Piechota (PiS) podał numer listy wyborczej na plakacie. PKW rozlosuje je dopiero w piątek

11.09.2019, 18:26 | Leszek Piechota, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu z okręgu katowickiego, zamieścił plakat wyborczy, na którym widnieje informacja o numerze listy i miejscu polityka na niej. Problem polega na tym, że numery list Państwowa Komisja Wyborcza rozlosuje dopiero w piątek, a plakaty kandydat zaprezentował już z końcem sierpnia. „To zwykły błąd edytorski” – tłumaczył Piechota.

„Szanowny Panie, jest to zwykły błąd edytorski podczas wykonywania projektu baneru przez grafika, powinno być lista nr »X«, dlatego projekt został poprawiony. Nie ma w tym nic szczególnego. Tzw. czeski błąd” – odpowiedź o takiej treści zamieszczono na fanpage’u Piechoty na Facebooku. Opublikowano go pod zdjęciem przedstawiającym plakat już bez podanego numeru listy.

Na pierwszą wersję plakatu uwagę zwrócili internauci.

Wcześniej pojawiały się spekulacje, że być może Piechota wykorzystał plakat z poprzednich wyborów. Okazuje się jednak, że wówczas poseł startował w wyborach do Izby Wyższej z list Platformy Obywatelskiej.

  polsatnews.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, Uncategorized, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Piechota (PiS) podał numer listy wyborczej na plakacie. PKW rozlosuje je dopiero w piątek

  1. wasa pisze:

    DGTBY WYBORY MIAŁY JAKIEKOLWIEK ZNACZENIE DLA PAŃSTWA TO BY ICH ZAKAZANO!!!!!!!!!!!!!!! A tak to jest festiwal głupoty dla plebsu.

  2. kojak pisze:

    Komorowski opublkowal przemowienie ktore wyglosil po katastrofie smolenskiej na kilka godzin przed nia !!! Jakos nikt tym sie nie interesuje ! Nawet bandziory i gnoje z PIS na czele z polglowkiem Maciarewiczem udaja ze o tym nie wiedza !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.