Zagłada polaczków zbliża się wielkimi krokami…

Trump doskonale wie, że ma do czynienia z idiotami…

Po zapowiedzi wyleniałej kokoty Mosbacher o możliwym transferze wojsk amerykańskich z Niemiec do Polski, przypominam, czym «zabawa»ta może się zakończyć.

©RAM  10 sierpień 2019 | https://ram.neon24.pl/post/150147,zaglada-polaczkow-zbliza-sie-wielkimi-krokami

***

Szczegóły pod linkiem:

https://ram.neon24.pl/post/144040,iii-wojna-swiatowa-w-sierpniu

III Wojna Światowa w sierpniu?

RAM      5 czerwca 2018

NATO użyje broni chemicznej na granicy z Polską…

W związku z polskim, coraz to intensywniejszym parciem do wojny z Rosją, ciekawą rzeczą jest przyglądnięcie się zestawieniu przepowiedni (wraz z mapkami), które w sposób niedwuznaczny pokazują, jak będzie to wyglądać w praktyce.

Część informacji na ten temat znajduje się pod linkiem:

Jak długo zostało do realizacji wizji Aloisa Irlmaiera?

http://ram.neon24.pl/post/135405,jak-dlugo-zostalo-do-realizacji-wizji-aloisa-irlmaiera

Artykuł dzisiejszy mówi o zapisach dokonanych przez Andreasa Rill’a, niemieckiego żołnierza, uczestnika I wojny światowej, którego oddział pojmał pewnego Francuza – określanego jako bardzo dziwna osoba. Andreas Rill nie wierzył absolutnie w to, co Francuz opowiadał mu, na temat przyszłości, więc swe notatki rozpoczął od komentarza:

„Należy śmiać, się z tej gadki; i myśmy się z tego śmiali”.

Widzenia rozpoczynają się od stwierdzenia:

„Wszyscy staną się po wojnie milionerami… będzie tak dużo pieniędzy, że ludzie będą wyrzucać je z okien i nikt ich nie będzie zbierał. Śmieszna rzecz!”

Słowa odnoszą się do hiperinflacji, jaka faktycznie zaistniała w Niemczech po I wojnie światowej.

Nieznajomy Francuz mówi następnie o postaci, którą łatwo można rozpoznać:

„Pojawia się człowiek pochodzący z niższej warstwy społecznej i sprawia, że wszyscy stają się równi. (….) Ludzie nie mogą zabierać głosu (dyskutować) z racji tak wielkiej bezwzględności, że brak słów. (…) Rządy tego człowieka rozpoczyna się około 1932 roku. (…) Kiedy w liczbie oznaczającej rok znajdą się 4 oraz 5 (1945) Niemcy doświadczą ucisku ze wszystkich stron i II Wydarzenie (II Wojna Światowa) zakończy się.”

Oto co Rill zapisał na temat III wojny światowej:

„Na koniec Rosja zaatakuje Niemcy, ale zostanie pobita wskutek zaistnienia zjawiska naturalnego. Będzie to mieć miejsce na południu Niemiec, dokąd później będą podróżować ludzie z całego świata, by móc je zobaczyć.”

Na temat papieża nieznajomy Francuz mówi:

„Papież podpisze traktat pokojowy, ale wcześniej będzie musiał uciekać z Włoch, ponieważ zostanie uznany za zdrajcę. Przybędzie do Kolonii, gdzie znajdzie jedynie rumowisko. Wszystko zostanie zniszczone.”

Dodaje także:

„Władza okupująca rezygnuje i odchodzi, zabierając ze sobą łupy, co powoduje olbrzymie straty i z tego powodu rozpoczyna się Trzecia Wojna.”

Być może chodzi tutaj o wojska amerykańskie stacjonujące w Niemczech.

W roku 1999, Karl L. von Lichtenfels, w swej książce Lexikon der Prophezeiungen zebrał około 350 przepowiedni, po czym na podstawie wypowiedzi zgodnych ze sobą, opracował dość szczegółową wizję przyszłości Europy:

„W bliskiej przyszłości, z powodu kryzysu ekonomicznego dojdzie do poważnych zamieszek wewnętrznych, a nawet do wojny pomiędzy krajami europejskimi. We Francji i we Włoszech, po długiej i ciężkiej zimie wybuchają zamieszki, podczas których dochodzi do wypędzenia z Rzymu papieża.

