Za film jak WYLECZYĆ KORONAWIRUSA zablokowano kanał Jerzemu Ziębie

Blokowanie wypowiedzi Jerzego Zięby jak wyleczyć prostymi metodami koronawirusa w różnych stadiach choroby, oznacza OTWARTE POPIERANIE LUDOBÓJSTWA w Polsce przez władze ( youtube i facebook cenzurują w oparciu o umowy zawarte z polskojęzycznymi władzami). Dziennikarze i lekarze krytykujący Jerzego Ziębę są wspólnikami w tym ludobójstwie. W komentarzach pod nagraniem zleciała się cała eskadra płatnych trolli i pożytecznych idiotów, którzy także są wspólnikami w ludobójstwie Polaków. Polecamy wybrane komentarze pod nagraniem. / Redakcja KIP

 

Opublikowano za: Przebudzeni

Wybrane komentarze

Przebudzeni

Kanały JZ na Youtube i Vimeo zostały zablokowane. Wrzucam pełne nagrania, które mam zapisane na dysku. Dziękuję za poświęcony czas na obejrzenie nagrania, za kciuki w górę, udostępnienia i komentarze. Pozdrawiam serdecznie. Dla niedowiarków: 16 osoba na liście http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C28694%2Cprezydent-nominowal-69-nowych-profesorow.html Pan prof. Andrzej Frydrychowski potwierdza słowa Pana Zięby https://youtu.be/VdgmSB3u52w

Jan Wnuczek

Ja zdążyłem nagranie obejrzeć, ale wielki szacunek za to że udostępniasz to nagranie innym. Pozdrawiam serdecznie

Seed of Light

Dlaczego atakują pana Ziębe, przecież to co on powiedział w tym filmiku gadają jutuberzy z amerykańskich kanałów, aktywiści i whistleblowers i nikt ich nie atakuje. Ja właśnie o tym co Jerzy mówi , najpierw dowiedziałam się właśnie z amerykanskich kanałów. Mógłby w ogóle nie mówić i niech każdy kto nie zna angielskiego sam przetłumaczy sobie na polski. A oglądałam jeszcze filmiki Polaków mieszkających w Chinach, którzy na bieżąco informowali co tam się dzieje. Albo wystarczy wpisać na jutub ” EVENT 201 pandemic exercises.” To jest 5 części omawiających co należało by zrobić w razie światowej pandemii i o dziwo już na początku grudnia się zaczęło. A proszę zajrzeć na wikipedie co pewien gość powypisywał bzdury o Jerzym Ziębie.

Przebudzeni

@Seed of Light Też mam to szczęście, że znam język angielski i jestem w szoku jak wiele rzeczy już zostało pokazane, omówione, zaakceptowane w angielsko języcznej części świata, a w Polsce nadal jest to negowane, a wręcz zwalczane.

Seed of Light

@Przebudzeni kiedyś wmawiałam sobie, że my Polacy to jesteśmy wyjątkowi. Że zawsze umiemy niesprzyjające okoliczności tak przeistoczyć by wyszło z tego coś dobrego. Podobno Polak to kombinator ,jak się nie da z tej strony to uda się z innej. Że potrafimy się zjednoczyć w ważnych sprawach. Takie przekonanie miałam do momentu gdy społeczeństwo zaślepione kiełbasami wyborczymi podejmowało nie właściwe wybory. Jednak Polak głupi i po szkodzie. Nie mam pojęcia co trzeba by zrobić, by ludzie się otrząsneli i zdali sobie sprawę, że razem mamy moc sprawczą. Nie podoba nam się to czy tamto to powinniśmy jak we Francji wyjść na ulice i pokazać rządzącym, że są nie udolni i nie nadają się na stanowiska, które piastują. Powinni mieć wypłacana pensje tylko w sytuacji, gdy coś zrobili dla dobra  Polaków, jak dawniej w Chinach lekarzowi płaciło się za utrzymywanie pacjenta w stanie zdrowie, znaczyło to że jest dobrym lekarzem. Myślę, że społeczeństwo na przestrzeni dekad zostało tak wyprane z mózgów ,że ja to tylko mogę pogodzić się z tym iż nic nie trwa wiecznie. Polska była, wywalczyli wolność przelewając swoja krew by kolejne pokolenia miały lepiej w życiu, ale szklanka pękła i już nie da sie jej posklejać. Polski już nie ma choć na mapach (nie wszystkich) nadal nas malują.

Sylwia Estel

@Seed of Light Szkoda że tak mało ludzi „widzących” prawdę 🙁 Dokładnie tak było, kiedy pacjent chorował to w tamtych czasach lekarz nie dostawał ani grosza. To było prawie idealne, ale Polacy nie dorośli do zrozumienia prawdy 🙁

Katarina

Dzięki wielkie że to ściągasz i dalej udostępniasz

Seed of Light

@Przemek Garczyński Ja lecze sie sama według książki doktora Andrew W.Saul . Jerzy Zięba zaleca to samo co ten doktor.

Sławomir Olczak

Przebudzeni Tak właśnie należy czynić A więc kto tylko może niech kopiuje te audycje indywidualnie i zbiorowo na prywatne i publiczne nośniki rejestru i przekazu danych a przede wszystkim należy przekazywać zawartą w tym i w innych programach pana Jerzego Zięby wiedzę najprostszymi metodami czyli bezpośrednimi więc na przykład metodą z ust do uszu. No i oprócz tego zamieszczać pełne autoryzowane nagrania pana Jerzego Zięby i także ten program na różnych kanałach w internecie i na różnych stronach także na YouTubie i gdziekolwiek indziej dobrej i prawdziwej wiedzy nigdy nie jest za wiele.

