Ustawił szubienicę przed komendą policji w Łodzi i powiesił na niej kukłę Żyda

Sławomir Dul ustawił szubienicę przed komendą policji w Łodzi i powiesił na niej kukłę zbrodniarza na narodzie polskim Jakuba Bermana, komunisty z NKWD, który „oczywiście tylko przez przypadek był narodowości żydowskiej”

Sławomir Dul: POLSKA to nie „polin”. Jestem Polakiem i ja się nie będę bał zastraszania syjonistycznego! I dzisiaj tutaj na tej szubienicy zawiśnie ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO Jakub Berman. DLATEGO, że jest to bandyta zwykły.

więcej zdjęć tutaj….

Łódzcy policjanci byli świadkami kontrowersyjnej manifestacji przed budynkiem komendy wojewódzkiej policji przy Lutomierskiej w Łodzi. Aktywista z Tomaszowa Mazowieckiego, Sławomir Dul, ustawił szubienicę z zawieszonym na niej manekinem Jakuba Bermana. Konstrukcję ustawiono około godziny 14 we wtorek, 30 kwietnia. Obok szubienicy ustawiono transparent i flagę Polski.

Szubienica przed komendą policji w Łodzi

Sławomir Dul znany jest z kontrowersyjnych działań. Związany jest z ruchem Konfederacja Rodziców. We wtorek na placu przed budynkiem wojewódzkiej policji w Łodzi ustawił szubienicę i powiesił na niej figurę Jakuba Bermana, polityka komunistycznego o żydowskim pochodzeniu. Ogłosił go zdrajcą narodowym.

Jak wygłosił Dul podczas tej jednoosobowej manifestacji, jego działanie ma związek z informacją Witolda Waszczykowskiego o sprowadzeniu do Polski amerykańskich żołnierzy.

Aktywista zorganizował manifestację przed policją w Łodzi, ponieważ łódzki policjant z ogniwa ds. zwalczania cyberprzestępczości miał zaopiniować negatywnie jego wniosek o zorganizowanie takiej manifestacji przed ambasadą Izraela w Warszawie.

Łódzka policja wylegitymowała mężczyznę. Akcję zorganizował powołując się na zapisy ustawy o zgromadzeniach, wskazując, że jego manifestacja ma charakter spontaniczny.

asp. szab. RADOSŁAW GWIS z KWP w Łodzi: Całość manifestacji została zarejestrowana kamerą. Materiał zostanie poddany analizie, dopiero wtedy będziemy wiedzieli, czy doszło do naruszenia jakichkolwiek przepisów.

W trakcie manifestacji do mężczyzny podchodziły osoby niezadowolone z jego wystąpienia. Jedna z nich wskazywała, że działanie to może być interpretowane jako nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym.

Nie ważne czy ktoś jest Żydem, czy Polakiem. Ważne są jego działania. Dlatego w żadnym wypadku na kukle nie powinien znaleźć się napis mówiący o narodowości tej osoby. – mówił PAWEŁ JAGIEŁŁO

Czytaj więcej…

https://7777777blog.wordpress.com/2019/05/01/slawomir-dul-polska-to-nie-polin-jestem-polakiem-i-ja-sie-nie-bede-bal-zastraszania-syjonistycznego-i-dzisiaj-tutaj-na-tej-szubienicy-zawisnie-zdrajca-narodu-polskiego-jakub-berman/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, III RP, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Ruch Narodowy, UB-NKWD, Ustawa 447, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.