FANTASTYCZNE! Merkel do niemieckiego parlamentu: Musimy odebrać ci wolność słowa, inaczej nie będziemy wolni

Globalistka Angela Merkel do niemieckiego parlamentu: Musimy odebrać ci wolność słowa, inaczej nie będziemy wolni

Kanclerz Angela Merkel wygłosiła w tym tygodniu emocjonalne przemówienie do niemieckiego Bundestagu na temat potrzeby ograniczenia wolności słowa.

Merkel jest obecnym globalnym liderem na scenie międzynarodowej.

Merkel argumentowała, że rząd musi odebrać wolność słowa, aby uratować wolność słowa …  lub coś w tym rodzaju

Angela Merkel: Tym, którzy twierdzą, że nie mogą już wyrażać swojej opinii, mówię: Jeśli wyrażasz i wypowiadasz swoją opinię, musisz pogodzić się z faktem, że spotkasz się z zaprzeczeniem. Wyrażenie opinii nie wiąże się z żadnymi kosztami. Ale wolność wypowiedzi ma swoje granice. Te granice zaczynają się, gdy szerzy się nienawiść. Zaczynają się tam, gdzie naruszana jest godność innych ludzi.  Ten dom będzie i musi przeciwstawić się ekstremalnej mowie. W przeciwnym razie nasze społeczeństwo nie będzie już tak wolnym społeczeństwem.

Angela, to nie działa w ten sposób.

Via Ezra Levant:

[Oglądaj do końca. Angela Merkel mówi: musimy odebrać ci wolność słowa, w przeciwnym razie społeczeństwo nie będzie wolne.]

_______

M. Jasińska

Za; https://www.thegatewaypundit.com/2019/11/stunning-globalist-angela-merkel-to-german-parliament-we-have-to-take-away-your-freedom-of-speech-or-we-wont-be-free/

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CENZURA, GLOBALIZM, MOWA NIENAWIŚCI, Niemcy, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PRAWA CZŁOWIEKA, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.