Później, w lecie, armia rosyjska atakuje całkowicie z zaskoczenia Europę Środkową. NATO nie jest w stanie w krótkim czasie zorganizować obrony. Jednakże w ostatniej chwili, przy pomocy specjalnej broni, sojuszowi udaje się zatrzymać ten stosunkowo słaby (rosyjski) klin strategiczny.

Ponadto, Chińczycy łamią pakt, który podpisali z Rosjanami i atakują ich od strony Syberii. W tego rodzaju sytuacji Rosjanie zaczynają zrzucać bomby atomowe na wybrane miasta Europy i Ameryki, jednakże – jak stwierdza wielu jasnowidzów – jak gdyby kierowana ręką Boga – asteroida uderza w owym momencie w Ziemię, co powoduje wystąpienie trzęsień Ziemi, wybuchy wulkanów i tsunami”.

Również na podstawie najważniejszych przepowiedni – okres poprzedzający wybuch wojny – S. Berndt, w 10 lat później, w książce Prophezeiungen zur Zukunft Europas und reale Ereignisse” widzi w następujący sposób:

– w Europie ma miejsce wielki krach ekonomiczny;

– kontynent pogrąża się w wielkim kryzysie gospodarczym, gorszym od załamania z lat ’30 ubiegłego stulecia; nadzieje na sukces świata zglobalizowanego zawiodły; ofiary poniesione przez społeczeństwa okazały się bezowocne; zaufanie do polityków zmalało do zera, jednym słowem ma miejsce totalny kryzys demokracji, nigdy dotąd nie zaistniały w Europie;

– w tej smutnej atmosferze wybucha wojna na Bliskim Wschodzie, która zagraża całemu obszarowi, jednakże dyplomacji udaje się zażegnać niebezpieczeństwo;

– we Francji i we Włoszech sytuacja ekonomiczna jest ciężka – S Berndt twierdzi, że są to skutki upadku euro; ludzie wychodzą na ulice, strajki paraliżują kraje, a protesty stają się coraz to rozleglejsze; dochodzi do wojny domowej;

– w wojnie domowej we Włoszech bierze udział również Watykan, co powoduje, że papież postanawia uciec;

– w tym to właśnie momencie, całkowicie nieoczekiwanie, wojska rosyjskie podzielone na trzy fronty atakują Europę;

Sytuację przedstawia mapka:

NATO nie jest w stanie odeprzeć ataku, kontratak nuklearny jest zniweczony. We Włoszech, Rosjanie dochodzą do Genui na północy i do Rzymu na południu. W Niemczech, podczas ostrego starcia zostają zatrzymani na linii Renu.

W tym momencie NATO dokonuje ataku chemicznego (który przez jasnowidzów określany jest jako żółta linia) od Bałtyku (granica z Polską) po Pragę i Dunaj – chodzi o przecięcie Rosjanom możliwości zaopatrzenia wojska;

Rosjanie, pozbawieni dostaw zaprzestają ofensywy i są zmuszeni do wycofania się, co jest jednakże niemożliwe na skutek ataku chemicznego;

Mapka poniżej przedstawia miejsce końcowej i największej bitwy wojny, w pobliżu Münsteru, w Westfalii:

Rosjanie zostają pobici, Chińczycy atakują Rosję na Syberii (chodzi im prawdopodobnie o bogactwa mineralne):

W owej chwili na niebie pojawi się coś jaśniejącego bardziej niż słońce. Będzie wielkości Księżyca, wzejdzie na wschodzie i zajdzie na zachodzie. W momencie upadku meteorytu będzie słyszalny straszny dźwięk. Zaczną się tsunami.

S Berndt zestawia wydarzenia chronologicznie w swej książce i dochodzi do wniosku, że wojna w Europie wybuchnie w sierpniu.

