Tornado i powodzie są wywołane sztucznie? Czy są to Plagi egipskie Yaweha jako jego kara na polskich antysemitach?

Tornado i powodzie są wywołane sztucznie?

Czy są to Plagi egipskie Yaweha jako jego kara na polskich antysemitach, biblijna zemsta za gnębienie Izraela w Polin?

Te nieszczęścia mają pomóc PiS w wyborach?
Pytanie nie musi być retoryczne.

Partia Prawo i Sprawiedliwość to organizacja przestępcza na usługach światowego żydostwa. Skutkiem własnych nieostrożności oraz niewątpliwego przebudzenia narodowego, PiS zaczął gwałtownie tracić poparcie wyborców i trzeba coś zrobić, aby poprawić słupki prognoz wyborczych.


W tych i jesiennych wyborach chodzi o najwyższą stawkę – totalne i ostateczne zniewolenie Polski przez żydów i zbudowanie tu już nie Judeopolnii, ale Izraela w Europie, gdzie integralną częścią tej zbrodni będzie żydowskie ludobójstwo na Polakach z równoczesną kradzieżą naszej tożsamości. Czyli nie chodzi tu jedynie o ustawę kongresu USA –just 447 i 300 miliardów dolarów w tle, które szybko urosną do 500 miliardów.

Tu ogóle nie chodzi o pieniądze!!!

Polska ma być częściowo Izraelem, a częściowo judeopolnią. W tym zbrodniczym teatrze obecni żydzi u władzy podający się za Polaków zaproszą żydów z Izraela do osadnictwa w Polsce. Cały świat zobaczy i usłyszy to, że Polacy chcą mieć u siebie żydów, a nawet zrobili dla nich miejsce, bo wypędzili z Ojczyzny 4 miliony swoich rodaków, a następne 4 miliony młodych jest zaplanowane na „dobrowolny” wyjazd — głównie do USA, gdzie Mosbacher – obiecuje – zniesie wizy. System jak żywo przypomina wypędzenie Karmelitanek z klasztoru na Żwirowisku w Oświęcimiu, gdzie strona polska i żydowska uzgodniły, że Karmelitanki opuszczą klasztor. A faktycznie było to tak, że strona Polska, katolicka składała się z żydów i to żydzi z Polski uzgodnili żydami w Europie o zbrodni w Oświęcimiu – owoce tego widać. Promotorem, prowokatorem tego wszystkiego był nikt inny jak Jan Paweł II, który 13 kwietnia 1986 poszedł do synagogi rzymskiej, gdzie przed rabinami bluźnierczo obraził wielowiekowe nauczenia papieży. Dało to żydom asumpt do agresji – łącznie z groźbami morderstw na zakonnicach, a na co ten zatroskany, zadumany, wzdychający papież odpowiedział trudną decyzją wypędzenia zakonnic – czym dokonał aktu apostazji oraz popadł w ekskomunikę.
PiS, z papieżem Kaczyńskim postępuje identycznie jak Wojtyła, ściąga na siebie wszelkie możliwe żydowskie ataki, a potem z bólem podejmuje trudne decyzje o ustępstwach – „…no widzicie, inaczej się nie da”. Kaczyński jest podobnym oszustem jak Karol Wadowitz, albo też są to ci sami „specjaliści od wizerunku”, którzy tym wszystkim medialnie sterują, a co na jedno wychodzi.

+

Ta obecna stawka w wyborczym cyrku jest wielka i żydzi nie cofną się przed niczym. Oni muszą, to co jest konieczne.
Żyd nie ma w sobie ani sumienia, ani wstydu, ani poczucia sprawiedliwości czy porządku, jego jedyną cnotą jest jego własna boskość. Ma on dążyć bezustannie do tego bożenia się, a pozostając w tym obowiązku, robi jedynie to, co jest „konieczne”.

W historii tego świata nie było żadnego ludu pod słońcem, który by wiedział lepiej, co to znaczy „konieczność” – czyli usprawiedliwienia wszelkich własnych zbrodni na innych. Marx miał nawet powiedzieć „wolność to jest zrozumienie konieczności”. Żyd, widząc „konieczność”, morduje, podpala, niszczy, gwałci i demoralizuje maluczkich, nawet nienarodzonym nie daje szansy, bo przecież ten plankton w brzuchach gojskich kobiet jak tylko przyjdzie na świat, to będzie żydowi przeszkadzał, więc i jego trzeba usnąć, bo stoi żydowi na drodze do jego uświęcenia. I taki to cnotliwy żyd, posłuszny swojemu wybraństwu nigdy nie jest ani mordercą, ani podpalaczem, ani gwałcicielem czy aborcjonistką, ale jest dobrym żydem wypełniającym prawo.

