Amerykanie zabili pogromcę ISIS … [ i jeszcze oczekują poparcia… ]

Prezydent USA tak po prostu kazał zabić gen. Kasema Sulejmaniego i oficjalnie się do tego przyznał. USA uprawiają terroryzm państwowy i twierdzą, że prowadzą „wojnę z terroryzmem”.

Nie ulega wątpliwości, że ten akt terroryzmu państwowego USA dokonały w imieniu i interesie Izraela, dla którego Iran jest głównym wrogiem na Bliskim Wschodzie. Ale jest to także amerykańska zemsta za udział Sulejmaniego w wojnie syryjskiej i irackiej.

Kasem Sulejmani (1957-2020) był twórcą potęgi militarnej Iranu. Stworzył elitarną jednostkę Al-Kuds, działającą w strukturach Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej. Podczas wojny iracko-irańskiej (1980-1988) dowodził najpierw brygadą, a następnie dywizją. Kierował oblężeniem Basry. Nawiązał wówczas współpracę z szyicką Organizacją Badr, która wznieciła w 1991 r. powstanie szyickie w Iraku. Iran oficjalnie nie poparł tego powstania. Sulejmani szkolił bojowników Hezbollachu i Hamasu.

Organizował działania sabotażowe i ataki na żołnierzy amerykańskich w Iraku po obaleniu rządów Saddama Husajna w 2003 r.

Po wybuchu wojny domowej w Syrii udał się do Damaszku, by wspierać osłabiony rząd Baszszara al-Asada. Przejął faktyczne dowodzenie nad siłami syryjskimi oraz sprowadzonym przez niego na pomoc oddziałami Hezbollahu i milicji szyickich. Według źródeł amerykańskich Iran udzielił Syrii wsparcia materialnego i wojskowego na masową skalę – żołnierze irańscy z jednostki Al-Kuds zaczęli prowadzić działania wojenne w całej Syrii. Sulejmani dowodził wspólną operacją wojsk rządowych i Hezbollahu między kwietniem a czerwcem 2013 r., zakończoną odbiciem z rąk Wolnej Armii Syrii miejscowości Al-Kusajr.

Dowodził obroną Bagdadu przed wojskami Państwa Islamskiego w czerwcu 2014 r. Jesienią tego samego roku brał udział w walkach z Państwem Islamskim w Kurdystanie irackim (prowincja Dijala). W marcu 2015 r. dowodził wojskami irackimi i milicjami szyickimi podczas operacji zakończonej odbiciem Tikritu z rąk Państwa Islamskiego. We wrześniu 2015 r. brał udział w walkach o Amirli przeciwko Państwu Islamskiemu, następnie w październiku 2015 r. dowodził ofensywą, po której wyzwolona została baza lotnicza w Kuwajris Szarki. Brał udział w planowaniu rosyjskiej interwencji w syryjskiej wojnie domowej. W końcu listopada 2015 r. roku został lekko ranny podczas walk w rejonie Aleppo w Syrii.

Następnie kierował operacją, w której bojownicy Hezbollahu i żołnierze syryjscy uratowali rosyjskiego pilota z zestrzelonego przez Turcję 24 listopada 2015 r. rosyjskiego bombowca Su-24. Na początku 2016 r., dowodząc wszystkimi szyickimi milicjami w Syrii, nadzorował operacje sił wspierających Baszszara al-Asada w kolejnej fazie walk o Aleppo. W maju i czerwcu tego samego roku był jednym z doradców irańskich wspierających wojsko irackie podczas planowania i prowadzenia operacji odbicia Al-Falludży z rąk Państwa Islamskiego. W sierpniu 2016 r. media arabskie informowały o jego udziale w planowaniu operacji odbicia z rąk ISIS Mosulu, a następnie, w październiku 2016 r., w samej bitwie o Mosul.

We wrześniu 2017 r. bezskutecznie starał się przekonać przywódców Kurdów irackich do odwołania referendum w sprawie niepodległości Kurdystanu. Gdy głosowanie odbyło się i zakończyło wynikiem za niepodległością, rząd iracki zdecydował o skierowaniu wojsk do Kirkuku. Sulejmani brał udział w przygotowywaniu planu operacji, a kierowane przez niego Siły Mobilizacji Ludowej wzięły w niej czynny udział.

Amerykański Departament Skarbu obłożył Sulejmaniego sankcjami za udział we wspieraniu rządów Baszszara al-Asada oraz za „wspieranie terroryzmu”. Spekulowano, że Sulejmani mógłby zostać nowym najwyższym przywódcą duchowo-religijnym w Iranie. Jego zabójstwo musi wywołać poważny kryzys polityczny. Już teraz oznacza to pogłębienie destabilizacji Bliskiego Wschodu.

Bohdan Piętka
http://mysl-polska.pl

Skurwysyn z Białego Domu powiedział w telewizorze, że Ameryka jest państwem kochającym pokój i że nigdy nie miesza się do spraw wewnętrznych innych krajów, a zamordowanie generała Sulejmaniego ocaliło życie wielu Amerykanów.
Admin [Marucha]

Za; https://marucha.wordpress.com/2020/01/04/amerykanie-zabili-pogromce-isis/

 • Tytuł własny M.J

Wybrane komentarze:

Drab61 said

Inny skurwysyn, ten co w nazwisku ma „wyraz uznany powszechnie za nieprzyzwoity” powiedział, że miał to tego prawo. Dziwi mnie to, że nikogo to nie dziwi …

To jest zemsta

żydów za likwidację Daesh (ratyfikowanego przez mendia okupanta jako „państwo” i to w dodatku „islamskie”). Jak w międzyczasie znakomicie wiadomo, zarówno Daesh jak i przynajmniej część Kurdów (szukaj: Mossad Mustafa Barzani) jest zdalnie sterowana przez wywiad Izraela. Nic na BW nie wydarzy się bez udziału wywiadu Izraela, także ten mord na iranńskim generale. Zadaniem mendiów jest m.in. koncetrować się na USA, aby zaciemnić kolejny udział żydów w tym mordzie.