Na podstawie:

Evento parte 0: La Terza Guerra

http://corvide.blogspot.com/2015/05/evento-parte-0-la-terza-guerra.html

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE:

 • W Watykanie od 7 do 10 czerwca odbędą się…
  .
  nieoficjalne obrady uzurpatora na tronie piotrowym i komunisty „Franciszka” z CEO 7 największych spółek petrochemicznych świata oraz żydem mafioso Larry Fink’iem, zawiadującym największym na świecie funduszem inwestycyjnym BlackRock. W sumie Franek ma do pogawędzenie z typami, jak Fink, Bob Dudley z British Petroleum, Darren Woods z Exxon Mobile, Eldar Sætre z Equinor, Ernest Moniz, zaufany Obamy. Zaproszony został także Ben Van Beurden z Dutch Shell.Jak pisze Maurizio Blondet, prawdopodobnie chodzi o rozpoczęcie nowego terroru, tj. po walce z węglem, terroru na temat ropy naftowej, pod kątem ekologicznym, pod nazwą inwestycji w klimat i do tego potrzebne jest poparcie papieża, by skutecznie prał łby głupim owieczkom.Ponadto, na zjazd grupy Bilderberg w Turynie został w tym soku zaproszony Sekretarz Stanu, kardynał Pietro Parolin.“EL PAPA” A CONCLAVE SEGRETO con LE 7 SORELLE e Blackrock, che vuole investire “sul clima” (e mons. Parolin invitato al Bilderberg)
  https://www.maurizioblondet.it/el-papa-a-conclave-segreto-le-7-sorelle-e-blackrock-che-vuole-investire-sul-clima/

 • ciekawe rzeczy

  Tylko którego roku;)

  Zgodnie z cyklami koniunkturalnymi giełda ma jeszcze dekadę wzrostów (cykle dwudziestoletnie hossy). Po spadkach na giełdzie masowy dodruk w celu ratowania gospodarki może trwać drugie tyle (jak za Weimaru). To jest chyba najbardziej optymistyczna wizja:) Najbardziej pesymistyczna, zgodnie z przepowiedniami – sierpień po odejściu Trumpa, 2020r. Obie bardzo mało realne.

 • @k4tx 21:00:47
  .
  e tam!… a wojna w Jugosławii była realna?
 • @RAM 21:14:33
  Nie no, jestem przekonany o tej wojnie. Tylko nie aż tak wcześnie, i raczej nie aż ta późno. Może 2026, albo 2030…
 • Piętka: W Polsce nie ma ludzi rozsądnych
 • @k4tx 21:57:30
  „W co się bawić, w co się bawić”…Jak już wojna na mus, to najlepiej po żniwach i po wykopkach. Jeszcze sól i zapałki, na zapas…i święte obrazy, do piwnicy.
 • @
  Zdaje się, że ogrom przepowiedni zgadza się co do tego,że Chiny zdradzą Rosję i ją zaatakują. Ale jeszcze nie teraz. 🙂
 • @Lotna 00:22:59

  „Zdaje się, że ogrom przepowiedni zgadza się co do tego,że Chiny zdradzą Rosję i ją zaatakują. Ale jeszcze nie teraz. :)”

  Trzeba chyba jednak też brać poprawkę na to, że takie „przepowiednie” mogą być sponsorowane ;-DDD
  Wiadomo w czyim interesie.

  Ale by było jakby się wydało…

  Pozdro!

 • @RAM 21:14:33

  „e tam!… a wojna w Jugosławii była realna?”

  A „przepowiednie” były? ;-(

  Szkopom nie pasowało heksagonale, to wojenkę zmajstrowały.
  Ale żeby była III światowa to trzeba w nią wciągnąć Rosję. A jej ona raczej nie pasuje, bez względu na to ilu sponsorów oddelegują do „przepowiadaczy” usraelici. W Rassiji „wizjom”, Naval(o)nym „wizjonerom”, „instytutom” mówią „NIET!”

