„Jezus nie jest chu**em, więc wyjmijcie go z mojej c**y” – taki post na FB zamieściła Biejat.

Magdalena Biejat i Jarosław Kaczyński (kolaż) / Fot. PAP

„Jezus nie jest chu**em, więc wyjmijcie go z mojej c**y” – taki post na FB rok temu zamieściła Magda Biejat z Partii Razem. Prawo i Sprawiedliwość uczyniło ją szefową sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny.

Magdalena Biejat, która należy do partii Razem – do Sejmu weszła z list SLD – została szefową sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Ostatnio „zabłysnęła” w sieci deklarując, że będzie „gościnią” w jednym z programów.

Rok temu Biejat udostępniła na swoim FB takie zdjęcie:

Magda Biejat udostępnia na FB kontrowersyjne zdjęcie

Napis z transparentu przetłumaczony na język polski brzmi: „Jezus nie jest chu**em, więc wyjmijcie go z mojej c**y”.

Kontrkandydatem na przewodniczącego komisji rodziny był konserwatysta Grzegorz Braun z Konfederacji. Posłowie PiS woleli jednak zdeklarowaną lewaczkę, skandalistkę i aborcjonistkę.

Źródło: Nczas.com

Za; https://nczas.com/2019/11/16/jezus-nie-jest-chuem-wiec-wyjmijcie-go-z-mojej-cy-taki-post-na-fb-zamiescila-biejat-pis-oddal-jej-komisje-ds-rodziny-

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KOMUNIZM, LBGT, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, SLD, Uncategorized, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Jezus nie jest chu**em, więc wyjmijcie go z mojej c**y” – taki post na FB zamieściła Biejat.

  1. majk koszyk pisze:

    poważnie zamiast Grzegorza Brauna? Taka lewacka swołocz co to w szatana wierzy, wie kto to Jezus był? I pis (polin i syjonizm) oraz Macierewicz co mu warszawska gazeta robi łaskę za nią głosował?
    hahaha ich świat się kończy

Możliwość komentowania jest wyłączona.