„To wszystko zostało sfingowane” – prof. Dakowski o katastrofie w Smoleńsku

Od dziewięciu lat jesteśmy karmieni kłamstwem

Zobacz więcej:

KATASTROFA SMOLEŃSKA – 338 publikacji

Gowin zdradza informacje ws. Smoleńska? „Ja wiem ciut więcej, niż ogół obywateli”

Jarosław Gowin mówi na temat katastrofy Smoleńskiej. Foto: PAP Jarosław Gowin w programie „Kropka nad i” szczerze opowiedział o katastrofie Smoleńskiej. Jak twierdzi, z jego informacji wynika, że nie doszło tam do zamachu. Czyli ze słów premiera Gowina wynika, że … Czytaj dalej

Wybrane komentarze:

Dziwię się tylko, że jest tak wielu tępych polskojęzycznych, którzy chodzą na tzw. wybory i głosują na ku*wy i złodziei…

Pan Polityczny 2 dni temu

Widać każdemu wolno kłamać ! Szkoda ludzi i mojego czasu który poświęciłem tej katastrofie . Nie ma sprawiedliwości skoro tyle ludzi było zamieszanych a nikt nie siedzi !

dlaczego pan profesor musial konczyc? przeciez nie macie ramowki… co do minuty

szkoda tylko p. A. Walentynowicz. wiedziała z rozmowy kilka tygodni przed, że nadchodzi reset…. Wiedziała co ale nie wiedziała gdzie i kiedy… Oświadczyła , że zajmie się na poważnie sprawą w trybie pilnym.

„Czas nas goni” na taki wywiad powinno sie przeznaczyc zdecydowanie wiecej czasu!

Samoloty rządowe mają video rejestratory w kabinie pilotów gdzie nagrania??skoro zwykła katastrofa pokażcie zdjęcia satelitarne będzie wszystko widać,a skoro wybuchy to zróbcie to samo zdjęcia pokażą.

voitech explorer 8 miesięcy temu

Jakie państwo takie śledztwo i tyle w temacie

Ten wpis został opublikowany w kategorii KATASTROFA SMOLEŃSKA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.