Służba zdrowia się rozpada. Największy szpital w Polsce wstrzymał operacje

Brak anestezjologów, pielęgniarek oraz instrumentariuszek spowodował, że w największym szpitalu w Polsce wstrzymane są operacje a dziewięć nowoczesnych sal operacyjnych stoi pustych. Sytuacja jest tragiczna.

Politycy opozycji wzywają ministra zdrowia do dymisji

Za sytuację w szpitalach odpowiada rząd PiS. Od czterech lat u władzy, z gębami pełnymi frazesów. Tymczasem lekarze i pielęgniarki masowo wyjeżdżają z kraju a sytuacja służby zdrowia pogarsza się praktycznie z dnia na dzień. Jest to sytuacja, z którą nie mieliśmy jeszcze w Polsce do czynienia.

To jest bowiem dramat dla tysięcy pacjentów, którzy czekają latami na planowanie zabiegi i operacje. Wkrótce mogą przestać się odbywać operacje ratujące życie i pozostanie nam jedynie modlić się o lekką śmierć.

_________________

źródło: Tok FM

Za; https://www.wiesci24.pl/2019/10/21/sluzba-zdrowia-sie-rozpada-najwiekszy-szpital-w-polsce-wstrzymal-operacje/

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Bieda, III RP, Medycyna, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Uncategorized, ZDROWIE - ŻYCIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Służba zdrowia się rozpada. Największy szpital w Polsce wstrzymał operacje

  1. Kojak pisze:

    OpOzycja ? Te bydlo i scierwo z PELO juz dawno by sprzedalo szpitale ! Wywloka i szMAta Kidawa- -Blonska mowi otwArcie ze jej gnoj bedacy kandyDAtem na mInistra zdrowia sprzeda szpitale w pierwszej kolejnosci !!! Nie reklamujcie wiec antypolskich gnoi i smieci z PELO ze oni sa zatroskani o ludzi ! !!

Możliwość komentowania jest wyłączona.