Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awanturę?

„W Putin miał powody skrytykować, a nawet zaatakować Polskę za jej bezmyślną i w rezultacie bardzo niebezpieczną dla Europy Środkowo-Wschodniej politykę w ramach UE i w odniesieniu do polityki USA i Izraela. Nie jest jednak adekwatną reakcja wobec Polski, jako inspiratora, a nawet głównego winowajcy wybuchu II wojny światowej oraz inspiratora rozbioru Czechosłowacji w rezultacie konferencji monachijskiej z września 1938.”

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

W trakcie corocznej konferencji prasowej prezydenta Rosji , ale szczególnie w trakcie, w kilka dni po niej, odbytego poszerzonego Kolegium Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej z ust Władimira W. Putina padły ostre oceny polskiej polityki zagranicznej poprzedzającej wybuch II wojny światowej. Stało się to powodem całego szeregu wzajemnych oskarżeń, ale co gorsza zniekształcania historii, a dokładniej jej upraszczania dla uzasadnienia aktualnych działań politycznych.

View original post 1 218 słów więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, ANTYSEMITYZM, APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Rosja, Roszczenia wobec Polski, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awanturę?

  1. Pingback: Dyskusja na WPS ws. wypowiedzi Putina | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Możliwość komentowania jest wyłączona.