Obcokrajowcy odporni na covid-2019? – przedłużone wizy i pozwolenia na pracę dla obcokrajowców

Polska i świat walczą z koronawirusem – relacja z 27 marca

13:32 min.|Emilewicz: Do czasu trwania stanu epidemii i do 60 dni po jego ukończeniu przedłużone zostają wizy i pozwolenia na pracę dla obcokrajowców.

Zaraz będziemy mieli ogromne bezrobocie a polskiemu rządowi nadal nie zależy w pierwszej kolejności na bezpieczeństwie Polaków, tylko martwi się o obcokrajowcow. To jest dobry moment by powiedzieć imigrantom #WracajDoDomu i #ZostańWDomu – M.J.

Rząd Mateusza Morawieckiego wprowadza ograniczenie przemieszczania się *** W Polsce jak dotąd wirusa wykryto u 1221 osób, 16 osób zmarło *** Wprowadzony został stan epidemii *** Ograniczenia w przemieszczaniu się dotyczą już prawie jednej trzeciej ludności świata. *** Liczba zarażeń w USA jest większa niż liczba zarażeń w Chinach *** Sejm przyjął zmiany w swym regulaminie, umożliwiające zdalne posiedzenia.

Zapis z debaty: https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200329332-Polska-i-swiat-walcza-z-koronawirusem—relacja-z-27-marca.html

Oglądaj na żywo posiedzenie Sejmu:

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Sejm, Uncategorized, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.