Ojciec Rydzyk przestrzega PiS. „Gdzie macie dobrą zmianę? Pan Jezus tego uczy?”

Ojciec Tadeusz Rydzyk zwrócił uwagę na misję TVP.

O. Tadeusz Rydzyk krytykuje promocję grzechu, do jakiej ma dopuszczać się TVP. Według redemptorysty PiS poprawiło sytuację materialną Polaków, ale zaniedbuje pozytywny wizerunek prawdziwej rodziny.

Do kościoła chodzicie i was Pan Jezus tego uczy? Trzeba to naprawić! Telewizja powinna pokazywać prawidłową rodzinę, pokazywać normalność.

– Gdzie macie dobrą zmianę? Dobra zmiana to nie tylko, żeby praca była, nie tylko, żeby finanse dobrze grały, nie tylko, żeby był 500 plus – choć Bogu dzięki i za to chwała, za pochylenie się nad potrzebującymi. Ale gdzie jest duch? Dlaczego ci, którzy mówią o dobrej zmianie nie dbają o ducha? Do kościoła chodzicie i was Pan Jezus tego uczy? Trzeba to naprawić! Telewizja powinna pokazywać prawidłową rodzinę, pokazywać normalność. Nie nazywajmy się konserwatystami! To normalność, a nie konserwatyzm – ostrzegał dyrektor Radia Maryja rządzących na antenie „Rozmów niedokończonych”. W studiu Telewizji Trwam w audycji brał udział Bartosz Kownacki z PiS.

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest poruszony wizją szerokich wpływów ideologii gender, która jest niezwykle popularna w Niemczech i w Holandii. Duchowny krytykował przede wszystkim samorządowców, związanych z obozem opozycji. – Cały czas idzie to do nas, idzie to „sączenie”, szokowanie nas najgorszymi bluźnierstwami. Na Pomorzu w Gdańsku promował to zamordowany, były prezydent Adamowicz. Nie bójmy się powiedzieć prawdy. Adamowicz wytaczał nam procesy za prawdę. Sądy kazały nam go przepraszać za to, że ludzie byli wyrzucani na bruk. Pamiętam programy „Interwencja” w TV Trwam i człowieka, który mówił, że został usunięty z mieszkania. On stał się bezdomnym, najpierw zmarła jego żona, a później on – podkreślił redemptorysta.

Dyrektor Radia Maryja i Telewizji Trwam zastanawiał się, jak zachowa się PiS w stosunku do narastającej popularności ideologii gender. – Czy nie są też tak stojący z boku, żeby być poprawnym politycznie, by tak Panu Bogu ogarek i diabłu świeczkę? Nie wiem, czy nie jesteśmy tacy. Warto się temu przypatrywać – zaznaczył o. Rydzyk.

To jest obliczone w sposób faryzejski. Oni mówią, że są tolerancyjni, że są za prawami, ale właśnie tak traktują religię.

Według kapłana, władze Warszawy celowo osłabiają wiarę katolicką, choćby w szkołach. – Zobaczmy na to, co jest w Warszawie, jakie tam jest osłabianie katolików! Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski chce, by była tylko jedna godzina tygodniowo religii w szkołach. W dodatku na pierwszej i ostatniej lekcji, czyli po prostu – żeby nikt nie przychodził. Ile już razy bywa tak, że religia jest o godz. 7.00 rano? Który z uczniów przyjdzie? To jest obliczone w sposób faryzejski. Oni mówią, że są tolerancyjni, że są za prawami, ale właśnie tak traktują religię – krytykował samorządowców PO.

Przy okazji, o. Tadeusz Rydzyk odniósł się do filmu „Tylko nie mów nikomu” Tomasza Sekielskiego. – Ile rodzin jest rozbitych, ile zapracowanych rodziców, często te dzieci zostają same. Jak nie będzie prowadzenia do Pana Jezusa, to jakie będą sumienia ludzi? Będzie „Róbta co chceta”, „hulaj dusza, piekła nie ma”. A Kościół? To klechy, to pedofile i bandyci. Chociażby te filmy Sekielskiego, nagłaśnia się, też rzeczywiście twórca nie wiadomo jaki. Pedofilia w kościele… – zastanawiał się dyrektor Radia Maryja.

Posłuchaj „Rozmów niedokończonych” Telewizji Trwam

______________

GW

https://www.salon24.pl/newsroom/971624,ojciec-rydzyk-przestrzega-pis-gdzie-macie-dobra-zmiane-pan-jezus-tego-uczy

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Gender, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PROTESTY przeciw NWO, Uncategorized i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Ojciec Rydzyk przestrzega PiS. „Gdzie macie dobrą zmianę? Pan Jezus tego uczy?”

  1. kojak pisze:

    o.Rydzyk ? On jest przeciw a nawet za ! Wystarczy ta radiomaryjna szczekaczke wlaczyc o 13 a mozna zostac porazony pradem od tego hitlerowskiego belkotu Zydow z PPYYSS ! i sliniacego sie obrzydliwie ksiedza prowadzacego wchodzacego zydowskim lajdakom z PPYYSS zwyczajnie w tylek ! Jedna wielka obrzydliwosc ! Juz nie moge tego zydohitlerowskiego belkotu Zydow o 500 plus sluchac ! Kwota wolna od podatku zydowskich bydlakow z PPYYYSS jest najnizsza w Europie ! Zydowscy bandyci z PPYYYS nie podyzaszaja jej od 15 LAT !!! Jednych zydowscy bandyci okradaja ,zeby drugim rzucic ochlapy ktore wczesniej zwyczajnie ukradli normalnym ludziom ! Poziom sily nabywczej za bandytow z PPYYS jest prawie na koncu Europy ! Poziom plac za zydowsdch bandytow z PPYYSSS tez prawie na koncu Europy ! Kwota wolna od podatku u zydowskich bandytow z PPYYYSSS najnizsza w Europie i jedna z najnizszych na swiecie ! W Nepalu kwota wolna od podatku …. 12.500 zl u zydowskich bandytow 3.OOOzl ! Zydowski posel z PPYYSS ma kwote 30.000 zl: !!! W Czechach 25.000 zl. w Wielkiej Brytani ponad …… 60.0000 zl !!! Polacy potrzebuja prawdziwych godnych plac nie zydowskich smierdzacych ochapow ktore zydowstwo im rzuca udajac dobrego wujka !

Możliwość komentowania jest wyłączona.