Morderstwo Andrzeja Leppera – 05-08-2011

Andrzej Lepper był jedyną osobowością polityczną z Polski, która swoją odwagą i obroną interesów Polski, zyskała szerokie uznanie w Unii Europejskiej, także u przeciwników jego linii politycznej. Zamieszczony poniżej film to potwierdza. Publikujemy zestaw artykułów  i komentarzy na temat jego śmierci.  / Redakcja KIP

Dzisiaj mamy 8-mą rocznicę tej zbrodni.

Zbrodni, której by nie było, gdyby ten odważny zwykły rolnik nie walczyłby o Nas – o Polaków.

Jego walka o wszystko co Polskie i prawdziwą Polską rację stanu. skończyła się dla niego tragicznie.

Najpierw latami był wyśmiewany i poniżany na wszelkie możliwe sposoby.

Później przemilczany, a gdy część Polaków wybrała go na swojego przedstawiciela w sejmie podstępem przez jarosława kaczyńskiego zwalczany.

Tym razem w najbezczelniejszy sposób: z jednej strony udając „przyjaciela”/koalicjanta, a z drugiej fabrykowaniu fałszywych dowodów przestępstw przeciwko niemu.

Gdy i to się nie powiodło jego prześladowcom pozostał już tylko krok ostatni a zarazem ostateczny:  ZABIĆ.

 

I niestety „udało im się”

Andrzej Lepper został jakby się oprawcom wydawało uciszony raz na zawsze poprzez zabicie go w dniu 05-08-2011 roku w jego biurze, symulując jego samopowieszenie się.

Na wszelki wypadek zleceniodawcy zadbali o to, aby sprawa była jak najszybciej zamknięta, a jakikolwiek dowód nie tylko na morderstwo,

ale i jego wiedzę o ciemnych interesach (najprawdopodobniej czołówki PIS’owców) nigdy nie ujrzała światła dziennego

A wiedzy ŚP. Andrzeja Leppera jego oprawcy boją się do dziś dnia.

Wystarczy tylko przypomnieć że nadal są „prześladowani” ludzie z nim związani którzy mogliby mieć na te tematy jakąkolwiek wiedzę.

Nieżyjący:

Wiesław Podgórski – jego były doradca

Ryszard Kuciński i Róża Żarska – adwokaci Leppera u których ponoć Lepper zdeponował ważne informacje na temat ludzi, z którymi współpracował

Czy osadzony w więzieniu Piotr Tymochowicz – pod ewidentnie sprofanowanymi zarzutami, lecz takimi jakie bywają podstawą samosądów w więzieniach – i pewnie taki może i był tego zamysł.

A może nie odnaleziono rzekomo skradzionego słynnego notesu Leppera i chcą z Tymochowicza wydusić gdzie on jest? 

Tak czy siak Lepper nie żyje a opinia publiczna do dziś dnia nie ma pojęcia DLACZEGO ???

Jedyne co jest pewne to to, że nie popełnił samobójstwa, oraz to że miał „na pieńku” z jarosławem Polskę zabawem – a czy to na TYM PIEŃKU położył swoją głowę może kiedyś się dowiemy.

Jedno z wystąpień tego „chama ze wsi” – który inny z tzw. „Polskich polityków” odezwał się tak konkretnie i…. z jajami?

PS:

Obecnie na dniach mieliśmy kolejne „samobójstwo” osoby która nie tyle oskarżała, co zeznawała przeciwko głośnemu układowi przestępczo/PIS’owsko/politycznemu na Podkarpaciu

Czy Dawida Kosteckiego odwiedził w nocy ten sam Seryjny Samobójca?

Dla przypomnienia oraz jako „ciekawostkę” podam iż Kostecki ponoć powiesił się: NA LEŻĄCO

Jak tego dokonać nie mam zielonego pojecia – lecz PIS’owskie służby wiedzą

Spoczywaj w pokoju Andrzeju

WYBRANE KOMENTARZE

@Repsol 22:49:26

„Mosadu długie rączki .Pozdrawiam że o dr. Ratajczaku wspominać nie wolno”
Mośki?

Zastanawiam się jak to w ogóle możliwe, że nasze służby pozwalają na panoszenie się innych w Polsce.
Przecież na załatwienie tej sprawy na pewnym poziomie nie potrzeba żadnego wyroku sądu.
Sam nie wiem co myśleć.

Jasiek 05.08.2019 05:34:43

@Janusz Kamiński 07:26:00

No wstyd…
…tak deprecjonować największego, nie kwestionowanego, bezkompromisowego obrońcy Polskiego interesu Narodowego.

Nie znam innego polityka który by w ważnych dla Polski sprawach nie stawał okoniem wobec zdradzieckich działań solidaruchów i to na wszystkich obszarach (gospodarka, rolnictwo, finanse, polityka zagraniczna, przestępczość).