  Mówię Ci, trzeba prześledzić nie tylko szlaki transscendentne, ale i te biegnące niegdyś i przez Ambrosiano, dzięki którym mieliśmy programy „Solidarność”, „Habemus Papam”, „Agca”, a gdzie indziej”Tian’anmen”, „Mudżahedin” itd, a ostatnio „Santo Subito”, „Majdan” i „Sowa and Friends”….
  Układa się?

  Ale dzięki za ważny wpis.
  Oczywiście 5*, ale już tak ludziów nie strasz, bo to nieładnie – potem się boją, przygnębiają i się jeszcze rozchorują.

  Ukłony

 • Co raz gorzej co raz niebezpiecznie w świecie a Polacy rozbrojeni !!!!
  Co raz gorzej co raz niebezpieczniej w świecie a Polacy rozbrojeni !!!!
  Słowianie ! rządy żydowsko-okupacyjne od 1990 r konsekwentnie !!!!
  nie pozwalają POLAKOM na posiadanie broni osobistej !!!!ŻYDOSTWO MA BROŃ ! Polak nie ma prawa posiadać broni !!!a jak jest w bratnich Czechach ?Czesi Austri zbroją się na potęgę. Po nowym roku w obu krajach lawinowo wzrosła liczba składanych wniosków o pozwolenie na broń.Na chwilę obecną w tym dziesięciomilionowym państwie jego obywatele posiadają ponad 800 tysięcy sztuk legalnej broni.

  Wielkie zainteresowanie pozwoleniem na broń jest efektem przede wszystkim ubiegłorocznych ataków terrorystycznych w Paryżu oraz sylwestrowych wydarzeń w Kolonii. W Austrii strach dodatkowo potęguje fakt, iż ciągle jest to kraj tranzytowy dla setek tysięcy imigrantów udających się do Niemiec.

  Ci, którzy nie chcą czekać na dokument, już teraz zaopatrują się w pistolety gazowe lub paralizatory. Dlatego tuż po nowym roku w wielu austriackich sklepach nie można było dostać nawet gazu łzawiącego.

  W Czechach zainteresowanie egzaminami na pozwolenie na broń jest kilkukrotnie większe niż do tej pory. O ile w przez cały ubiegły rok odbyło się zaledwie sześć takich egzaminów, to na dzień dzisiejszy ustalonych jest już 14 terminów.

  Czechów nie odstrasza nawet to, że przed kilkoma miesiącami parlament drastycznie zaostrzył przepisy dotyczące pozwolenia na posiadanie broni, dzięki czemu jest je o wiele trudniej zyskać.

  Polacy Słowinie ! nie mamy broni bo bandziory żydowsko-chazarskie w Polsce panicznie się boją buntu okradanych niewolników !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. żydostwo to odwieczny wróg Polaków

 • @k4tx 21:57:30

  „Może 2026, albo 2030…”

  Sru tu tu tu ;DDDD
  Prorok się znalazł.
  Lepiej się pomodlić.

  O właśnie! Ty i RAM 🙂 „Gdzie dwóch jest w imię Moje… ”
  I wojny nie będzie. A Wy zajmiecie się modlitwą, a nie krakaniem ;-DDDD

  Mega pozdro!

 • @1abezmetki 22:46:31

  ostatnio Jackowski mówił, że jakiś czas temu przepowiedział jakiemuś krakusowi, że go (tego krakusa) nie będzie w Polsce za 25 lat ze względu na nie dające się do życia warunki w północnej Europie. Nie wiadomo czym spowodowane.

  Także… Bunkier z grafenobetonu, zapasy żarcia i wody na 10 lat, filtracja powietrza, i na co to i po co to, jak można wyjechać do Afryki, czy Ameryki Płd (w której widział siebie w przyszłości – ogarniętej chaosem – sam Cejrowski, o czym wspominał w jednej ze swoich książek).