Sławomir Olczak

Przebudzeni No bo co to na przykład jest to dmso I kto i jak gdzie może je stosować i gdzie jak je nabyć i tak dalej? Podobnie dalej jest twierdzenie nieprecyzyjne że można podawać Perhydrol w 30 procentowym stężeniu w jakichś tam rozcieńczeniu ale nie podano nie podał Pan Jerzy Zięba od razu w jakim rozcieńczeniu tylko gdzieś tam ktoś ma sobie szukać jakichś książek jeżeli takich informacji się od razu nie podaje że to jest jakaś znikoma część powiedzmy molekularna część procenta o właściwym rozcieńczeniu czyli w rozcieńczeniu ilości homeopatycznej No to nic dziwnego że potem ktoś panu Jerzemu Ziębie zarzuca to czy owo… Choć oczywiście podawanie źródeł wiedzy prozdrowotnej i medycznej zawarte w książkach w postaci tytułów książek i tytułów artykułów i innych publikacji medycznych są jak najbardziej potrzebne wręcz niezbędne jest podawanie ich specjalistycznej i konkretnie opisanej wiedzy lekarzom i farmaceuta aby wiedzieli jak nowatorskie sprawdzone metody leczenia skutecznie dla wyleczenia pacjentów stosować. Późniejsze omówienie przez pana Jerzego Ziębę zasady natleniania organizmu w przypadku niedomogi płuc u danego pacjenta jest już dość przejrzyste i konkretnie opowiedziane.

Sławomir Olczak

58:37 – No właśnie bardzo cenna informacja profilaktycznie trzeba stosować na przykład różne zioła od zaufanych i mądrych zielarek także naturalne witaminki ze zdrowych warzyw i owoców ja bym polecał No i cenna informacja o tym że żeby nie stosować cukru u osób z obniżoną odpornością organizmu. Mmmm… ale co na przykład z czekoladkami Ani Ani Ani nawet jednej tabliczki nie dla osłody gorzkiego życia? :/ Panie Jerzy moi kochani Najmilsi najsłodsi powiedzcie No ale przecież Miód to chyba można stosować?… 😉

Jadzia Jadziunia

Maseczki dają tyle co stringi które zakrywają tyłek

Seed of Light

Ja pamiętam jak byłam chora w dzieciństwie to u nas na wsi nie było lekarza i moja mama robiła mi gorąca kąpiel w takiej cynkowanej balii a później szybko do łóżka. A jak trzeba było to bańki stawiała i tak sie leczyło każdą chorobę u nas. Gorąca kąpiel, bańki i rosolek i trzeba było leżeć plackiem w łóżku i sie wypocić.

Sylwia Estel

Choć nie mieszkałam na wsi to faktycznie bańki były najskuteczniejsze, też je pamiętam. Potem niestety nastał czas mody na antybiotyki i byłam nimi truta przez wiele lat 🙁 Niczego poza osłabieniem organizmu nie wniosły. Przecież po wschodniej stronie u naszych sąsiadów jeszcze teraz na uczelniach najpierw zdobywa się wiedzę akademicką żeby zgodnie z prawem mieć tytuł lekarza a potem zgodnie z tym jak leczyły tzw szeptuchy zdobywa się wiedzę ludową i dopiero taki lekarz jest w stanie skutecznie leczyć, bo chemicznych leków używa w ostateczności. Szkoda czasu na to żeby to mówić naszym rodakom bo są zamknięci w systemie reklam firm farmaceutycznych i bezgranicznie w to wierzą. Sądzę że jest już za późno żeby uratować nas Polaków 🙁 Sądzę że manipulacja i zarazem lenistwo już wygrało.

Sylwia Estel

@Asiaspayki Dobrze że umiesz. Bo u mnie już nie ma nikogo w pobliżu kto potrafi stawać bańki. Za to dużo innych sposobów stosuję i naprawdę zawsze działają. Oczywiście że nie na każdego w 100% bo jesteśmy inni.

Pola Kowalska

@Wesley Snipes Polacy umierają i to dość szybko i jakoś żaden baran nie robi badan statystycznych ? Czy może ukrywają ???? Widziałeś tyle okaleczonych dzieci GDZIE BARANIE JEST SANEPID bawi sie w Boga i uśmierca dzieci. Tylko nie wmawiaj mi ze to my sami jesteśmy temu winni TYLKO LIKWIDACJA NARODU POLSKIEGO dla kogo to robią, dla żydów Globalistów, by byli jeszcze bardziej bogaci i tworzyli nam nowe wirusy. Wszystkie nieuleczalne choroby to wytworzone przez człowieka i SPECJALNIE wypuszczone z labolatorium, ile kosztowało to miliony istnień ludzkich i swiata fauny AIDS EBOLA Zita to wszystko to Broń Biologiczna, teraz corona wirus, grypy ptasie, grypa świnska. I szczepionki z aluminium i rteci. A teraz dobry jankes wprowadził się do POLSKI wiec będą nowe epidemie specjalnie robione i propagandy na zakup TRUCIZNY

Pola Kowalska 2 dni temu

@Halina Lisc Halinko to ty mnie rozśmieszasz w dzisiejszych czasach bron biologiczna przenosi sie z kraju do kraju przy tych rotacjach ludności. Posłuchaj pana ZIEBE i innych .ta walka nie jest równa a żywność jest zatruta dużo biednych ludzi i to starszych którym nie starcza na życie a gdzie lekarstwa ??? i czekanie na lekarza który kupuje lekarstwa bo tanio w morderczych fabrykach farmacji globalistów. Jak młodzi ludzie maja dzieci które, są szczepiono trucizna na płodach ludzkich + rteć aluminium i masa retro wirusow. Wszystko za zgoda żydów OKUPANTÓW polskojezycznych MORDERCOW.