Ta wypowiedź pokazuje czyje interesy reprezentuje Kamiński janusz Pan.
Gdy w Polsce wybuchnie demokracja Janusz czmychnie z kraju cichaczem … do swoich.

Oscar 05.08.2019 08:35:49

@Jasiek 05:34:43

Czym się naraził mordercom (zleceniodawcom) Lepper ?
Ogólnie widać trynd…
Każdy kto nie deklaruje się jako wróg Rosji jest do brutalnego odstrzelenie na scenie politycznej.
To widać po losach wszystkich tych, którzy nie popierają idiotycznej prymitywnej propagandowej nagonki na Rosję.
Kto walczy z Rosją o władzę nad światem wiemy…
I to jest główna linia frontu… a mafia która walczy o władzę nad światem traktuje to jak wojnę, a na wojnie nie toleruje się zwolenników pokoju z wrogiem.

I to moim zdaniem są fundamenty tych wszystkich politycznych zbrodni mafii oraz jej sługusów.

Lepper był otwarty, prosty, uczciwy i to była jego słabość… zabili go bo nie krył swoich poglądów o pokojowej współpracy ze wschodem (ten fakt definiuje jakość „demokracji” solidaruchów)… zresztą wszyscy to już wiedzą nawet Januszek pan.

Oscar 05.08.2019 08:48:50

@Janusz Kamiński 07:26:00

Teoretycznie wszystko jest możliwe. Lepper byłby w tym przypadku przeszkodą przy sprawowaniu władzy przez tandem TW Balbina i TW Oskar. Balbina to chazarska rodzina siepaczy stalinowskich Wilhelma i Henryka Świątkowskich, a Oskar to ,,rodzimy” – bełchatowski szczep chazarski. Tylko że oboje wysługują się USrAelowi, nie wiem więc czy są na rękę Rosji.
Czyli to raczej kierowanie podrzeń na ślepy tor.

Oracz 05.08.2019 08:52:17

@Oscar 08:48:50

No zapomniałem wspomnieć o Panu Piskorskim… który jest szykanowany jawnie, brutalnie z tego samego powodu… za co serdecznie Pana Piskorskiego przepraszam.

Oscar 05.08.2019 08:52:43

@Oscar 08:52:43

Z tego co pamiętam, M. Piskorski był obserwatorem na Krymie w czasie referendum dotyczącym aneksji Krymu do FR. To bardzo nie podobało się władzom naszego kraju. Podejrzewam, że jego obecność jako obserwatora mogła zaprowadzić go do aresztu.

zbig71 05.08.2019 09:51:09

@Janusz Kamiński 10:06:21

No ten Januszek Pan mnie tropi, gada jak śledczy z NKWD albo gestapo albo innego CIA.
Powiem niech wie … Lepper nie był moim znajomym ale zawsze ceniłem jego szczere i trafne wypowiedzi… oraz odwagę.

Zapisz to w mojej karcie osobowej którą zapewne prowadzisz..
nie wnikam na czyje zlecenie i za jakie pieniądze.

Oscar 05.08.2019 12:18:25

@ Autor – 5*

O śmierci Andrzeja Leppera, TV Grodno, 8.09.2011 – https://www.youtube.com/watch?v=eJs0XUiIamY

Rzeczpospolita 05.08.2019 20:59:30

Opublikowano za: http://989f0e648.neon24.pl/post/150053,05-08-2011-morderstwo-andrzeja-leppera

 

Tak wygląda grób Leppera w 8 rocznicę śmierci Te SZCZEGÓŁY robią wrażenie

Autor: Cezary Pecold Andrzej Lepper

5 sierpnia 2011 roku Polską wstrząsnęła straszliwa wieść. Andrzej Lepper został znaleziony martwy w warszawskim biurze partii. Zdaniem śledczych wskutek depresji popełnił samobójstwo, ale oficjalna przyczyna śmierci szefa „Samoobrony” nie przekonuje wszystkich. Niektórzy wprost twierdzą, że został zabity. Dlaczego? Bo wiedział za dużo… Dziś przypada 8. rocznica jego śmierci. Niespełna dekadę po tragicznych wydarzeniach, bliscy i przyjacielskie pamiętają o Andrzeju Lepperze. Świadczy o tym grób na cmentarzu w Krupach (woj. zachodniopomorskie).

Niewielki cmentarz parafialny we wsi niedaleko Darłowa odwiedzą dziś ludzie z całej Polski. Już z samego rana na schludnym czarnym grobowcu, w którym spoczął w sierpniu 2011 roku Andrzej Lepper dostrzec można było znicze i świeże kwiaty, oprócz tego na nagrobku pojawiły się akcenty patriotyczne – biało-czerwona flaga oraz mini szalik z napisem „Polska”.

