Z kronik ubogacania Europy: Imigranci zmienili rzymski kościół w narkotykową melinę!

Narkotyki – zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com

Włoska policja aresztowała pięciu pochodzących z Afryki imigrantów.

W jednym z rzymskich kościołów urządzili melinę, w której szykowali porcje narkotyków i przechowywali je.

Imigranci, z których czterech pochodziło z Gambii, a jeden z Mali wykorzystało kościół w rzymskiej dzielnicy Torre Angela przy Via delle Amazzoni jako miejsce do dzielenia narkotyków na porcje, przechowywanie ich i sprzedawanie – informuje „Il Giornale”.

Kościół był odwiedzany przez dużą liczbę imigrantów pochodzących z Nigerii, którzy przychodzili na niedzielne nabożeństwa. Bandyci udający uchodźców mieli pomagać w sprzątaniu kościoła

Zamiast tego  w pomieszczeniach kościoła i plebanii urządzili narkotykową melinę. Dzielili tam na porcje heroinę, magazynowali ją i sprzedawali.

Kiedy policjanci wchodzili do kościoła niektórzy członkowie narkotykowego gangu próbowali ukryć około kilograma heroiny. Pozostali bandyci imigranci zaatakowali w tym czasie funkcjonariuszy próbujących dostać się do budynku.

Po krótkim starciu z migrantami funkcjonariusze obezwładnili ich. Dwóch członków gangu znaleziono w toalecie plebanii, gdzie próbowali ukryć część sprzedawanej heroiny.

Sąd wydał nakaz aresztowania. Imigranci będą odpowiadali za przestępstwa narkotykowe, stawianie oporu przy aresztowaniu i napaść na policję.

_______________

| nczas.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii EKUMENIZM, imigracja, ISIS, ISLAM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Uncategorized, Włochy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.