Arkadiusz Pirch

A moja była żona, wyniosła z domu „tradycję rodzinną”, która polegała na tym, że jak temperatura dziecka wzrosła do 37 stopni, to trzeba zbijać gorączkę, walczyć z gorączką.. Jakby gorączka była przyczyną, czyli środki na zbicie temperatury.. Po latach powiedziała, że dzisiaj lekarze nie leczą, bo poszła do lekarza z dzieckiem i nie zapisał antybiotyku, czyli „nie leczy”, gdy tłumaczyłem, że gorączka to jak mobilizacja w państwie, wobec ataku wrogich sił zewnętrznych, że jeśli wróg u bram, a ktoś zarządza zakończenie mobilizacji i zakończenie działań obronnych, to działa jak sabotażysta, gdyż zwiększa przewagę sił wroga… Gorączkę owszem należy zbijać, jeśli już przekroczy pewną granice, ale ta granica jest powyżej 40 ( „chory już się leje ” ), a nie przy 37 stopniach, czy przy 38 też nie.

Arkadiusz Pirch

@Pola Kowalska „medycyna” ? Tabletki na ból głowy, zbicie temperatury? Napij się wody jak głowa boli to trzeba się napić wody, chyba że się mocno przeziębiłaś to wtedy trzeba właśnie wygrzać głowę, w pierwszym przypadku przechodzi w 10 minut w drugim przypadku, może trwać dwie godziny, nie miałem innego bólu głowy jeszcze w życiu.

jacekcb

@C.M.A.Z 82 KOncerny cię nie wyleczą na pewno. One sa od tego by Leczyć a nie Wyleczyć. Im nie zależy byś wyzdrowiał. Dla nich jesteśmy jedynie statystyką Ekonomiczną

LocoGrove

O tak. Chciałbym zobaczyć powiązania firm produkujących szczepionki z firmami produkującymi maseczki, bo jest to prawdopodobne. Jeżeli ludzie mają wywalone na szczepionki i przy ostatniej ptasiej grypie większość szczepionek zostało wylanych do zlewu, to teraz przy odpowiednim straszeniu i długim utrzymywaniu tego strachu przed wirusem, można sprzedawać maseczki za znacznie większą sumę na jednego pacjenta, niż za szczepionkę na pacjenta. Jak wiadomo TelAvizyjni eksperty z dupy mówią, że maseczki trzeba wymieniać praktycznie co chwilę… kasa leci.

Jacek waga

trzeba zeby umierali, żeby inni się bali … no i system … zgony to cześć systemu .. – wg procedury akurat to … LEKARZE NA USŁUGACH MAFII

Mary Bryk

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam właśnie też tak myślałam że to było wszystko to zaplanowane a teraz jest panika a ludzie panikujo masakra .

Jadzia Jadziunia

Koronawirus wszędzie panuje 😱 Ja też już sie gorzej czuje, więc kurację zastosuje. 🍹 Tobie też taką zaproponuje By wirusa zlikwidować, Trzeba zacząć się kurować. Już mikstury namieszane w barku są przygotowane. Jest Martini z oliwkami🍹 i spirytus jest z wiśniami. A do tego czysta z miodem, ochłodzona lekko lodem.🍾 No i jeszcze Brandy z colą, dobra jest gdy kości bolą. By się wzmocnić witaminą to Tequila jest z cytryną.🍹 A do tego jeszcze rum by wyleczyć w głowie szum. A na katar prosta sprawa w żubrówce się moczy trawa. Wirus ostrzy na mnie zęby, a ja lejek robię z gęby. Kiedy wszystko to wypije , koronusa wnet zabiję.  A na koniec zrobię grzanca i załatwie tym skubanca……

Gerda Braun

Szmaty. BLOKUJA PANA. ZIEBE Bo pomaga ludziom a śmieci nas zabiją LUCYFERA. BYDLO

Mona Liza

Ja się rozgrzewam po nalewce sosnowej i soku z imbiru.. Nie ma nic lepszego od tego

Przemek Gorski

No to dopiero sie zacznie dziać żywcem mnie nie wezmą!!!!!!! Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szykowana_szczepionka_rna,p1909460409

Blase Bom

nie eksperyment ale ludobójstwo , ma nas być < 500 milionów

Prana Sars i temu

@Blase Bom ma nas byc < 500 miljonow I prawidłwo – reszta gadających małp do wymiaru eterycznego bo nie zasługują na ciała fizyczne.

Michal

Teraz wojny nie są militarne tylko biologiczne. Ja często jem czosnek a jak już mnie coś złapie to mleko, miód i czosnek i do łóżka. Rano wstaje mokry ale jaki zdrowy

Przebudzeni

Polecam jeszcze węgiel aktywny, ma wiele zastosowań. Pozdrawiam serdecznie.

Robert Kartuski

Lata temu odstawiłem cukier i mleko. I nic nie muszę brać.

David Daniel

@Przebudzeni leczyłem się węglem w czasie pierwszej grypy, rozgryzałem 8 tabl naraz co 3 godziny i tak dwie doby. Dwa dni później było okej.

Benedykt Kocierz

59:05 Cukier biała śmierć paliwo dla większość schorzeń zgadzam się w 100%

Wojtek Kowal

A może chodzi w tym wirusie o zaszczepienie całej ludzkości chipami RFID równolegle ze zniszczeniem walut na światowych rynkach. FED cały czas drukuje pieniądze i kupuje obligacje co doprowadzi do wyczyszczenia kont bankowych….

slowik galettissime

Ewa Pawela mówi o tych chipach. Zobaczcie na youtubie

jezus nawrocenie

@slowik galettissime nikt w życiu nie wszczepi chipa do mojego organizmu. Zabije własnymi rekami chuja czy jakaś piz..Jak będzie próbowali sie do mnie zblizyć.

