanek z klasztoru na Żwirowisku.
 • Tą decyzją (sprzeczną z wszelkim prawami kościelnymi i cywilnymi) Jan Paweł II spoliczkował Chrystusa, a Polaków obciążył nowym grzechem pierworodnym, za co trzeba będzie ponieść karę.
 • To przez tę sprawę runęła cała Polska, tak materialnie jak i moralnie.  Ta obecna pustynia materialna, moralna i kulturowa to owoc tamtej decyzji.

Tarnów – 14 czerwca 1940: pierwszy transport Polaków do niemieckiego obozu zagłady w Auschwitz. Ludobójstwo Niemców

728 Polaków, aresztowanych z powodów politycznych, za działalność na rzecz wolnej Polski.

Tak zaczęła się historia KL Auschwitz, przez pierwsze półtora roku niemieckiego obozu zagłady dla Polaków.

https://i2.wp.com/www.14czerwca1940.pl/trtr.jpgPolscy więźniowie na dworcu w Tarnowie

W dniu 13 czerwca 1940 roku z więzienia w Tarnowie, Niemcy z Sicherheitspolizei / Sipo / Policja Bezpieczeństwa wyprowadzili 753 * więźniów. W trakcie pobytu w łaźni, w drodze na dworzec kolejowy oraz z samego dworca uciekło lub zostało wycofanych z tej grupy 25 osób.

W dniu  14 czerwca 1940 roku Niemcy, okupujący Polskę, deportowali do nowo utworzonego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz pozostałą grupę 728 Polaków,wyłącznie Polaków, głównie młodych ludzi, harcerzy, studentów, członków podziemnych organizacji niepodległościowych, żołnierzy kampanii wrześniowych 1939 roku,polskiej inteligencji, ziemian.

Czytaj dalej →

Stanisława Leszczyńska: położna z Auschwitz-Birkenau – Nieodłącznym wyposażeniem polskiej położnej, zastępującym nikłe środki opatrunkowe, był różaniec.

Leszczynska, kola?“Nieodłącznym wyposażeniem polskiej położnej, zastępującym nikłe środki  opatrunkowe, był różaniec. Pracowała z modlitwą na ustach.          

Wszystkie dzieci chrzciła.

Dziękowała Bogu za szczęśliwie zakończony poród. W najtrudniejszych przypadkach prosiła Matkę Bożą:

„Załóż, proszę, choć jeden pantofelek i przybądź z pomocą”.

Ten niebieski telegram (o którego skuteczności przekonała się jeszcze przed wojną) zawsze był odbierany. Jednej z więźniarek przyśniła się którejś nocy Maryja przebywająca wśród nich w obozowym pasiaku …”

“Żydówki mówiły:  –   „Chcemy się modlić do waszego Chrystusa””.

————————————

Jak Żydzi chcą oskubać Polskę?  –  red. Stanisław Michalkiewicz o restytucji mienia żydowskiego…

Przesłano 3 cze 2011: MsPhotofanka; za; http://www.youtube.com/watch?v=JFBTjS_RkxI .

_______________________

“Kłamstwo oświęcimskie”, czyli zakaz debaty o historii

Posted on 20/07/2013 by

Negowanie istnienia obozów zagłady to jedna ze współczesnych form antysemityzmu”.

Takiego zdania są zwolennicy zapisów uniemożliwiających otwartą debatę o Holocauście, zwolennicy karania  tzw.  “kłamstwa oświęcimskiego”.  Jakimi posługują się argumentami i dlaczego nie chcą, aby dozwolonym było posia- danie odmiennej opinii na ten temat?

Jak widać – poniżej – a raczej nie widać –  nie ustają ataki hakerskie na stronę, jak wiem –  na wiele patriotycznych i tradycyjnie katolickich stron. Poniższe zostawiam ku pamięci i przestrodze… my to doskonale znamy – podpis sprawców aż nadto czytelny; dziwię się tylko wordpress.com – emjot

 • ZDJĘCIE USUNIĘTE PRZEZ WORDPRESS.COM

W 2008 roku rzecznik praw obywatelskich zaproponował  zniesienie  zapisu dotyczącego “kłamstwa oświęcimskiego”.

Stało się to przy okazji debaty nad tym, aby znieść art. 132  kodeksu karnego,  który  umożliwiał  karanie  osób  pomawiających  naród  polski  o udział, organizowanie i odpowiedzialność za zbrodnie komunistyczne i nazistowskie.

Stanowisko to wywołało lawinę krytyki środowisk żydowskich. Zniesienie karalności pomawiania narodu polskiego dawałoby możliwość jeszcze większe go zakłamywania historii przez osobników pokroju Grossa i jego apologetów.

O ile art. 132 w kontekście pomawiania Polaków o udział w np. Holocauście jest w praktyce martwy, o tyle “kłamstwo oświęcimskie”  ścigane  jest z  całą surowością prawa. Zwolennicy  utrzymania  polityki  karania  za  poglądy  dotyczące Holocaustu wskazywali na Niemcy jako kraj, z którego powinniśmy brać przykład. Tam, za “kłamstwo oświęcimskie” do więzień trafiali historycy, którzy wątpili w oficjalną wersję historii.

Surowe karanie tych “zbrodni” ma na celu zastraszenie potencjalnych naśladowców, czyli to, co chcieliby zobaczyć prożydowscy działacze w Polsce.

Zwolennicy karania za poglądy zawsze podkreślają swoją troskę o prawdę historyczną, oraz deklarują się jako ci, którzy ponad wszystko cenią wolność słowa. Jednocześnie podkreślają, że spoczywa na narodach świata odpowiedzialność za zwalczanie tzw. antysemityzmu,  który  to ma  być  najgorszą  ze wszystkich formą rasizmu.

Jeśli więc przyjmiemy, że niedowierzanie wersji napisanej przez zwycięzców jest antysemityzmem, a ten jest niedopuszczalny, jesteśmy w kropce. Musimy przyjąć, że “prawda historyczna” to ta, którą przekazują nam zwolennicy karania za “negowanie holocaustu”. Czytaj dalej →

WITOLD PILECKI: KL Auschwitz – Świadectwo “Ochotnika do Auschwitz”. – LINKI DO STRON

AUSCHWITZ – Zniszczyć wszystkich Polaków !

Jedziemy do Auschwitz domagać się PRAWDY historycznej i protestować przeciwko agresji (26.01.14 r.)

Wielka żydowska hucpa w okupowanej Polsce jest tuż tuż. Garstka odważ- nych „tubylców” postanowiła jednak, na przekór, wyjść jej na spotkanie.

______________________________

aZa; http://wolna-polska.pl/

Oświadczenie dotyczące naruszenia suwerenności Polski przez Izrael

Posted on 06/01/2014 by emjot

_flaga_polski - podłóżna_pawellesiak.blog.onet.pl

Mając na uwadze zapowiedzianą publicznie debatę parlamentu izraelskiego na terenie Rzeczpospolitej oświadczamy że:

usiłowanie lub dokonywanie politycznych czynności sprawczych przez władzę ustawodawczą danego kraju na obszarze innego kraju narusza jego suwerenność. Uchwalanie lub usiłowanie uchwalanie praw na terytorium Rzeczypospolitej to domena tylko Sejmu i Senatu, a nie obcego parlamentu!

Suwerenność państw jest jednym z podstawowych terminów prawa międzynarodowego. Oznacza ona niezależność państwa, wyrażającą się w posiadaniu osobowości prawnej, stanowiącej najwyższą władzę na danym terytorium. Państwo suwerenne jest zatem w stosunkach międzynarodowych podmiotem prawa międzynarodowego.

Zatem co władza ustawodawcza państwa chroniącego odpowiedzialnych za masowe ludobójstwa chce uprawomocnić w Polsce?

Znaczenie zasady suwerenności podkreśla fakt, że została ona ujęta we wszystkich podstawowych dokumentach międzynarodowych. Karta Narodów Zjednoczonych, określając zasady postępowania swych członków i samej organizacji, na pierwszym miejscu wskazywała na „suwerenną równość”, a uchwalona w 1970 roku Deklaracja zasad prawa międzynarodowego stwierdzała, że wszystkie państwa korzystają z suwerennej równości, która obejmuje takie elementy jak:  Czytaj dalej →

 

Bp Richard Williamson: Holocaust jest świecką religią Nowego Porządku Świata

Posted on 19/12/2013

Zapytany przez prowadzącego audycję doktora Kevina Barretta, czy zgadza się z opinią niektórych islamskich duchownych, iż syjoniści są siłami Antychrysta odpowiedział:

„Antychryst z pewnością działa i wierzę, że jeśli papież, Wikariusz Chrystusa, nie przylgnie do prawdy, a będzie bazował na emocjach, wtedy może stać się narzędziem Antychrysta, ponieważ media i wrogowie Chrystusa – poprzez media właśnie – rządzą emocjami”.

