Dobro & Zło – Wypowiedzenie wojny – Henry Makow

Przez wiele stuleci Zło prowadziło potajemną wojnę przeciwko Dobru. Zło temu zaprzecza i nazywa to „teorią spiskową”. Oczernia i stygmatyzuje ludzi, którzy grzmią na alarm. Odporność na zło jest klasyfikowana jako „nienawiść”. Wargami zaprzeczają, co robią rękami. „Uwierz w to, co mówimy, a nie w to, co widzisz”. To, co widzisz, to „fałszywe wiadomości”… Myśliwy jest bardziej skuteczny, jeśli ofiara nie jest świadoma śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Czytaj dalej …

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, JUDAIZM - ŻYDZI, MASONERIA, POLITYKA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, Uncategorized, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Wojna informacyjna - dezinformacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dobro & Zło – Wypowiedzenie wojny – Henry Makow

  1. Kojak pisze:

    I seks i pieniAdz sa dobrem dla czlowieka ! Musza byc jednak tylko jeda z czesci skladowych w zyciu czlowieka nie samioistnym celem oderwanym od czlowieczenstwa ! To zydowstwo seks i pieniadz oderwalo od czlowieka i uczynilo go przedmiotem zydowskiej demoralizacji i zniewolenia jak tez zrodlem fortun dla zydowskich kryminalistow i zlodzieji ! !

Możliwość komentowania jest wyłączona.