Grażyna Filipczuk

@Bartłomiej Zakrzewski Należy pobrać bezpłatną nagrywarkę FREEMAKE VIDEO DOWNLOADER

Przemek Gorski 1 miesiąc temu

A cos o mms chloryn sodu??!! Zabójca wirusów i nie tylko:) ZAKAZANY CHLORYN SODU (MMS), CZYLI FARMACEUTYCZNA ZMOWA I ŚWIATOWA MANIPULACJA https://www.tajemnice-swiata.pl/zakazany-chloryn-sodu-mms-zmowa/

Przebudzeni

Dawka najważniejsza, mała może pomóc zbyt duża (zbyt duże stężenie) może zabić https://www.healthline.com/health/sodium-chlorite#safety-and-side-effects Dzięki za komentarz.

Przemek Gorski

@Bafi Bafunio (Jedna kropla na 10 kg masy ciała) Np waga 80kg 8 kropli MMS x 40 kropli soku z cytryny (1 kropla mms na 5 kropli soku z cytryny) – mieszane przez 3 minuty przelane do szklanki z przegotowaną wodą 100ml. i to wszystko (raz dziennie) pozdro

pawel fox

@Bafi Bafunio @ dr. Antje Oswald MMS mineralne panaceum. Jim Humbie i Cari Loyd Przewodnik stosowania MMS W książkach jest wszystko opisanie . Mms ma kilka protokołów ! Polecam

Ewa Zawadzka

Przed chwilą znajomy z netu zadzwonił do mnie. Mówi że udostępnił ten film na fejsie, i fejs kazał mu usunąć post, jako że narusza pewne zasady społecznościowe.

Monika.

Regina Płotnicka

Narodzie Polski-masz takiego syna i co robisz? Wybierasz zdrajców, durni, kłamców i oszustów. Obudżcie się wreszcie, ON ratuje wam życie!!!

Małgorzata Gosik

Dziękuję za ten film. Na Pristonplanet.pl jest nowy artykuł Pana dr Jerzego Jaśkowskiego nt. „Uderz w stół, a nożyce się ideową”. Świetny artykuł. Wyjaśnia dużo.

Rafael

Jeżeli chodzi o zioła to tutaj proszę informacja: https://youtu.be/quYTEJMP2zY

Ewa Lis

zgadza si ę, kiedy trafiłam do szpitala z atakiem pęcherzyka żółciowego pierwszego dnia złapałam sepsę miałam być w szpitalu 7 dni na obserwacji wyszłam po 3 tygodniach z wynikami 5 razy gorszymi niż w dniu kiedy tam trafiłam.

Przebudzeni

Najlepszy numer jest taki, że w UK nie płaci się za lekarstwa na receptę. (w Angli czasami trzeba zapłacić £9 w Szkocji £5, ale to są wyjątki, no i kwota śmieszna przy zarobkach) Dzięki temu nie ma tam reklam lekarstw w tv, tylko rząd głupi i kupuje szczepionki na wszystko. Nie ma idealnego państwa.

Agus Guêpe

Od samego początku mówiłam ze to jest jedna wielka „ coronoreklama” wymyślili aby wytępić ludność. Chore to jest. Tak samo chore jest to lek na raka istnieje a nie wolno tego udzielać. Bo nas za dużo i połowa musi umrzeć. Dlatego jedzenie jest naszprycowane chemia tylko po to aby wytępić ludność. Kiedyś wszystko było BIO a teraz po co te konserwanty antybiotyki po co zadajmy sobie pytanie ! To wszystko aby wytępić ludność!!!!!!!

Booorrrsuk Czarny

Polecam się zapoznać z ustawą z 2019 roku bo okazuje się że jesteśmy „świetnie” przygotowani na epidemię… Dz.U.2019.1239 t.j. Akt obowiązujący https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/zapobieganie-oraz-zwalczanie-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-17507739/roz-8 przeczytać i zobaczyć czy to prorocy ? nie sadzę.. wszystko jest zaplanowane …. 7) obowiązek przeprowadzenia szczepień ochronnych, o których mowa w ust. 3, oraz grupy osób podlegające tym szczepieniom, rodzaj przeprowadzanych szczepień ochronnych Teraz jest pretekst, nakręcą spiralę strachu , rząd kupi za naszą kasę bez naszej zgody „szczepionki RNA” od takie B. Gatsa i dawaj robimy przymusowy eksperyment poznawczo medyczny w imię tkz prawa!…Depopulacja za słabo idzie czas ją przyśpieszyć… „Koronawirus” to tylko pretekst do ograniczania naszych praw oraz do przeprowadzenia eksperymentów medyczny na dużej puli ludzi, oczywiście dla wybranych gigantyczny interes farmaceutyczny.. Do tego uderzenie w Chiny i ich handel…gdyż już się zamyka granice..i sieje się mega panikę.. Wake UP! p.s Jak wszyscy będą zajmować się gadaniem o wirusie itp przepchną pewnie kolejne bezprawie przeciw Nam abyśmy się nie połapali..np sprzedadzą Nasze lasy…itp

Sylwia Estel

Dla wszystkich niedowiarków https://www.taniaksiazka.pl/woda-utleniona-na-strazy-zdrowia-iwan-nieumywakin-p-156225.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA4NTxBRDxARIsAHyp6gBLJ2B9H4JOdhyJoqW8Sx7JPxr-dl-rjlM73UJujWiIWi-ZemCF14AaAkLBEALw_wcB Przeczytać i potem komentować temat wody utlenionej.

RaaY!