—————————————-

Pamiątki z KL Auschwitz wystawione na sprzedaż usunięte z eBaya

Posted on 07/11/2013 by emjot

Amerykański serwis eBay usunął aukcje, w których można było kupić przedmioty pochodzące z KL Auschwitz. Wśród nich był pasiak polskiego piekarza, który zginął w tym obozie… wyceniony na 11,2 tys. funtów.

Pasiak  polskiego   pieka- rza  i  drobiazgi  należące do żydowskich ofiar obozu – w sumie 30 pamiątek po więźniach – można było do niedawna kupić na aukcji w  eBayu.  Sprawę opisał   “Mail on Sunday”.  W reakcji  na  to administratorzy serwisu usunęli aukcje i  przeprosili,  przyznając, że te rzeczy nie powinny były zostać wystawione w ich serwisie.

Źródło: GW/AS./Za; http://konserwatywnaemigracja.com/2013/11/04/pamiatki-z-kl-auschwitz-usuniete-z-ebaya/

Prawda o zagładzie Żydów podczas II wojny światowej. „Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!”

Posted on 26/11/2013 by emjot

medal dla żydów za współpracę z niemcami„OKRUCIEŃSTWO POLICJI ŻYDOWSKIEJ BYŁO BARDZO CZĘSTO WIĘKSZE NIŻ NIEMCÓW, UKRAIŃCÓW I ŁOTYSZÓW” !!!

*****

Jeśli mamy wątpliwości, czy teza głoszona przez historyka znajduje uzasadnienie w faktach i zdarzeniach z przeszłości, jedyną drogą ustalenia prawdy historycznej jest sięgnięcie do źródeł historycznych epoki, o której historyk mówi lub pisze. W wywiadzie udzielonym niemieckiej gazecie prof. Krzysztof Jasiewicz powiedział, że holocaust:

nie byłby możliwy bez aktywnego udziału Żydów w mordowaniu swojego narodu. Skala niemieckiej zbrodni była możliwa nie dzięki temu, „co się działo na obrzeżach zagłady”, lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów w procesie mordowania swojego narodu. Czytaj dalej →

Obóz dla Polskich Dzieci w Łodzi – Mały Oświęcim

Posted on 18/10/2013 by

„Obóz na Przemysłowej” – tak nazywa się hitlerowski twór utworzony w roku 1942 w Łodzi na terenie żydowskiego getta,  OBÓZ DLA POLSKICH DZIECI  . Pochłonął tysiące ofiar w wieku od niemowlęctwa do 16 lat.

SIMON WIESENTHAL - LOWCA NAZISTOW

Rzeczą znamienną jest, że  – wedle relacji świadków – dzieci, jakie trafiały na Przemysłową  w  transportach  z  Oświęcimia,  zorientowawszy  się  w sytuacji, płakały i chciały wracać. Auschwitz  zatem,  kojarzący  się  nam  z  piekłem na ziemi,  był miejscem lepszym  bytowo od tego,  które zgotowali esesmani w Łodzi Polskim Dzieciom.

Kolaboranci żydowscy w czasie II wojny światowej (8) – gorliwa służba Niemcom

Posted on 17/10/2013 by

Lisiak-lodzTemat kolaboracji żydowskiej był także omijany podczas jednego z  najwięk- szych  procesów   zbrodniarza   niemieckiego   Adolfa  Eichmanna.   Pominął świadków mogących zeznawać w tej kwestii oskarżyciel, prokurator Hausner, nie wspomniał o tym problemie dr Servatius, obrońca Eichmanna.

Wincenty Witos oskarża Żydów – Jan Bodakowski

Posted on 16/10/2013 by

Nakładem   Muzeum  Historii Polskiego Ruchu Ludowego  i IPN  ukazała  się   doskonała praca   Sławomira   Mańko „Polski ruch ludowy wobec Żydów (1895-1939)”.

Praca ta ukazuje zbieżność poglą dów   prawicowych   ludowców   z poglądami   narodowców   co   do roli   Żydów  w   II RP.

Jednym   z    krytyków   działań społeczności   żydowskiej   był również   Wincenty   Witos.

 Już   w   1896   na   łamach „Przyjaciela ludu”   Wincenty Witos  oskarżał   Żydów,   że

usuwają chłopów polskich z każ- dego dochodowego zajęcia, zmo- nopolizowali  handel  i  dyktują  wysokie ceny, w  sojuszu  z  dziedzicami  traktują  włościan   jak   śmieci,   sprzedają  drożej  tym  chłopom,  którzy świadomi są swojej godności.

Zdaniem Witosa —  „ludzi rozumnych, szanujących swoją godność, Żydzi prześladują we wszelki możliwy sposób, starając się ich zohydzić w oczach innych”.

Izrael zorganizuje w Auschwitz największą w historii zagraniczną sesję Knesetu?

Posted on 14/10/2013 by

Styczniowa, 69. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, może stać się wyjątkową. Do Polski chce przyjechać ponad połowa izraelskich posłów i szereg ministrów. Będą im towarzyszyć ocaleli z Holokaustu. Izraelczycy zamierzają zorganizować w Polsce największą w historii zagraniczną sesję Knesetu – pisze serwis internetowy TVN24.

Według informacji portalu, do Polski przyjedzie około 60 członków izraelskie go parlamentu, Knesetu, i prawdopodobnie również tylu ocalałych z Holokau stu. Serwis The Times of Israel podaje, że będzie wśród nich m.in. laureat Po- kojowego Nobla Elie Wiesel. Czytaj dalej →

Proces i wyrok w Norymberdze dla zbrodniarzy niemieckich – W akcie oskarżenia nie ma ani słowa o zbrodniach Niemców w Polsce…

Sześćdziesiąt siedem   lat temu, 1 października 1946 roku Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze, Nürnberg ogłosił wyroki w sprawie niektórych,  zbrodniarzy  niemieckich, III Rzeszy, Das Dritte Reich, Großdeutsches Reich, tausendjährigen Dritten Reich

Pomordowani przez Niemców Polacy na Woli

“Akt oskarżenia opracowany jest w sposób zdumiewający…

W  akcie  oskarżenia  nie ma  ani  słowa  o zbrodniach Niemców  w czasie  pacyfikacji Powstania Warszawskiego,  ani słowa  o  Palmirach,  o terrorze  i  egzekucjach ulicznych osławionego Kutschery.   Nie  ma  ani słowa  o masowym wywoże- niu Polaków na katorgę »robót w Rzeszy«.  Nie ma ani jednego przykładu  z Polski w punkcie dotyczącym mordowania zakładników.

Nie ma nic  –  dosłownie nic  –  w omówieniu »rabunku własności prywatnej i publicznej«.   Akt  oskarżenia  nie znalazł  w  Polsce żadnych przykładów na »nakładanie  kar  pieniężnych  na  społeczeństwo«,  na  »złośliwe  niszczenie miast i wsi i  spustoszenia dokonywane  bez uzasadnionej konieczności  wojskowej«.   Ani jednego przykładu z Polski na »przymusową  rekrutację  robo- tników cywilnych«,  na germanizację okupowanych  terenów«.  Na  fizyczne zlikwidowanie Warszawy, stolicy Polski”

Na ławie oskarżonych zasiedli tylko niektórzy wysokiej rangi funkcjonariusze III Rzeszy niemieckiej, prócz kanclerza i wodza tysiącletniej III Rzeszy Adolfa Hitlera*

Zasiadła ich tylko część. Wielu  *wybitnych* fachowców od ludobójstwa, morderstw i tworzeniu broni masowej zagłady, poszła na współprace z przedstawicielami Wielkiej Trójki, wyjechali do Anglii, Ameryki i Rosji, gdzie nadal tworzyli broń śmiercionośną by mordować ludzi. 

Czytaj dalej →

W Muzeum Żydów będą tresować – Stanisław Michalkiewicz

Posted on 20/09/2013 by

“Nienawistnicy …    Jako  nosicieli  nienawiści,   trzeba   ich  wykrywać, tropić i tępić bez miłosierdzia, właśnie po to, by potem, kiedy już się ich wytępi, wszyscy ludzie byli braćmi”.

