III wojnę światową rozpęta „poplecznik diabła” – Prorok z Nigerii ujawnia

Prorok z Nigerii ujawnia, kto rozpęta III wojnę światową. Według przepowiedni Sylvestra Nmanvoka jeden z obecnych polityków Zachodu zasieje ziarno niezgody na arenie międzynarodowej.

Wcześniej Nigeryjczyk przepowiedział zmianę władzy w swoim kraju, opisując w najdrobniejszych szczegółach przewrót państwowy, który miał miejsce w 1998 roku.

Nmanvoka prorokuje, że wojna wybuchnie z winy amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa. Prorok jest przekonany, że w osobie prezydenta USA sam „poplecznik diabła” doszedł do władzy. Jego działania doprowadzą w końcu do wybuchu III wojny światowej, zagłady milionów ludzi i rozpadu Stanów Zjednoczonych, a także do totalnej dyktatury i końca świata.

Jego zdaniem wojna rozpocznie się w wyniku zakrojonego na wielką skalę ataku terrorystycznego. Nie wiadomo, kiedy i gdzie dojdzie do tej tragedii. Nmanvok twierdzi, że Trump oskarży o niego Koreę Północną i Rosję, a następnie obwini te kraje o „wszelkie nieszczęścia na naszej planecie”.

Nigeryjski prorok twierdzi też, że 44. prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama poprowadził ludzkość przeciwko Bogu.

________________

05.05.2019

https://pl.sputniknews.com/swiat/2019050510341193-trzecia-III-wojna-swiatowa-apokalipsa-wybuch-koniec-swiata-Trump-prorok-Nigeria-Sputnik-Polska/

Ten wpis został opublikowany w kategorii III Wojna Światowa?, USA i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „III wojnę światową rozpęta „poplecznik diabła” – Prorok z Nigerii ujawnia

  1. mgrabas pisze:

    czyżby ktoś pokusił się o małpowanie biblijnej wizji armagedonu czyli wojny Goga i Magoga? 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.