Agencja Wywiadu poszukuje szpiegów. Zaskakująca oferta na targach pracy

Tak prezentuje się stoisko Agencji Wywiadu na targach pracy. (Fot: Agencja Wywiadu)

Już nie tylko na studiach i w mediach społecznościowych – Agencja Wywiadu poszukuje przyszłych szpiegów na otwartych targach pracy Absolvent Talent Days. Zafascynowani Jamesem Bondem, czy też Hansem Klossem, sprawdzą, czy mają gen wywiadu, na PGE Narodowym w Warszawie.

– Nasze uczestnictwo w największych w Polsce targach pracy jest naturalną kontynuacją budowy wizerunku nowoczesnej służby wywiadowczej oraz ciekawego i solidnego pracodawcy – tłumaczą przedstawiciele Agencji Wywiadu, cytowani przez Polsat News.

Agencja podkreśla, że to pierwsza edycja targów, na której chętni spotkają jej stanowisko. W edycji jesiennej Absolvent Talent Days AW rozstawiła swój punkt również w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Teraz czas na Warszawę. Na PGE Narodowym specjalne stoisko pojawi się we wtorek 5 listopada. Agencja zapewnia, że jej punkt „cieszy się sporym zainteresowaniem”.

Nie jest to jedyna akcja promocyjna Agencji Wywiadu. Firma promuje się również na portalach społecznościowych pod hasztagiem #genWywiadu. – Rozpoczynając (z nimi) dialog przy wykorzystaniu znanych mu kanałów informacyjnych i języka, nie naruszamy tym samym powagi urzędu – zaznaczyli przedstawiciele AW.

O rekrutacji za pośrednictwem mediów społecznościowych pisaliśmy już wcześniej. Agencja jest też aktywna na uczelniach – tam również poszukuje przyszłych pracowników. Jednak zapewnia przy tym, że nie rezygnuje z „tradycyjnych form rekrutacji prowadzonych w oparciu o specyficzne metody właściwe dla służby wywiadowczej”.

Jakie warunki musi spełnić kandydat na oficera Agencji Wywiadu? Przede wszystkim musi być gotowy sprostać wszystkim kryteriom procedury kadrowej, która trwa ok. pół roku. Po tym etapie może liczyć na pensję w wysokości nawet 4500 złotych netto. Po ukończeniu szkolenia oficerskiego, które trwa kilka miesięcy – prawie 5 tys. złotych netto.

[Państwo z dykty – m.j]

_______

05.11.2019

Za: https://www.money.pl/gospodarka/agencja-wywiadu-poszukuje-szpiegow-zaskakujaca-oferta-na-targach-pracy-6442762651866753a.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Uncategorized, WYWIAD. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.