Słuchajcie,  słuchajcie młodzi!   Jest szmal do podziału  –  całe  150  milionów złotych – ale oczywiście nie za darmo, co to, to nie!

To zresztą nic nowego; już Bryś  z  mickiewiczowskiej  ballady   „Pies  i  wilk”  miał  wprawdzie pod dostatkiem  „okruchów, kostek, poliwek”  –  ale też  nie za darmo, tylko  w zamian za grzeczności: „panów powitać ukłonem, sługom wachlować ogonem”  i  proste czynności burgrabiowskie:  „na dziada  warknąć,  Żyda potarmosić”.

Dzisiaj o żadnym „tarmoszeniu Żyda” oczywiście mowy być nie może;  w każdym razie – nie w tym programie, o którym zaraz powiem.

Bo te 150 milionów złotych jest przeznaczonych do podziału w ciągu najbliższych trzech lat między  „organizacje pozarządowe”,  które wezmą udział w programie  „Obywatele  dla  Demokracji”,  obejmującym  podobnież  aż  600 projektów.

Przeciwnie – w ramach tego programu, który w dniach 18-19 września zainauguruje konferencja w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, uczestni cy nie tyle, że będą nosić Żydów na rękach, bo w pewnych warszawskich środowiskach  nosi  się  ich  niezmiennie od lat za darmo i bez żadnych konferencji, ile radzić o tresurze tubylców do „tolerancji” to znaczy 

–  do  schlebiania  zarówno  Żydom,  jak  i  sodomitom,  gomorytom  oraz  innym,  korzystającym  z  radosnego przywileju „wykluczenia”, z którego w dzisiejszych  czasach  można żyć aż do śmierci, bez troski o to, za co wypić i zakąsić.  Czytaj dalej →

Kolaboranci żydowscy w czasie II wojny światowej (6) – Dlaczego Żydzi z takim zapałem oskarżają wszystkich dookoła za zbrodnie niemieckie? Żydowsy “Łapacze”

Posted on 20/09/2013 by
Warsaw-ghetto-gateNa zdjęciu: Getto w Warszawie (Bundesarchiw)

Po upadku powstania w Getcie  ludzie  skupieni  wokół  Gancwajcha,  którzy przeżyli zostali skoszarowani w siedzibie  Gestapo przy Al. Szucha.  Perfidia ich działań polegała na tym, że udając się „na akcję” udawali uciekających i szukających schronienia Żydów.

Udzielenie pomocy takiemu konfidentowi, podającemu się za szukającemu ratunku Żyda, kończyło się aresztowaniem i śmiercią, często całej rodziny.

„Żyd Hening w siedzibie Gestapo w Warszawie kierował wyspecjalizowaną  70-osobową  grupą   wyspecjalizowaną  w   akcji  przeciwko   polskim organizacjom  konspiracyjnym”   (Archiwum KC PZPR – Akta   Delegatury Rządu na Kraj; sygn.201/II-44-tom 2).

Co ciekawe,  akta powyższe zawierają  spis 1500 agentów żydowskich pracują- cych na rzecz okupanta niemieckiego, z zaznaczeniem,  że  lista jest niepełna. Agenci żydowscy byli bardzo niebezpieczni, bo pod przykrywką prześladowanych powodowali wpadki niekiedy całych grup konspiracyjnych.

Żydowscy agenci gestapo działali po stronie aryjskiej udając  także  bojowników żydowskiego ruchu oporu.  Ionas Turkov napisał:

Czytaj dalej →

Wyroki za nieprzepraszanie za Jedwabne …

Posted on 20/09/2013 by

” nie chodzi naturalnie o żadne polskie sądy, jedynie sądy w Polsce”

W polskim prawie nie istnieje jeszcze postulowany przez lewicę przepis o tzw . „mowie nienawiści”, ale sądy już wydają wyroki na jego podstawie.  Białostocki sąd podtrzymał wyrok więzienia w zawieszeniu za wznoszenie okrzyku: „Nie przepraszam za Jedwabne”.

[*Zdjęcie usunięte]

Na ławie oskarżonych zasiadło czterech młodych mężczyzn, skazanych w pierwszej instancji na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny. Znaleźli się oni wśród kilkudziesięcioosobowej grupy, idącej obok uczestników białostockiego „Marszu jedności”.

Wznosili okrzyki, m.in.

“Jedna Polska narodowa”, “Naszą bronią nacjonalizm”, “Precz z komuną”, “Nie przepraszam za Jedwabne”, “Polska cała tylko biała”, “Bóg, honor, ojczyzna”.

Sąd uznał mężczyzn za… winnych nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym  i  wyznaniowym.  Jednego  z  oskarżonych mężczyzn skazał na 10 miesięcy, pozostałych czterech  –  na  pół  roku więzienia, zawieszając  wszystkim  wykonanie  kar  na  3 lata.  Czterej  z  nich  mają  też  zapłacić  po 500 zł grzywny.

Nie wzięto pod uwagę tego, iż skazani mogli zwyczajnie nie zgadzać się z lansowaną  przez  media teorią mówiącą o tym,  że w Jedwabnem to Polacy zabili mieszkających tam Żydów.  Młodzi ludzie tłumaczyli również,  że nie czują się spadkobiercami morderców  z Jedwabnego, dlatego krzyczeli to, co krzyczeli.

Czytaj dalej →

Kolaboranci żydowscy w czasie II wojny światowej (5) – „Prowokacja w Hotelu Polskim”

Posted on 14/09/2013 by

Jest rzeczą znamienną, że tylko niewielka grupa żydowskich historyków (H. Arendt, Lucas, B.M. Rigg) gotowa jest zmierzyć się z problemem żydowskiej kolaboracji w czasie II wojny światowej.

https://i0.wp.com/sol.myslpolska.pl/wp-content/uploads/2013/09/birkenau.jpg A  temat  jest  obszerny  i  bardzo bogato opisany  w pamiętnikach samych  Żydów, jak również w dokumentach jakie powstawały w żydowskich urzędach w gettach, gestapo czy pozostawionych przez organizacje konspiracyjne.

Dziś przedstawię jedną  z najbardziej spektakularnych akcji żydowskich  pro- wokatorów w służbie okupanta niemieckiego wobec samych Żydów ukrywają- cych się po aryjskiej stronie w Warszawie i okolicy. Jak doszło do „prowokacji w Hotelu Polskim”?

Na  przełomie  1941/1942 roku z inicjatywy szwajcarskich organizacji żydow- skich   rozpoczęto  akcję  dostarczania   do  Generalnej  Guberni  paszportów państw  południowo  amerykańskich  z  przeznaczeniem dla Żydów zamknię- tych w gettach.

Akcja Żydów szwajcarskich , skupionych w Szwajcarskim Komitecie Ratunko- wym zasadzała się na tym, że Żydzi – obywatele państw, z którymi Niemcy nie były  w  stanie  wojny, nie podlegali wszystkim zarządzeniom władz okupacyj- nych  (zakaz opuszczania gett, przymus pracy etc.)  –  a ponadto odbywały się już  wymiany posiadaczy takich dokumentów na jeńców niemieckich interno- wanych  przez  aliantów  w  Palestynie. Upatrywano w tym szansę ratunku dla Żydów polskich. Najwięcej dokumentów przekazanych przez Żydów szwajcar- skich dotarło do warszawskiego getta na przełomie 1942/1943 roku.

Czytaj dalej →

Kolaboranci żydowscy w czasie II wojny światowej (4) – Osławiona „13” i „Żagiew”.

Posted on 09/09/2013 by

https://i1.wp.com/sol.myslpolska.pl/wp-content/uploads/2013/08/lisiak-5a.jpg

O  kolaboracji Judenratów i Judischer Ordnugsdienst pisałem w poprzednich częściach.  Dziś chciałbym przybliżyć nieco sprawy związane z prowokacyjny- mi  działaniami   wielu  Żydów wobec swoich pobratymców i wobec ludzi, któ- rzy Żydom nieśli pomoc. Powoli na światło dzienne wychodzą sprawy osławio nej „13” czy organizacji „Żagiew”.

Jak  twierdzi  spore  grono  historyków,  piszących  na  podstawie  materiałów zgromadzonych  w  Żydowskim Instytucie Historycznym, nie ma ze strony za- trudnionych  tam  historyków  woli  opisania roli, jaką w czasie okupacji speł- niali  tacy  ludzie  jak  Abraham  Gancwajch,  kpt.  Dawid Sternfeld i wielu in- nych.

