Kościół narodowcom na Święto Niepodległości

My chcemy Boga” – wołają „polscy nacjonaliści”.

Nie będzie mszy polowej przed Marszem Niepodległości – metropolita warszawski, pan kard. K.Nycz

A kto z tym hasłem się nie zgadza i nie chce żydowskiego Boga, a zwłaszcza żydowskiej religii katolicyzmu z jej polityczną instytucją hierarchicznego Kościoła, temu biada, bo skoro polski nacjonalista, narodowiec, chce żydowskiego Boga, to:

I właśnie w tym kierunku trwa przemodelowanie odradzającego się w Polsce nacjonalizmu. A jak się to zaczęło?

Zaczęło się banalnie. Żeby po „odzyskaniu wolności w 1989r.” polskim gojom nie zaświtało w głowach narodowe odrodzenie Żydzi przejęli, bądź reaktywowali, polskie narodowe organizacje, takie jak MW, ONR, itp., powołali do życia RN. Żydowskie czapy tych organizacji utworzyły w 2011r. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Powszechne żydowskie media oraz żydowskie organizacje, które bezkarnie uprawiają swój syjonistyczny szowinizm zarzucają Marszowi Niepodległości promowanie faszyzmu, rasizmu i antysemityzmu. Wobec uczestników Marszu Niepodległości wielokrotnie dopuszczano się brutalnego bicia i używania broni palnej z gumowymi pociskami. Bandyckie akcje były organizowane przez Żydostwo oraz przez władze miasta, którym podlega policja.

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do faktycznego celu i co do rzeczywistych organizatorów Marszów Niepodległości, na które pozwolenie wydają władze miasta? Na wszelki wypadek odpowiem: celem jest zohydzenie Polakom jakiejkolwiek narodowej działalności, zohydzenie polskiego nacjonalizmu. W Polsce ma być pielęgnowany i ochraniany wyłącznie żydowski szowinizm – syjonizm ma zielone światło.

„Polskim nacjonalistom” wołającym „My chcemy Boga”, którym marzyła się msza polowa przed Marszem Niepodległości odpowiedział Kościół w osobie metropolity warszawskiego, pana kard. K.Nycza:

„Kuria Metropolitalna Warszawska nie wyraża zgody na dodatkowe Msze Święte w dniu Narodowego Święta Niepodległości”.

https://www.pch24.pl/warszawska-kuria-nie-wyrazila-zgody-na-msze-polowa-przed-marszem-niepodleglosci,64087,i.html

Jednym słowem panowie „narodowcy”, wasz Kościół, którego hierarchowie fetowali pochówek na Wawelu antyPolaka i syjonisty, L.Kaczyńskiego i w tym samym czasie wyśpiewywali Bogurodzicę jego następcy z przeciwnego obozu, kolejnej syjonistycznej kreaturze, B.Komorowskiemu, ten wasz umiłowany Kościół pokazał nie tylko wam, ale wszystkim przywiązanym do żydo-katolicyzmu Polakom, że jeśli chodzi o polskie sprawy narodowe, szczególnie teraz, gdy Żydzi domagają się legalnej kradzieży naszego majątku (447 Just/USA), to Kościół wobec Polski i Polaków prezentuje niezmienne stanowisko:

Dariusz Kosiur

Za; https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/151483,kosciol-narodowcom-na-swieto-niepodleglosci

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ KATOLICKI, KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Msza Święta, POlska w likwidacji, Ruch Narodowy, Ruchy Narodowo-Radykalne, Uncategorized, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, WIARA, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.