Statek na ratunek uchodźcom wypłynął ze Szczecina … !!!

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/ Archiwum]

Będziemy mieli własny import z Morza Śródziemnego … – 500+plus+uchodźcy –  #PIS#dobrazmiana  – m.j

Ocean Viking w Szczecinie został przebudowany ze statku offshorowego na ratunkowy – to kolejne informacje o jednostce, która wypłynęła ratować uchodźców u wybrzeży Libii.

„SOS Mediterranee” i „Lekarze bez Granic” rozpoczynają pierwszą od kilku miesięcy akcję na Morzu Śródziemnym, a służy do tego statek, który od kilku miesięcy stał na Odrze, od 19 kwietnia do 18 lipca. Przez ten czas pływający pod norweską banderą Ocean Viking przechodził remont w szczecińskiej stoczni NSS. Chodziło o zmianę przeznaczenia jednostki z offshorowej na „szpital na wodzie”.

Jak poinformował nas agent statku, firma STT Consulting, Ocean Viking zyskał w Szczecinie „moduł medyczny” i kontenery mieszkalne nawet na 300 osób. Po kilkumiesięcznych pracach przy Nabrzeżu Odra Nowe na wysokości ulicy Dubois statek wypłynął w kierunku Danii. Stamtąd ruszy na Morze Śródziemne, gdzie „SOS Mediterranee” i „Lekarze bez Granic” będą starali się ratować uchodźców z Libii. Trwa tam wojna domowa.

___________

2019-07-23

Za; https://radioszczecin.pl/1,392069,statek-na-ratunek-uchodzcom-wyplynal-ze-szczecin

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, imigracja, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Uncategorized i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Statek na ratunek uchodźcom wypłynął ze Szczecina … !!!

  1. kojak pisze:

    PIS ,PIS ? Bardziej niz PIS beda palii z zachwytu lajdaki i gnoje z tzw ZYDOEPIKOPATU ! Juz kiedys darli mordy jak to byloby wspaniale zwozic kolorowych samolotami do Polski ! Teraz bedc darli ryje w nieboglosy jak to milie goscic kolorowych nierobow i czesto zwyczajnych bandytow !! Pierwszy odezwie sie kompletnie zdegenerowany antypolski lajdak abp Polak ! TA kreatura budzi skrajna odraza. Inne koszerne zdegerowane antyplskie mendy z ZYDOEPISKPATU blyskwicznie do niego dolacza ! Ten ZYDOEPISKOPAT coraz bardziej przypomina zdrajcow z czasow stanislawowskich kiedy lajdakow w fioletowych sukniach przykladnie publicznie wieszano jako zdrajcow ! Kosakowski ,Masalski, Soltyk to symbole powieszonych fioletowych bydlakow ! Prymas Poniatowski ( brat krola ) otrul sie zeby go nie powieslili !!! !

Możliwość komentowania jest wyłączona.