Wielki Rabin Moskwy chce drakońskiej cenzury jakiegokolwiek krytyki Żydów

Wielki Rabin Moskwy, Pinchas Goldschmidt, przewodniczący Konferencji Europejskich Rabinów, był gospodarzem debaty na wysokim szczeblu podczas konferencji bezpieczeństwa w Monachium zatytułowanej „Zwalczanie przestępstw z nienawiści”. Podczas debaty zaprotestował, że ludzie używają swojej nieuregulowanej wolności słowa w mediach społecznościowych, aby powiedzieć rzeczy, których on i jego rodacy nie lubią:

Zespół skupił się na zagrożeniach spowodowanych przez media społecznościowe, w tym szerzącym się antysemityzmie (ujawniającym żydowskie nadużycia), skrajnie prawicowym ekstremizmie (etniczny nacjonalizm praktykowany przez Żydów) i islamofobii (sprzeciw wobec napędzanej przez Żydów migracji), z których wszystkie znalazły nowe życie online.

Kluczowy punkt porządku obrad dotyczył sposobu, w jaki kanały mediów społecznościowych rozpowszechniają wiadomości szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej, i że należy zrobić więcej, aby uregulować te kanały. Mówcy doszli do wniosku, że technologiczni giganci nie są w stanie poradzić sobie z formami rasistowskiej nienawiści (białe upodobania do własnego rodzaju) i rozpowszechnianiem poglądów ekstremistycznych (rozpowszechniających prawdę) na swoich platformach.

Goldschmidt wezwał rządy na całym świecie do uregulowania mediów społecznościowych w celu uniknięcia tego, co nazywa „niewłaściwym wykorzystaniem”. Przestępstwem byłoby ujawnianie oszustw związanych z holokaustem i syjonistycznych okrucieństw popełnianych przeciwko Palestyńczykom i innym nie-Żydom.

Podczas debaty wielu zgodziło się, że technologia do pewnego stopnia złamała demokrację. Jak zauważył kiedyś wielki pisarz, „Demokracja jest obecnie definiowana w Europie jako„ kraj kontrolowany przez Żydów ”.

Alex Samos, były dyrektor ds. Bezpieczeństwa na Facebooku argumentował, że „nie ma szerokiego sojuszu państw przeciwko prawicowemu ekstremizmowi (narodowość etniczno-europejska)”.

Dlaczego to zamieszanie? Niewątpliwie Żydzi cieszyli się wirtualnym monopolem w prasie i mediach przez ostatnie 100 lat, ale bezpłatny internet to wszystko zmienił. Ostatnią rzeczą, której chcą Żydzi, którzy popełniają nadużycia, jest otwarte szerokie pole na równych warunkach działania opinii publicznej, ponieważ wiedzą, że przegrają.

Jak mówi obserwator: „oni mają to całkowicie wspak: to, że tak zwana mowa nienawiści jest nadal dozwolona w mediach społecznościowych, jest dowodem na to, że demokracja wciąż żyje i ma się dobrze. Jeśli cała krytyka żydowskich nadużyć zostanie usunięta, nie będzie demokracji, będzie tylko totalitaryzm.

Ale mamy tu do czynienia z żydowską definicją demokracji. A w żydowskiej formie demokracji wszelka krytyka Żydów jest surowo zabroniona, zakazana, a najlepiej przestępstwem podlegającym więzieniu.

Mike Walsh

Tłum. M.Jasińska

Za; https://russia-insider.com/en/powerful-moscow-rabbi-who-wants-draconian-

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYSEMITYZM, Holokaust, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, MOWA NIENAWIŚCI, NAZIZM, RASIZM, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wielki Rabin Moskwy chce drakońskiej cenzury jakiegokolwiek krytyki Żydów

  1. ryszard pisze:

    raczej niech się nie wychyla odpowiadają za 2 wojny światowe,komunizm i Stalina na szybko podsumowanie Chazarowie wybili z 120 ludzi napuszczenia Rothschilda plus reszta na świecie z Chinami następne 120 mln i co wypada Chazara oskórować jak Chińczycy to robi i wykona,to nie groźba Słowianie spokojne narody ,chiny was spala i wybija ze świata chazarskie mordy…

  2. Dariusz Stępiński pisze:

    1 i 2 Wojna światowa bankierzy Rotchilda Morganow .I chyba wszystko w temacie .Walk Street w tle .

Możliwość komentowania jest wyłączona.