Jest żydom „konieczne”, aby PiS wygrało wybory, bo dzięki temu nie tylko wypłaci żydom każde sumy, ale stojąc w ekonomicznej potrzebie, podpisze wszelkie zobowiązania, które zamienią Polskę w coś znacznie gorszego niż w drugą Palestynę. To z prostego powodu: Polska nie może liczyć na żadną instytucję czy środowiska w świecie, które występowałoby solidarnie z nami, a przeciwko żydowskiemu ludobójstwu. Palestyńczycy są obecnie w ogromnej większości muzułmanami i jako tacy mają solidarną ochronę państw muzułmańskich i arabskich. Polska zaś jest krajem katolickim, chrześcijańskim więc jest sama — samotna, bo chrześcijaństwo nie ma już swej reprezentacji ani w świecie, ani Europe. Po Soborze Watykańskim II Watykan i papiestwo zostały zamienione w synagogę szatana. Obecny katolicki kler to wulgarna, prostacka, awangarda judaizmu w wykonaniu tych zakompleksionych, niedouczonych księży, środowiskowo wziętych z najgorszych dołów społecznych. A co ma wysoce negatywny wpływ na postrzeganie Kościoła przez ogół społeczny. Te obecnie gorszące sceny z pedofilią są absolutnie wyolbrzymiane i niesprawiedliwe, ale swoiście zasłużone, bo kler katolicki, zamiast pasterzować, zaparł się całkowicie swego powołania i beznamiętnie, od dziesięcioleci całych, patrzy na to starsze spustoszenie wśród własnych wiernych i poza dochodami z tacy nic go więcej nie obchodzi.

Pisaliśmy już wielokrotnie, że Polacy pozostali sami i nikt nie wypowie słowa w ich obronie. Żydzi to doskonale wiedzą i kalkulują, myślą, że mogą się posunąć do każdej zbrodni na nas i nikt w świecie się nie obruszy. To, szczególnie że w ich przekonaniu toksyny nauczania Jana Pawła II wciąż są skuteczną trucizną w naszym polskim organizmie, co ma sprawić, że my sami nie jesteśmy nawet w stanie wydać z siebie okrzyku bólu i protestu, a o naszym uderzeniu w żydów to nie ma nawet mowy.

W takiej sytuacji nie dziwmy się, że ulewy i powodzie wywołane opadami mogą być wywołane przez tych, którzy dokonali zamachu na samolot CASA w Mirosławcu, czy na delegację do Katynia 10 kwietnia 2010 roku.

Rzuca się w oczy to, że katastrofy tornado i powodzi ujawniły nagle politruków PiS’ jako mężów opatrznościowych, pojawiających się natychmiast na miejscach nieszczęścia, a to celem niesienia pomocy. Są przy tym kamery TVP, które pokazują ludowi Brudzińskiego, Szydłową, Morawickiego i dalszą swołocz, która lansuje się na ojców narodu, opiekunów i ratowników. Bo w końcu żaden strażak na Lubelszczyźnie czy pod Krakowem nie wie, jak kłaść wały przeciwpowodziowe, czy jak wypompowywać wodę z piwnicy.

Sztuczne wywoływanie opadów deszczu nie jest trudne. ZSRR opracował te techniki już we wczesnych latach sześćdziesiątych. Spraw ta jest znana. Do wywołania deszczu czy oczyszczenia nieba z chmur są używane samoloty transportowe, które rozpalają na wysokościach odpowiednie środki. Efekt takiego działania jest wysoko przewidywalny, tak co do czasu, jak i geografii. A trzeba mieć jedynie dostęp do przestrzeni powietrznej.
Polska od momentu zamachu na CASA w Mirosławcu utraciła kontrolę nad ruchem lotniczym nie tylko wojskowym, ale i cywilnym. Nikt w Polsce nie wie co lata nad Polską i co tam w górze robi. I jest to nawet sprawa szersza, bo kilka lat temu zauważano całkowite wygaszenie systemu namiaru wielu samolotów w powietrzu i tak międzynarodowy ruch lotniczy wymknął się spod kontroli na ok. pół godziny. Przypuszczalnie była to jakaś próba generalna systemu wyłączającego kontrolę lotów.

https://gazetawarszawska.com/index.php/zamach/113-samoloty-znikaja-z-radaru
Przyjmując, że katastrofy pogodowe są wywoływane sztucznie, nie sposób pominąć geografii katastrof ostatnich 15-20 lat. Otóż mają one charakter dość dobrze zgodny z granicami administracyjnymi, a nie geograficznymi.
Kataklizmy jakoś rzadko występują równocześnie u naszych sąsiadów, ale zamykają się właśnie w granicach państwowych. Oznacza to, że katastrofy są wynikiem działań administracyjnych lokalnych, a nie wynikają ze „zmian klimatycznych”.
W portalu Gazetawarszawska.com podaliśmy parę przykładów wpisujących się w te w/w podejrzenia.