Za to tacy historycy, jak dr Alina Cała z ŻIH  z  pasją  piszą  o szmalcownikach narodowości polskiej, ale ani jednym słowem nie wspomną o szmalcownikach żydowskich w gettach, choćby na przykładzie getta warszawskiego.  Żydowscy szmalcownicy dość szybko zorientowali się w jaki sposób dostarczana jest po- moc dla getta, m.in. żywność  i  lekarstwa  i… czekali na Polaków dostarczają- cych te artykuły do getta tylko po to, aby wymusić okup.

Działali w porozumieniu z Judischer Ordnugsdienst, z którymi obstawiali tu- nele  (wybudowane przez  ŻZW  i  ŻOB),  przejścia  piwniczne  i  bardzo często schwytanych Polaków, najczęściej członków AK wydawali Niemcom.

„W  samym  getcie warszawskim  aż kilka tysięcy Żydów kolaborowało z Niemcami:  Judenrat,  żydowska  policja  w  getcie,  żydowskie gestapo — tzw. „13″, organizacja „Żagiew” itd.

Ich praca uderzała często w środowiska polskie czy pojedynczych Pola- ków niosących pomoc Żydom.

„Kolaboracja i zdrada wśród Żydów osiągnęła w getcie warszawskim duże rozmiary. Były one procentowo znacznie wyższe niż ilość kola- borantów i zdrajców w narodzie polskim…”

pisze Tadeusz Bednarczyk  (Życie  codzienne  warszawskiego getta,  Warsza- wa 1995).

Czytaj dalej →

8 września 1939 r.; Niemcy spalili żydowski Będzin – 42 Polaków rozstrzelali za podpalenie – opis zbrodni przez ks. Mieczysława Zawadzkiego, proboszcza parafii p.w. Świętej Trójcy w Będzinie

Posted on 09/09/2013 by

OPIS SPALENIA ŻYDOWSKIEJ CZĘŚCI MIASTA BĘDZINA

Dosłowny odpis z Kroniki Parafii Świętej Trójcy w Będzinie ( stronice 57, 58, 59) spisanej przez księdza proboszcza Mieczysława Zawadzkiego.

“Było to dnia 8  września  1939 roku. W całym mieście było ciemno, wolno było  chodzić  tylko  do  godziny  7  wieczorem.  Nie  było światła,  więc też wcześniej położyłem się do łóżka, ale nie spałem jeszcze, gdy koło godziny 8  wieczorem  usłyszałem  kilka  potężnych  detonacji.  Po kilku  minutach zaczęła pukać moja gosposia do drzwi mojego pokoju:

– Proszę księdza proboszcza – pali się bóżnica. Niemcy mordują Żydów!

–  Zerwałem  się  z  łóżka,  szybko  się  ubrałem  i  wybiegłem na podwórze. Istotnie, potężny słup dymu rozświetlony płomieniami unosił się nad sy nagogą. Słychać było znów detonacje i straszliwe krzyki – to Niemcy mor dowali Żydów. Ogień rozszerzał się.  Niemcy  szli  od domu  do domu,  od bóżnicy aż do ul. Bocznej, systematycznie podpalając domy. Wypędzając mieszkańców wrzucali granaty zapalające i  dom  stawał  w  płomieniach. Co chwilę słyszeliśmy straszne wrzaski niemieckie, huk granatów, krzyki mordowanych.

Byliśmy przekonani, że Niemcy chcą spalić i zniszczyć cały Będzin. Cała przestrzeń ogrodu plebańskiego, plebania, budynki plebańskie otoczone były olbrzymimi blokami kamienic, które w tej chwili płonęły. Pomiędzy płonącymi kamienicami, widziałem  z  ogrodu  uwijających  się Niemców. Co chwilę słychać było straszliwy krzyk, potem strzał  i  chwilowa cisza, a potem znów słychać było wrzaski mordowanych Żydów.

W tej właśnie chwili rozległ się huk – to Niemcy wrzucili granat zapalają- cy  do  wikariatki.  Stanęła  ona  po chwili w ogniu, a wszyscy mieszkańcy wikariatki przybyli na plebanię.  Coraz więcej było strzałów, coraz więcej domów się paliło. Żydzi wypędzeni ze swych domów, bici, mordowani, po- częli uciekać w stronę kościoła, zajęli całą uliczkę od wikariatki aż po bra mę plebanii, lamentując i wołając ratunku.

Nie  zastanawiałem  się  ani chwili, pobiegłem do nich, uspokoiłem ich, a potem otworzyłem własnoręcznie bramy i poprowadziłem  ich  spokojnie na Górę Zamkową, gdzie już nic im nie groziło.

Czytaj dalej →

Kolaboranci żydowscy w czasie II wojny światowej (3) – Policja żydowska w gettach.

Posted on 02/09/2013 by

https://i2.wp.com/sol.myslpolska.pl/wp-content/uploads/2013/08/policei.jpg

Historycy piszący o holocauście, szczególnie historycy żydowscy skrzętnie omijają dokumenty mówiące o kolaboracji samych Żydów z niemieckim oprawcą. Warto poznać z jakich ludzi i o jakim statusie społecznym składała się policja żydowska w gettach.

Przytoczę tu słowa Hanah Arendt:

„Ta kolaboracja części Żydów z Niemcami była tym bardziej szokująca i wstydliwa ze względu na społeczny charakter jej uczestników. W przeci- wieństwie bowiem do Polaków, wśród których z Niemcami godzili się na ogół kolaborować głównie ludzie z marginesu społecznego, męty, wśród Żydów na kolaborację poszła duża część elit…”  (Hannah Arendt,  „Eich- mann w Jerozolimie”, Kraków 1987).

Od  grudnia 1940 pierwszym nadkomisarzem  Żydowskiej Służby Porządkowej (SP) getta warszawskiego był Żyd Józef Szeryński, który przeszedł na chrześci jaństwo i zmienił nazwisko z Szenkman, Szynkman bądź Szeinkman. 

Czytaj dalej →

“Forbes”: co się stało z pieniędzmi odzyskanymi przez gminy żydowskie?

Posted on 31/08/2013 by

Co to są prawdziwi Żydzi? A np. tacy jak ten:“*

Miliony złotych, które Żydzi odzyskali od państwa polskiego za mienie utraco ne w trakcie II wojny światowej,  nie zostały przeznaczone na  utrzymanie ży- dowskiego dziedzictwa – twierdzi magazyn “Forbes”.

“Forbes” informuje, że pieniądze za sprzedaż odzyskanych majątków  “roze- szły  się w hermetycznym środowisku  Związku Wyznaniowych Gmin Żydow- skich i Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego”.

Ile odzyskały gminy żydowskie?

Magazyn dotarł do niepublikowanych restytucyjnych zestawień Związku Gmin, prowadzonych przez tę organizację w latach 1997-2009.

Według wyceny  z  zestawień ZGWŻ  wartość  tych nieruchomości przekracza 205 mln  złotych.  Do  końca  lipca 2013 roku  Komisja Regulacyjna  przyznała również żydowskim  organizacjom  wyznaniowym 82 mln zł w ramach rekom- pensat i odszkodowań za mienie,  którego nie udało się oddać w naturze.  Nie jest jednak w żaden sposób ustalić, ile nieruchomości gminy żydowskie  odzy- skały w latach 2010–2013.

Czytaj dalej →

Kolaboranci żydowscy w czasie II wojny światowej (2) – Getta jako idea utworzenia Judeopolonii.

Posted on 31/08/2013 by

https://i1.wp.com/sol.myslpolska.pl/wp-content/uploads/2013/07/police.jpg

Nacjonaliści żydowscy otwarcie wyrażali zadowolenie z tego, że zostały utwo- rzone getta na okupowanych terenach polskich, do których zagnano całą lud- ność żydowską. Widzieli w nich namiastkę państwa żydowskiego, o której ma rzyli już od początków powstania ruchu syjonistycznego.

Pamiętać musimy o idei syjonistów utworzenia  Judeopolonii,  którą  podczas pierwszej  wojny światowej  próbowali  zainteresować  Niemców.  Ba,  nawet  w czasie II wojny światowej,  gdy w 1939 roku po zajęciu Polski Niemcy zastana- wiali się, co uczynić z Żydami polskimi i padł pomysł utworzenia „rezerwatu” dla  Żydów  na  terenie  byłego  województwa lubelskiego, to znaleźli się Żydzi, którzy taki projekt poparli, widząc w nim urzeczywistnienie  powstania  pań- stwa  żydowskiego  z  części  ziem  polskich. (V. Żabotyński,  „The Jevish War Front, London”, 1940).