Dokładnie, przykładowo książka „Ukryte terapie” też nie mówi prawdy

Sylwia Estel

@Maria Garbera Czy lekarze zgodnie z procedurami już komuś kogo kochałaś pozwolili umrzeć ? A raczej zgodnie z procedurami zabili taka osobę bo nie tylko nie zrobili niczego co mogłoby ją uratować ale jeszcze zrobili wszystko co nakazuje medycyna akademicka i co zwyczajnie zbija takiego człowieka ? Nie MUSISZ być po mojej stronie, wystarczy że przeszłaś coś takiego i wtedy będąc świadomą i myśląca samodzielnie osobą szukasz rozwiązania. Wszystko w temacie. Rozumiem nawet zbyt dużo, i wiesz co ta wiedza wcale nie daje mi poczucia wyższości i szczęścia, wręcz przeciwnie po prostu wiem ilu ludzi umiera codziennie bo system kształci tzw lekarzy w rzeczywistości będących tylko sprzedajnymi konowałami , nie mającym nic wspólnego z leczeniem a jedynie z zarabianiem na chorobach i śmierci innych ludzi. Prawdziwego lekarza który po tych okrojonych informacjach które dostał w akademii medycznej i jeszcze potrafi przyznać się przed samym sobą że potrzeba mu się uczyć i ciągle przez całe życie zdobywać nową wiedzę oraz mieć odwagę wprowadzać prawdziwą wiedzę w praktykę jest naprawdę tylko mała garstka. Spotkać takiego lekarza to prawie jak ustrzelić 6 w Lotto. Zatem nie ma mojej strony, jest jedynie strona prawdy i skutecznego wyleczenia pacjenta.

Mariusz Kochański

@Sylwia Estel Tak, ratują codziennie. Metody są skuteczne. Tutaj dowody: https://szczepienia.pzh.gov.pl/unicef-12-faktow-o-szczepieniach/ http://agro.icm.edu.pl/agro/element/bwmeta1.element.agro-8c446677-4fdf-4a04-9e8a-95c23a0004d1/c/167-174.pdf

Sylwia Estel

@Maria Garbera Owszem medycyna ratuje życie poprzez operacje, ale na tym się kończy jej rola. Potem są już tylko tzw lekarze sprzedawcy chemii nazwanej lekarstwami. Jeszcze żaden pacjent karmiony lekarstwami nie został wyleczony i nigdy tak się nie stanie, bo farmacja ( czyli sponsorzy lekarzy ) przestała by zarabiać. Widać zostałaś wykastrowana intelektualnie i stąd takie poglądy. Natomiast metody które przedstawia Zięba są tylko geniuszem innych naukowców oraz prawdziwych lekarzy a nie ignorantów z którymi mamy zazwyczaj do czynienia. Czy umarł Ci ktoś bliski w szpitalu zgodnie z procedurami ?

Sylwia Estel

@Mariusz Kochański Szkoda mojej energii, na takie pisanie. Czy widzisz różnicę między ratowaniem a braniem przez lata chemicznej trucizny która nikogo nigdy nie wyleczyła ? Dla odmiany widziałam ludzi leczonych naturalnymi metodami oraz dietą którzy wyzdrowieli zupełnie bez żadnych skutków ubocznych i taka jest różnica w moim postrzeganiu leków które zazwyczaj więcej szkodzą niż pomagają.

Sylwia Estel

@Mariusz Kochański Mnie zgodnie z procedurami zabito bliską osobę w szpitalu, potem sama byłam leczona też zgodnie z procedurami kilka lat bez skutku bo lekarze różnych specjalizacji nie mieli pojęcia co mi jest , więc na wszelki wypadek podawali sterydy, które miały skutki uboczne tylko i wyłącznie. Kiedy je odstawiłam i zaczęłam zgłębiać temat lekarstw i nie tylko to w rozmowach z setkami ludzi nigdy nie było nikogo wyleczonego lekami a apteki. Za to szamani, bioenergoterapeuci oraz zielarze mieli i mają cudowne osiągnięcia oraz wyleczonych pacjentów. Więcej zaufania mam do szeptuchy niż do lekarza medycyny. Tak przy okazji za wschodnią granicą nadal leczy się takimi sposobami i to z tak wspaniałym skutkiem że dziedziny leczenia metodami naturalnymi są jednym z kierunków na akademiach medycznych. Ty chyba jesteś w bańce mydlanej, która i tak pięknie w momencie kiedy lekarze powiedzą ” nic więcej nie możemy zrobić, medycyna nie ma na to leku ” Ale zazwyczaj wtedy taki klient już latami był dojną krową koncernów farmaceutycznych więc można go wysłać wprost do grabarza bo wszystkie soki zostały wyssane i jest już niepotrzebny. Tak się to kończy w 95 % przypadków które „leczą” lekarze.

Czarny Indian

@Sylwia Estel Szanowna Pani, proszę nie tracić czasu i energii na chazarskich trolli opłacanych przez koncerny farmaceutyczne. Jest Pani bardzo mądrą osobą i szkoda Pani czasu na idiotów. Dzięki za link, skorzystałem. „Nieprzekonanych nie przekonuj”.

Lukasz Tulipan

Może w tych komentarzach jakiś lekarz się wypowie , u mnie na osiedlu ludzie zwariowali wykupuja mąkę cukier wszystko znika z półek jak nigdy , oczywiste że przez tą afere z virusem niektóre macki gospodarki to odczują w pozytywny lub negatywny sposób .

Ewa Kowalska

Dziękuję za udostępnienie. ♥️ Racja wszystko, tylko ja słyszałam że ten wirus nie jest nowy, w naszej sąsiadującej Rosji i Białorusi, jest od lat lek na koronę wirusa zwie się Arbidol. Nie wiadomo. W każdym razie po tej wschodniej stronie śmieją się z nas, że dajemy się wkręcić. A temperaturę zbijam u dzieci i u siebie powyżej 39,5 do tej temp nie ruszam.