  @Jasiek ale to nie jest ot takie o straszenie, ci co nie wierzą i tak nie wierzą, reszta ma szansę jakoś się przygotowywać. Z grubsza większość przepowiedni mówi to samo, mniej więcej wiadomo co może grozić. Zresztą, na większość zagrożeń przygotowujesz się w ten sam sposób (zapasy, alternatywne źródła energii, ochrona przed oddziaływaniem zewnętrznym).
  Zobacz jak się amerykanie przygotowują (dobry kanał, facet wrzucił całe 4sezony doomsday preppers):
  https://www.youtube.com/channel/UCQUx2u6AMZqh2BouIRESd0g/playlists

 • @k4tx 12:22:56

  Ale jak się pomodlicie razem z Szanownym RAM-em o pokój na świecie to na pewno nie zaszkodzi 🙂

  Wielkie dzięki za link. Właśnie dzięki takim kanałom rośnie sprzedaż artykułów dla prepersów. Jak więc widać grunt to dobra „przepowiednia” – i biznes „sze krenczi” ;-DDD

  Ukłony

 • Tak,

  140 milionowa Rosja dysponująca niewyobrażalnym obszarem i takimiż bogactwami naturalnymi napadnie na 550 milionową UE związaną przez nato z 350 milionowymi Stanami, a pośrednio z Kanadą i Australią.

  Na dodatek zdolności przemysłowe (zaopatrzenie wojenne) i żywnościowe UE z, lub bez, Stanów są co najmniej dziesięciokrotnie większe niż Rosji.

  Zakładając zdobycie UE bez niemal strat własnych, to kto upilnuje podbitych i kto będzie tym wszystkim zarządzał???

  Społeczeństwo Zachodu jest mniej więcej podobnie zdemoralizowane, tylko w inny sposób jak rosyjskie.
  Jeśli Rosja miałaby już na coś napadać, to raczej na kilkunastomilionowy Kazachstan z jego niemal nie do obrony terytorium, bogactwami, i pozostałymi tam po upadku ZSRR sympatykami Rosji.

  Jeśli już Rosja koniecznie miałaby na kogoś napadać choć z minimalnym sensem, czy raczej bezsensem, to na dwudziestokilumilionową Kanadę i amerykańską Alaskę, z ich bogactwami i położeniem.
  Bo przecież i tak miałoby dojść do wojny ze Stanami.
  Zatem w kierunku ich terytorium powinni się posuwać, a nie atakować tłumy ludzi w UE, która nie zaatakuje Rosji ze względu na swoją słabość wewnętrzną.

  Rosja może przystąpić do wojny tylko w jednym wypadku.
  Bezpośredniego i nieodwracalnego zagrożenia wykonując uderzenie wyprzedzające, jak Hitler w czerwcu 1941r., no i pewnie z podobnym skutkiem ostatecznym.

  W interesie Polski leży zachowanie pokoju, gdyż w przeciwnym razie staniemy się polem nowoczesnej i niczym nie ograniczonej bitwy.
  I po prostu nas nie będzie.

 • @AlexSailor 13:37:47

  „140 milionowa Rosja dysponująca niewyobrażalnym obszarem i takimiż bogactwami naturalnymi napadnie na 550 milionową UE związaną przez nato z 350 milionowymi Stanami, a pośrednio z Kanadą i Australią.”

  Warto o tych liczbach pamiętać.

  Dzięki

 • @AlexSailor 13:37:47
  Nie raz, nie dwa razy pisałem o doktrynie wojennej Rosji.
  Jeśli z terenu Europy nastąpi prowokacja, pierwszego strzała w wykonaniu Rosji dostaną USA, nie Europa.
  Jest to logiczne jak najbardziej.
 • @k4tx 12:22:56

  „Także… Bunkier z grafenobetonu, zapasy żarcia i wody na 10 lat, filtracja powietrza, i na co to i po co to, jak można wyjechać do Afryki, czy Ameryki Płd (w której widział siebie w przyszłości – ogarniętej chaosem – sam Cejrowski, o czym wspominał w jednej ze swoich książek).”

  Sam Cejrowski powiadasz? 😉
  A czy to nie ten pan po szkole liderów?
  Czy to „widzenie siebie w przyszłości” to nie rezultat jakichś przecieków od oficera prowadzącego?
  Widzisz jak się wszystko ładnie układa?

 • @k4tx 12:22:56

  „statnio Jackowski mówił, że jakiś czas temu przepowiedział jakiemuś krakusowi, że go (tego krakusa) nie będzie w Polsce za 25 lat ze względu na nie dające się do życia warunki w północnej Europie.”

