Ambasador Izraela pochwaliła zachowanie Piątka podczas meczu

Ambasador Izraela zabrała głos ws. zachowania Piątka podczas meczu

Po strzeleniu gola w meczu z Izraelem Krzysztof Piątek nie wykonał swojego słynnego gestu „rewolwerowca”. Ta kwestia nie uszła uwadze ambasador Anna Azari.

W poniedziałkowym meczu Polska wygrała 4:0 z Izraelem w meczu czwartej kolejki eliminacji Euro 2020. Bramki dla biało-czerwonych strzelili Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior.

Ambasador Azari zabrała głos ws. zachowania Piątka, który po strzeleniu bramki zrezygnował ze swojego tradycyjnego gestu „strzelania z rewolwerów”. – Krzysztof Piątek jest nie tylko znakomitym snajperem, który potrafi rozstrzygać ważne mecze (szkoda, że było to tym razem z Izraelem), jest również młodym, mądrym i wrażliwym człowiekiem, który może być fantastycznym wzorem do naśladowania. Gra fair play nie tylko na boisku, lecz także w życiu. Brawo – oceniła Azari w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Sam Piątek przyznał, że nie wykonał swojego słynnego gestu ze względu na politykę. – Mamy szacunek do każdego przeciwnika. Wiadomo, jak w Izraelu jest… polityka… I z szacunku do rywala nie robiłem „cieszynki”. Ale w kolejnych meczach już będzie – zapewnia piłkarz.

Jak jest w Izraelu? … żałosne / m.j

_______________

foto / Anna Azari / Źródło: PAP / Jacek Bednarczyk

/ Źródło: wp.pl

https://dorzeczy.pl/kraj/105684/Ambasador-Izraela-zabrala-glos-ws-zachowania-Piatka-podczas-meczu.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Holokaust, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, SPORT. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Ambasador Izraela pochwaliła zachowanie Piątka podczas meczu

  1. kojak pisze:

    PIATEK ? SMIEC ,NIE GODZIEN BYC POLAKIEM

Możliwość komentowania jest wyłączona.