Pracownicy Muzeum twierdzą że Piotr Cywiński cierpi na tak nasiloną chorobę alkoholową, że nie jest w stanie pełnić obowiązków.

Serce pęka, jak widzimy, co się wyprawia na największym Polskim  Cmentarzu –  Nekropolii Najlepszych  z Najlepszych Synów i Córek Narodu Polskiego – Ofiar hitlerowskich Niemiec – miejscu,  świętym dla każdego Polaka, które powinno być otoczone największą czcią … m.jasińska

__________________________

Sprawa przykra i delikatna ale trzeba ją w końcu podjąć ze względu na miejsce- KL Auschwitz. 

Pracownicy Muzeum twierdzą że Piotr Cywiński cierpi na tak nasiloną chorobę alkoholową, że nie jest w stanie pełnić obowiązków.

Muzeum podlega bezpośrednio pod Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego sprawującego nadzór. Nie chodzi o to,  żeby temu człowiekowi robić krzywdę,  ale obecna sytuacja nie może trwać dalej. Należy Pana Cywińskiego zapytać otwarcie czy stan zdrowia umożliwia mu pełnienie obowiązków

Zdjęcie zostało wykonane przed „Ścianą Straceń” w czasie obchodów rocznicy I transportu więźniów do KL Auschwitz.

 

Po TT na temat P.Cywińskiego przyszły twity z „przestrogami” z kont związanych z @michalcharzynsk

i od niego samego. Charzyński od roku 2001 jest dziennikarzem „Faktów i Mitów” – gdzie pisze morderca ks. Popiełuszki G. PIOTROWSKI.

Należy pogratulować @PiotrGlinski że dyrektor Muzeum które jest pod jego bezpośrednim nadzorem,  ma tak oddanych i obrońców. Wydawcą „Faktów i Mitów” jest „Błaja news sp.z o.o.” gdzie prezesem jest R. Kotliński aresztowany w 2016 za podżeganie do zabójstwa.

Bliższe informacje na temat twórczości mordercy ks. Popiełuszki G. Piotrowskiego piszącego pod pseudonimami „Dominika Nagel” i „Anna Tarczyńska” w tygodniku „Fakty i Mity” można znaleźć w poniższym artykule rp.pl/artykul/751368… Życiorys R. Kotlińskiego” pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kot…

________________

komentarze;

@MBalawelder

dostał od Sellina nagrodę za wzorowe pełnienie obowiązków

„Najwyższe standardy dbania o pamięć”. Jarosław Sellin gratuluje Piotrowi Cywińskiemu

Niezgodę na nieludzką politykę nienawiści wyraża działalność muzeów martyrologicznych – strażników bolesnej przeszłości. Największym z nich jest Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau.

Dyrektor Muzeum Auschwitz Piotr Cywiński został uhonorowany Orderem Narodowym Legii Honorowej – najwyższym odznaczeniem nadawanym przez państwo francuskie. Uroczystość odbyła się 17 stycznia w ambasadzie Francji w Warszawie. Poniżej publikujemy list od wiceministra kultury i dziedzictwa narodowego Jarosława Sellina odczytany podczas tej uroczystości:”

„Najwyższe standardy dbania o pamięć”. Jarosław Sellin gratuluje Piotrowi Cywińskiemu

***

@MBalawelder

Nikt nic nie wyjaśni…  PiS oddał żydom Auschwitz – widziałem jak się ściskali z nim na rocznicy wyzwolenia – Polacy mogą co najwyżej sobie poprotestować pod bramą i dostać zarzuty za napisy na autach – widziałeś ? była głośna akcja – zarzuty prokuratorskie za napis

***

@JustynaG15

________

Opr. m.jasińska za; źródło Twitter j.w. –

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AIPAC - „LOBBY”, ANTYPOLONIZM, Auschwitz, Holokaust, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, Miejsca Męczeństwa Polaków, NEKROPOLIE POLSKIE, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Uncategorized, Ustawa 447 i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Pracownicy Muzeum twierdzą że Piotr Cywiński cierpi na tak nasiloną chorobę alkoholową, że nie jest w stanie pełnić obowiązków.

  1. majk koszyk pisze:

    Hm… jakie to typowe dla przedstawicieli „anty kultury”

  2. Sł Do pisze:

    Podobno nie można przychodzić do pracy pod wpływem alkoholu. Za to grozi dyscyplinarka. Ale nie wszystkim. Ciekawe standardy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.