Głupie i szkodliwe wypowiedzi Winnickiego ws. wywiadu żyda Ben Zvi

Winnicki, a w podobnym tonie i Bosak, przyjmuje narrację żydowską i akceptuje żydostwo jako stronę w Polsce. Winnicki – wg art. – proponuje żydowi, aby ten oddał sprawę do prokuratury.

Poucza go o tym, że nienawiść do żydów jest karalna w Polsce (antysemickie wypowiedzi). A to oznacza wiele rzeczy, np. to, że Polakowi myślenie jest zakazane — pod groźbą żydowskiego wyroku sądowego — nie inaczej.

Winnicki podpowiada żydowi Ben Zvi to, w jaki sposób posługiwać się polskim wymiarem sprawiedliwości w Polsce, a to celem narzucania Polakom żydowskiego jarzma. Tak zachowuje się Winnicki – poseł na Sejm RP!
Winnicki poucza żyda o tym, jak posługiwać się nielegalnym prawem w Polsce i uderzać tym w Polaka!

Podkreślamy: żydzi w Polsce są obcy i nie mają tu żadnych legalnych praw. Jeśli żydowi coś się nie podoba, to wynocha z Polski. Tak krótko!

Wypowiedzi Bosaka, Winnickiego, których obecnie selektywnie wpuszcza się na media, są dobrze uprofilowane (obaj muszą mieć tego samego mentora, który ich tresuje) i pod płaszczykiem rzekomego skonfliktowania Konfederacji z żydami podrzuca się polskiemu społeczeństwu standardy zachowań mające na celu zaakceptowanie żydostwa w Polsce jako legalnej grupy społecznej.

Żydostwo w Polsce jest nielegalne i musi być zwalczane wszelkimi środkami bez wyjątku.

Red. Gazeta Warszawska

PS

1. Wypowiedź Winnickiego została entuzjastycznie przyjęta przez większość „niezależnych” portali i blogerów. To daje jedynie świadectwo dna umysłowego jakie cechuje polskie życie medialne.

2. Winnicki afiszuje się powszechnie „Mieczykiem Chrobrego”, Szczerbiec, Mieczyk Dmowskiego. Jakim prawem ten żyd Winnicki nosi to w klapie?

Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/4132-glupie-i-szkodliwe-wypowiedzi-winnickiego-ws-wypowiedzi-zyda-ben-zvi

_____________

Winnicki odpowiada ambasadorowi Izraela – nieszczęśliwie rozpoczyna urzędowanie

Alexander Ben Zvi, który od niedawna jest ambasadorem Izraela w Polsce, zdążył już dwukrotnie zarzucić Konfederacji antysemityzm. We wtorek odpowiedział mu jeden z liderów tego ugrupowania, poseł Robert Winnicki.

Jak pisaliśmy, pierwszego wywiadu po objęciu placówki w Polsce Ben Zvi udzielił „Gazecie Wyborczej”. Stwierdził w nim, że w czasie kampanii wyborczej dostrzegł przejawy antysemityzmu. „Widziałem to i właśnie z tym musimy walczyć. Jest to trochę dla mnie smutne, że taka partia jak Konfederacja będzie teraz w Sejmie” – mówił ambasador twierdząc, że ugrupowanie to ma otwarcie antysemickie stanowisko. „Będziemy to śledzić i o każdym przejawie antysemityzmu w mediach i w Sejmie otwarcie mówić” – zapowiadał Ben Zvi. Izraelski ambasador skrytykował także Konfederację w wywiadzie udzielonym dzisiejszemu „Super Expressowi”. Stwierdził, że politycy tej partii to „ludzie, którzy mają antysemickie poglądy i wypowiadają się przeciwko Żydom”. Jak dodał – „Jestem nie tylko dyplomatą, ale także Żydem, więc jeśli wypowiadają się przeciwko mnie, to mam prawo powiedzieć coś przeciwko nim”.

Jak podaje PAP, do wypowiedzi ambasadora odniósł się we wtorek na konferencji prasowej prezes Ruchu Narodowego, jeden z liderów Konfederacji, poseł Robert Winnicki. Według niego Ben Zvi „bardzo nieszczęśliwie rozpoczyna swoje urzędowanie” od ataku na ugrupowanie, na które w ostatnich wyborach głosowało 1,25 mln Polaków.

Zdaniem Winnickiego Ben Zvi powinien zgłosić do prokuratury ewentualne antysemickie wypowiedzi polityków Konfederacji, ponieważ, jak argumentował, „wypowiedzi, które są nacechowane nienawiścią do jakichkolwiek grup są w Polsce karalne”. Polityk zagroził, że jeśli ambasador nie znajdzie takich wypowiedzi – a w opinii Winnickiego takich wypowiedzi nie było – „pan ambasador powinien bardzo uważać, ponieważ dopuszcza się zniesławienia”.

Polityk Konfederacji uważa, że Ben Zvi usiłuje przedstawiać każdą krytykę zachowania Izraela, polityków izraelskich czy środowisk żydowskich jako przejaw antysemityzmu, co nazwał „bardzo brzydkim zabiegiem”.

„Jeśli tak, no to jest skandaliczne ustawianie sobie, pozycjonowanie się na scenie politycznej, scenie międzynarodowej, jako niedotykalnego podmiotu, którego nie można w żaden sposób skrytykować, ponieważ jakakolwiek krytyka, czy wejście w polemikę, będzie traktowane pałką antysemityzmu” – mówił Winnicki.

Poseł zapowiedział, że Konfederacja nie będzie się podporządkowywać takiej „uwłaczającej” próbie „ustawiania na baczność polskiej klasy politycznej”

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/winnicki-odpowiada-ambasadorowi-izraela-nieszczesliwie-rozpoczyna-urzedowanie/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Ruchy Narodowo-Radykalne, Uncategorized, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Głupie i szkodliwe wypowiedzi Winnickiego ws. wywiadu żyda Ben Zvi

  1. robg56 pisze:

    To prawda, że Winnicki mógł się wypowiedzieć w innej tonacji.
    Lecz się wypowiedział, w przeciwieństwie do innych poliklik.
    A jaki był komentarz Gazety Warszawskiej i otoczenia politycznego?

  2. Darek pisze:

    Kłotnia w rodzinie na pokaz dla gojow. Winnicki to Ruben Wizemberg, jego rodzina to khazarzy z Kresow.

Możliwość komentowania jest wyłączona.