Śmierć Andrzeja Leppera do dziś jest przedmiotem rozważań wielu osób. Choćby dziennikarz Wojciech Sumliński, powołując się na informacje jednego z funkcjonariuszy ABW twierdzi, że polityk miał być w posiadaniu informacji, które zrujnowałyby kariery ważnych polityków. Współpracownicy szefa Samoobrony wielokrotnie podkreślali, że nie miał on powodów, by targnąć się na własne życie. Miał być za to szantażowany.

***

Być może nadszedł czas, by prokuratura wróciła do sprawy śmierci Andrzeja Leppera. Dziwne interesy i jeszcze dziwniejsze znajomości, polityczny upadek i kłopoty finansowe. W tle zaś wielka teoria spiskowa pobudzająca wyobraźnię. Czy człowiek, który zdobył szczyty władzy, skończył jako zdesperowany samobójca? (…) Czy rozwiązaniem zagadki jego tajemniczej śmierci są niejasne interesy, które próbował prowadzić? A może wszedł w posiadanie informacji, które nigdy nie miały trafić w jego ręce? – mówił zaś jakiś czas temu dziennikarz i autor głośnego dokumentu „Tylko nie mów nikomu” – Tomasz Sekielski.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/tak-wyglada-grob-andrzeja-leppera-w-8-rocznice-smierci-wzruszajace-zdjecia-aa-srH1-whHS-2qpV.html

Lepper zabity na zlecenie? Chodziło o afery z udziałem znanych polityków?

Mimo że od śmierci Andrzeja Leppera minęło już osiem lat, nie cichną rozmaite spekulacje na temat tego, co tak naprawdę wydarzyło się 5 sierpnia 2011 roku. Wciąż nie milkną echa wypowiedzi jego wieloletniego współpracownika Sławomira Izdebskiego, który dwa lata temu w wywiadzie dla Telewizji Republika powiedział, że śmierć Leppera była w rzeczywistości „zabójstwem na zlecenie”. – Możemy się domyślać kto go zabił, ale nikt tego nie wie na pewno – dodaje.

– O to jak zginał Andrzej Lepper, trzeba by zapytać osób, które to widziały. Chyba mało kto wierzy, że mógł sobie odebrać życie. Jego długi wykorzystano jako pretekst. To nie była śmierć samobójcza. Trzeba było czasu na analizę wielu sytuacji. Jest wiele rzeczy, które prokuratura musi wyjaśnić. Wstrzymano sekcję zwłok, nie wykonano jej natychmiastowo. Większość tych ”samobójstw” to najprawdopodobniej podanie ofiarom Pavulonu, który odbiera wszelkie możliwości ruchu. To okropna śmierć. Wykrycie tej substancji w ciele jest możliwe tylko 24h po fakcie – mówił w Telewizji Republika Sławomir Izdebski, wieloletni współpracownik Andrzeja Leppera. Jego zdaniem lider Samoobrony nie popełnił samobójstwa.

– Andrzej Lepper miał wiele informacji, które wstrząsnęłyby wymiarem sprawiedliwości, miał ujawnić szokujące dokumenty Jarosławowi Kaczyńskiemu. Te dokumenty zostały skradzione. Następnie jego prawnik, który posiadał kopie, również został zamordowany (…) Andrzej Lepper miał materiały, które mogły skompromitować Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska. Do dnia dzisiejszego nie została ujawniona umowa z Gazpromem, którą podpisał Waldemar Pawlak. Kulisy spotkań, poza granicami naszego miasta ze stroną rosyjską również posiadał Andrzej – podkreśla Izdebski.

Współpracownik Leppera zwrócił uwagę na szereg wątpliwości, które jego zdaniem nie zostały wzięte pod uwagę podczas śledztwa, a które mogą mieć kluczowe znaczenie dla wyjaśnienia sprawy. – Andrzej nigdy nie otwierał okna, nie znosił bałaganu, był pedantem. Nagle w dniu jego śmierci okna są otwarte, wszędzie jest syf i brud. To jest niemożliwe! Rusztowanie obecne w dniu śmierci, było postawione pod oknem Leppera. Nie miało to sensu, ponieważ remont był zakończony. W momencie jego śmierci wyłączony został monitoring, wydano komunikat, że nie było prądu, ale prąd był! Działała lodówka, programy na komputerze. Dlaczego sejf został otwarty? – pytał Izdebski.

