Oświęcim: Najazd żydowskich wampirów, zdrada władz RP

Straszne widoki żydowskich ludożerców na Naszej Polskiej Ziemi!

Oprócz obowiązku obrony Polski przed tymi piekielnymi zbrodniarzami, mamy również obowiązek oddania pod sąd polowy zdrajców: Dudy, Morawieckiego Błaszczaka, inni ….oraz głównych dowódców wojska i policji.

Kara może być tylko jedna: LATARNIA! / Redakcja Gazeta Warszawska

12. Zawiadomienie do prokuratury: A. Duda – zdrada stanu …(+Pugna+)…    Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/828-wnosze-o-sciganie-prezydenta-izraela   Minister J. Gowin, zdrada stanu – zawiadomienie do Prokuratury …Created on 18 April 201813.

Minister J. Gowin, zdrada stanu – zawiadomienie do Prokuratury …(Okupacja żydowska w Polsce)Niniejszym publikujemy treść zawiadomienia do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry o przestępstwie zdrady stanu, którego dopuścił się wicepremier minister Jarosław Gowin – treść poniżej. Jest to …Created on 29 March 201814.

 To nawet nie skandal, to ZDRADA! Potajemnie zmieniana jest pod dyktando Izraela ustawa reprywatyzacyjna! …(Judaism & Islam)… Holokaustu i inni goście żydowscy w Polsce nie są zagrożeni karami wynikającymi z ustawy, a Polska ma bardzo surowe prawo karzące antysemityzm. za: wp.pl http://dzienniknarodowy.pl/nawet-skandal-zdrada-potajemnie-zmieniana-dyktando-izraela-ustawa-reprywatyzacyjna/ …Created on 19 March 201815.

Zdrada! …(Judaism & Islam)Izrael zakłada, że TK chodzi na żydowskim sznurku i ogłosi wyrok wg. żydowskich wymagań. Red GW. ========================= Jest reakcja Izraela na decyzję Dudy „Mamy nadzieję, że uda nam się uzgodnić …

1. SPOTKANIE KOMENDANTA POLICJI Z Z-CA DYREKTORA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI MARSZŻYWYCH …(Okupacja żydowska w Polsce)Policja polin otwarcie ochrania terrorystów i okupantów żydowskich w Polsce. „Marszżywych” to hordy żydowskich najeźdźców atakujących Naszą Ojczyznę. Polacy muszą podjąć kroki zbrojne przeciwko żydom …Created on 07 December 20182.

Antypolski charakter “marszów żywych” tłumaczenie na jęz. polski. …(Okupacja żydowska w Polsce)… tej książce mnie przeraziły. Ta książka, żydowskiej autorki, w dużej mierze potwierdza najbardziej cyniczne i skrajne polskie poglądy o charakterze i motywach tych izraelskich wizyt i “Marszów żywych”. …Created on 11 April 20183.

W CZWARTEK PREZYDENCI POLSKI I IZRAELA WEZMĄ UDZIAŁ W MARSZŻYWYCH …(Okupacja żydowska w Polsce)W czwartek 12 kwietnia prezydenci: Polski Andrzej Duda i Izraela Reuven Rivlin wezmą udział w MarszŻywych organizowanym przez International March of the Living na terenie byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego …Created on 11 April 20184.

Terror żydowski w Polsce – Marsz żywych 2014. …(Okupacja żydowska w Polsce)… – dzień po cyrku watykańskim, ale w ramach wspólnego święta żydów i wojtylian  “Yom Hashoah”-  odbył się tzw. „Marsz żywych”. Cechą tego kolejnego rytuału demonstrowania żydowskiej dominacji na polskiej .

___________

https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/3444-oswiecim-najazd-zydowskich-wampirow-zdrada-wladz-rp

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Auschwitz, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, III RP, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Ustawa 447, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.