McIntosh Classe 1 miesiąc temu (edytowany)

Pan Jerzy mowi,,PRZECIEZ TU CHODZI O ZYCIE CZLOWIEKA” Lekarze mowia przeciez tu chodzi o moja Posadę ! Witamy w Polskim Bantustanie gdzie wszystko stoi na glowie ! musimy zdac sobie sprawe ze w Polsce obecnej Zycie Ludzie nie jest warte NIC , wiecej warta jest Lekarza Posada i utrzymanie Koryta niz ZYCIE LUDZKIE ! Mam nadzieje tylko ze Polacy otrzasną sie z tej chorej Śpiączki !!!!!!

Lukaszek Tyszkiewicz 1

Dlaczego zablokowali? TO wszystko ludzie to zwykła ściema…słuchajmy ludzi jak Pan Zięba, ponieważ ten człowiek mówi i przedstawia nam konkretne i prawdziwe informacje na temat tego zjebanego wirusa….dziękuje Panu Panie Jerzy!

Łukasz Dąbrowski

Warto poznać szokujące fakty o naszym umyśle: https://youtu.be/BGAavJ-yU-A Super film 👍 subskrybujcie kanał NIESAMOWITE

Grażyna Filipczuk

Panie Jerzy, podaje Pan wiadomości w sposób logiczny i zrozumiały nawet dla laika. Zastanawia mnie czy ludzie „wykształceni” w akademii medycznej, mają aż takie trudności z logicznym, analitycznym myśleniem?. Strach leczyć się u „lekarzy”, którym skutecznie wyprano i wyżymano mózgi w tych „akademiach medycznych”.

CJWarlock

Na Vimeo też kanał Jerzego Zięby skasowano? To już wiem, żeby z Vimeo nie korzystać. Widząc oryginalny film na YT otworzyłem w nowej karcie i zapauzowałem na potem. Za kilka godzin chciałem obejrzeć jakiś powiązany, a tu lipa, kanału nie ma. Ten zapauzowany film chciałem pobrać (dodatek do przeglądarki), ale już się nie dało. Dzięki za upload.

Bolesław Chorzępa

Wszytko chodzi o to, by się ludziska SZCZEPILI hurtowo. By korporacjom farmaceutycznym, kasy przybyło. Z całą pewnością rządzący i sanepid, zechcą wykorzystać taką okazję. Nie od dziś wiadomo, że lekarze pracują dla korporacji farmaceutycznych.

damianox69x

Wszystko fajnie , ale jak słyszę zawsze ale w tym państwie Polsce jest tak ze.. chciałbym zwrócić aby ze to samo jest w innych państwach to nie tak ze tylko Polska jest taka zła , tu gdzie obecnie mieszkam to się człowiek przekręci na poczekali w szpitalu zanim go przyjmą , a nie raz ze szpitala wracałem w gorszym stanie niz do niego jechałem i co najlepsze bez rozwiązania problemów . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Informacje super , pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

McIntosh Classe

Takich nam trzeba POLAKOW a nie zdrajcow w Drogich Garniturach jak Nie Nasi Politycy z Polskiego Sejmu ! Dbajcie i chrońcie Jerzego on was Kocha i wrocil do Polski by was chronic ja nie wracam bo to jeszcze nie Kraj Wolny i Normalny …Zdrowia Panie Jerzy…Wrzucam filmik u siebie by jak Najwiecej ludzi głownie LEKARZY Nie Konowalow obejrzalo i wzielo sobie do serca bo i ja moge byc u Was leczony niebawem…..

Prana Sars

Covid-19 wartość numeryczna ludzkiego DNA jest również 19. W imię Boga miłościwego, litościwego – w Koranie 19 liter – najważniejsza liczba Koranu. Szczepionka na Koronawirus będzie zawierała mRNA, które zreplikuje się w całym organizmie tworząc nowe DNA gdyż RNA jest dosłownie kodem źródłowym DNA. Po co ? Dr. Peter Gariaev (Rosja) kolokwialnie mówiąc nasycił światło lasera informacjami embrionu salamandry i skierował wiązkę tego światła na embrion żaby przekształcając w ten sposób embrion żaby całkowicie w salamandry. To pokazuje, że uzdrawianie dźwiękiem (falami) mnichów tybetańskich miało naukowe podłoże zanim jeszcze nauka zachodu zdała sobie z tego sprawę ze względu na dużą ignorancję jaka panuje w tzw nowoczesnym świecie. Konkluzja: fala jest informacją i operacją dużo skuteczniejszą niż skalpel. Kiedy spreparowana szczepionka zmieni DNA będzie ono zsynchronizowane z częstotliwością drgań molekuł wody w ludzkim organizmie i mikrofale ~60GHz będę tą informacją za pomocą której będzie można sterować pracą organizmu – włączać, deharmonizować i wyłączać różne organy. W waszym świecie zysk będzie dla karteli farmeceutycznych gdyż rosnąca ludzka świadomość powoduje ogromne straty w przemyśle medycznym a w świecie, że się tak wyrażę tych, którzy „dmuchają w balon” (jeśli ktoś wie o co chodzi) zabieg ten będzie generował lush. Reasumując: nie dajcie sobie wszczepiać niczego bo zafundujecie sobie bezprzewodową smycz, która będzie sterować pracą waszych organów. I z potworów, którymi już jesteście staniecie się jeszcze większymi.

opinia jak kazda

Czytałem hejt pani Maria Wieczorek. Www.antyfake. Coś niesamowitego. Srała na pana Jerzego z grubej rury. I tak można pisać? W mojej ocenie narracja jest w stylu mowy nienawiści. Artykuł wisi na stronie i ma się dobrze. W Polsce dzieje się coraz gorzej !!!!!!

