Rządy Putina i żydzi … polecam!

Kilka firm w większości należących do Rockefellerow.

Rockefellerowie sfinansowali utworzenie CFR.

David Rockefeller był członkiem założycielem grupy Bilderberg w USA.

Fundacje Rockefellera, Forda i Carnegie opracowują plan połączenia USA z Rosją. Ujawnia to Norman Dodd.

Carnegie Endowment ma główne biuro w Moskwie.

Anatolij Czubajs – polityk i przedsiębiorca rosyjski, uważany za jednego z oligarchów jest członkiem globalnej rady doradców CFR, rady doradczej Chase Bank. oraz członkiem Bilderberg. Współpracował również z CIA przy wdrażaniu prywatyzacji rosyjskiej gospodarki.

Peter Mandelson jest członkiem tajnej grupy Bilderberg. Baron Mandelson został również mianowany „parem dożywotnim (ang. life peers)” w Izbie Lordów. Mandelson jest dyrektorem rosyjskiej firmy obronnej Sistema, która zaopatruje Putina w systemy rakietowe wczesnego ostrzegania. Ten związek trwa pomimo „sankcji”.

Rosyjski rząd był właścicielem Rosnieftu w interesach z Rockefellerami prowadzonym przez Exxon i BP pomimo „sankcji”.

Rząd Putina i Czubajs są współwłaścicielami RUSNANO.

W 2012 roku Rothschild Capital Partners kupił 37 procent udziałów w grupie doradczej i zarządzającej aktywami Rockefellera.

Rothschild zarządza Glencore i rząd Putina połączyli siły, aby stworzyć największą na świecie firmę produkującą aluminium, RUSAL.

Globalne doradztwo finansowe Rothschilda znajduje się w centrum Moskwy, a ich strona internetowa chwali się „dostępem politycznym na wysokim szczeblu” do rosyjskiego rządu.

Deripaska jest prezesem RUSAL.

Abramowicz jest bliskim powiernikiem Putina i współwłaścicielem wraz z rządem rosyjskim aktywów takich jak Gazprom, Aeroflot i RUSAL.

Putin wybrał bliskiego przyjaciela Olega Deripaskę do reprezentowania Rosji w ABAC (rada doradcza ds. Biznesu APEC). Deripaska jest także bliskim przyjacielem i partnerem biznesowym RUSAL z Romanem Abramowiczem.

Rodzina Rothschildów jest większościowym udziałowcem Rio Tinto. RUSAL i Rio Tinto są zaangażowane we wspólne operacje wydobywcze pomimo tak zwanych „sankcji” nałożonych przez Zachód.

Rodzina Rothschildów jest większościowym udziałowcem Rio Tinto. RUSAL i Rio Tinto są zaangażowane we wspólne operacje wydobywcze pomimo tak zwanych „sankcji” nałożonych przez Zachód.

Nat Rothschild jest współpracownikiem RUSAL i najlepszym przyjacielem Romana Abramowicza, a także bliskimi przyjaciółmi i partnerami biznesowymi RUSAL z Olegiem Deripaską.

Peter Mandelson jest partnerem biznesowym i bliskim przyjacielem Nat Rothschilda.

Sir Evelyn Robert de Rothschild została rycerzem królowej Elżbiety i jest również jej doradcą finansowym.

Rodzina Rothschildów zarządza stypendium Rhodesa za zmarłego przyjaciela rodziny, Cecila Rhodesa. Wszyscy uczeni z Rodos są osobiście wybierani przez Rotszyldów.

Rachel Maddow jest znaną uczoną Rhodesa.

MSNBC jest amerykańską siecią telewizji kablowej z połączeniami do Rothschilda.

____________

https://web.archive.org/web/20190630182505/https://www.dzig.de/sites/default/files/Putin-Rothschild-Rockefeller.htm

07 January 2020

Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/4325-rzady-putina-i-zydzi

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bilderberg, Bilderberg Klub, FINANSJERA ŚWIATOWA, Historia Rosji, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, III Wojna Światowa?, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, Loża Bnai Brith, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Rosja, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, Uncategorized, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie żydowskie, ZSRR. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Rządy Putina i żydzi … polecam!

  1. majk koszyk pisze:

    Tylko goje dojeni

Możliwość komentowania jest wyłączona.