  No tak. A teraz się żyć da? Tak! Najlepiej w szarej strefie, bo ZUS i jego pochodne likwidują życie razem z gospodarkami. Wojna niepotrzebna. Ale socjalizm to nie dopust Boży tylko czyjś plan. Później niektórzy mogą mieć „wizje” że żyć się nie da. Tylko trudniej im się rozejrzeć dokoła i użyć oczu. Tak się „zawizjonowali”, że o oczach zapomnieli.

 • @lorenco 19:23:09

  „Jeśli z terenu Europy nastąpi prowokacja…”

  Kuźwa, jak mnie to usarmy w Polsce wykoleja 😦
  Dudhausery i spokrewnione pis…elstwo też.

  Pozdro!

 • @Jasiek 10:25:50

  „…nie strasz, bo to nieładnie – potem się boją, przygnębiają i się jeszcze rozchorują. „

  Gorsze jest to, że się mogą moczyć w nocy.

 • @Jasiek 10:41:05

  „Może 2026, albo 2030…”

  Pomyślne cykle koniunkturalne w Polsce XX i XXI wieku trwają średnio 21 lat.
  Jeśli uznać, że w 2015 roku rozpoczął się „pomyślny” cykl dla Polski, to powinien potrwać do około 2036 roku.

 • @lorenco 19:23:09

  „Jeśli z terenu Europy nastąpi prowokacja, pierwszego strzała w wykonaniu Rosji dostaną USA, nie Europa.”

  Rosja widzi swój interes we współpracy z Niemcami/zachodnią Europą i pozbawionym logiki byłoby z jej strony niszczenie Europy.

  Pisał już o tym Janusz Szpotański w poemacie pt. „Caryca i zwierciadło”:

  (…)
  Niszczyć swą zdobycz — kakij smysł?

  Zdzieś subtelniejszy nużen zmysł,

  zdzieś tolko moj się urok przyda!

  Atomnych nielzia nam kartaczy,

  nam nada tolko oduraczyć!
  (…)

 • @Jasiek 19:46:00
  Nie bardzo rozumiem? Czyli co, że wojna jest planowana i z tego powodu się nie przygotowujesz? Czy, że przepowiednie wojny są sfingowane i z tego powodu nie ma zagrożenia wojną w najbliższych 10-30 latach?
 • @ele 10:26:44
  „…ŻYDOSTWO MA BROŃ ! Polak nie ma prawa posiadać broni !!!
  …”
  Jak pokazały ostatnie wydarzenia, w tych 2 zdaniach zawiera się mądrość.
  Trzeba „po prostu” „IM” tę broń zabrać…
 • @AlexSailor 13:37:47

  Wszystkie przepowiednie mają taki sens, albo takie zadanie, aby wywołać w umysłach ludzkich obraz przyszłej katastrofy wojennej. Ten obraz jest potrzebny dla wywołania klimatu sprzyjającego planowanym zdarzeniom. Jak widać z przepowiedni cytowanego Niemca (a właściwie Francuza), wariant w którym Rosja atakuje Europę Zachodnią, jest faworyzowany. Chyba jeszcze kilku innych wizjonerów prorokowało w podobny sposób. W zasadzie nie ma znaczenia, czy Rosja ma jakikolwiek interes, lub może mieć powód do takiego ataku. Ważne, że intryga (szyta zresztą bardzo grubą dratwą) jest przygotowywana pod taki właśnie scenariusz.

