Żydowski rozbiór Polski

Hitler chciał tylko Gdańska – Tramp z jego bandytami chce oddania Polski żydom w ramach 447.

Zatrzymać zbrodniczych żydów z PO i PIS przed zniszczeniem Polski w ramach żydowskiej wspólnie z USA napaści na Polskę!

Schetyna z PO i Kaczyński z PIS razem po wyborach mają na celu ograbienie Polski i przekazanie żydom kwoty ponad 800 miliardów o tym świadczy głosowanie w Sejmie i odrzucenie ustawy Kukiz -15 mającej chronić Polskę przed 447 –

Kaczyński tym działaniem dowiódł swej winy i współpracy z bandytami którzy dokonali napaści na Polskę i naród Polski. – akt agresji żydowskiej 447 wynika z polityki zbrodniczej działalności żydów ; to czysty przykład Talmudu w praktyce i całej żydowskiej szajki w tym PIS-u na czele zapoznajemy się:

„Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” – (Talmud IV/3/54b)

„Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.

„Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)

„My, żydzi, jesteśmy dzisiaj nie czym innym, jak tymi, którzy demoralizują świat, jesteśmy jego podpalaczami i katami.“ Dr. Oscar Levy: The World Significance of the Russian Revolution, Pitt-Rivers, Oxford 1920, p. VI, X. Cf. Ks. dr Trzeciak: Program Światowej Polityki Żydowskiej (konspiracja i dekonspiracja) W-wa 1937r., str. 71.

A tak o Żydach pisze nie Polak, lecz Żyd, pochodzący z Polski, Heinrich Graetz (urodził się w miasteczku Książ pod Śremem, lata młodości spędził w Żerkowie);

,,Krętactwa i oszustwa stały się zasadniczym rysem charakteru Żydów polskich. Poczucie prawa stało się im tak samo obcym, jak prostota i zrozumienie prawdy. Oszustwo wywołuje u nich radość zwycięstwa. » Należy domagać się ścigania każdego żyda w tym całej szajki bandytów, którzy podżegają do grabienia Polski.

Powaga rzeczy osądzonej to stan prawny, gdy nie można podważać wyroku zaś ci co to robią w istocie stają przeciwko prawu i należy ich ścigać !

Wyrok Sądu Najwyższego USA 23 Marca 2006 roku – Sygnatura Docket Act 02-78-44 oddalił roszczenia Żydów, wyrok ten odrzucił raz na zawsze wszelkie roszczenia żydów wobec Polski. Wyrok jest prawomocny.

Mimo tego wyroku, przestępcza grupa działająca pod wodzą Singera próbuje w przestępczym procederze wyłudzić pieniądze od Polski. Ustawa 447 USA która w istocie podżega żydów do grabienia Polski pod batutą USA mogła być wydana tylko za cichym i tajnym przyzwoleniem szajki PO-PIS ponieważ Amerykanie doskonale wiedzą, że wszelkie żydowskie roszczenia wobec Polski muszą być zaspokojone z budżetu USA !

Dlaczego ?

Ponieważ to jednoznacznie i bez jakichkolwiek wątpliwości wynika z art. IV ugody jaką Polska zawarła z USA.

W Waszyngtonie dnia 16.lipca 1960 roku zawarto Układ pomiędzy Polską a USA w/s uregulowania wszelkich roszczeń obywateli fizycznych i prawnych względem Polski w wyniku tego układu zaspokojone zostały wszelkie roszczenia obywateli USA względem Polski natomiast te które pojawią się po dniu zawarcia układu rząd polski stosownie do art. IV przekaże rządowi USA – który tym samym staje się właściwym do zaspokojenia takich roszczeń.

Oznacza to obecnie tyle, że Żydzi z USA z Żydami w Izraelu i Polsce za pośrednictwem Dudy podżegają Trampa do napaści na Polskę, ponieważ Tramp podpisując ustawę 447 powinien z budżetu skarbu USA zaspokoić Żydów o ile Ci wykażą jakąkolwiek szkodę – bo takie jest prawo wynikające z umowy jak wyżej.

Mało na tym.

Tramp powinien przynajmniej znać wyrok Sądu Najwyższego USA z dnia 23 Marca 2006 roku – sygnatura Docket Act 02-78-44. który odrzucił wszelkie roszczenia Żydów – wyrok jest prawomocny.

Mimo tego wyroku, przestępcza grupa działająca pod wodzą Singera próbuje wyłudzić pieniądze od Polski.

Zachowanie Prawa i Sprawiedliwości jak każdej innej partii w sejmie głosującej w interesie 447 posiada znamiona zdrady państwa zaś w praktyce sprowadzała się do podżegania żydów i współdziałania milczącą zmową przeciwko narodowi Polskiemu.

USA przed napadem na Irak domagał się likwidacji urojonej broni, teraz Ci sami bandyci domagają się od Polski spłaty żydom urojonych przez nich 850 miliardów – PIS i PO już zakulisowo sugerują i sugerowali żydom z USA, że załatwią to po wyborach.

ŻEBY BYŁO JASNE ŻYDZI SĄ WINNI POLSCE kwotę 65.06 BILIONA DOLARÓW – to kwota złota które pożyczyli i nigdy nie oddali;

Komisja sejmowa z 1764r. powołana do wyliczenia długów organizacji żydowskich wyliczyła, że Żydzi są winni Polakom bajeczną jak na owe czasy sumę 3,5 miliona (trzy i pół miliona ówczesnych złotych polskich) obecnie odpowiada to wartości 25,06 biliona dolarów USA.

Wypożyczone żydowskim kahałom pieniądze nigdy nie zostały przez nie spłacone, co oznacza, że dług rośnie (Por. F. Koneczny: „Cywilizacja żydowska”, Londyn 1974, s. 311).

_________

by Alojzy K

août 20, 2019

Za; https://rafzen.wordpress.com/2019/08/20/zydowski-rozbior-polski/

Ten wpis został opublikowany w kategorii AIPAC - „LOBBY”, Holokaust, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, PAWEŁ KUKIZ - RUCH, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Uncategorized, Ustawa 447 i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żydowski rozbiór Polski

  1. kojak pisze:

    Kryminalisci i bandyci zydowscy w 1989 roku objeli w 1089 roku totalna wladze w Polsce ! Zlapali zelazna reka za morde Polakow ! Robia wiec co chca ! Morduja tasmowo ( bandyci w prokuratorach kazdy mord tuszuja ! ) kradna i beda kradli az nie ukradna wszystko co ma jakakolwiek wartosc !

Możliwość komentowania jest wyłączona.