Dr Z. Kękuś (PPP 216) Nie będę prezydentem, będę pacjentem… psychiatryka

Po pierwsze Polak

U schyłku 2019 r. informowałem Państwa, że z radością przyjąłem propozycję grupki Polaków reprezentowania ich w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, nie żeby Polin, jak mawia obecny prezydent Andrzej Duda. Nie będę jednak Prezydentem. Będę pacjentem psychiatryka, gdzie mnie chce umieścić gromadka prokuratorów i sędziów z Krakowa. Chcą mnie pozbawić wolności, bo się na mnie pogniewał, za słowa o nim, jeden z nich, prokurator Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza Bartłomiej Legutko.

A niby żyjemy w demokratycznym państwie prawnym urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej. Niby prokuratorzy, sędziowie mają dokonywać oceny dowodów w oparciu o zasady prawidłowego rozumowania. Co się tyczy prawidłowego rozumowania…

O tym, że u szefa wszystkich szefów w Prokuraturze, Zbigniewa Ziobry już w 1996 roku zdiagnozował sędzia dr Andrzej Zachuta… zupełne stępienie racjonalnego myślenia już Widzów kanału PPP informowałem.

15.56 min. – opinia Sądu Rejonowego Kraków/Krowodrze o dzisiejszym prokuratorze i ministrze sprawiedliwości Zbigniewie Ziobrze.

W PPP 216 prezentuję zastępcę dyrektora Biura Prezydialnego Prokuratury Krajowej Beatę Sobieraj-Skonieczną…

____

Zobacz: dr Kękuś | forumemjot

https://forumemjot.wordpress.com/?s=dr+K%C4%99ku%C5%9B

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, APELE - KOMUNIKATY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, Roszczenia żydowskie, Uncategorized, Ustawa 447, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.