Już we wrześniu 1939 r.,  gdy w Polsce toczyła się  jeszcze  kampania wojenna, żydowscy  mieszkańcy  wielu  polskich  miast  i  miasteczek  witali  uroczyście wkraczające oddziały Wehrmachtu.

Tak było m.in. w Łodzi i Pabianicach,  gdzie  z inicjatywy miejscowych  Żydów zbudowano  nawet  ukwiecone  triumfalne  bramy, a delegacje witały niemiec- kich żołnierzy chlebem i solą. Taka postawa nie była niczym zaskakującym.

Czytaj dalej →

Kolaboranci żydowscy w czasie II wojny światowej (1)

Posted on 30/08/2013 by

https://i0.wp.com/sol.myslpolska.pl/wp-content/uploads/2013/06/jewish-police.jpg

fot. żydowska policja pomocnicza w getcie

Jeszcze  na dobre  nie zapomnieliśmy  o wypowiedzi Baracka Obamy,  który w obecności  byłego  polskiego  ministra  spraw zagranicznych  Adama Rotfelda użył określenia „polskie obozy koncentracyjne”, a już mamy kolejny „kwiatek z tej samej łączki”. Tym razem informacja o „polskich obozach śmierci” poja- wiła się w izraelskim czasopiśmie „Forward”, który w tytule artykułu o odkry- ciu tunelu w niemieckim obozie koncentracyjnym w Sobiborze użył tego obra- źliwego dla Polski i Polaków sformułowania.

Kto jak kto, ale Żydzi powinni doskonale wiedzieć, kto zaplanował, organizo- wał i konsekwentnie realizował program „Ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”.

Oczywiście, zaraz w internecie pojawiły się wpisy „broniące” prawa do użycia przez  izraelskiego dziennikarza takiego sformułowania, włącznie z infantyl- nym stwierdzeniem, że chodzi o… „geograficzne usytuowanie obozu” etc. Co gorsza, autorami tych debilnych wpisów byli ludzie piszący (co prawda z błę- dami ortograficznymi) po polsku.

Nie wiem, co chcą osiągnąć swoimi wpisami?  Może  chcą  uchodzić  za świat- łych, postępowych i tolerancyjnych do bólu, nawet kosztem ich Ojczyzny, ale w  rezultacie  okazują  się  niedouczonymi  osobnikami,  nie  zdającymi  sobie sprawy z tego, że użycie przez izraelskiego dziennikarza w/w. sformułowania nie było wynikiem pomyłki, ale celowym działaniem, mającym upokorzyć Po- laków.  Ta  sprawa  wpisuje  się dobrze  w słowa Israela Singera,  który w 1996 roku powiedział:

„Więcej niż trzy miliony Żydów zginęło w Polsce  i  polscy obywatele  nic nie robią na rzecz spadkobierców polskich Żydów.  Nigdy  nie będziemy pozwalali na to. (…) Mamy wiadomości od nich,  że Polska zamierza za- mrozić rewindykacje za pozostawione mienie żydowskie w Polsce. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, to będzie  „publicznie  zaatako- wana i upokarzana” na forum międzynarodowym”.

I ta zapowiedź jest konsekwentnie realizowana,  a sam I.Singer został  w USA postawiony w stan oskarżenia za „malwersacje finansowe  i  przywłaszczenie sobie milionowych kwot”, jakie amerykańskie organizacje uzyskały w ramach odszkodowań.

Czytaj dalej →

PAKT HITLER – STALIN – (CZWARTY ROZBIÓR POLSKI – 23 VIII 1939)

Posted on 30/08/2013 by

images 1W związku z niesławną rocznicą paktu przyjaźni między naszymi sąsiadami, zamieszczam wcześniej napisany tekst, będący swego rodzaju kalendarium wydarzeń prowadzących do podpisania Paktu znanego w historiografii, jako „PAKT RIBBENTROP – MOŁOTOW”.

Poruszając zagadnienie stosunków sowiecko-niemieckich w przededniu wybuchu II wojny światowej w odniesieniu do II RP należy nieco zatrzymać się nad ich historią po I wojnie światowej, kiedy to obydwa państwa  ni e zostały usatysfakcjonowane Traktatem Wersalskim.

16 kwietnia 1922r. z okazji międzynarodowej konferencji w Genui w sprawie kryzysu ekonomicznego  w Europie,  nastąpiło nieoczekiwane porozumienie Niemiec i Rosji Sowieckiej w Rapallo, po tajnych naradach obu delegacji. 

Marszałek Piłsudski oceniał Rapallo, jako klęskę Polski  i porządku europejskiego nakreślonego traktatem wersalskim.  Dla Polski było to porozumienie dwóch historycznych zaborców i wrogów naszej niepodległości.

Czytaj dalej →

IV rozbiór Polski, ustalenie granic między, Niemcami a bolszewikami – Michał Stanisław de Zieleśkiewicz

Posted on 23/08/2013 by

W wyniku paktu Ribentrop-Mołotow,podpisanego poza plecami Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 23 sierpnia 1939 roku, następnym krokiem było ustalenie granic między dwoma agresorami III Rzeszą i Zawiązkiem sowieckim

Podpisanie traktatu między III Rzeszą a związkiem sowieckim nastąpiło w dniu 28 września 1939 roku, kilka godzin po podpisaniu kapitulacji Stolicy Polski Warszawy.

Pakt ten wszedł do historii pod nazwą pakt Ribbentrop-Mołotow, tak jak ten pierwszy z 23 sierpnia 1939 roku, gdyż podpisały go te same osoby i w tym samym miejscu w Moskwie na Kremlu w obecności dyktatora związku sowieckiego Józefa Stalina.

Na zdjęciu: J. Ribbentrop w obecności Stalina i Mołotowa

Wiaczesław Michajłowicz Mołotow Вячеслав Михайлович Молотов (Скрябин), właśc. Skriabin / narodowości żydowskiej, tak jak Józef Stalin / przewodniczący Rady Komisarzy Ludowych  Союз Советских Социалистиче- ских Республик  СССР. Uczestnik zamachu na Chruszczowa. 

W dniu  5 marca 1940 na posiedzeniu Biura Politycznego Komitetu Centralnego KPZR  podpisał decyzję o wymordowaniu 22 467 Polaków, jeńców wojennych, oficerów, polskiej inteligencji ziemian / Zbrodnia Katyńska  /  Osobista  zemsta  Stalina  za  klęskę  w  1920 roku.

Towarzysz Skriabin,  podpisał  w  dniu  5  marca  1940  roku  na  posiedzeniu Biura Politycznego Komitetu Centralnego, Коммунистическая партия Советского Союза КПСС, podpisał decyzję o wymordowaniu 22467 polskich oficerów, żandarmów, policjantów, osadników, ziemian i inteligentów więzionych między innymi w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie.

Towarzysze: Mołotow i Stalin, uzgadniają granice

Czytaj dalej →

23 sierpnia w rocznicę paktu Ribbentrop-Mołotow obchodzimy Europejski Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych

Posted on 23/08/2013 by

Unia Europejska ogłosiła dzień 23 sierpnia (dzień podpisania paktu Ribbentrop – Mołotow) Europejskim Dniem Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu.

Plik:Tajny protoko&lstrok; 23.08.jpg

Dokument tajnego protokołu do paktu z 23.08.1939 r. z podpisami J.Ribbentop, W.Mołotow. Tekst niemiecki /upload.wikimedia.org

23 sierpnia 2011 r.  w  Warszawie  po raz pierwszy  obchodzony był Europejski Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych. W Muzeum Powstania Warszaw skiego odbyła się konferencja przedstawicieli europejskich instytucji zajmują cych się rozliczaniem z totalitarną przeszłością,  przebywających  w  Warszawie na zaproszenie  Instytutu Pamięci Narodowej  i  ministrów sprawiedliwości państw UE. Prezes IPN dr Łukasz Kamiński”

Pierwszym i najbardziej podstawowym zadaniem jest ukaranie spraw- ców zbrodni. W przypadku reżymu narodowo-socjalistycznego  na pier- wszy rzut oka liczby mogą robić wrażenie – tysiące zbrodniarzy zostało skazanych w licznych procesach przeprowadzonych na terenie kilkuna- stu państw.

