Kaczyński gorszy niż Hitler- Hitler+

Po oszustce i złodziejce Beacie Szydło, która dała żydom i wschodnim imigrantom zachętę do najazdu na Polskę w postaci 500+, również listonosz, nakręcony przez żydów ćpun Jarosław Kaczyński nie jest gorszy.

Podniesienie pensji minimalnej pozwoli nie tylko ściągnąć do Polski dodatkowe miliony najeźdźców ze wschodu i Afryki, ale pomoże Merkel przesunąć olbrzymie masy imigrantów z Niemiec do Polski.

Za tą płacą minimalną będzie zmodyfikowany system zasiłków — dla tych nowych bezrobotnych — oraz  innych wsparć socjalnych wynikających właśnie z tego, że po podjęciu pracy – z pensją minimalną – ci imigranci tej płacy minimalnej przejadą na szybkie bezrobocie w 100 procentowym uposażeniu wg stawki płacy minimalnej. Zagłada Polski stanie się nieodwracalna.

Nasuwa się poważne przypuszczenie, że za tymi wszelkimi pomocami „plus” stoi Tavistock Institute w Londynie. Ten instytut Rothschild’da opracował w późnych latach siedemdziesiątych metodę – w postaci raportu – rozbiórki polskiej gospodarki, poprzez buforowe pakiety socjalne dla motłochu. „Zupa Kuronia” nie była żadnym wymysłem Kuronia, pomysł ten przywiózł z Londynu mason Jan Józef Lipski, który pod pozorem leczenia serca – stan wojenny (sic !!!) – odbył tam wielomiesięczne szkolenie dywersyjne. Gruntem do tego szkolenia był raport opracowany przez ekspertów Tavistock Institute, który opisywał stan polskiego systemu polityczno-gospodarczego i poddał metody jego bezkrwawej likwidacji. „Zupa Kuronia” była takim jednym ze środków.
Śmierć wrogom Polski! Życzymy Kaczyńskiemu bezzwłocznej śmierci.

Red. Gazeta Warszawska

Ps.

Pierwszą informację o raporcie TI podał Lyndon LaRouche – EIR. Trzeba szukać w wydaniach papierowych.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lyndon_LaRouche

https://archive.org/stream/LaroucheEIRHowToDefeatGlobalStrategicIrregularWarfare/Larouche%20EIR%20HowToDefeatGlobalStrategicIrregularWarfare_djvu.txt

http://www.instytutschillera.org/lar/wsejmie.h

+

Jarosław Kaczyński: pani minister Emilewicz przypomniała rzecz naturalną i oczywistą, czyli procedury

– Chcemy zerwać z myśleniem, że Polska może być tylko rezerwuarem taniej siły roboczej, chcemy, aby nasi pracownicy konkurowali kompetencjami, wiedzą i doświadczeniem – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński, pytany o zapowiedź podniesienia płacy minimalnej.

500+, Szydło gorsza niż Hitler.(+Pugna+)…  musi się cechować wobec nas Beata Szydło skoro kieruje wobec nas te pouczająco-rugające słowa: „….nie bójmy się prawdy”. A nie ma tu wątpliwości, że są to połajanki Szydło wobec Polaków, bo przemawiające ..

  • – Uważamy, że Polacy potrzebują i zasługują na to, żeby zarabiać więcej – podkreślił Jarosław Kaczyński
  • – Pani minister Emilewicz mówiąc o konsultacjach przypomniała rzecz naturalną i oczywistą, czyli procedury, które są konieczne w procesie tworzenia prawa – tak prezes PiS skomentował dzisiejsze słowa minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz, która powiedziała, że podniesienie pensji minimalnej nie było z nią konsultowane

Created on 25 August 20182.

THE BEATLES CREATED BY THE TAVISTOCK INSTITUTE !!! demonic HYPNOSIS CONTROL THROUGH …(Video)   THE BEATLES CREATED BY THE TAVISTOCK INSTITUTE !!! demonic HYPNOSIS CONTROL THROUGH  …Created on 25 August 20183.

Instytut Tavistock: Kształtowanie opinii publicznej …(Politics )paź 21 2012 4 czerwca 2004 Dr. John Coleman w swojej ostatniej książce The Tavistock Institute of Human Relations: Shaping the Moral, Cultural, Political, and Economic Decline of the United States …Created on 25 August 20184.

Instytut Tavistock i uliczne metody przewrotu politycznego …(Zamach)… zapisał w artykule napisanym dla czasopisma „Human Relations”, które było wydawane przez Instytut Tavistock.Instytut Tavistock został utworzony po II wojnie światowej jednak już 25 lat wcześniej utworzona …Created on 03 February 20185.

Mec. Joanna Modzelewska: Męskie i żeńskie prostytutki w służbach specjalnych – Mag. Pol. Spr. #157(Video)… Projekt ten powstał w The Tavistock Institute w Londynie. TI to mały instytut, który prowadzi szerokie badania socjologiczne nt. sterowania społeczeństw, a to włącznie za pomocą szerzenia narkomanii czy …Created on 28 December 20187.

THE AQUARIAN CONSPIRACY: FACT OR FICTION?(+Pugna+)… Clinic. He had previously conducted a profiling study of GI heroin addicts in Vietnam. The Free Clinic paralleled a project at the Tavistock Institute, the psychological warfare agency for the British …Created on 25 August 20188.

 Dr John Coleman: The Beatles i The Aquarian Conspiracy(+Pugna+)… tam przez Komitet 300 i Tavistock Institute of Human Relations i nikt nie jest w lepszej sytuacji powiedzieć, jak to miało miejsce niż autor tego artykułu, dr John Coleman … Ken Adachi] Dr John Coleman …Created on 25 August 20189.