Przebudzeni

Ten komentarz to pokaz ignorancji i oszczerstwa. Twój nick do tego pasuje. Kilka podstaw: 1. Dieta dr Jana Kwaśniewskiego bardziej syci niż dieta oparta na węglowodanach. 2. Prawie każdy używał wody utlenionej (10% perhydrolu i 90%wody) do odkażania ran. Podane przez JZ stężenie 0.04% perhydrolu to wartość znikoma, homeopatyczna. Prof. Iwan Nieumywakin zaleca większe stężenie. 3. Pokaż list gończy za Panem JZ. 4. Poczytaj książki, nie komiksy. 5. Tak, zbanuję Cię później za szerzenie kłamstw i dezinformacji, ale dam Ci najpierw szansę przedstawienia tego listu gończego. Poniżej masz link do policyjnej wyszukiwarki „listów gończych”. http://poszukiwani.policja.pl/pos/form/brak5,dok.html

oppdal oppdal

Na co mi to wszystko, mieszkam w małym miasteczku, gdzie szpital=lekarze mają bardzo złą reputację. Ja mam chorobę immunologiczną, więc jestem skazana na śmierć w przypadku zarażenia korona wirusem 🙁 … Idąc dalej, jeżeli to wszystko jest takie proste? to dlaczego medycy skazują nas na śmierć? …

Ireneusz

Bo Chiny staną się największą gospodarką na świecie. I hamerykany się boją I trzeba to ukrucic.

Bolo Quadro 1 miesiąc temu

jak mnie coś zaczyna brać to Biorę Alkohol ale odpowiedni dawkowany 1 kieliszek przed snem i pod kołdrę a Pije alkohole Pt Watra Herbata Góralska ( 40% ziołowe Bardzo słodkie ) Absynt Koniecznie z bartexu ma 70% kwadratową Butelkę takie same zastosowanie i Bimber ale to nie kupny jak nie mamy kogoś kto Potrafi zrobić Bimber i sam go Pije i żyje to możemy Taki Stosować Przeziębienie Grypa i Angina Przeważnie puszcza już na drugi dzień czuć różnicę od chyba 6-7 lat nie biorę Antybiotyków i jedynie witaminy i magnez to są jedyne Tabletki których używam

Przebudzeni

Obawiam się, że cała panika jest tylko po to aby sprzedać szczepionkę. W 2009 roku premier Kopacz nie pozwoliła na zakup szczepionek na świńską grypę, natomiast w UK postanowiono zakupić 90mln dawek przy populacji 60mln. Zakupiono de facto 34mln, a podano tylko 6mln, a koszta? jak poniżej https://www.google.com/amp/s/www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/swine-flu-outbreak-cost-uk-pound12bn-2015429.html%3famp

michele Padvini

Pan Jerzy otworzył Polakom oczy!!!!! Brawo!!!!!

Prawda nas wyzwoli

@Halina Lisc Ciemny naród w nic nie wierzy i niczego nie zauważy, nawet tego, że wokół niego brak dzieciaków i coraz mniej Polaków. „W Polsce, Polakom ma się żyć gorzej niż żydom” powiedział niejaki Jakub Berman i to jest u nas realizowane (nie mylić 500+). Penalizowanie działań antyaborcyjnych temu m.in. służy. Podobnym celom depopulacyjnym służą sztucznie wzbudzane epidemie oraz sianie strachu i paniki wokół nich. Odkryłam w tekście tego „chińskiego oficera” kilka rzeczy, które wskazują na to, że może to być ściema żydowskiego trolla. Kumasz ciemnoto?

krystyna palczynska

dlaczego tyle ludzi umiera ? ja coroku bylam chora i bez atybiotyku sie sama wyleczylam ,czosnek, imbir ,miod ,cytryna, kwas askorbinowy ,na kaszel herbata z igiel sosny ,i majeranek z tymiankiem , kawa zbozowa i 1 lyzka smalcu gesiego i po chorobie -polecam

Czarny Indian

@zbysiu100 wiedza ludzka jest jeszcze na bardzo niskim poziomie. Zobacz co ludzie wiedzieli np.200-300 lat temu, co wiedzą obecnie i pomyśl co mogą wiedzieć za 200-300 lat. Ludzkość wie jeszcze bardzo niewiele. A do tego np. kościół katolicki i inne sekty bardzo mocno utrudniają rozwój ludzkości. I nie tylko pod kątem nauki ale także pod kątem duchowym. Odpuść sobie te nędzne teksty o nawróceniu i zacznij myśleć samodzielnie. Tobie tok myślenia narzuciła czarna, satanistyczna sekta watykańska. A ty to łyknąłeś i bredzisz tak jak oni ci karzą. Przebudź się wreszcie człowieku, jesteś zmanipulowany do cna. Myśl samodzielnie i doceń piękno oraz moc natury.

Czarny Indian

@Halina Lisc „Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii” – Steven Weinberg.

Przebudzeni

Jeśli szukasz wypowiedzi na ten temat z osobą o wysokich kwalifikacjach polecam poniższe nagranie z udziałem Pana prof. n. med. https://youtu.be/VdgmSB3u52w

Przebudzeni

Chyba dobrze to robił bo w 2018 został profesorem. 16 osoba na liście http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C28694%2Cprezydent-nominowal-69-nowych-profesorow.html

