Niszczenie środowiska zostanie uznane grzechem?

Bazylika Watykan / WIKIPEDIA

Niszczenie środowiska naturalnego, złe obchodzenie się z przyrodą i brak szacunku do niej powinno zostać formalnie uznane przez Kościół za grzech – taką propozycję zgłoszono na trwającym w Watykanie synodzie biskupów na temat Amazonii.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Franciszek, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Uncategorized, ZDROWIE - ŻYCIE, Śmieci - sprzątanie świata, ŚRODOWISKO NATURALNE - EKOLOGIA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Niszczenie środowiska zostanie uznane grzechem?

  1. Kojak pisze:

    NIestety jesli ten absurdalny i idiotyczny tzw synod zrealzuje cele ktore forsuje oznacza to w praktyce schizme i rozwalenie kosciola ! Jak osobiscie z kosciolem biskupow lajdakow i zdemoralizownych gnoi nie chce miec nic a nic wspolnego . Ostre slowa ale kanalie trzeba nazwac zgodnie z prawda kanaliami ! Brak ksiezy ? Absurd ! Na to pytanie juz 100 lat temu odpowiedziai moj idol Abp Jerzy Matulewicz! ,, Pracy nigdy nie zabraknie ale nie wolno posylac pod zadanym pozorem zle uformowanych i zle wyksztalconych duchownych ! oni niewiele zrobia albo wrecz zrobia szkody trudne a czesto niemozliwe do naprawienia ! ! !

Możliwość komentowania jest wyłączona.