Francuzi walczą z żydowskim kapitalizmem

Życzymy Francuzom sukcesu w walce z żydowskim kapitalizmem

Tzw. Ruch Żółtych Kamizelek od 15 listopada 2018r. paraliżuje Francję – donoszą powszechne żydowskie media. Protesty we Francji zaczęły się jednak wiele miesięcy wcześniej, choć ich kulminacja faktycznie przypada na rządy rothschildowskiego prezydenta Macrona. Ruch Żółtych Kamizelek jest spontaniczną reakcją – tak się przynajmniej wydaje – biedniejącego społeczeństwa francuskiego po całkowitej kompromitacji związków zawodowych opanowanych przez agenturę żydowskiego reżimu we Francji.

Podwyżki cen paliw, które uruchomiły strajki i protesty Francuzów były tylko kroplą przepełniającą czarę goryczy syjonistycznego neoliberalizmu. Rzeczywistą przyczyną wystąpień Francuzów są pogarszające się systematycznie od lat warunki życia, co jest immanentną cechą żydowskiego kapitalizmu na całym Zachodzie.

Rozmiary protestów zaskoczyły jednak żydowski reżim we Francji, który przeciw protestującym rzucił tysiące uzbrojonych policjantów z psami policyjnymi włącznie i pancerne wozy bojowe. Są już setki, o ile nie tysiące, rannych, tyleż samo aresztowanych, są także zabici. Oto jak żydowski reżim i żydowski kapitalizm bronią swoich najwyższych standardów i wartości tzw. Zachodu.

Ruch Żółtych Kamizelek ma poparcie 72% – 78% Francuzów, którzy mają już dosyć reform w duchu żydowskiego neoliberalnego kapitalizmu pompującego zyski od coraz biedniejszych do coraz bogatszych.

Do Ruchu włączają się nawet dzieci – 3 grudnia 2018r. licealiści podpalili ok. 200 szkół.

Ruch Żółtych Kamizelek przekazał powszechnym żydo-mediom listę 42 postulatów. Oto niektóre z nich:

 • likwidacja bezdomności – (Polacy, żydo-katolicy IIIŻydo-RP/Polin – zobaczcie dogoniliśmy już Zachód, jedną z najbogatszych gospodarek UE !!!, trzymać tak dalej!),
 • wprowadzenie nowych progów podatkowych,
 • podniesienie płacy minimalnej,
 • obniżenie wieku emerytalnego do 60 lat,
 • zakaz budowy centrów handlowych na obrzeżach miast i darmowe parkingi w mieście, co wsparłoby drobnych kupców,
 • regulacja czynszów,
 • zakaz sprzedaży dóbr publicznych (takich jak lotniska czy zapory wodne; to reakcja na zapowiedź prywatyzacji paryskiego lotniska Orly),
 • zakaz przenoszenia zakładów przemysłowych zagranicę…
 • wzrost nakładów na wymiar sprawiedliwości i siły porządkowe,
 • nacjonalizacja operatorów prądu i gazu,
 • mocne postulaty z obszaru polityki senioralnej, edukacji,
 • zwiększenie nakładów na psychiatrię,
 • reforma konstytucji wprowadzająca instytucję referendum ludowego, itp.

K.Łapiński, członek władz PiS, były sekretarz prezydenta, D.Wielowiejska z gadzinówki Michnika i z Tok FM

Powszechne żydo-media IIIŻydo-RP/Polin bardzo skąpo i z wielkim opóźnieniem zaczęły informować o strajkach we Francji i bandyckich działaniach jej władz. Żydowska radiowa gadzinówka Tok FM ustami szczerej Słowianki D.Wielowiejskiej (na zdjęciu obok) poinformowała dzisiaj, 9.12.2018r., że za tymi rozruchami stoi Kreml z W.Putinem na czele – no a któż by inny dokonać mógł zamachu na najwyższe wartości i standardy UE i Zachodu, jak nie okrutny reżim Putina, przecież to oczywiste i każdy Żyd to wie, czym chętnie dzieli się z polskim gojem.

Ku utrapieniu żydo-mediów i ich publicystów w 2018r. przypada uroczyście obchodzona 50. rocznica majowej rebelii we Francji. Problem w tym, że tamta „francuska” rebelia (jak „francuska choroba”) była dziełem syjonistycznego Żydostwa (przewodził jej Żyd, pedofil, dzisiejszy eurodeputowany z NRF, D.Cohn-Bendit, współautor drukowanego w gadzinówce Michnika manifestu „Precz z państwem narodowym”), a dzisiejsza rewolucja we Francji jest prawdopodobnie spontanicznym ruchem samych Francuzów i może pogrzebać żydowskie zdobycze „francuskiej” wiosny’68.

Jest się czego bać i chyba strach zagląda w oczy Syjonistycznej Międzynarodówce, gdy francuska policja zaczyna przechodzić na stronę protestujących.

https://www.youtube.com/watch?v=9KxgWAiAmr0&feature=youtu.be

_______

Dariusz Kosiurhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/09/francuzi-walcza-z-zydowskim-kapitalizmem/

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Bank Światowy, FINANSJERA ŚWIATOWA, Francja, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, MASONERIA, MFW, PROTESTY, UNIA EUROPEJSKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Francuzi walczą z żydowskim kapitalizmem

Możliwość komentowania jest wyłączona.