Dr Z. Kękuś (PPP 166) Zdrajca Jarosław Kaczyński! Prośba o rozpowszechnianie…

Opublikowany 28 lip 2019 | W PPP 164 przedstawiłem fakty poświadczające, że prezes PiS, Jarosław Kaczyński jest oszustem. W PPP 166 prezentuję te, które potwierdzają, że jest także zdrajcą, zaprzańcem. Rozpowszechniajcie, proszę, Państwo, Widzowie kanału http://www.PopierwszePolak.youtube PPP 166. Wszak… idą po Polskę. Raz PiS głosuje za, PO przeciw, innym razem na odwrót. My się spieramy,kto lepszy/gorszy a oni systematycznie, krok po kroku, idą… Kto „podskoczy”, przed nim utrata pracy, psychuszka, wykluczenie, jak mawia nasz niezłomny Duda.

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Uncategorized, Ustawa 447, WYBORY i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dr Z. Kękuś (PPP 166) Zdrajca Jarosław Kaczyński! Prośba o rozpowszechnianie…

  1. kojak pisze:

    Od kiedy PIS za osobista wiedza Kaczynskiego sfabrykowal falszywe dokumenty zeby wsadzic do wiezienia Sp.Andrzeja Leppera ,PIS jest zydowska partia kryminalna ! Kaczynski bandyta zdonlym do kazdej kryminalnej dzialanosci ! I tak pozostanie na zawsze !

Możliwość komentowania jest wyłączona.