Córka zakażonej kobiety: musiałam prosić, by mnie zbadali

Córka zakażonej koronawirusem kobiety musiała prosić, by ją zbadali YouTube / tcz.pl

Jej przypadek był pierwszym na Pomorzu przypadkiem zakażania koronawirusem. Jej córka – pani Martyna musiała sama przyjechać do szpitala i prosić o zrobienie badania na koronawirusa. Od pielęgniarki jednak usłyszała, że jak nie ma temperatury, to musi wyjść. Pani Martyna postawiła jednak sprawę na ostrzu noża, czeka na wyniki od dwóch dni, a ich ciągle nie ma.

Pani Martyna o swojej historii opowiada w rozmowie z dziennikarzami serwisu tcz.pl.

Moja mama wróciła w piątek, 6 marca. Dobrze się czuła. Była zmęczona, ale wszystko było ok. Dopiero we wtorek coś zaczęło się dziać. Mama nie miała jednak typowych objawów, o których mówiono w telewizji. Nietypowy ból oczu, skroni. Była też wyższa temperatura, bolały ją stawy. – relacjonowała.

Autorka wywiadu Jolanta Pobłocka mówi Onetowi: – Zdecydowaliśmy się na ten wywiad, bo zależy nam na tym, żeby uspokoić atmosferę. Nie można oceniać po pozorach, nie wolno siać hejtu. Pani Martyna musiała opowiedzieć swoją wersję.

Kobieta opowiedziała w szczegółach o tym, z czym spotkała się w szpitalu. Musiała walczyć o zrobienie badania na obecność koronawirusa. Wyników jednak nie ma do tej pory. Panią Martynę spotkało wiele wiadomości od hejterów, którzy piszą m.in., że jej mama nie powinna wyjeżdżać za granicę.

Pomorzanka prowadzi również zajęcia w klubie fitness. Gdy tylko dowiedziała się, ze jej mama miała wymaz w związku z koronawirusem, już się w klubie nie pojawiła, jednak niektórzy nie ukrywają swoich obaw, że ktoś mógł się zarazić. – pisze Onet.

Zobacz poniżej całą rozmowę.

_________________

Materiał oryginalny: Córka zakażonej koronawirusem kobiety musiała prosić, by ją zbadali – Dziennik Zachodni

https://dziennikpolski24.pl/corka-zakazonej-koronawirusem-kobiety-musiala-prosic-by-ja-zbadali/ar/c1-14862755 #example #demo przez @twitterdev

Ten wpis został opublikowany w kategorii AGENDA 2030, APELE - KOMUNIKATY, Broń biologiczna, Choroby zakaźne, Coronawirus z Chin, Eugenika, III RP, Koronawirus, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Psychomanipulacja, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.