Niepodległościowy kłamca i manipulant Mateusz Morawiecki

W przeddzień święta Niepodległości : Hańba i żadnej litości wrogom Polski!!!

A zatem zamiast w Radzyminie, powinien kłamca i manipulant historyczny zaśpiewać hymn polski przed siedzibą JP Morgan  w Warszawie, którego to sprowadzenie do Polski kłamca i antypolski manipulant Mateusz Morawiecki uznał za swój wielki sukces

Od dawna przyzwyczailiśmy się do kłamstw Mateusza Morawieckiego. Wykreowany został na fundamencie kłamstwa biograficznego- jako ” niepełnoletni, bojownik o niepodległość Polski prześladowany przez komunistyczne władze”. Następnie wystartował na tle kłamstwa systemowego ogłaszając tzw. plan Morawieckiego, czyli rzekomo plan repolonizacji, reindustrializacji i dynamicznego rozwoju gospodarczego Polski. Obecnie ów systemowy kłamca wziął się za rewizję historii Polski XX wieku, a w szczególności za reinterpretację święta Niepodległości Polski.

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził dziś ( tj. 8 listopada 2019 r.- PZ) szkołę w Radzyminie, gdzie uczestniczył w akcji „Szkoła do Hymnu”. W swoim przemówieniu do uczniów przypomniał, że żyjemy w wolnej Polsce, a nie wszystkim pokoleniom było to dane. „Dzisiaj nie musimy na szczęście walczyć o wolność w dramatyczny sposób, ale musimy ją szanować” – podkreślił.

Dziś w ramach akcji „Szkoła do hymnu” prawie 4 miliony uczniów i prawie 400 tys. nauczycieli z ponad 19 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych wspólnie o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego.

W akcji wziął udział także premier Mateusz Morawiecki, który śpiewał hymn wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie koło Warszawy.

„Cieszymy się z hymnu bo wiemy, że żyjemy w wolnym państwie, a nie zawsze tak było. Dzisiaj nie musimy na szczęście walczyć o wolność w dramatyczny sposób, ale musimy ją szanować, poprzez pracę, naukę, to do czego każdy jest powołany”

– powiedział Morawiecki.

Życzył, by wszyscy „potrafili pielęgnować przyszłość kraju, by Polska stawała się coraz piękniejsza i była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich Polaków bez wyjątku”.

„Silna ojczyzna, świadoma swoich celów, wartości, służy umacnianiu siły moralnej i materialnej całego narodu, całego państwa”

– akcentował.

„Jestem przekonany, że taką ojczyznę budujemy od lat”

– dodał.

za: https://niezalezna.pl/296446-zyjemy-w-wolnym-panstwie-a-nie-zawsze-tak-bylo-wazne-slowa-premiera-do-uczniow

Mateusz Morawiecki zjawił się w przededniu święta Niepodległości w szkole, w Radzyminie, gdyż chciałby, aby odzyskanie Niepodległości kojarzyło się dzieciom z bitwą pod Radzyminem z roku 1920, w której Polacy zatrzymali na przedpolach Warszawy sowieckie wojska wysłane przez żydowskich komisarzy z Moskwy i Petersburga dla przejścia po trupie Polski.

Nie zająknął się rewizjonista historyczny Mateusz Morawiecki,  i nie wspomniał, że jemu podobny figurant – J.Piłsudski,  zamiast odbudowywać Polskę w granicach wynegocjowanych w 1919 r., w Wersalu przez R.Dmowskiego,  oraz  reorganizować polską armię według mądrzejszych od niego generałów- jak chociażby gen. T.Rozwadowski, czy gen. W.Zagórski – sprowokował wojnę z sowiecką Rosją.

Zapomniał też historyczny kłamca i manipulant Mateusz Morawiecki, że jesienią 1918 r., to nie Rosjan, ale Niemców rozbrajano na terenie Warszawy i Polski, że to dzięki mądrej polityce Narodowej Demokracji byliśmy w gronie państw zwyciężających w I wojnie światowej nie Rosję, ale Niemcy i Austro-Węgry. 

Zapomniał także wspomnieć kłamca i manipulant Mateusz Morawiecki o sprawie arcyważnej i pouczającej, że największym wrogiem odrodzenia się Niepodległej i Suwerennej Polski po I wojnie światowej były światowe środowiska żydowskie ! 

A zatem zamiast w Radzyminie, powinien kłamca i manipulant historyczny zaśpiewać hymn polski przed siedzibą JP Morgan 

w Warszawie, którego to sprowadzenie do Polski kłamca i antypolski manipulant Mateusz Morawiecki uznał za swój wielki sukces.

Sprowadził zaś tę banksterską instytucję jako konia trojańskiego do ostatecznego rozmontowania Polski i otwarcia na przestwór wrót do bezkarnego rozkradania naszej Ojczyzny.

Hasło i przesłanie dla młodego pokolenia Polaków w przeddzień święta Niepodległości : Hańba i żadnej litości wrogom Polski!!!

____

PZ

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/11/08/niepodleglosciowy-klamca-i-manipulant-mateusz-morawiecki/

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, APELE - KOMUNIKATY, Bieda, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Uncategorized, Ustawa 447, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.