Globalny, satanistyczny świat

Ustawa IPN, która wzbudziła tyle kontrowersji i stała się przyczyną wielostronnej nagonki na Polskę jest tylko pretekstem użytym w znacznie większej, mającej globalne znaczenie sprawie.

Wieloaspektowo zagraża ona wielu rządzącym, tym padołem łez socjopatycznym gronom i spiskom, mogąc ujawnić zbyt wiele oczywistych, lecz starannie skrywanych dotąd PRAWD.

Oto one:

1. Obie wywołane i szeroko finansowane przez satanistyczne lobby wojny światowe, były wyłącznie zainicjowane i prowadzone przez rzeszę niemiecką (zwaną Cesarstwem Rzymskim narodu Germańskiego lub inaczej Braci w Wierze w Lucyfera ).

Były one tylko częścią większego planu przejęcia kontroli nad światem, przez satanistyczne NWO. Ogłoszony przez naczelnego satanistę, masona 33 stopnia Alberta Pike plan trzech WŚ, miał doprowadzić do hegemoni satanistów nad światem.

Jest naturalnie nadal w realizacji ….

2. Sataniści satanistami, ale tak naprawdę liczył się wyłącznie globalny, korporacyjny biznes i totalna depopulacja zbyt dużej liczby biednej ludności zamieszkującej Europę oraz tej, która temu rozwojowi mogłaby w przyszłości zaszkodzić.

Wojny były jak dotąd idealną realizacją ww. celów, do tego bardzo silnie zadłużały państwa narodowe biorące w nich udział.

II WŚ miała zetrzeć w pył zbyt niewygodne tym planom żyjące ze sobą nacje Słowian i Żydów oraz liczne mniejszości.

Do realizacji tych celów użyto dwukrotnie bezrozumnych, biorobotycznych Niemców. Natomiast Interesów korporacyjnych pilnowali już inni powszechnie służący satanistycznemu hegemonowi i mamonie najemnicy, mający wiadome pochodzenie, zajmując najwyższe stanowiska w SS i na samych szczytach niemieckiej władzy.

Hitler był natomiast kolejnym satanistycznym pomiotem zawsze tego samego ROT- awirusa i naturalnie przeżył wojnę.

3. W ten sposób wymordowano setki milionów ludzkich istnień po obu stronach konfliktu, starannie i zgodnie z misternie realizowanymi satanistycznymi planami, niszcząc przy tym miejsca będące sercem dawnego narodowego porządku tych państw.

4. W tym miejscu PiS-owski pomysł ubiegania się przez Polskę o niemieckie reparacje, byłby tak naprawdę wymierzonym nie w Niemcy, które są obecnie jedynie obywatelską korporacją, spółką z o.o. realizującą swoje plany na terenie Niemiec, ale byłby ciosem w samo serce satanistycznego, globalnego przemysłowo chemicznego kartelu, który to właśnie tymi sposobami od dawna realizuje swoje satanistyczne plany przejęcia totalnej władzy, nie tylko w UE, ale i na całym świecie.

5. To dlatego miedzy innymi taki medialnie rozgrywany i stale podgrzewany rejwah, uczyniono między desperacko zgodnie żyjącymi Żydami i Polakami, bo poróżnienie nas i obrzydliwe pomawianie Polaków o liczne zbrodnie na Żydach, starłoby na proch asertywne, wspólne dążenie o wojenne odszkodowania w licznie rozgrywanych i podjudzanych wzajemnie, specjalnie ku temu celu aranżowanych konfliktach.

Tak więc za środki wszechwładnego kartelu uczyniono między Polakami i Żydami, zarzewie wzajemnego gniewu i nienawiści, bo to się znacznie bardziej na przyszłość opłaca, niż wypłacenie Polakom i w tym polskim Żydom reparacji za ogromne wojenne zniszczenia.

6. Znów więc wszystkie strony wojennego konfliktu wystąpiły skrycie przeciwko Polsce, Polakom, chichocząc w duchu, że doprawdy doskonale się ten spisek rozwija i to Polacy zapłacą kolejny raz, tym razem Żydom za wojenne zniszczenia i wspólny wyrządzony obu narodom przez satanistów HOLOKAUST.

7. Kolejnym aspektem tej sprawy starannie przemilczanym tym razem przez Żydów jest lista, którą IPN planuje opublikować, na której będą podane wszystkie możliwe dane osobowe wraz z pochodzeniem więziennej obsługi obozów oświęcimskich.

Ta lista, jak i wiele innych oczywistych i dalej przemilczanych powszechnie faktów, ujawnia całą obrzydliwą prawdę o bezkrytycznym, najemnym wysługiwaniu się wiadomych nacji wszechobecnej satanistycznej władzy, co do tej pory starannie przed światem i nauką ukrywano.

8. Wielu tzw. elytom tego żałosnego grajdołu łez, nadal moralnie, bezkrytyczne służącym całej tej chorej globalizacji, lucyferycznemu ONZ, UE, NWO, czarnej arystokracji, Watykanowi i kartelom wydaje się to jedynym, doskonałym sposobem na udane materialne życie, które pozwala zapomnieć o lawinowo rosnącym zjawisku wszechobecnych trucizn w wodzie, powietrzu, pożywieniu, lekarstwach, o przymusowych sterylizujących i depopulujących ludzkie stada szczepieniach, morderczych chemio i radioterapeutycznych procedurach, powszechnej łże nauce, historii, informacji i powolnym, ale stanowczym cofaniu się w rozwoju …

_____________

qrde blade

Za; https://tajemnice.robertbrzoza.pl/nwo/globalny-satanistyczny-swiat/

Ten wpis został opublikowany w kategorii GLOBALIZM, HISTORIA EUROPY, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, III Wojna Światowa?, imigracja, JUDAIZACJA POLSKI, KOMUNIZM, MASONERIA, MASONERIA W POLSCE, MOWA NIENAWIŚCI, Multikulturalizm, NATO, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, ONZ, POlska w likwidacji, Roszczenia wobec Polski, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, Uncategorized, UNIA EUROPEJSKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.