Jeśli jednak zestawimy te liczby ze skalą dokonanych zbrodni i milionami ich ofiar, okaże się, że ukarano zaledwie niewielki odsetek sprawców. W przypadku zbrodni komunistycznych odsetek  ten  jest  jeszcze niższy. Przyczyn  takiego stanu rzeczy jest wiele. W wielu sprawach  brakowało świadków  (także  dlatego,  że  czasem  wszystkich  zgładzono),  dowody rzeczowe  zostały  zniszczone,  niewielu  sprawców  przyznawało  się  do popełnionych zbrodni. Oprawcy mogli korzystać z praw, których pozbawili swoje ofiary.

Czytaj dalej →

Kariera Hitlera i jego zemsta na Polsce –  Iwo Cyprian Pogonowski

Posted on 21/08/2013 by

Bundesarchiv Bild 183-S33882, Adolf Hitler retouched.jpgen.wikipedia.org

Adolf Hitler, nieuk z bardzo przeciętnym talentem malarskim, wiedział,  że natura obdarzyła go  tak  zwaną  przez  niego  „muzykalnością,” którym to słowem określał on swoje niezwykłe zdolności demagogiczne i wyczuwanie nastroju grupy, do której przemawiał.

Jego  bardzo pośledni talent artystyczny,  pozwalał mu stwarzać  wizje  gotowe do  przekazania na płótno, ale jednocześnie niemożliwe do urzeczywistnienia w życiu.

Tragedią Europy i hańbą Niemiec jest, że takie mu człowiekowi  Niemcy  dali władzę  w zupełnie  legalny  sposób,  w   ramach  paragrafu  48   Konstytucji   Republiki   Weimarskiej,   według  którego  kanclerz  za  zgodą  prezydenta   może   otrzymać  władzę  dyktatora,  w wypadku chaosu politycznego i utraty kontroli policyjnej nad ludnością.

Matka Hitlera , Klara/en.wikipedia.org

Adolf  Hitler,   obywatel  austriacki  podstępnie  załatwił  sobie  obywatelstwo niemieckie dopiero 25-go lutego 1932 roku i mógł wystąpić w wyborach przeciwko   84-letniemu  prezydentowi   Hindenburgowi,  10-go  kwietnia 1932 roku.

Prezydent   Paul  Ludwig Hans Anton   von  Benektendorf  und von  Hindenburg był urodzony  w  Poznaniu w 1847 roku.  Po  latach kariery  wojskowej  przeszedł na emeryturę w 1913 roku, ale w rok później, kiedy Niemcy zaczęły wojnę przeciwko Rosji, musiał wrócić do służby czynnej   w 1914 roku.  Wkrótce  Hindenburg wygrał bitwę przeciwko  Rosjanom  pod  Tannenbergiem  między  17-tym sierpnia i 2-gim września 1914 roku , niedaleko pola klęski Krzyżaków w 1410 roku pod Grunwaldem na terenie Prus Wschodnich.

Plik: card.png Hitlera członkostwo DAPKopia karty członkow skiej Adolfa Hitlera niemieckiej Partii Robotniczej (DAP)/en. wikipedia.org

Bitwa ta miała być decydującym momentem w wojnie przeciwko Rosji, według planu generała Schliefen’a,   który   zakładał   szybkie   zwycięstwo  we  Francji i powolny podbój Rosji, żeby uczynić  z  Rosji  kolonię   niemieckiego  imperium kolonialnego, na wzór podboju Indii przez Anglików.

Czytaj dalej →

4 MILIONY ŻYDÓW ZAMIESZKAŁYCH W POLSCE JEST CZŁONKAMI ŚWIATOWEJ FEDERACJI ŻYDÓW

“Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, że Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i będą ją realizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.

4 MILIONY ŻYDÓW ZAMIESZKAŁYCH W POLSCE JEST CZŁONKAMI ŚWIATOWEJ  FEDERACJI  ŻYDÓW  –  według  oświadczenia  Szymona  SZURMIEJA  w Telewizji Warszawskiej.

W zasobach archiwalnych MSW jest udokumentowanych 2 miliony i 700 tysięcy, z czego olbrzymia większość Żydów ukrywa swoje pochodzenie. Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.

Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 mln 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.

Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli głównie do Związku Sowieckiego i powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.

Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze “żydokomuny” terrorem.

Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% “pracowników” i całe kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa.

——————————

ŻYDZI & NIEMCY – ZNIESŁAWIANIE POLSKI – Wykład prof. Wolniewicza

————————

___________________

Święte rabiniczne oburzenie.

Posted on 15/07/2013 by

“ Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym.”

[…] zastanawiające są motywy działania posłów PSL-u, których rzecz jasna odgadnąć niepodobna, ale cóż nam zaszkodzi próbować? […]

Jeżeli elektorat PSL-u rzeczywiście składa się w większej mierze z rolników, to nie sądzę by był on szczególnie przychylny udręczaniu zwierząt w imieniu dopełnienia odpowiednich rytuałów, dzięki czemu jakiś Żyd czy Muzułmanin będzie mógł uraczyć się mięsem.

Ludność wiejska jest na ogół dosyć konserwatywna i katolicka, a producenci mięsa dla w.w. mniejszości wyznaniowych stanowią zapewne niewielki jej procent.

 Drugą, bardziej prawdopodobną przyczyną wyrażania ostentacyjnego poparcia dla uboju rytualnego przez posłów PSL jest ich działanie na rzecz mocodawców żydowskiego pochodzenia, od których być może ta partia niechybnie uzależniła się już dawniej, albo też zobowiązała się za odpowiednią zapłatą wspierać ich interesy jedynie w tej sprawie. […]

Czytaj dalej →

Powtórka z Jedwabnego?

Stowarzyszenie Panorama Kultur, Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” w Lublinie wydało opracowanie oskarżające żołnierzy polskiego podziemia niepodległościowego o mordowanie Żydów.

[Mała dygresja: lubelska Brama Grodzka to inna nazwa Bramy Żydowskiej. Samo stowarzyszenie wygląda mi na typową inicjatywę koczowników – admin]

Publikację „Śladami Żydów. Lubelszczyzna”  firmuje  Stowarzyszenie Panorama Kultur, Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” w Lublinie, Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny i Muzeum Historii Żydów Polskich.

Opracowaniem tekstów zajmowała się dr Marta Kubiszyn z Zakładu Kultury i Historii Żydów UMCS. To rodzaj przewodnika po miejscowościach zamieszkiwanych kiedyś przez ludność wyznania mojżeszowego.

Najbardziej oburzającym wątkiem publikacji Kubiszyn jest historia holokaustu w Uchaniach.

Wynika  z  niego,  że w lesie  pod Uchaniami od listopada 1942 r.  ukrywała się (z pomocą mieszkańców) grupa ok. 80 Żydów,  która  w  lipcu 1944 r.,  na  dwa tygodnie przed końcem okupacji niemieckiej, została otoczona i wymordowana przez polskich partyzantów,  również  mieszkańców  Uchań.  Ocaleć miało jedynie  dziewięć  osób.  Mieszkańcy  gminy  są oburzeni. 

– Żydów mordowała żandarmeria niemiecka. Po co pleść takie  głupoty. Armia Krajowa to było wojsko polskie, walczyliśmy z Niemcami, a nie z Żydami. To, co ta pani napisała, to warte kupy śmiechu! My jeszcze Żydom pomagaliśmy, a nie ich mordowaliśmy – mówi wyraźnie wzburzony mjr Antoni Wiech, jeden z żołnierzy AK z Uchań.

Czytaj dalej →

“Wszystkie pytania do Bartoszewskiego”.

Wszystkie pytania do Bartoszewskiegohttp://mowania.salon24.pl/283874, wszystkie-pytania-do-bartoszewskiego

– Dlaczego zgodził się Pan na uroczyste wręczenie  Panu  medalu  ku  czci największego niemieckiego polakożercy lat dwudziestych Gustawa Strese manna?

–    Dlaczego w 2006 r. jako sekretarz kapituły Orderu Orła Białego sprzeciwił  się Pan przyznaniu  Orderu Orła  Białego   (pośmiertnie)   generałowi  Augustowi  E. Fieldorfowi  i  rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu? Czy można w ogóle porównać Pana zasługi jako kawalera Orła Białego z zasługami dwóch wspomnianych bohaterów?

– Dlaczego, będąc oficjalnym gościem Izraela jako  polski  minister spraw zagranicznych, milczał Pan jak grób w  parlamencie izraelskim  w  czasie, gdy obrażano Pana kraj, gdy Polaków publicznie nazywano współwinnymi wraz z Niemcami zagłady Żydów (robił to m.in. wiceprzewodniczący parlamentu R. Rivlin)?

