Heretycka orgia w TVP w Niedzielę Zmartwychwstania.

Ciekawe, że wśród pojawiających się często już antysemityzmów nie ma mowy: ani o apostazji Jana Pawła II, ani o zaborze Oświęcimia przez żydów, ani a najeździe rabinów na katolickie  świątynie – np. dni judaizmu. A i  rozbój Rabina Pash`a w Lublinie jest totalnie przemilczany.
No i nie o gadanie chodzi, ale podejmowanie środków zaradczych.

To są granice, których nikt w polin nie przekracza – poliniarze znają mores, to widać. / Red. Gazeta Warszawska

Czytaj dalej

Test Judasza…

W motoryzacji jest taki termin jak „test łosia”. Test polega na tym, że samochód musi pokonać slalom przy pewnej prędkości, nazwa wzięła się od pojawiających się na szwedzkich drogach łosi, które nagle pojawiają się na drogach, a samochód musi przy tejże prędkości ominąć łosia i nie dachować.

Święta się kończą, radujemy się Zmartwychwstaniem, ale dla  tak zwanych „starszych braci” dzień bez zdemaskowania „antysemityzmu” w Polsce, to dzień stracony…

Czytaj dalej

Episkopat rehabilituje Judasza.

Żydowski pachołek Markowski nie ma żadnego prawa do wypowiadania się w imieniu Kościoła… Judasz jest rehabilitowany, a nadchodzi taki czas, kiedy Pan Jezus będzie oskarżany o zbrodnie. / Red Gazeta Warszawska

Czytaj dalej

Judaszyści w obronie Judasza.

Ajajajaj! To nie przechodzi w żadna rubryka!

Na rynku w Pruchniku powieszono, obito kijami i spalono kukłę najbardziej znanego zdrajcy wszech czasów, że aż na rynku w Krakowie domy stanęły na głowie z oburzenia. W dodatku, jak każda palona w Polsce kukła, Judasz przypominał Żyda (zamiast Eskimosa lub Chińczyka czy choćby Jarosława Kaczyńskiego). Stąd wniosek na przyszłość – chcecie topić  marzannę, uzgodnijcie naprzód z rabinem, czy nie za bardzo do Esterki podobna.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii AIPAC - „LOBBY”, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, III RP, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KOŚCIÓŁ PRAWOSŁAWNY, Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, Ustawa 447, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.