Np. przed laty, aby odwrócić uwagę od problemów ujawnianego oszustwa PKW – Państwowa Komisja Wyborcza, podpalano Dąb Chrobry. Wcześniej był zamach na delegację do Katynia, zwany „katastrofą smoleńską”, który — oprócz planowanego aktu zamachu terrorystycznego na międzynarodowe delegacje, zwabione na pogrzeb państwowy Lecha Kaczyńskiego (które jednak przezornie nie przybyły) —  wprowadził wieloletnie zamieszanie i napięcia emocjonalne w Polsce, które umożliwiły żydom zacienienie żydowskiej okupacji i terroru, które to coraz wyraźniej mają cechy nie tylko wojny, okupacji czy terroru, ale uwidaczniają cechy ludobójstwa żydów na Polakach, o czym zresztą piszemy od lat.

Ostatnim znanym aktem terroryzmu, były żydowskie podpalenia wielkich śmietnisk w Polsce – qui i bono — które umożliwiały Morawieckiemu i Dudzie zmianę ustawy IPN. A co wcześniej wypracowali do spółki z Mossad’em agenci Izraela w parlamencie Unii Europejskiej Poręba i Legutko.

Terror żydowski, który swoimi skutkami miał wpłynąć na zachowania wyborców, nie wstępuje jedynie w Polsce. Nawet wśród spowolnionych nieemocjonalnych Szwedów, ma swoje miejsce, tam żydzi zamordowali minister spraw zagranicznych Szwecji Anne Lindh, a to między innymi po to, aby tym wywołać efekt uczucia solidarności podczas plebiscytu ws. przyjęcia euro jako waluty w Szwecji. Anna Lindh została zamordowana przez Izrael głównie ze swoją krytykę ludobójstwa żydowskiego na Palestyńczykach, ale zamachu dokonano na parę dni przed plebiscytem. Wszyscy obserwatorzy liczyli się z tym, że jej dramatyczna śmierć zmieni negatywne prognozy ws. Euro, bo ona sama bezustannie agitowała za przyjęciem tej sztucznej waluty.

Patrząc zatem na ulewy, powodzie, żydowską agenturę PiS, afiszującą się przed kamerami trzeba być przygotowanym na nowe zamachy, a może nawet na zejście śmiertelne Jarosława Kaczyńskiego, który podobnie do nagłej śmierci Władysława Bartoszewskiego, miałby pomóc wyborcom w głosowaniu w duchu ZMARŁEGO. Nasza Lista Nagłych Zgonów jest gotowa na nowe nazwiska, mamy nadzieję, że będą to baroni PiS.

Jeżeli Kaczyński zechce poczekać, może będzie to Gowin lub Brudziński, który to – szef MSW — np. dźgniętym nożem w plecy przez jakiegoś antysemitę, zmarłby na posterunku w służbie sojuszu polsko izraelskiego. Ten Brudziński chyba lepiej pasuje niż Gowin. Łysy Brudziński ładnie by wyglądał na katafalku, z pogrzebem na koszt państwa. Ważne, aby tam, w trumnie leżał w okularach, bo wtedy wygląda tak inteligentnie.

Kiedy wyborcy zobaczą pis`owskiego trupa w kałuży krwi, to się rozpłaczą ze wzruszenia – Polacy są emocjonalni – pójdą urn i zagłosują na PIS. I PiS wygra, na żydowską pomoc zawsze można liczyć.

___________________

Red. Gazeta Warszawska

24 05 2019

https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/3519-tornado-i-powodzie-sa-wywolane-sztucznie-czy-sa-to-plagi-egipskie-yaweha-jako-jego-kara-na-polskich-antysemitach

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, HAARP, Huragany, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Powodzie, Ustawa 447, Zmiany klimatu - ocieplenie, ŚRODOWISKO NATURALNE - EKOLOGIA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.