– Jeśli nie miał Pan odwagi na publiczną polemikę z antypolskimi oszczerstwami,  dlaczego  nie  wyszedł  Pan  z  sali, jak doradzała Panu  większość polskiej delegacji?

Czytaj dalej →

Kim jest Bartoszewski ?

Jaka jest prawda o Władysławie Bartoszewskim? Kim jest ten uroczy staruszek ? Prawda może zaboleć.

Plik:Wladyslaw Bartoszewski 02.JPGfoto/wikimedia.org

Gdy wybuchła wojna  Władysław Bartoszewski  miał 17 lat.  19 września 1940 został  zatrzymany  na  Żoliborzu  w masowej  obławie zorganizowanej  przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym  transporcie co Witold Pilecki. Od 22 września 1940 został więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego  Auschwitz-Birkenau  (Auschwitz I,  numer obozowy 4427).

Zwolniony   Oświęcimia po kilku miesiącach – 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem  niespotykanym.  Według  Bartoszewskiego  zwolnienie  zawdzięcza przyjaciołom  z  Polskiego Czerwonego Krzyża,  oficjalnym  powodem  był zły stan zdrowia.

Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu  siostry Bartoszeskiego, która kolaborowała z Niemcami, nawet wyszła za mąż za SS-mana.

Jednak według relacji prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika  administracji  Białego Domu,  istnieje  świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem.

Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimiu, znał m.in. szczegóły na temat wykształcenia Bartoszewskiego.

Twierdził, że za sprawą Bartoszewskiego  i  14  innych donosicieli,  którzy opuścili Oświęcim (notabene pociągiem pierwszej klasy) zlikwidowano 21 wysokich rangą AK-owców.

Czytaj dalej →

Przeciwko układowi Sikorski-Majski (2)

Posted on 01/08/2013 by

Żeby choć jeden człowiek w otoczeniu Sikorskiego miał sens w głowie. Pomyśleć tylko, że doradcami Sikorskiego są pp. Litauer i Retinger !

______________________________

Podpisanie przez Sikorskiego układu z Moskwą doprowadziło do kryzysu politycznego w kierowanym przez niego rządzie.

Prezydent Władysław Raczkiewicz odmówił udzielenia pełnomocnictwa Sikorskiemu do podpisania układu z Sowietami „wobec niezabezpieczonych praw terytorialnych Polski”.

W odpowiedzi premier przeforsował podjęcie  przez  zdekompletowany  rząd uchwały oskarżającej prezydenta o złamanie tzw. umowy paryskiej z 30 września 1939 roku. Raczkiewicz przypomniał Sikorskiemu, iż wspomniana  umowa, zobowiązująca prezydenta do współdziałania z premierem obowiązywała jedynie  w  przypadku  utworzenia  rządu  jedności  narodowej,  złożonego  z wszystkich stronnictw.

Po ustąpieniu z rządu ministrów Sosnkowskiego, Seydy oraz Zaleskiego rząd taki de facto przestał istnieć.

W między czasie Moskwa wprowadziła jeszcze jedną poprawkę do umowy z Polską, zwolnienie obywateli polskich zostało zastąpione przez „amnestię”.

Anglicy odmówili wsparcia dla przywrócenia pierwotnej wersji umowy,  co Sikorski milcząco zaakceptował, wzywając ponownie prezydenta do udzie lenia mu stosownych pełnomocnictw. Raczkiewicz nadal odmawiał, mimo brutalnej presji z strony Brytyjczyków.

_______________________________

Waldemar Glodek – widziane z Kalifornii: Muzeum horoizmu Schindlera w Krakowie

Posted on 27/07/2013 by

Amerykańscy znajomi, rodzina przemieszana etnicznie,  w  większości europejskiego  pochodzenia,  spędzili  tegoroczne  wakacje  w  Europie.  Za  sprawą działającej z rozmachem fundacji żydowskiego filantropa rodem z Polski, będącej kołem napędowym i zapleczem  finansowym  organizacji  amerykańsko-polskiej  miast  sióstr  San Francisco  –  Kraków   zdecydowali  się  odwiedzić Polskę, w szczególności Gród Kraka i jego okolice.

    Dzieląc się ze mną wrażeniami z wakacji, więcej czasu poświęcili opowiadając o ich pobycie nad Wisłą, skracając do minimum relacje z innych interesujących miejsc Europy.

Krakowem byli zauroczeni, podobało im się wszystko co wiedzieli. Pomimo krótkiego pobytu starali się zobaczyć jak najwięcej.

Wśród swoich relacji, zaskoczyli mnie bardzo  swoim  entuzjazmem  i  czułością z jaką opowiadali o muzeum i zasługach Oskara Schindlera,  o  którym  to już wcześniej wiedzieli z filmu Lista Schindlera (Schindler’s List) nakręcone go przez Stevena Spilberga.

Czytaj dalej →

Miliony, które nie trafiły do Polski – Polska podporządkowana ZSRS, nie mogła przystąpić do projektu Marshall’a

Miliony, które nie trafiły do Polski

5 czerwca 1947 sekretarz stanu USA George Marshall przedstawił plan ekonomicznej pomocy dla zniszczonej II wojną światową Europy, którego politycznym celem było przeciwstawienie się komunizmowi. W sumie na pomoc Stany Zjednoczone przeznaczyły 13,5 miliarda dolarów.

Polska, podobnie jak inne państwa podporządkowane ZSRS, ze względu na stanowisko Moskwy, nie mogła przystąpić do tego projektu.

Plan przedstawiony 5 czerwca 1947 roku na Uniwersytecie Harvarda przez sekretarza  stanu  USA  George’a Marshalla  dotyczył  ekonomicznej pomocy dla państw Europy i był następstwem ogłoszonej w marcu  tego roku przez  prezydenta Harry`ego Trumana tzw. doktryny powstrzymywania.

Dotyczyła ona przeciwstawiania się globalnej ekspansji komunizmu i Związku Sowieckiego.

Czytaj dalej →

Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków – “końcowy sekret katyńskiej masakry”

Posted on 17/07/2013 by

Na prośbę czytelników przypominamy:  Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry.

Wydra: Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry  – powiedział izraelskiej gazecie „Maariv

jak trzech sowiecko-żydowskich oficerów, którzy też byli świadkami zabójstw, powiedziało mu o mordowaniu.

Zaznaczył, że dochowa tajemnicy przez cały czas, ale  teraz  chce  ją   wyjawić, nim umrze. Nazwał swojego informatora sowieckim majorem Joshua Sorokin, który przyznał się, […], że brał udział w masowych  egzekucjach  na  początku wojny. Gazeta przytoczyła wypowiedź Vidry:

„Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej”.

W drugim obozie pracy dwa lata później dwóch innych oficerów powiedziało, że brali udział w mordach. Wydra powiedział, że wierzyli w niego,  ponieważ był Żydem.

Jeden z oficerów, utożsamiany jako porucznik Aleksander Susłow, powiedział mu:

„Chcę ci opowiedzieć historię mojego życia”.

Tichonow (drugi oficer) i ja jesteśmy dwoma najbardziej nieszczęśliwymi ludźmi na całym świecie.

Mordowałem  »polaczków« moimi własnymi rękami.  Zastrzeliłem  ich.”

dr Ed Fields

Stalin wybrał Żydów do mordowania Polaków w Katyniu

Naziści i komuniści honorowymi obywatelami

Naziści i komuniści honorowymi obywatelamiMimo że minęło niemal 70 lat od zakończenia II wojny światowej, kilka miast leżących na zachodzie Polski nadal nie potrafi pozbawić honorowego obywatelstwa znanych przywódców III Rzeszy i jej zasłużonych obywateli.

Z kolei po 24 latach tzw. wolnej Polski, wiele miejscowości nie anu lowało honorowego obywatelstwa komunistycznych aparatczyków PRL czy sowieckich generałów i dygnitarzy.

W sprawę pozbawienia Adolfa Hitlera i Hermanna Göringa tytułu honorowe go obywatela miasta Szczecina zaangażowało się StowarzyszeniePatriotycz ne Kontra 2000. Organizacja ta na co dzień działa na rzecz polepszenia losu zepchniętych na margines społeczny Szczecinian. Stara się również promować postawę patriotyzmu.

Adolf Hitler otrzymał tytuł honorowego obywatela miasta Szczecina w 1933 r. Dokument stwierdzający ten fakt odebrał pięć lat później, w 1938 r., kiedy od wiedził to miasto.

Czytaj dalej →

Antykatolickie opętanie Radia Maryja.