K.Cierpisz: Jakim agentem był abp. S. Wielgus, a jakimi i czyimi agentami są bracia Kaczyńscy.(+Pugna+)… ”S” I transformacja po 1989 roku też nie miała formy przypadkowej. W latach ‘70 przygotowano projekt transformacji ustrojowej państw po upadku komunizmu. Projekt ten powstał w The Tavistock Institute w …Created on 11 February 201810.

Ilu blogerów zabił Maglarz, a w zasadzie Magiel 24?(Zamach Warszawski )…  Jan Józef Lipski. Ale i on tego nie wymyślił, a został oświecony parę lat wcześniej w Tavistock Institute w Londynie. Lipski, w ramach choroby serca, jeszcze podczas stanu wojennego został wysłany prze …Created on 01 February 201811.

Timothy Matthews: The Frankfurt School: Conspiracy to corrupt(Judaism & Islam)… 965, he wrote in a book issued by the publishing arm of the UK’s Tavistock Institute:‘The nation, seems to be fascinated by our 40,000 or so drug addicts who are seen as alarmingly wayward people who mus …Created on 20 January 2018

Podczas sobotniej konwencji programowej w Lublinie szef PiS przedstawił „hattrick” wyborczy, który przewiduje m.in. podniesienie pensji minimalnej do 3000 zł na koniec 2020 r., do 4000 zł w 2023 r. Premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji zapowiedział, że od stycznia 2020 r. płaca minimalna miałaby wynieść 2600 zł.

– Jeśli chodzi o płacę minimalną, warto cały czas podkreślać, co stoi za tym pomysłem. Chcemy zerwać z tym myśleniem, że Polska może być tylko rezerwuarem taniej siły roboczej. Chcemy doprowadzić do sytuacji, w której możemy konkurować kompetencjami, wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników, a nie tylko tym, że mało im się płaci – tłumaczył w rozmowie z PAP Kaczyński.

– Uważamy, że Polacy potrzebują i zasługują na to, żeby zarabiać więcej – podkreślił.

Kaczyński komentuje słowa Jadwigi Emilewicz

Szef PiS odniósł się też do wtorkowych słów szefowej resortu przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz, która w TVN24 przyznała, że propozycje podniesienia płacy minimalnej nie były z nią konsultowane i tego typu zmiany muszą być przedmiotem konsultacji w Radzie Dialogu Społecznego.

– Pani minister Emilewicz mówiąc o konsultacjach przypomniała rzecz naturalną i oczywistą, czyli procedury, które są konieczne w procesie tworzenia prawa. One oczywiście będą dochowane, kiedy już będziemy pracować ustawowo nad tymi propozycjami – zaznaczył Kaczyński.

– To, co zostało ogłoszone w Lublinie, będzie realizowane, bo decyzja na poziomie politycznym zapadła w tej sprawie – oświadczył Kaczyński.

Skłonienie Polaków do powrotu z emigracji

Szef PiS podkreślił ponadto, że priorytetem Prawa i Sprawiedliwości jest „skłanianie i zachęcanie Polaków do powrotu z emigracji”. – Wiemy, że przekonanie do tego tych, którzy wyjechali z kraju w poszukiwaniu pracy, nie jest łatwe, ale chcemy to robić, chcemy stwarzać takie warunki, które skłoniłyby ich do powrotu – zadeklarował.

Kaczyński zwrócił uwagę, że poziom zarobków jest jednym z narzędzi, które miałyby przekonać Polaków do powrotu do kraju. – Płaca minimalna sama w sobie podwyższa zarobki i wymusza również ogólną podwyżkę zarobków w gospodarce. Liczymy, że to skłoni większą grupę Polaków do powrotu do Polski, do pracy w Polsce. To jest dla nas – jako PiS – priorytet – podkreślił Kaczyński.

Podczas sobotniej konwencji w Lublinie liderzy PiS, w tym prezes Kaczyński, premier Morawiecki i b. premier Beata Szydło przedstawili zapowiedzi programowe partii przed wyborami parlamentarnymi.

Wśród zapowiedzi – poza podwyższeniem płacy minimalnej – zaproponowali m.in. drugą trzynastą emeryturę w 2021 r., zrównanie dopłat do hektara dla rolników, zwiększenie do 1200 zł minimalnej emerytury, przeznaczenie po 2 mld zł na fundusz modernizacji szpitali oraz fundusz modernizacji szkoły, podniesienie ryczałtu dla małych i średnich przedsiębiorstw z 250 tys. do 1 mln euro i dalej do 2 mln euro oraz powołanie specjalnego Funduszu 100 obwodnic.

___________________________

 https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pensja-minimalna-jaroslaw-kaczynski-komentuje-slowa-jadwigi-emiliewicz/08fdsbn

za; https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/3963-kaczynski-gorszy-niz-hitler

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Uncategorized, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Kaczyński gorszy niż Hitler- Hitler+

  1. majk koszyk pisze:

    W papierowej warszawskiej nic takiego nie przeczytasz,
    Wiją się jak mogą udając polskich patriotów

  2. kojak pisze:

    Jestem zdecydowanym krytykiem PIS ! Tytul ten jednak jest absurdalny ! W takim razie jak okreslic bydlaka,lajdaka i smierdzacego na odleglosc gnoja Tuska ? Wnusia esesmana i volksdojcza ! Dziadzio transportowal Zydow do obozow koncentracyjnych !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.