Zobacz jak Cię kroją markety! AGROunia

Markety korzystają z dominującej pozycji na rynku i gnębią polskich producentów oraz wyciskają pieniądze od konsumentów – ich marże na warzywach i owocach są bowiem bardzo wysokie! Markety korzystają z nieudolności polskich służb handlowych i sanitarnych, dziurawych bądź korzystnych dla wielkich sieci przepisów.

Rodzinne gospodarstwa rolne? Jesteśmy odcięci od rynku! Markety dyktują swoje warunki i robią co chcą. Producenci warzyw oraz sadownicy utracili możliwość sprzedaży na chłonny rosyjski rynek. My nie możemy tam eksportować i budować polskiego PKB.

Rosjanie sprzedają nam rosyjski węgiel na ogromną skalę. Podatnicy zaś dotują nierentowne polskie kopalnie.. Kpina !!

Jak tak dalej pójdzie to niebawem utracimy bezpieczeństwo żywnościowe kraju i wszystko zdrożeje jeszcze bardziej. Gospodarstwa rodzinne upadną. Pozostaną tylko wielcy producenci i korporacje, które przejmą ostatni bastion polskiego kapitału w gospodarce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, ZDROWIE - ŻYCIE, ŻYWNOŚĆ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Zobacz jak Cię kroją markety! AGROunia

  1. mgrabas pisze:

    Reblogged this on 7777777blog i skomentował(a):
    prawdziwym patriotyzmem i mądrością jest kupowanie bezpośrednio od polskich rolników (jeżdżąc do nich, chodząc na targ i kupując od nich – zamiast zostawiania pieniędzy w obcych marketach i kupowania zatrutej i martwej „żywności”, która tylko tak ładnie wygląda – byle tylko ją kupić)

Możliwość komentowania jest wyłączona.