Dr Vladimir Zelenko wyleczył 699 pacjentów z koronawirusem ze 100% skutecznością przy użyciu siarczanu hydroksychlorochiny, cynku i Z-Pak

W zeszłą środę opublikowaliśmy historię sukcesu dr Vladimira Zelenko, certyfikowanego lekarza rodzinnego w Nowym Jorku, po tym, jak z powodzeniem wleczył 350 pacjentów z koronawirusem ze 100-procentowym sukcesem za pomocą koktajlu leków: hydroksychlorochiny w połączeniu z azytromycyną (Z- Pak), antybiotyk do leczenia wtórnych infekcji i siarczan cynku. Dr Zelenko powiedział, że zobaczył, że objawy duszności ustąpiły w ciągu czterech do sześciu godzin po leczeniu.

Teraz dr Zelenko przedstawia aktualne informacje na temat leczenia po pomyślnym wleczeniu 699 pacjentów z COVID-19 w Nowym Jorku. W ekskluzywnym wywiadzie dla byłego burmistrza Nowego Jorku, Rudy’ego Giulianiego, dr Vladmir Zelenko dzieli się wynikami swojego ostatniego badania, które wykazało, że spośród 699 leczonych pacjentów zmarło zero pacjentów, zero pacjentów zaintubowano i czterech hospitalizowano.

Dr Zelenko powiedział, że całe leczenie kosztuje tylko 20 USD w ciągu 5 dni ze 100% sukcesem. Sukces określa jako „Nie umierać”. Dr Zelenko po raz pierwszy opublikował swoją wiadomość wideo na Facebooku w zeszłym tygodniu, wzywając prezydenta Trumpa do „doradzenia krajowi, że powinni przyjmować ten lek”.

Badanie przeprowadzone przez  National Institute of Health (NIH) również potwierdziło niektóre ustalenia dr Dr. Zelenko. Badanie przeprowadzone przez NIH wykazało, że suplementacja cynku zmniejsza zachorowalność na zakażenie dolnych dróg oddechowych u dzieci w krajach rozwijających się. Drugie badanie przeprowadzone również przez NIH zatytułowane: „Aktywność przeciwwirusowa in vitro i projekcja zoptymalizowanego schematu dawkowania hydroksychlorochiny w leczeniu zespołu ostrego ostrego układu oddechowego Koronawirus 2 (SARS-CoV-2)” również wykazała, że hydroksychlorochina jest silniejsza w zabijaniu wirusa wyizolowanego in vitro (w probówce, a nie w organizmie).

Poniżej znajduje się wideo z jego ostatniego wywiadu wyjaśniającego powodzenie leczenia.

____

MARCH 28, 2020

Tłum. Małgorzata Jasińska

Za;

Dr. Vladimir Zelenko has now treated 699 coronavirus patients with 100% success using Hydroxychloroquine Sulfate, Zinc and Z-Pak [UPDATES]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Choroby zakaźne, Coronawirus z Chin, Medycyna, Uncategorized, USA, ZDROWIE - ŻYCIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.