Nie wynajmuj kwatery u działaczki PIS

Od dawna wiadomo, że politykom PiS się należy, a każda sprawa przeciw nim to atak „wrogów narodu”

Turyści z województwa zachodniopomorskiego, którzy przyjechali do Zakopanego by spędzić tam kilka dni wynajęli kwaterę, jak to zwykle czynią turyści. Ich pechem okazało się, że kwatera miała kilka usterek. Zbite lustro, plamy na łóżku, niedomykające się drzwi od łazienki.

Zgłoszenie tych usterek wywołało atak agresji u właścicielki pensjonatu. Wynajmujący został przewrócony na stół, jego żona potraktowana paralizatorem. W wyniku ataku mężczyzna ranny został w nogę a jego żonę karetka odwiozła do szpitala. Zapis filmowy całego zdarzenia pojawił się w Internecie wzbudzając duże zainteresowanie

https://www.youtube.com/watch?v=soLMo2snQyo

Właścicielkę pensjonatu rozpoznali użytkownicy Wykop.pl i rzeczywiście na stronie PiS adres e-mail wskazanej osoby oraz adres pensjonatu wskazują na wyżej opisaną kwaterę. Właścicielką pensjonatu pod wskazanym adresem jest działaczka PiS będąca skarbnikiem Komitetu Terenowego PIS – Okręg Nowy Sącz, Powiat tatrzański, Miasto Zakopane. Nic dziwnego, że poinformowana policja nie kwapiła się do interwencji, wręcz piła kawę z agresorkami. Kumoterstwo, nepotyzm to znak firmowy dzisiejszego rządu.

Jak wynika z doświadczenia tych turystów, wynajmując kwaterę lepiej zapytać się, czy właściciel nie jest związany z PiS, bo im się przecież wszystko należy, a policja w państwie PiS z pewnością ci nie pomoże. PiSiewiczom wszakże wszystko się należy.

_____________

Za; https://jaromir.neon24.pl/post/150309,nie-wynajmuj-kwatery-u-dzialaczki-pis

KOMENTARZ m.j Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce przy wynajmowaniu mieszkań – i dotyczy nie tylko działaczy PiS – w zależności, kto dzierży lokalną władzę, tak się dzieje… a, że w gminach panują układy mafijne urzędniczo-międzypartyjno-prokuratorsko-sądowo-policyjne,  czują się bezkarni… W Polsce prawo nie obowiązuje, obowiązuje układ… wiem coś o tym, ponieważ podobnie jak dziesiątki, a nawet setki tysięcy Polaków, jestem ofiarą tego układu… a miała być #dobrazmiana

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, III RP, KAPITALIZM, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Nie wynajmuj kwatery u działaczki PIS

  1. Szpok pisze:

    Miejsce gdzie ,,mieszkaja” w wiekszosci kury nazywamy kurnik.Jak nazwac miejsce gdzie ,,mieszkaja”w wiekszosci kaczki?
    Mnie przychodzi na mysl nazwa Ciemnogrod, tam nawet kukle gardlo rzneli, ku uciesze malych ludkow !!

Możliwość komentowania jest wyłączona.