„Jak ja was czerwone bydlaki nienawidzę…”. Były poseł nie wytrzymał

Tomasz Jaskóła, były poseł Kukiz’15 / Źródło: PAP / Rafał Guz

Jak ja was czerwone bydlaki nienawidzę… dlatego nigdy nie będziemy w aliansach – podkreśla były poseł Kukiz’15 Tomasz Jaskóła.

W mijającym tygodniu rada miasta Żyrardowa głosami Platformy Obywatelskiej przyjęła uchwałę zmieniającą ulice generała Augusta Emila Fieldorfa ps. Nil na ulicę Jedności Robotniczej. Decyzję tę tłumaczono wolą mieszkańców miasta. „Ta jedność stanowiła i stanowi nasze dziedzictwo kulturowe. Jest w głębokiej niezaprzeczalnej robotniczej tradycji naszego miasta, której mit nie powinien kwestionować a wyłącznie ją szanować. Jedność Robotnicza w Żyrardowie upamiętnia bogatą historię ruchu robotniczego w naszym mieście, strajków pracowniczych w walce o lepsze prawa i byt mieszkańców” – czytamy w uzasadnieniu uchwały.

en. Nila o strzał dla oficera nie spełniliście czerwone, sowieckie bydlęta. Dziś wasze wnuki, dzieci czy to genetyczne czy tez ideologiczne zachowują się tak samo, dlatego jesteście naroślą, nowotworem, który nie należy do społeczności Polaków. Sowieccy ludzie. Nic to, że założyliście garnitury, macie doktoraty, wielkie firmy. Na waszych karierach jest krew Bohaterów. Karma wraca… widać te patologie w kilku częstochowskich życiorysach. Co z tego że należycie do jakiejś tzw. Elity. Ten sam sznyt drobnego złodzieja, czy rzezimieszka i tak wychodzi z dobrze skrojonego garnituru. Należy wam to przypominać. Ciagle przypominać” – napisał Jaskóła.

____________

Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA POLSKI, III RP, OKRĄGŁY STÓŁ, PAWEŁ KUKIZ - RUCH, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, SLD, UB-NKWD, Uncategorized, Zbrodnie komunistyczne, Żołnierze Wyklęci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Jak ja was czerwone bydlaki nienawidzę…”. Były poseł nie wytrzymał

  1. Stanisław pisze:

    Dodam od siebie, że słowo „robotnik” pochodzi od żydowskiego słowa niewolnik – czyli „RAB” – rabotać i stąd powstało właśnie słowo „robotnik” i przyszło do nas z opanowanej przez żydo-chazarską mafię Rosji, czyli byłej ZSRR. – Tak że robotnik znaczy niewolnik. – Powinno się mówić pracownik a nie robotnik. St)

Możliwość komentowania jest wyłączona.