Reblogged from forumdlazycia:

Kliknij, aby wyświetlić oryginalny wpis

“… Transmisja TV Trwam.  ”

To nie od dzisiaj Radio Maryja i TV Trwam judaizują  polskich katolików.

Wspólne “nabożeństwa”  z żydami są bluźniercze i kanonicznie nielegal ne, a jakby nie dość tego, to “wspólne” polega na tym, że to rabini kierują katolikami, katolicy biorą udział w modlitwach, których nie rozumieją!

Katolicy nie wiedzą tego, że żydowska modlitwa musi zawsze zwierać treści antychrześcijańskie, czyli tu w Oświęcimiu katolicy uczestniczyli – modląc się –  w antychrześcijańskich bluźnierstwach.

Czytaj dalej… 69 more words

Cierpienie Niewinnych – Symfonia Neokatechumenat Camino neocatecumenal Oświęcim 23 06 2013 – Transmisja w TRWAM. Poniewieranie Imienia Syna Bożego – judaizacja katolików.

Reblogged from forumdlazycia:

____________________________________

ICH MATKI…ICH OJCOWIE…ICH WÓDZ… – MĘŻCZYZNA W KRÓTKICH SPODENKACH , CO JUDE NIE UMIAŁ ROZPOZNAĆ PO ZAPACHU …NAWET W SWOIM OTOCZENIU.

PS. ADOLF H. WYRÓSŁ Z SZORTÓW I ….  NIESTETY  POPROWADZIŁ  ŚWIAT DO TRAGEDII.   NIE TACY JUŻ MŁODZI Z PO TEŻ BIEGAJĄ W SPODENKACH …  UCZCIWIE ZAUWAŻAM , ŻE NIE W BAWARSKICH, A PO MECZACH WSPÓŁ UCZESTNICZĄ W TRAGEDII, NIE ŚWIATA ,  ALE NA PEWNO AFGAŃCZY- KÓW. POBOBNO […]

zakazane neverbefore widziane zdj&eogon;cia Hitlera w shorts03 Zabronione Zdj&eogon;cia Adolfa Hitlera w Szorty

ICH MATKI…ICH OJCOWIE…ICH WÓDZ…

_________________________

Już dziś niesamowity koncert w Auschwitz II- Birkenau organizowany przez “Drogę Neokatechumenalną” – [ KONCERT – TAK! – MSZA ŚWIĘTA – NIE! ] – Grali Im za życia – grać będą po śmierci !

Plik:Memorial in Auschwitz.JPGPłyta upamiętniająca 1,5 mln ofiar obozu w Auschwitz: /wikimedia.org

Some content on this page was disabled on 03/08/2015 as a result of a DMCA takedown notice from Nacjonalista.pl. You can learn more about the DMCA here:

https://en.support.wordpress.com/copyright-and-the-dmca/

2 odpowiedzi na „„Holokaust” – FAKTY

 1. Marek pisze:

  Proszę o dokładne wyrażanie się o kim mówimy. Nie o Żydach mianowicie, bo ja osobiście Żyda nie widziałem w życiu, a tym bardziej mój ojciec i dziadek, bo ich tu nigdy nie było! Ci o których mowa, a którzy fałszywie sami się żydami nazywają, to oszuści, którzy wyparli się własnych przodków i zakłamują swoją przeszłość. To są Chazarowie, mongolsko-turecka mieszanka pogańskich plemion, które w średniowieczu dopiero przeszły na Judaizm i wtedy też kazali się nazywać „Żydami”, z którymi mają mniej do czynienia niż z Neandertalczykami. Do tematu jest liczna literatura, jedne z najpopularniejszych pozycji to: Shlomo Sand „Żydzi naród wymyślony”, Artur Koestler – „Trzynaste pokolenie”, Feliks Koneczny – „Cywilizacja żydowska”, Michael Bradley: „The Iceman Inheritance” (Dziedzictwo człowieka lodu) i „Chosen People From the Caucusus” (Naród wybrany z Kaukazu) , udowodnili oni, że europejscy „Żydzi“ to Turkmeni.
  Michael Bradley (jak i paru innych) na podstawie analizy danych tzw Atlasu Genetycznego Świata, nad którym prace trwały na wszystkich kontynentach przez parędziesiąt lat, udowodnił, że poza Turkami i Mongołami najbliżsi genetycznie Chazarom są, wymarli już Neandertalczycy. Podczas gdy inne narody mają najczęściej zero genów neandertalskich, czasem do 1%, to Chazarowie przeciętnie około 20%, a w bardzo skrajnych przypadkach do 70%. Powstaje wtedy pytanie, w zasadzie już zbędne, czy to jeszcze ludzie, czy inny gatunek istot (nie mylić z rasą!). Przy takim udziale obcych genów, odpowiedź jest jasna. Nie jeden gatunek człekokształtnych zamieszkuje Ziemię, ale dwa. Nie jesteśmy sami. Trwa walka o opanowanie planety pomiędzy dwoma gatunkami. To fakt naukowy. Za odkrycie pochodzenia Chazarów Bradley (Żyd) był mianowany do nagrody Nobla w Izraelu. Szybko jednak popadł w niełaskę, bo za dużo gadał na temat skutków psychicznych tego pochodzenia i jego wpływu na kulturę chazarską. Nominację cofnięto, a on sam ledwo z życiem uszedł. W skrócie: mentalność chazarska ma charakter przedcywilizacyjny. Ma wiele skrajnie aspołecznych cech, jak notoryczne pasożytnictwo, brak solidarności wewnętrznej i zewnętrznej (to o czym się często mówi to na pokaz, poczytajcie książki Żydówki Hanach Arendt). Posłuchajcie też fenomenalnego wykładu Dr Ewy Kurek o prawie żydowskim: http://gloria.tv/media/TdJG5EdDHyh w którym przełamała ona narzucane nam tabu. Podobnie jak Hervé Ryssen w „Psychopatologia judaizmu”. Albo jeszcze lepiej: izraelski program telewizyjny „100.000 napromieniowanych“ sprzed paru lat http://www.fronda.pl/blogi/czytanki-dawne-i-nie-tylko/100-tysiecy-napromieniowanych-swiadomie-i-celowo,16932.html
  albo:
  http://wolnemedia.net/zdrowie/100000-napromieniowanych-dzieci/
  i film z izraelskiej TV o tym:
  http://video.google.pl/videoplay?docid=6118144849760405404

  Do tego silna agresja i chęć unicestwienia wszystkich innych, co nosi absolutnie jednoznaczne cechy schizofrenii paranoidalnej.

  To od nich wyszła idea depopulacji Ziemi.

  Być może wysoki udział genów neandertalskich powoduje te cechy, z tysiącami lat separacji od innych na czele. Jednak wymuszony tą separacją chów wsobny przez tak długi czas wystarczył by zapewne do nagromadzenia ciężkich wad umysłowych, które oni przejawiają:
  40% Chazarów choruje na ciężkie choroby psychiczne z grupy schizofrenii.

  Żeby nie być gołosłownym podaję kilka źródeł na temat epidemii schizofrenii wśród Chazarów:
  „Mental Illness: The Jewish Disease” Dr. Hutschnecker, Psychiatric News 25.10.1972
  http://globalfire.tv/nj/03en/jews/schizo.htm
  http://thisiszionism.blogspot.com/2008/03/evidence-that-jews-are-carriers-of.html
  Autor tych badań nie miał lekkiego życia, aż potwierdzenie przyszło z Izraela po dziesiątkach lat dodatkowych badań licznych zespołów psychiatrów w USA i Izraelu. Poczytajcie sami „Haaretz” 28 czerwca 2014 roku. Ta opiniotwórcza gazeta izraelska wychodzi po angielsku, więc nie trzeba znać hebrajskiego: „Haaretz” Saturday, June 28, 2014 (Sivan 30, 5774) http://www.haaretz.com/news/national/.premium-1.560128

  To wszystko jest układanką, do której im więcej się ma elementów, tym lepiej one pasują.

 2. Realnie pisze:

  Mój dziadek był zesłany na przymusowe roboty do Niemiec w czasie 2 wojny światowej.Tam pracował dla niemieckich żydów którzy kolaborowali z SS.Znęcano się nad nim ,żydzi byli bardziej okrutni od żołnierzy 3 rzeszy.Bili mocno i brutalnie,poniżali,nie karmili.To był dla mojej rodziny ŻYDOWSKI HOLOKAUST a nie jak twierdzą żydzi polski holokaust.Trzeba pokazać prawdziwą historię,dosyć krycia zbrodni żydowskich !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s