  Kiedy w latach 60 rozpoczęto prace nad depopulacją globu kombinowano, jakby tu skłonić ludzi z doświadczeniem szaleństwa dwóch wojen światowych do tego, aby wszyscy jeszcze raz skoczyli sobie do gardeł. Nie łudźmy się – wszystkie rządy uczestniczą w tym programie, tak więc wojna niechybnie wybuchnie. Póki co pompuje się nastroje ludności – tu wprowadzi obcy element, tam wywoła kryzys ekonomiczny. Ważne, aby ludzie stracili nadzieję na poprawę swojego losu – wtedy determinacja do zabijania będzie wystarczająco silna, aby pożoga wojenna nie zgasła zbyt szybko – aby wypaliła cały arsenał wojenny (poza atomówkami strategicznymi oczywiście, bo przecież tutaj nie chodzi o anihilację). Kiedy wojna się wypali i zabierze ze sobą 500 mln istnień, pozostałe 6 mld umrze z powodu chorób i niedożywienia, wszak wspomagania cywilizacji już nie będzie, a dzisiejszy człowiek słaby jest i naszpikowany paskudztwami.
  Taki jest według mnie plan tzw Klubu Rzymskiego.

 • @35stan 20:03:25

  „Jeśli uznać, że w 2015 roku rozpoczął się „pomyślny” cykl dla Polski…”

  Oj! To jest bardzo grube „jeśli” ;-DDDD

  Obce wojska, długi, socjalizm… ach, kuźwa, trza gdzieś wpełznąć i jakoś przeczekać ;-DDDD

  Pozdro!

 • @k4tx 20:26:38

  „Czyli co, że wojna jest planowana i z tego powodu się nie przygotowujesz? Czy, że przepowiednie wojny są sfingowane i z tego powodu nie ma zagrożenia wojną w najbliższych 10-30 latach?”

  Moim zdaniem wojna jest planowana, a przepowiednie są sfingowane. Ale z planów moim zdaniem wyjdą nici. Ruscy nie dadzą się w to wciągnąć. Kryzys ich nie ruszy tylko wzmocni – jak zwykle. A ten atak na Europę to w ogóle jakiś odlot. Po co im taki atak, hę? Żeby spełnić „przepowiednię”? Wchłonąć długi? Nachodźców?
  Bezpośrednio usrael też nie odważy się ich zaatakować, bo nawet nie zdążą umrzeć zanim wyparują. Osiągną w ten sposób nową formę gazowego istnienia – bezśmiertną martwość ;-DDDD
  Koncepcja z wojną jest moim zdaniem całkiem do bani.

 • @Kruk63 22:43:40

  „Taki jest według mnie plan tzw Klubu Rzymskiego.”

  Właśnie. Taki jest plan. I pod niego szykowane są „przepowiednie”. I dlatego za żadną cenę nie należy w nie wierzyć ani nie dać się wciągnąć w żadną zawieruchę. A PiS zainstalował nam obce wojska. I to 447 „sojusznika”

 • @Jasiek 06:41:44

  Przepowiednie mówią o innej rzeczywistości niż obecnie. Ja się nie będę powtarzał, kto się interesuje ten wie.

  A w Apokalipsę Jana wierzysz Jasiek? Kościół dogorywa, niedługo wymrze sam z siebie, i się nie wypełni (prześladowania, mordy chrześcijan). Czas leci.

 • @Kruk63 22:43:40
  Czyli „klub rzymski ” ma tu być „motorem” zagłady , wszyscy poginą oprócz ludzi z tego klubu ?
  Nie wiem jak liczny jest ten klub ale po tej zagładzie będzie im chyba trochę smutno , zanudzą się na śmierć w tym swoim towarzystwie czyli też nie przeżyją , w tej sytuacji należy ufać ,że jednak zlitują się nad światem i zmienią te plany na bardziej przyjazne dla wszystkich ludzi :))))
 • @k4tx 11:51:41

  „A w Apokalipsę Jana wierzysz Jasiek?”

  Tak. I wiem, że to Bóg zadecyduje kiedy ona nadejdzie. A jak nadejdzie, to preparing nie uradzi…
  W związku z tym ważniejsza jest modlitwa.

  A co do „przepowiedni” to najlepszy był Fidel C. ;-DDDD
  Pewnego pięknego dnia wziął był i stwierdził, że spotka się z prezydentem USA jak ten będzie murzynem, a papieżem będzie ktoś z Am. Pd. – najlepiej z Argentyny ;-DDDDDD
  Jakieś niejasności? ;-DDDD
  Może zróbmy z niego wieszcza, hę?

  „Czas leci.”

