Podsumowanie rebe Michalkiewicza

| W pigułce udostępniamy Państwu najważniejsze materiały dr Zbigniewa Kękusia nt s. 447 i rozsiewanych od ponad roku szkodliwych konfabulacji S. Michalkiewicza. Dr Kękuś udowodnił w nich, że:

1. Stanisław Michalkiewicz kłamał i kłamie w sprawie deklaracji Terezińskiej, wmawiając Polakom że ją podpisaliśmy (cyt: „stary dureń Bartoszewski podpisał”) i wobec tego wg S. Michalkiewicza jesteśmy zobowiązani do płacenia Żydom roszczeń.

2. Stanisław Michalkiewicz nie dysponuje żadnym źródłem i dowodem potwierdzającym astronomiczną liczbę 300 mld$ roszczeń żydowskich wobec Polski (przed laty mowa była o 65mld$). Wobec tego na jakiej podstawie wmawia nam, poza własnymi konfabulacjami, że jesteśmy zobowiązani do spłaty tychże 300 mld$ holoszwindlowych roszczeń?

3. Stanowisko Michalkiewicza wobec żydowskich roszczeń nie różni się niczym od stanowiska polityków PiS.

4. Stanisław Michalkiewicz jako zawodowy i czynny prawnik nie broni interesu Polski ale interesu holokaustycznych organizacji żydowskich.

Czytaj także: Cechy kontrolowanej opozycji

Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego

W. Bartoszewski uratował Polskę przed roszczeniami żydów – mienie bezspadkowe

Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego

Rzygowiny Stanisława Michalkiewicza, czy Zbigniewa Ziobry?

ŻENADA, wRealu24.tv i redaktorze Stanisławie Michalkiewicz

Z. Ziobro, dawaj Polakom list żydów (ŚORMŻ), ratuj S. Michalkiewicza

Suplement: Michalkiewicz obrońca pedofilów:

__________-

Za; https://wolna-polska.pl/wiadomosci/podsumowanie-rebe-michalkiewicza-2019-09

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, Uncategorized, Ustawa 447, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Podsumowanie rebe Michalkiewicza

  1. Kojak pisze:

    Dla mnie ten Michalkiewicz sie calkowicie skpmpromitowal ! Caly czas pyskowal o niewidzialnej rece rynku i ze kazdy musi sobie radzic sam ! Nagle zaczal morde drzec, ze chca go wywalic na bruk z mieszkania i musi je kupic a on nie ma na nie forsy . Ludzie zrzutke zrobili , on kase wzial i morda w kubel ! Nawet sie z niej nie rozliczyl ! Zgodnie z jego filiozofia, powinien zdechnac bowiem kazdy radzi sobie sam ! Juz jest wiekowy i nie ma zadnej forsy ? A nie zarabia malo ! Oto jego widzialna reka rynku ! Powinna ona jemy rozwalic leb zgodnie z jego teoria !

Możliwość komentowania jest wyłączona.