Tak to prawda ze pis i po to to samo zło.

Jak najbardziej jest to prawda. To partie przeżarte Żydami i Ukraińcami.  Dla nich interes USA Izraela i bander Ukrainy jest ważniejszy niż interesy Polski i Polaków.

Jak najbardziej jest to prawda. To partie przeżarte Żydami i Ukraińcami.

Anty POLSKIE i z maską przykrywającą ich fałszywe chrześcijaństwo bo pod nią kryją się anty chrześcijanie. Brunatna zaraza.

Judzą do wojny z Rosją, miliardami z naszych podatków wspierają bandytów jak nazi AZOV i reżim który na Ukrainie pobudował pomniki banderowcom tym zwyrodniałym bestialcom którzy mordowali Polaków.

Reżim który został zainstalowany po krwawym zamachu stanu a przewrót byl finansowany przez żydo USA i zachodnich wasali w tym przez Polskę. Ten reżim który dziś tam rządzi nie demokratycznie i nie samodzielne, bo jest wykonawcą amerykanskich sponsorów i żywicieli.

Tak PIS i PO to to samo zło. Wywodzą się z tego samego korzenia AWS.

Im szybciej Polacy dostrzegą kogo interesy reprezentuje PIS i PO tym lepiej będzie dla dobra Polski i dla nas Polaków naszego bezpieczeństwa.

Sprowadzając i to bez przeprowadzenia referendum w narodzie sprowadzili na Polską Ziemię obce wojska USA, tak jak niegdyś nasi przodkowie Krzyżaków, PiS dokonał zamachu na nasze bezpieczenstwo i na życie na nas Polaków. Bo wrazie agresji NATO czy choćby USA na Rosję, Polska stanie się celem rosyjskich rakiet z głowicami atomowymi. A to jest równe z biologiczną zagładą nas Polaków i unicestwieniem naszego kraju.

Putin wyraźnie powiedział, że Rosja nie będzie się ani sekundy zastanawiać i dokonywać selekcji gdy zostanie napadnięta przez NATO lub USA to cały swój nuklearny potencjał skieruje na te kraje w których są bazy USA i to obojętnie czy jest tam z broni atomowa czy też nie. Jasno powiedział że Rosja by chronić swój wielonarodowościowy naród nie zawaha się ani sekundy by użyć i zniszczyć definitywnie każdego wroga, agresora który ośmielił się zaatakować Rosję.

A poza tym, Polska popiera bez wstydu USA które okupuje Syrie, rabuje tam złoża ropy naftowej i jest w Syrii bez zgody ONZ. To USA od 2001 roku morduje ludność w Afganistanie, to USA zniszczyło kraje Bliskiego Wschodu i terroryzuje i szantażuje te kraje które nie chcą być neokoloniami USA. To USA popiera izraelską okupację Ziem Palestyńczyków i wtrąca się wszędzie używając represje, szantaż, groźbę użycia siły i też tej siły faktycznie używa w stosunku do niepodległych od USA państw po to by zainstalować tam swoje wasalskie reżimy i te kraje eksploatować oraz jak Polskę czy Ukrainę używać do swoich celów, szczucia na Rosję i prowokować do konfliktu zbrojnego.

A PiS i PO bez wstydnie popierają nie tylko wrogą Polsce banderowską Ukrainę która ma na sumieniu tysiące zabitych, zamordowanych przez bander reżim w Donbasie i zbombardowane tam miast ale popiera ten światowej sławy bandycki kraj zwany USA.

Tak więc Polacy głosujcie w końcu na Polaków dla których dobrem Polski jest Polska i nasze Polaków bezpieczeństwo a nie głosujcie na polskojęzycznych żydow i ukrainców ktorzy dbają wyłącznie o interesy swoje i swoich sponsorów amerykańskich a nam Polakom by się przypodobac rzucają pod publiczke hasła o „niepodległości” Polski i o agrsji Rosji.

Rosji, która nota bene nie ma i nie rościl do Polski żadnych pretensji terytorialnych tak jak to wyraźnie czyni banderowcami rządzona Ukraina.

Niech w końcu otworzą się wszystkim zaślepionym Polakom tą nachalną POPIS propagandą oczy ale też głównie umysły !!!

__________

Za; http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/151570,tak-to-prawda-ze-pis-i-po-to-to-samo-zlo

A kto są Polacy, a kto nie ...

„Na parkingu znajdującym się pod Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu postawiono dwa autokary blokujące blisko piętnaście miejsc postojowych.

W ten sposób przedsiębiorca Marek Sowa, właściciel firmy Margo Trans, protestuje przeciwko opieszałości urzędników wydających pozwolenia dla ukraińskich imigrantów, którzy mieliby pracować w jego firmie…. ” – zobacz: https://marucha.wordpress.com/2019/11/14/przedsiebiorca-protestuje-przeciwko-brakowi-pozwolen-dla-ukraincow/#more-79694

Więc po czym poznać Polaka? – m.jasińska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bieda, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Uncategorized, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.