Bardziej dociekliwi bezspornie wiedzą, że Daesh został uzbrojony dzięki broni z USA, „zdobytej” przez Daesh pozostawionej im przez US-Army, „zdobycie” broni niczego nie oznacza, USA i Izrael musiały wyszkolić Daesh w obsłudze. Daesh był nie tylko kreacją USRAela, realizował też jej zadania. Wbrew planom USRAela pokrzyżowano te plany mordów na islamskiej ludności wg. najlepszych żydowskich wzorców

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

Wierni wyznawcy propagandy żydowskiej będą co prawda nadal nie wierzyć, że Dash/Wahabityzm są jedynie talmudyczną wersją islamu, ale nie sposób nie dostrzec pewnych zbieżności między wspaniałą tradycją wielu tysięcy lat Purim, będącą zresztą podstawą żydowskiej moralności: „tyko masowy mord na Gojach może być źródłem żydowskiej radości”, a ekscesami mordu Daesh. Co prawda niektórzy potrafią rozdzielać mozaizm przedtalmudyczny od talmudycznego, tym trzeba przypamnieć, że tradycja Purim jest przedtalmudyczna, ale jescze wcześniejsze relacje biblijne potwierdzają tę zbrodniczą linię mozaizmu.

Wspomniano wyżej o planach żydowskich mordów ludności na terenach BW żądanych dla siebie przez żydów, jeśli żydostwo przejdzie do likwidacji ludności na terenach tzw. Trójmorza, do którego zgłasza roszczenia, to Polacy mogą się szybko znaleźć na liście ludności do eksterminacji, jeśli żydowskich bandytów nie usuną ze swych terenów i organów zarządzania z tego zbrodniczego PO.PiSu.

revers said

A co ak robia z polski żołdaki?, skoro Winnicki jako jedyny z Konfederacji nawołuje publicznie do wyrowadzenia wojsk polskich z Iraku?

oczywiscie Konfederacja przez wiekszośc polactwa uważana jest za agenture Moskwy, wystarczy wypowiedż niedoszłego hasbarowca konfederacji Kowalskigo.

Skoro mowa o zbrodniczym żydostwie

to tak ocenia jego szlachetność wielki autorytet moralny:

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

dla polskiego pospólstwa.

revers said

A na stronie ambasady Iranu w rp czytamy

„Akcja ta w opinii Sprawozdawcy ds. Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych była nielegalna i stanowiła naruszenie praw międzynarodowych. Również premier Iraku uznał zamach na dowódców tego państwa oraz państwa zaprzyjaźnionego, dokonany na terenie Iraku za otwartą agresję przeciwko rządowi i narodowi swego kraju, która może doprowadzić do eskalacji walk, wojny i zniszczeń w wymiarze regionalnym i globalnym.”

Gdzie ci karnisci, znawcy kontytucji i prawa miedzynarodowego lacznie z PIS-em? co to ma tam jakies prawo nie do doopy wpisane w nazwe wlasna i regulamin partii.

http://miksa.neon24.pl/post/152418,oswiadczenie-ambasady-iranu-w-warszawie

Birton said

USA – żelazna pięść Izraela i wszystko jasne
Trump na smyczy Netanyahu , wszyscy to wiedzą , bo inaczej zabije go Mosad, jak Kennedy’ego za FED

sanning said

Planowy atak amerykanskich dronów przeciwko czołowemu irańskiemu dowódcy grozi wkrotce
spiralą przemocy na Bliskim Wschodzie i jednoczy sunitow iranskich z sunitami z Iraku.

„Thousands attend Soleimani and al-Muhandis’s funeral in Baghdad.” 04.01.2020

Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, Irak, Iran, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, NATO, Uncategorized, USA, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Amerykanie zabili pogromcę ISIS … [ i jeszcze oczekują poparcia… ]

 1. WOLF pisze:

  polecam ! M.K TV ( CZY LECHISTAN TO FAKT CZY KLAMSTWO? WYWIAD Z IRANCZYKIEM )
  w IRANIE są setki dowodów historycznych na istnienie Starożytnej Lehii, uczą o tym Imperium także w szkołach – zniszczenie dziedzictwa historycznego Iranu jakie własnie zapowiedział Trump to niszczenie także śladów Lehii i to jest zydowski atak na Polskę i Polaków – kto staję się sojusznikiem USraela w wojnie z Iranem staję sie wrogiem Polski ! niech pamięta o tym zydowski rząd PIS i Duda podający sie za prezydenta na mocy Konstytucji za która było 22% ogółu

  • majk koszyk pisze:

   Sataniści chcą kolejnej wojny i kolejnych ofiar dla swojego pana. Najmilsze im ofiary to znienawidzeni Ariowie/Słowianie/Chaldejczycy/Lechici/Persowie/Polacy/Irańczycy każdy kto ma choć kroplę krwi R1A1 czyli biali ludzie. A do rytualnych mordów najlepsza krew maltretowanego dziecka z bląd włosami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.