Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dementuje, że 13 bm. złoży wizytę w Warszawie izraelska delegacja

Godzinę prze północą 12 maja 2019… – m.j

Komunikat MSZ

W nawiązaniu do publikacji medialnych MSZ pragnie zdementować, że 13 bm. złoży wizytę w Warszawie izraelska delegacja na czele z panem Avi Cohen -Scali, dyrektorem generalnym Ministerstwa Równości Społecznej.

W związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników.

Biuro Rzecznika Prasowego
Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Ustawa 447, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dementuje, że 13 bm. złoży wizytę w Warszawie izraelska delegacja

  1. kojak pisze:

    Te zydowskie mendy klamia jak hitlerowcy ! Zydowskie gnidy z Izraela przyjechaly( jasno i wyraznie w Izraelu deklarowaly ze chodzi o rabunek Polski !) i byly rozmowy ! Zyd oszust Kalkstein- Kaczynski caly czas prowadzi tajne rozmowy z zydowskim zlodziejami i bandytami na temat rabunku Polski

Możliwość komentowania jest wyłączona.