Kulisy międzynarodowej banksterki. Miliarder Czarnecki, były szef KNF Chrzanowski i Żydzi [FRAGMENTY STENOGRAMÓW]

Żydzi oraz Leszek Czarnecki/fot. YouTube/PAP/Andrzej Grygiel (kolaż)

Trwa afera KNF, która według wielu ekspertów, może pogrążyć obecny rząd. Tymczasem warto wspomnieć jeden z wątków nagranej rozmowy, który nie dotyczy bezpośrednio afery a prowadzi do typowo bankowego tematu: Żydów.

Leszek Czarnecki, bankier-miliarder wyznaje, że mieszka w Miami na wyspie, „gdzie czterdzieści dwa domy są”. – My jesteśmy z żoną jedynymi gojami, czterdzieści jeden domów żydowskich… W takiej społeczności mieszkamy – powiedział Czarnecki.

Wspomniał też o niezwykłej sytuacji – Żydowi nie udało się otworzyć banku, a Polakowi tak!

I notabene jak sobie pan popatrzy w historii. Jako ciekawostkę Panu powiem. Wie Pan kto zakładał Getin Bank? U was są dokumenty. Wniosek o przejęcie Górnośląskiego Banku gospodarczego na bazie, której licencji powstał Getin złożyłem ja i Nathaniel Rothschild. To był mój wspólnik w 2004 r. I uwaga, Kwaśniak nie dał mu licencji, Rothschildowi, po raz pierwszy w ogóle w historii

– zauważył Leszek Czarnecki.

Tam była straszna afera Rothschild interweniował przez ambasadora brytyjskiego tutaj. I ostatecznie Rothschild wycofał swój wniosek.  Ma pan u siebie wszystkie dokumenty.

Kwestia była taka, że jak aresztowano Chodorkowskiego (Michaił Chodorskowski, były prezes Jukosu – red.), Putin aresztował Chodorkowskiego. Tuż przed jego aresztowaniem bardzo duże pieniądze Chodorkowski wycofywał z Rosji. Nathaniel Rothschild był u niego w radzie nadzorczej Jukos. No i gdzieś tam było podejrzenie, nigdy nie prowadzono sprawy, ale było podejrzenie, że być może Rosjanie to mogą potraktować jako pranie brudnych pieniędzy. No i nie wiadomo co z tego będzie.

No i Kwaśniak na wszelki wypadek powiedział mu, że to, za nim się tamta sprawa wyjaśni, no to on tu nie może dać licencji. A kiedy się sprawa wyjaśni, może za dwa lata, albo może za pięć. I Rothschild, on tu był personalnie jako osoba, nie jako bank, wycofał swój wniosek

– opowiadał bankier.

Dodał również, że wraz z Rothschildem „we dwójkę występowali tutaj do KNF-u jako nabywcy”.

Źródło: dziennik.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, FINANSE GOSPODARKA, FINANSJERA ŚWIATOWA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, Rothschild i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.