  Czas ucieka – wieczność czeka 🙂

 • @puuuq 13:19:04

  „Czyli „klub rzymski ” ma tu być „motorem” zagłady , wszyscy poginą oprócz ludzi z tego klubu ?”

  Marksistowska „logika” nie takie dylematy potrafiła rozwiązać! ;-DDDDD
  A niedawno nawet Juncker i komisarze obchodzili urodziny… 😦

  Pozdro!

 • @k4tx 11:51:41

  „Przepowiednie mówią o innej rzeczywistości niż obecnie.”

  Rzeczywistość jest jedna. Religia jest jej częścią. Prorocy mogą być fałszywi. Bóg jest wszechmocny.

 • @Jasiek 13:26:35

  Na komenty od rzeczy to widzę masz czas, ale przeczytać jedną drugą przepowiednię to już ci szkoda.

  Jaka rzeczywistość była 25 lat temu? Gdzie były Chiny? Jaka rzeczywistość była 35 lat temu?

  Po co Apokalipsa (jaki jest sens istnienia Apokalipsy Jana), po co (Mt 24):
  13 Ale kto wytrwa+ do końca, ten zostanie wybawiony.+
  43 „Ale wiedzcie to jedno, że gdyby gospodarz wiedział, o której straży przyjdzie złodziej,+ czuwałby i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. 44 Dlatego i wy okażcie się gotowi,+ gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

  Po co człowiek żyje? Żeby klepać zdrowaśki? Do roboty też nie idziesz bo Bóg da? Prepping to i gwarantowana spokojna starość niezależnie od ZUSu i polisa na życia, realna, już nie mówiąc o kryzysach, hiperinflacjach (przez ostatnie 100 lat mieliśmy w Polsce 3 resety oszczędności ludu, choć ostatni faktycznie dość lajtowy). Na samym trzymaniu żywności można zarobić spokojnie 5% rocznie, dużo więcej niż na lokacie. Na modlitwy to będzie czas jak zaczną bomby spadać.

  https://www.strategic-culture.org/news/2018/06/06/nato-sabre-strike-exercise-scaring-russia-with-multiple-war-games-unparalleled-scale.html

 • @Jasiek 09:48:30
  Mam na myśli przepowiednie, które powstały na długo zanim Chiny zostały zamkniętym, nic nie znaczącym w skali światowej, komunistycznym państwem, a tym bardziej Chinami będącymi potęgą gospodarczą, więc może niekoniecznie są (były) te przepowiednie sponsorowane w czyimkolwiek interesie.

__________________________

Za; https://ram.neon24.pl/post/144040,iii-wojna-swiatowa-w-sierpniu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bilderberg, Franciszek, III Wojna Światowa?, KARY BOŻE, KOŚCIÓŁ KATOLICKI, KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Zagłada polaczków zbliża się wielkimi krokami…

 1. kojak pisze:

  To wszystko jakies absurdalne ! To nie Rosja stanowi zagrozenie tylko zydowscy agresywni hitlerowcy z Usraela co widac razaco golym okiem. Walecznosc Rosjan jest nieporywnywalina ze zgnilkami i i smieciami z zachodu przezartym zgnilzna moralna do dna ! To ZE Polska ucerpi w przyszlej wojnie nie ukrywaja tego zydowscy hitlerowcy z Usraela ! Mowia oni otwarcie ze przyszla wojne zamierzaja rozegrac w Polsce ! Polscy debile i idioci ulegli juz calkowitej debilizacji i ciesza sie z obecnocsi zydowskich zbrodniarzy i bandytow z Usraela ktorzy juz calkiem oficjalnie okupuja Polske jako kraj podbity ! Na jego terenie zydowski zbrodniarz moze zabic Polaka, pobic go gwalcic kobiety rozjezdzac ludzi na pasach ! Na terenie Polski Zapewnil to im zydowscy kryminaliasci i bandyci z PPYYYSSS ! Ojciec Klimuszko mowil ze Polska wyjdzie zwyciesko z przyszlej wojny a zydowskie bandziory i kanalie z tzw Zachodu doznaja istnego kataklizmu !

Możliwość komentowania jest wyłączona.