LocoGrove

tylko ten kaszpirowski zapoczątkował coś czego syjourwypigpharmy chyba nie są wstanie zablokować, chociaż w USA zamordowali ponad 50 lekarzy medycyny promującej naturalne substancje, to naszych wspaniałych lekarzy jest ok. 200. To dalej garstka w morzu kilkudziesięciu tysięcy tych matołów do których nic nie dociera. Jerzy Zięba zapoczątkował coś co nazywa się Towarzystwo Lekarzy Medycyny Zintegrowanej i chyba to jest główną przyczyną ataków głównie ze strony syjomediów. Kiedy ludzie wymieniali się poglądami i okazało się że dziennikarskie kurwiszony kłamią na temat Zięby, zaczęto akcję niszczenia firmy i bezprawnego ograbienia człowieka na kilka milionów. Co głosi tak kontrowersyjnego Jerzy Zięba? Pisz uju jakieś konkrety? Czy jest coś kontrowersyjnego w tym o czym od lat mówi pokazując na to dowody, że człowiek żeby był zdrowy całe życie musi tylko: – jeść dobre jakościowo produkty, – pić dobrej jakości wodę, – nie stresować się, – nie przybywać w smogu elektromagnetycznym Oczywiście, że robi biznes z suplementów i nic w tym złego, bo nikt pod przymusem nie zabiera dziesiątek tysięcy i nie ładuje w tzw. chemioterapeutyki które mordują ludzi w 95%. Mówił o tym nie raz, że kiedy napisał książkę zdał sobie sprawę, że Polacy nie mają dobrych suplementów i zaczął je produkować.

CJWarlock

Nie smuć się, tylko zrób listę lekarzy uczciwych, którzy nie poddają się presji tzw. „standardów medycznych”. Nie wiesz, co to? To Ci opowiem, bo wiem z pierwszej ręki. Jest to branżowe pismo z wytycznymi UE dla lekarzy. Przykład: „kiedy przyjdzie do ciebie matka z dzieckiem i mówi, że dziecko boli brzuch i ono płacze – podaj Panadol, każ iść do domu”. Ostracyzm środowiskowy swoistych „UE-lizusów” powoduje, iż ci wyłamujący się lekarze, poświęcający pacjentowi faktyczne uwagę i myślenie – mają na głowie donosicieli zaglądających przez ramię. Innymi słowy lenie „cenzurują” pracowitych i myślących. Zmień to, to pogadamy. 🙂 Aby nie było, znam wielu lekarzy, których cenię, zwracam tu jedynie uwagę na patologię urzędniczą, która wiąże ręce lekarzom (a niektórym i blokuje myślenie). Kwestionujesz obserwacje ludzi, a nie wiem, czy znasz sytuację wyżej opisaną. Nieświadomość przyczyn nie znaczy, że inni się mylą.

CJWarlock

@Mat140809 Autorytarne stwierdzanie rzekomej niemerytoryczności przykładu jest co najmniej dziwne i świadczy o dwóch rzeczach: 1. braku znajomości faktów; 2. odrzucaniu niewygodnych danych. Innymi słowy bańka poznawcza i to dość stronnicza. Przywodzi na myśl przysłowie „przyganiał kocioł garnkowi”. Zakładam dla pokoju, że Twoja wiara w „wiedzę każdego lekarza” wbrew faktom odnośnie urzędniczych absurdach jest poszanowania godną, silną wiarą w dobro w ludziach, i że spotkasz samych takich. 🙂

Przebudzeni

 @CJWarlock Nie ma co wierzyć, trzeba sprawdzać. Np. to o stosowaniu perhydrolu-nadtlenku wodoru-wody utlenionej jest opisane w książce JZ gdzie są podane źródła i faktycznie taka wiedza istnieje. (książki, artykuły, opracowania, publikacje o stosowaniu dożylnym). Jest to metoda alternatywna do medycyny akademickiej i dlatego jest kontrowersyjna.

Jackie Jones

Nie oceniaj bo nie masz pewności czy masz rację. Nie dawaj sobie prawa do mówienia innemu człowiekowi co na robić. nic ci do tego. Nie propaguj cenzury by kiedyś i tobie ust nie zamknięto. Każdy niech słucha kogo chce i leczy się jak chce. mnie nic do tego. Swoboda wypowiedzi to podstawa chyba że chcesz wrócić do hitleryzmu czy komuny

Jackie Jones

@Mat140809 w medycynie siedze od wielu lat. po przeczytaniu kilkudziesięciu książek medycznych i setek raportów badań naukowych nie wspominając już o wykładach mam taką wiedzę że wiem kiedy mam skorzystać w medycyny oficjalnej kiedy z komplementarnej a kiedy z obu. wybacz ale nie masz nawet mnie prawa o tamto prosić bo z ccałym szacunkiem do ciebie ale moja i twoja wiedza są nieporównywalne… Sam fakt takiej prośby świadczy o tym że nie rozumiesz istoty sprawy a mianowicie tego że medycyna oficjalna jest doskonała w przypadkach ostrych a kompletnie bezużyteczna w przewlekłych. Idź więc swoją droga i dbaj o swoje zdrowie i nie rosć sobie prawa do pouczania innych jak mają się leczyć.

_____

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=G27cLPe3tyw&feature=emb_logo

Ten wpis został opublikowany w kategorii Choroby zakaźne, Coronawirus z Chin, MEDIA - INTERNET INFORMATYKA, Medycyna, Szczepienia, Uncategorized, ZDROWIE - ŻYCIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Za film jak WYLECZYĆ KORONAWIRUSA zablokowano kanał Jerzemu Ziębie

  1. Pingback: forum emjot: Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości; 2. Apel Jerzego Zięby do lekarzy będących przy ludziach umierających, do premiera i ministra zdrowia!!!; 3. Profesor Andrzej Frydrychowski zgłosił premiero

  2. Miroslawa pisze:

    Ja od lat bazuje na książkach P. Jerzego Zieby i jestem super zdrowa ale gdy próbuję te wiedzę przekazać ludziom, spotykam się z ignorancja a wręcz z arogancja. Dlatego dałam spokój, nie będę ich przekonywać skoro sami tego nie chcą. Niech każdy wybiera kogo chce słuchać i jak się leczyć, lekarza czy „znachora”. Ja wybrałam medycynę naturalna, a chemia niech się leczą wszyscy którym to pasuje, tylko później niech nie płaczą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.