Córka irańskiego kierowcy Fardina dziękuje Narodowi Polskiemu i Prezydentowi RP.

Opatrzność czuwa jednak nad nami. Nieszczęście irańskiego kierowcy okazało się dla nas wszystkich błogosławieństwem. Twitter narzucił embargo na filmik.

https://www.facebook.com/janek.dabrowski.311

#udostępnij

Córka irańskiego kierowcy Fardina dziękuje Narodowi Polskiemu i Prezydentowi Dudzie.

Opatrzność czuwa jednak nad nami. Nieszczęście irańskiego kierowcy, który utknął na dobre w Polsce gdyż jego 30 letni grat wyzionął ostatnie spaliny gdzieś w Polsce, okazało się dla nas wszystkich błogosławieństwem. Naród skrzyknął się i zebrał spora sumę na zakup niemal nowiutkiej ciężarówki. Ale co z tego skoro Imperium Izraelsko – Amerykańskie zadecydowało, że ta ciężarówka podlega embargu i będzie zagrożeniem dla światowego pokoju. Nawet Towarzysz Stalin nie wymyśliłby lepiej. Mój antysemicki wredny węch i wzrok podpowiada mi, ze to jest faktyczna przyczyna braku biletu wstępu dla Prezydenta Dudy do Yad Vashem. Sprawa jest w Iranie bardzo medialna i na pewno przyczyniła się po stokroć bardziej do przyjaznych relacji z Iranem niż cala nasza śmieszno straszna dyplomacja na kolanach.

I jak zwykle przypominam, że #CzaputowiczDoDymisji.
———————————————–
Pisaliśmy już o dramacie irańskiego kierowcy TIR-a, Fardina Kazemi, który jadąc z rodzynkami utknął w ciężarówce pod Częstochową, a jego 30-letnie auto zepsuło się na dobre tak, że nie można było je naprawić. Faradin utrzymuje swoją pracą cała rodzinę. Polscy kierowcy zorganizowali zbiórkę, by kupić mu 2-letnią ciężarówkę, która zastąpi 30-letniego grata International. Akcja trwa – więcej informacji na: https://www.facebook.com/watch/IranianInternational.

https://wrealu24.pl/corka-iranskiego-kierowcy-fardina-dzie…/

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Iran, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Córka irańskiego kierowcy Fardina dziękuje Narodowi Polskiemu i Prezydentowi RP.

  1. Robert pisze:

    Niech zarejestruje na kogoś w Iraku.
    Potem sobie „sprowadzi” do Iranu…
    Wszak omijanie motoryzacyjnych kłód pod nogi to polska specjalność

Możliwość komentowania jest wyłączona.