Jego zdaniem, śmierć Leppera była w rzeczywistości „zabójstwem na zlecenie”. – Możemy się domyślać, kto go zabił, ale nikt tego nie wie na pewno. To morderstwo było zlecone. Czas pokaże, wystarczy ustalić, kto był w łazience z Andrzejem Lepperem. Chodziło o biznes. Dokumenty, które on posiadał, wysadziłyby PO na wieki wieków. Posiadał wiedzę o największych aferach – dodaje.

Ciało Andrzeja Leppera znaleziono osiem lat temu w warszawskim biurze jego partii – Samoobrony. Prokuratura nie ma wątpliwości, że Lepper popełnił samobójstwo przez powieszenie. Śledczy umorzyli śledztwo w sprawie śmierci szefa Samoobrony, bo nie stwierdzili, aby ktokolwiek nakłaniał, bądź udzielał mu pomocy w targnięciu się na własne życie.

Decyzję o umorzeniu śledztwa przesądziły opinie biegłych m.in. z zakresu badań biologicznych, których wyniki nie wskazują, aby do zgonu przyczyniły się działania, bądź zaniechania, osób trzecich. Na sznurze, na którym powiesił się Andrzej Lepper, nie znaleziono śladów DNA innych osób.

Śmierć Leppera. Co robił wtedy jego współpracownik?

Lepper chciał przed śmiercią spotkać się z Kaczyńskim. Chodzi o tajne dokumenty

Wieloletni współpracownik Andrzeja Leppera uważa, że śmierć wicepremiera i przewodniczącego Samoobrony była zabójstwem na zlecenie.

Zdaniem Izdebskiego Lepper nie popełnił samobójstwa

– Możemy się domyślać kto go zabił, ale nikt tego nie wie na pewno. To morderstwo było zlecone – mówi Izdebski

Andrzej Lepper był w posiadaniu tajnych dokumentów?

– Andrzej Lepper miał wiele informacji, które wstrząsnęłyby wymiarem sprawiedliwości, miał ujawnić szokujące dokumenty Jarosławowi Kaczyńskiemu. Te dokumenty zostały skradzione. – tłumaczy Izdebski.

Andrzej Lepper zmarł 5 sierpnia 2011 roku

– To nie była śmierć samobójcza. Trzeba było czasu na analizę wielu sytuacji. Jest wiele rzeczy, które prokuratura musi wyjaśnić – komentuje Izdebski.

Jacek Balk / KFP

– Większość tych ”samobójstw” to najprawdopodobniej podanie ofiarom Pavulonu, który odbiera wszelkie możliwości ruchu. To okropna śmierć. Wykrycie tej substancji w ciele jest możliwe tylko 24h po fakcie – mówi dla Telewizji Republika Sławomir Izdebski.

Autor: bcm, telewizjarepublika.pl

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/izdebski-o-smierci-leppera-to-morderstwo-bylo-zlecone/m3r75q4#slajd-5

Prawda o morderstwie Andrzeja Leppera!

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI ANDRZEJA LEPPERA!

Jesteśmy na POLfejsie. Prosimy o udostępnianie tego materiału dla innych

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, APELE - KOMUNIKATY, Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Morderstwo Andrzeja Leppera – 05-08-2011

  1. kojak pisze:

    Andrzeja Leppera zamordowaly zydowskie syjonistyczne szwardrony smierci zlozone z zawodowych mordercow sposrod sluzb specjasnuch ! Nie tylko on padl ofiara tych zbrodniarzy ! Zostalo zamordowanych co najmniej kiladziesiat ! Polska jest ewenementem w skali swiastowej (TAK, TAK !!!) gdzie ludzie sa masowo mordowani,bandyci z tzw prokratur natychmiast tuszuja kazdy mord !( Trzcinska ,Poreba Petelicki ,sKAlski i mase iinnych gdzie widac lapska zbrodnirzy na odleglosc ) W sprawie Sp .A Leppera kryminalisci z tzw prokura|tur juz po kilku godzinach wiedzieli ze popelnil samobOjstwo ! Smierdzi to ODRAZAJCYM KRYMIKNALNYM MATACWEM NA ODLEGLOSC ! Zarowno bandyci z PELO jak i bandyci z PPYYSS byli mocno zainteresowani aby wyeliminowc Leppera z dzialanosci politycznej poniewaz burzyl on kryminalny zydowski uklad o rzekomej wladzy i opozycji ! Bandyci z PPYYSss juz wczesniej za pomoca bandyty Kaminskiego sfabrykowali falszywe dokumenty aby wsadzic Sp.Leppera do wiezienia ! Kanalia Duda w sposob jawnie kryminalny nie dopuscil zeby kanalia Kaminski poszedl do wiezienia ! Dzis jest on PODWOJNYM MINISTEREM !!! OczywisciE Kaczynski doskonale wiedzial o jawnie kryminlnej sprawie Kaminskiego !

Możliwość komentowania jest wyłączona.